چقدر مردا بی رحمن

mahan 2

عضو جدید
من که از زن چاقالو و گردالی بدم. تازه قد کوتاه و بد بو ....
من جای مرده بودم.... زن رو مینداختم تو کیسه فریزر(ببخشید جا نمیشه) تو گونی و میدادم این اشغالی ها ببرن یه جا دور از محیط انسانی دفنش کنن تا بوش همه جا رو برنداره.:biggrin:

چاق:hate: .... قد کوتاه:hate::hate: و بدتر از همه بدبو....:confused::w15:

mahan 2

عضو جدید
آخه اگه همه اش کار میکرد که چاق نمیشد اونم 150 کیلو.این نشون میده نهایت کم تحرکی و پرخوری رو داره.البته شاید هم بنده خدا مریضه.اما اینکه بو...
از بیرون نمیشه قضاوت کرد آخه
کلا زن و مرد باید به خودشون برسن.
ما یکی از فامیلامون زنه 1سال قهر کرده رفته شهرستان زندگی میکنه چون شوهرش شده اندازه گوریل و 10کیلو هم ریش و مو میذاره.آدم حالش بد میشه یارو رو نگاه کنه چه رسه بخواد باهاش بره تو یه رختخواب!
قبل ازدواج مث آدم بودااا

بره تو رختخواب برا چی؟؟؟:surprised:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جای مرده بودم.... زن رو مینداختم تو کیسه فریزر(ببخشید جا نمیشه) تو گونی و میدادم این اشغالی ها ببرن یه جا دور از محیط انسانی دفنش کنن تا بوش همه جا رو برنداره.:biggrin:

واقعا که...
بره تو رختخواب برا چی؟؟؟:surprised:
منظورم این بود زنش حق داره

mahan 2

عضو جدید
واقعا که...

منظورم این بود زنش حق داره

خوب خدایی من از زن چاقالوو حالم بهم میخوره....چه برسه بخای بهش دس بزنی...اه اه اه:hate:
زنی گفتن مردی گفتن....
زن باید متعادل باشه نه چاق نه لاغر یا چاق باحال باشه....:redface:

sahar.tt

عضو جدید
بهتره خودش 1جوری به خانمش بگه یه خرده خودشو لاغر کنه، خودشون مشکلشونو حل کنن بهتره تا اینکه همه جا مشکلشو جار بزنه!!!

غزل99

عضو جدید
خوب بيچاره حق داره ...................... يعني شم دلتون نميخواد همسرتون رو بغل بگيريد بوسش كنيد

آخه با اون هيكل بي ريخت و بوي گندش چطوري ميشه بغلش كرد و بوسش كرد

من كه بهش حق ميدم

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا حدودی به آقاهه حق میدم ...درسته که زیبایی اصل نیست ولی مهمه...به هر حال هر کسی باید به ضاهرش اهمیت بده و حداقل مرتب و تمیز باشه ...فقط هم در مورد زن نیست مردا هم همینجورین...همونطور که زن باید تمیز باشه مردم همینطوره ...شما خودت حاضری با مردی که همیشه جوراباش بوی گند میده یا دائما بوی عرق میده یا بیش از حد چاق یا قد کوتاست ازدواج کنی؟

my heart

کاربر فعال

شما درست ازدواج کن:mad:زن یه انسانه حساسه نه یه شی:mad:
خوب بيچاره حق داره ...................... يعني شم دلتون نميخواد همسرتون رو بغل بگيريد بوسش كنيد

آخه با اون هيكل بي ريخت و بوي گندش چطوري ميشه بغلش كرد و بوسش كرد

من كه بهش حق ميدم
ما که خیلی دوست داریم اما همسر نداریم:cry:
اخه مگه روز اول کور بود
منم تا حدودی به آقاهه حق میدم ...درسته که زیبایی اصل نیست ولی مهمه...به هر حال هر کسی باید به ضاهرش اهمیت بده و حداقل مرتب و تمیز باشه ...فقط هم در مورد زن نیست مردا هم همینجورین...همونطور که زن باید تمیز باشه مردم همینطوره ...شما خودت حاضری با مردی که همیشه جوراباش بوی گند میده یا دائما بوی عرق میده یا بیش از حد چاق یا قد کوتاست ازدواج کنی؟
مگه هم جنس بازم که شوهر کنم:D

من میخام زن بگیرم چشامو باز میکنم نمیشه که اول چاقشو بگیرم سیر شدم برم لاغرشو بگیرم

my heart

کاربر فعال
آخه اگه همه اش کار میکرد که چاق نمیشد اونم 150 کیلو.این نشون میده نهایت کم تحرکی و پرخوری رو داره.البته شاید هم بنده خدا مریضه.اما اینکه بو...
از بیرون نمیشه قضاوت کرد آخه
کلا زن و مرد باید به خودشون برسن.
ما یکی از فامیلامون زنه 1سال قهر کرده رفته شهرستان زندگی میکنه چون شوهرش شده اندازه گوریل و 10کیلو هم ریش و مو میذاره.آدم حالش بد میشه یارو رو نگاه کنه چه رسه بخواد باهاش بره تو یه رختخواب!
قبل ازدواج مث آدم بودااا
خدا مرد شفا بده:cry:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه هم جنس بازم که شوهر کنم:D

من میخام زن بگیرم چشامو باز میکنم نمیشه که اول چاقشو بگیرم سیر شدم برم لاغرشو بگیرم

کلی گفتم:Dآره با اینکه اول باید چشاشو وا میکرده موافقم ولی خب شاید قبلا فقط کپل بوده بعدا انقد چاق شده...:D

koobagher

عضو جدید
می سرایم شعر از عمق وجود ........................ از صمیم قلب از بخشش ز جود
چون که مشکل را ز حق جویا شدم .................. فکر بس کردم سپس گویا شدم
پس چنین می گویم از پندار خود ....................... تا که گیری تو مرا غمخوار خود
گر که زن چاق است و بداندام و زشت ................ اینچنین او را خدا داده سرشت
گر که تو او را چو همسر خواستی ...................... از چه رو در طعن او برخاستی
چون خدای مهر تقدیرت نوشت .......................... در همان تقدیر دادت سرنوشت
زن اگر زیبا بود یا هم که زشت ........................ سرنوشتت بود آن را حق نوشت
پس چنین بهتر بود از بی کسی ............................ از عزوبت ها و از دلواپسی
چون که زن غمخوار شوی خویش شد ................. مرهمی از بهر جان ریش شد
زن اگر اخلاق خوش دارد بسیست ......... خلق خوش هجده بود گر نیست بیست
گر به اخلاق خوشش باشد قوام ............................ اینچنینت زندگی دارد دوام
بازت اما راه حلی دگر است ............................ گر تو را زین صبر خون جگر است
نیک می دانی چو مردان کرده اند ...................... همسر چارم بسی فرخنده اند
پس برو همسر دگر کن اختیار ............................... همسری دیگر درون خانه آر
همسری کز حسن او شادان شوی ................... از جمال و وصف او خندان شوی
همسری زیبا جوان پرهیزگار ................................. خود بود رحمت ز نزد کردگار
همسری کز غمزه اش مستت کند ..................... ساغرت پیموده در دستت کند
ساغرت را پر نماید از شراب ............................. از شراب عشق از صهبای ناب
چون که شب گردد بیاید در برت ........................... روزها سایه شود او بر سرت
هر کباب خوشمزه از بهر تو .................................... پخته گرداند ز نیکو نحر تو
چون که عطشان می شوی از خستگی ................. شربتی آرد پر از دلبستگی
چون که بیماری بیفتد در بدن ......................... یا که رنجی گیردت در جان و تن
خود پرستارت شود هر روز و شب ................... گرم در سردت بود سردت به تب
دیگرت گویم که این همسر تو را ...................... شوق فرزندت دهد در سر تو را
دختران آرد برایت مهربان ................................ خوش سخن زیبا تو را آرام جان
بس هنرمند و سخاوتمند و خوب ...................... خادمت باشند در صبح و غروب
پس پسر آرد چو شیر شرزه ای ............................ پهلوانها در برش در لرزه ای
هر پسر از بهر تو زینت بود ..................................... در میان خلق تزیینت بود
دختران باشند غمخواران تو ..................................... در شدائد یاور و یاران تو
چون که اولادت فزونی یافتند .................................... عزتت را دیگران دریافتند
(ک.م)
05/05/1389
18:20​

آخرین ویرایش:

gtrfjn

عضو جدید
داشتم تو اینترنت میگشتم همسر رویایی من
به این برخوردم:همسر من زیبا نیست با اون ارضا نمیشم
اون از نظر خوبی چیزی کم نداره ولی اون خیلی وزنش زیاده غیر طبیعیه فرض کن 150 سانت قد با 110 کیلو وزن .اون بوی بدی میده .زيبا نيست.
من اصلا تمایل جنسی به اون ندارم اصلا.. اقای دکتر من زندگیم رو دوست دارم ولی دارم از حسرت این همه زنهای زیبا که با زیباییشون به همه فخر میفروشن میمیرم .چی کار کنم
کمکم کن من ادم خوش صورت و خوشتیپی هستم از جنبه مالی هم اوضام خوبه ..کمکم کن
مرسی

چقدر مردا بی رحمن:cry:
بابا بنده خدا حق داره 150 قد 110 وزن :surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:یه کم از دیدگاه ...منصفانه نگاه کنیم میبینیم بنده خدا خیلی بی راه نگفته..البته انتخاب خودش بوده ازقدیم گفتن هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه.

amin.en

عضو جدید
من حقو 120 درصد به مرده میدم!!!اگه مرده چاق بود 120 درصد حقو به زنه میدادم!!!
آخه یه آدمه 150 کیلویی واسه یه کار حیاتی که همه مهندسا خوب میدونن چه کاریه!!!مرده اون زیر میرا خفه میشده!!!یه گاو باشه خفه میشه که هیچ له میشده به خدا!!!
حتما مرده باید مربی بدنسازی که هیچ مربی ژیمناستیک،دفاع شخصی و کیک بوکسینگ و چند ورزش دیگه که من اسماشونو بلد نیستم باشه!!!!!!!!:D:D

mahan 2

عضو جدید
من حقو 120 درصد به مرده میدم!!!اگه مرده چاق بود 120 درصد حقو به زنه میدادم!!!
آخه یه آدمه 150 کیلویی واسه یه کار حیاتی که همه مهندسا خوب میدونن چه کاریه!!!مرده اون زیر میرا خفه میشده!!!یه گاو باشه خفه میشه که هیچ له میشده به خدا!!!
حتما مرده باید مربی بدنسازی که هیچ مربی ژیمناستیک،دفاع شخصی و کیک بوکسینگ و چند ورزش دیگه که من اسماشونو بلد نیستم باشه!!!!!!!!:D:D