چرا نميشه با خواهر زن ازدواجيد؟؟!!

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان پس انقدر ها هم شلم شوربا نبوده اوضاع! اون نوشته ای که من رو به شک انداخت پس همه چی رو اشتباه نوشته بود که!!!!!

نوش جونت یعقوب جون!;)
آره بابا طرف اصلا پيامبر ها رو نميشناسه بعد نطق ميكنه

mehrab.mbm

عضو جدید
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w18:[;2090403]جدی؟!!:eek: اصلا مگه حضرت ابراهیم زمان یوزارسیف بوده؟!
من کاملا گییییییییییییییییییییج شدم!!!!!

حضرت ابراهیم با خواهر مادر یوسف چیکار داشته!؟
حضرت اسمائیل پس کی رو گرفته بود؟!
یوزارسیف غیرت نداشته؟!
یعنی حضرت ابراهیم پدر یوسف بوده؟!
یا اینکه پدرش یکی دیگه بوده اونوقت طلاق گرفته از مادر یوسف یعد مادر یوسف رفته زن حضرت ابراهیم شده؟
یا اینکه خواهر یوسف مادرش هم بوده؟؟؟
پس نوه مادر یوسف بچه ی شوهرش میشه؟!
یا بچه خواهر یوسف به مادر یوسف هم میگفته زن بابا هم مادربزرگ؟!
یوسف برای بچه های مادرش هم برادر بوده هم دایی؟
حضرت ابراهیم با مادر زنش عروسی کرده؟!
این سوالهای من همینجوری ادامه داره! من واقعا قاطی کردم یکی بیاد کامل توضیح بده لطفا!:confused:[/QUOTE]

فدكي

عضو جدید
چون باعث برانگيختن حسد وكينه دو تا خواهر نسبت به يكديگر ميشود .........

raha 001

عضو جدید
میگم شماها خیلی بیکاریدا !!!!! :surprised::surprised:

به ننه بابا و زن و بچه پیامبرا چیکار دارید؟؟!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این رو باید اول از خانمها پرسید. باید دید انها حاضر به داشتن هوو هستند. من اتفاقا با خیلی از دختره ها و زنها راجب این موضوع صحبت کردم. کاملا مثل مرد ها هستند . و همونجور که ما نسبت به همسرمون تعصب داریم انها هم تعصب دارند. وبه هیچ عنوان زیر بار ازدواج مجدد مرد نمیروند.اگه قائل به حق تساوی بین زن و مرد باشیم کما اینکه در قوانین متمدنانه امروزی اینچنین است. انگاه سووال پیش میاید این پیامبرها که از طرف خدا نازل شده اند چرا برای زنها احساسات عاطفی و جنسی فرض نمیگرفتند. البته در دوران جاهلیت قرون گزشته زنها رو مثل حیوان متصور بودند.جالب است بدانید در اروپای قرون وسطا اظهارات جنسی رو برای زن ها زشت و نکوهیده میپنداشتند. خوب حالا باید دید که خداوند واقعا نمیدانسته که زنها هم مثل مردها نسبت به همسرانشان تعصب دارند و چرا اجازه داده پیامبران حق داشتن چند زن را بدون در نظر گرفتن احساسات انها برای مرد جایز دانسته باشند. یا این پیامبران از طرف خدا نبوده اند یا این قوانین بر مبنای جاهلیت اندوره بوده

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رو باید اول از خانمها پرسید. باید دید انها حاضر به داشتن هوو هستند. من اتفاقا با خیلی از دختره ها و زنها راجب این موضوع صحبت کردم. کاملا مثل مرد ها هستند . و همونجور که ما نسبت به همسرمون تعصب داریم انها هم تعصب دارند. وبه هیچ عنوان زیر بار ازدواج مجدد مرد نمیروند.اگه قائل به حق تساوی بین زن و مرد باشیم کما اینکه در قوانین متمدنانه امروزی اینچنین است. انگاه سووال پیش میاید این پیامبرها که از طرف خدا نازل شده اند چرا برای زنها احساسات عاطفی و جنسی فرض نمیگرفتند. البته در دوران جاهلیت قرون گزشته زنها رو مثل حیوان متصور بودند.جالب است بدانید در اروپای قرون وسطا اظهارات جنسی رو برای زن ها زشت و نکوهیده میپنداشتند. خوب حالا باید دید که خداوند واقعا نمیدانسته که زنها هم مثل مردها نسبت به همسرانشان تعصب دارند و چرا اجازه داده پیامبران حق داشتن چند زن را بدون در نظر گرفتن احساسات انها برای مرد جایز دانسته باشند. یا این پیامبران از طرف خدا نبوده اند یا این قوانین بر مبنای جاهلیت اندوره بوده

تا خوب حالا باید دید رو خوب اومدی ولی از اون به بعدش رو به نظرم متعصبانه و از روی احساسات گفتی
متفکر باش!