چند سوال راجع به مهندسی هوافضا(هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم بشتابید)

safir simorg

عضو جدید
سلام
امسال کنکور دادم
و به هوافضا علاقه ی شدیدی پیدا کردم.فقط دو عامل باعث میشه که در انتخاب اون تردید داشته باشم.
1کمر درد دارم و کارهای سنگین برایم مضر است
2زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست
چون که جایی خونده بودم شرایط کاری سختی داره و همچنین باید زبانت خیلی قوی باشه(زبانم خیلی خوب نیست ولی بدم نیست)
حال میخواستم ببینم
1واقعا کارش اونقده سنگینه که نتونم از پسش بر بیام؟یا جایه دیگه که کارش زیاد فیزیکی نباشه وجود داره؟
2وهمچنین تا اون حد خیلی خوب باید زبان بلد باشم؟
از کلیه عزیزانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش میکنم کمکم کنند چرا که انتخاب رشته نزدیکه.
با تشکر از همه ی کسانی که نظر میدن

• :gol:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام،
1- اگر وارد کار ساخت و پروژه‌های ساخت نشید و کار پژوهش و طراحی رو انتخاب کنید، این رشته فعالیت بدنی دیگه ای نداره جز فکر کردن، فکر کردن، کدنوشتن و ارائه گزارش.
2- فرقی نمی کنه که وارد چه رشته مهندسی میشید، از همون بدو ورود باید به فکر پیشرفت زبان انگلیسیتون باشید و نمی‌تونید بی خیال زبان بشید.

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امسال کنکور دادم
و به هوافضا علاقه ی شدیدی پیدا کردم.فقط دو عامل باعث میشه که در انتخاب اون تردید داشته باشم.
1کمر درد دارم و کارهای سنگین برایم مضر است
2زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست
چون که جایی خونده بودم شرایط کاری سختی داره و همچنین باید زبانت خیلی قوی باشه(زبانم خیلی خوب نیست ولی بدم نیست)
حال میخواستم ببینم
1واقعا کارش اونقده سنگینه که نتونم از پسش بر بیام؟یا جایه دیگه که کارش زیاد فیزیکی نباشه وجود داره؟
2وهمچنین تا اون حد خیلی خوب باید زبان بلد باشم؟
از کلیه عزیزانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش میکنم کمکم کنند چرا که انتخاب رشته نزدیکه.
با تشکر از همه ی کسانی که نظر میدن

• :gol:

موقع تحصیل از نظر جسمانی به مشکل بر نمی خوری....
زبانت خواسته یا نخواسته خوب میشه.....
البته همون دوره دانشجویی می تونی زبانت تقویت کنی.

نفس67

عضو جدید
تودوره ارشدخودبه خودزبانت قوی میشه نگران نباش ..گذشته از اون،هررشته دیگه ای هم که بخونی زبان باید بلدباشی فقط هوافضانیست!!

سلام ، رشته ی هوافضا یعنی طراحی وسایل پرنده، طراحی نیاز به قوه ی تحلیل بالا داره نه کمر ! :d در مورد زبان هم باید بگم لزومی نداره از همون اول بلد باشی ، کم کم تو درسا اونچه که لازم هست رو یاد می گیری، نگران نباش ، موفق باشی

nasa-agency

عضو جدید
گفتنیارو گفتن رفقا..عهههههههههههه کمر منم درد میکنه..هم دردیمااااااااا :cry:

زبانم از الان یواش یواش برو دمبالش...خودتو مقید کن به خوندن مقالات زبان اصلی..
مثلا کاری که من هرروز میکنم

برو اینجا و خودتو به روز کن
www.nasa.gov

حالا قبول شدی یا نه؟بچه درس بخونیا..قدرشو بدون....من حاظر بودم پام انگشت کوچیک نداشت ولی هوافضا قبول میشدم
عااااااااااااااااااااااااااااشقشم به مولا