چرا دخترای ایرانی بدهیکل شدن؟(مشاورهِ بهبود استیل بدنی)

jooje tighi

عضو جدید
اعتماد به نفس یه چیز ذاتی هستش که لازمه ی دختراست اما تو وجود پسراست!:D

شما دختر خوشگل بیار من پسر فوق خوشگل برات میارم عزیز.;)

دور و اطراف من Full Of از این پسراست.

همه هم تنهان یا با دخترایی میگردن که گرافیک اخلاق داشته باشن نه اینکه نه قیاف دارن نه اخلاق نه قد و نه هیکل...فقط غرور :cool:
full ofرو خوب اومدی...تو پسر خوشگل و آدم بیار منم دختر میارم......

Ramin-GT

عضو جدید
full ofرو خوب اومدی...تو پسر خوشگل و آدم بیار منم دختر میارم......

مرسی

من که تضمین کردم که هم خوشگلن هم آدم هستن،چه جالب که پسرا هم همینو میگن،دختر آدم بیار!

البته اونایی که ما میگیم نیست!چون از بین 100 تا دخی 1کیشون اخلاق گرافیک دار داره!

اونم رووو هوا میبرنش:D

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
فدات عزیزم

نمیدونم باید از خودشون پرسید تا ببینیم با تحقیقات علمی جوووور در میان؟

دخترا که یاد گرفتن فقط بخور و بخواب،ورزش چیه؟:D

مطمئنی پسرا غیر این هستن؟؟؟
ما که رفتیم تو کار رزمی ولی پسر هفتی هم نمیبینیم اکثرا همینایی که میگی هستن بخور بخواب گاهی یه درسی هم شاید اگه وقت کنن. در مورد قد حالا دست خودشون نیست وزن که دست خودشونه!!
اقا من قبول ندارم کی میگه دخترای ایرانی بدهیکل شدن؟؟

jooje tighi

عضو جدید
مرسی

من که تضمین کردم که هم خوشگلن هم آدم هستن،چه جالب که پسرا هم همینو میگن،دختر آدم بیار!

البته اونایی که ما میگیم نیست!چون از بین 100 تا دخی 1کیشون اخلاق گرافیک دار داره!

اونم رووو هوا میبرنش:D
تا ببینیم شما آدم بودنو تو چی میبینی

jooje tighi

عضو جدید
ما که رفتیم تو کار رزمی ولی پسر هفتی هم نمیبینیم اکثرا همینایی که میگی هستن بخور بخواب گاهی یه درسی هم شاید اگه وقت کنن. در مورد قد حالا دست خودشون نیست وزن که دست خودشونه!!
یه عده آدم بیکار که از متناسب کردن هیکل خودشون نا امید شدن دارن رو هیکل دخترا کار میکنن

venus1996

عضو جدید
دوستان عزیز اگه واقعا کوتاه یا بلند بودن انقدر واسه شما اهمیت داره میتونید در این باره یه تاپیک بزنید و مفصل راجبش بحث کنید فکر نمیکنم اینجا جاش باشه:gol:

jooje tighi

عضو جدید
دوستان عزیز اگه واقعا کوتاه یا بلند بودن انقدر واسه شما اهمیت داره میتونید در این باره یه تاپیک بزنید و مفصل راجبش بحث کنید فکر نمیکنم اینجا جاش باشه:gol:
مگه اینجا چشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
حداقل نگن دختر اخه دخترا اکثرا اندامشون درسته خانومای میان سال اونم به خاطر مسائلی اضافه وزن میگیرن که خجالت میکشم بگم :redface: باید مراقب باشن دیگه .

jooje tighi

عضو جدید
حداقل نگن دختر اخه دخترا اکثرا اندامشون درسته خانومای میان سال اونم به خاطر مسائلی اضافه وزن میگیرن که خجالت میکشم بگم :redface: باید مراقب باشن دیگه .
واه.......اینجوری که تو گفتی خجالت میکشم بگم همه فهمیدن....

behrouz1100

عضو جدید
راستش چند وقته دارم به این فکر میکنم چرا استیل و فرم بدنی ایرانیا بخصوص زنا و دخترای ایرانی اینقدر بد شده البته پسرا سریع واکنش نشون میدن و با ورزش وبرنامه ریزی غذایی مشکلشونو حل میکنن ولی دخترا نه البته دختراهم بعضی هاشون هم استیل خوبی دارن ولی متاسفانه قبول کنید یا نکنید بد هیکلی چاقی. بیش از حد و گودی کمر یا چربی های پهلو و..... شده یکی از شایع ترین مشکلات دخترا وزنای ایرونی کم تحرکی مصرف غذاهای پر کالری و عادت های غذایی بد از دلایل این چاقیه.

من فکر کنم بتونم راجع چاق شدن یا لاغر شدن وامثال اینا به بچه هایی که مشکل دارن مشاوره بدم چون تا حدودی اطلاعات وتجربه دارم و جایی ام که نتونستم بچه هایی که میتونند کمکم میکنن و البته همه مهندسا میتونن تجربیات خودشونو بیان و بگن تا هم بحث خوبی باشه هم اطلاعاتمون زیاد بشه هم کمک کنیم برای بهتر شدن استیل بدنی خودمون

نظر شما چیه؟
واااااااای کشته مارو شخصیتتون
واااااااای کشته مارو اون ادبتون
دکتر واسه ما .....

Ramin-GT

عضو جدید
اما واقعیت چیزی دیگه رو نشون میده

شما استثنا،بهت قول میدم نصف بیشتر دخترای توی همین تاپیک دارن اغراق میکنن راجع به خودشون;)
تا ببینیم شما آدم بودنو تو چی میبینی

اون بحثش مال آدم بزرگاس عزیزم:D

لطفا وارد این بحثا نشوووو

Ramin-GT

عضو جدید

دقیقا .....

ایول ایول

تو نیاری بهتره :D

:biggrin:;)

jooje tighi

عضو جدید

شما استثنا،بهت قول میدم نصف بیشتر دخترای توی همین تاپیک دارن اغراق میکنن راجع به خودشون;)

بابا آدم بزرگ....بابا بابابزرگ...بابا آقاجان......بابا گادفادر......بابا...بابا.....بابا......

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

با این که داره موضوع تاپیک عوض میشه با عذر خواهی باید بگم نه واقعیت اینه که زنای ایرانی بدهیکل شدن دخترا اکثرا اگه مشکلی نداشته باشن اندامشون درسته و کسی اغراق نمیکنه. البته یه چیزی هم هست که میگن کافر همه را به کیش خود پندارد اگه ناراحت نشین من فکر میکنم احتمالا شما دارین اغراق میکنین که در مورد بقیه همچین فکری میکنین!! البته اگه ناراحت شدین شوخی بود.

jooje tighi

عضو جدید
با این که داره موضوع تاپیک عوض میشه با عذر خواهی باید بگم نه واقعیت اینه که زنای ایرانی بدهیکل شدن دخترا اکثرا اگه مشکلی نداشته باشن اندامشون درسته و کسی اغراق نمیکنه. البته یه چیزی هم هست که میگن کافر همه را به کیش خود پندارد اگه ناراحت نشین من فکر میکنم احتمالا شما دارین اغراق میکنین که در مورد بقیه همچین فکری میکنین!! البته اگه ناراحت شدین شوخی بود.
این چه طرز پست دادن....شوخی و اعلامشو تو یه پست میدیییییییییییی؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش چند وقته دارم به این فکر میکنم چرا استیل و فرم بدنی ایرانیا بخصوص زنا و دخترای ایرانی اینقدر بد شده البته پسرا سریع واکنش نشون میدن و با ورزش وبرنامه ریزی غذایی مشکلشونو حل میکنن ولی دخترا نه البته دختراهم بعضی هاشون هم استیل خوبی دارن ولی متاسفانه قبول کنید یا نکنید بد هیکلی چاقی. بیش از حد و گودی کمر یا چربی های پهلو و..... شده یکی از شایع ترین مشکلات دخترا وزنای ایرونی کم تحرکی مصرف غذاهای پر کالری و عادت های غذایی بد از دلایل این چاقیه.

من فکر کنم بتونم راجع چاق شدن یا لاغر شدن وامثال اینا به بچه هایی که مشکل دارن مشاوره بدم چون تا حدودی اطلاعات وتجربه دارم و جایی ام که نتونستم بچه هایی که میتونند کمکم میکنن و البته همه مهندسا میتونن تجربیات خودشونو بیان و بگن تا هم بحث خوبی باشه هم اطلاعاتمون زیاد بشه هم کمک کنیم برای بهتر شدن استیل بدنی خودمون

نظر شما چیه؟
یعنی میخوام بگم حالم از این بحثای تهی و به ظاهر روشنفکرانه بهم میخوره آقای محترم میخواستی شمارتم بدی شاید خانومای باشگاه بتونن از تجربیات یه مهندس عمران در زمینه چاقی و لاغری استفاده کننده
تورو خدا این تاپیکای چرت و پرت و بحثای مزخرف و بریزید دور چرا فک میکنید روشنفکری یعنی اینکه بیاید در مورد بزرگی و کوچیکی جاهای مختلف هم نظر بدین و فکر چاره باشین
ما ایرانی هستیم و افتخار میکنیم به فرهنگ و تاریخ و باورامون فک نکنم نجابت یه دختر ایرانی اجازه بده که بیاد اینجا از شما در مورد چربی پهلوش یا بزرگی هرجاش کمک بخواد
ببخشید تند حرف میزنم ولی باشگاه به گند کشیدین

Ramin-GT

عضو جدید
نه ناراحتی واسه چیه.من خودمو میشناسم عزیز.هزارتا ضرب المثل هست که عکس اینو نشون بده.

خوشبختانه خیلیها منو دیدن.پس این حرفا به جاییم بر نمیخوره
مگه تو میدونی چند سالمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از اون لحاظ که پیرتری.....

نه نمیدونم ولی 25 رو رووو شاخشه

من که 20 سالمه عزیزم :D

آخرین ویرایش:

donya...

عضو جدید
من روی شکمم هیچ چربی ندارم دور کمرم 57هست ولی وقتی اب یا غذا میخورم شکمم میاد جلو واسه همین 4_5وعده ی کوچیکو ترجیح میدم شنیدم علتش ضعیف بودن ماهیچه های شکمه چکارش میشه کرد؟
حرکت ساده ی دراز و نشست با بالا آوردن شانه ها از تمام تمرینات مربوط به شکم برای تقویت آن موثر تر است حرکت را آرام انجام شود با تمرکز روی تکنیک خوب
یه حرکت پیشرفته تر دیگه هم هست به این صورت که به پشت بخوابید و پاها را بالا بیاورید زانو خمیده و ساق و ران با هم زاویه 90 درجه میسازد و دستها کنار گوشها قرار میگیره پاها رو به طرف سینه بیاورید و سعی کنید عضلات گردن را نگیرید
اینو همیشه به یاد داشته باش که قبل از هر نوع فعالیت ورزشی_بدنی حتما گرم کنی و بعد از اونم سرد کنی
ورزش همونقدرکه میتونه مفید باشه اگه آگاهانه و اصولی نباشه آسیب زاست
حرکت برای تقویت عضلات شکم زیاد هست اگه مایل بودی تو پیام خصوصی میگم واست
موفق باشی دوست گلم..

venus1996

عضو جدید
حرکت ساده ی دراز و نشست با بالا آوردن شانه ها از تمام تمرینات مربوط به شکم برای تقویت آن موثر تر است حرکت را آرام انجام شود با تمرکز روی تکنیک خوب
یه حرکت پیشرفته تر دیگه هم هست به این صورت که به پشت بخوابید و پاها را بالا بیاورید زانو خمیده و ساق و ران با هم زاویه 90 درجه میسازد و دستها کنار گوشها قرار میگیره پاها رو به طرف سینه بیاورید و سعی کنید عضلات گردن را نگیرید
اینو همیشه به یاد داشته باش که قبل از هر نوع فعالیت ورزشی_بدنی حتما گرم کنی و بعد از اونم سرد کنی
ورزش همونقدرکه میتونه مفید باشه اگه آگاهانه و اصولی نباشه آسیب زاست
حرکت برای تقویت عضلات شکم زیاد هست اگه مایل بودی تو پیام خصوصی میگم واست
موفق باشی دوست گلم..
ممنون عزیزم حتما انجام میدم

jooje tighi

عضو جدید
نه ناراحتی واسه چیه.من خودمو میشناسم عزیز.هزارتا ضرب المثل هست که عکس اینو نشون بده.

خوشبختانه خیلیها منو دیدن.پس این حرفا به جاییم بر نمیخوره

نه نمیدونم ولی 25 رو رووو شاخشه

من که 20 سالمه عزیزم :D
به من میخوره 25سالم باشههههههههههههههههههه؟خیلی خندیدم.....