چارت نموداری دروس مهندسی صنایع _ تولید صنعتی

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چارت دروس رشته صنایع گرایش تولید صنعتی در دانشگاه آزاد هست , فکر کنم به درد تازه وارد ها و کسانی که میخواهند وارد این رشته شوند بخوره . احتمالا این برنامه درسی با دانشگاه های دیگر (دولتی , پیام نور و ...) تفاوت هایی داره , اگر با چارت دانشگاه خودتون مقایسه کنید و تفاوت هاش رو بگید ممنون میشم.;)

پیوست ها

• CHART-E-SANAYE.doc
    55.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
در این تاپیک من بعد هر گونه چارتی که از گرایش های صنایع در دسترس دارین رو قرار بدین تا دوستانی که تازه به این رشته وارد میشن با اون اشنا تر شن.
با احترام

AieAMIRKABIR

عضو جدید
این چارت دروس رشته صنایع گرایش تولید صنعتی در دانشگاه آزاد هست , فکر کنم به درد تازه وارد ها و کسانی که میخواهند وارد این رشته شوند بخوره . احتمالا این برنامه درسی با دانشگاه های دیگر (دولتی , پیام نور و ...) تفاوت هایی داره , اگر با چارت دانشگاه خودتون مقایسه کنید و تفاوت هاش رو بگید ممنون میشم.;)
سلام . CHART ما هم تقریبا" همینه با این تفاوت که کارگاه ها و جوش رو زیر ترم 4 نمی تونیم برداریم .اگر چه پیش نیازی ندارن.
AieAMIRKABIR:gol:

woodywood

عضو جدید
چارت پیام نور

چارت پیام نور

دوستان اینم آخرین چارت مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور

ie chart.jpg

ilCapitano

عضو جدید
سلام دوست عزیز
زیاد تفاوتی نداره ولی تو دانشگاه ما ( علوم فنون مازندران) آزمایشگاهها رو با درس مربوطه هم نیاز کرد و روش تولید 1 رو با گارگاه ماشین ابزار1 برداشت
به امید آزادی دوست عزیزمان!

س.ر

عضو جدید
با سلام:
در این تاپیک من بعد هر گونه چارتی که از گرایش های صنایع در دسترس دارین رو قرار بدین تا دوستانی که تازه به این رشته وارد میشن با اون اشنا تر شن.
با احترام

سلام.تو رو خدا یکی به من یاد بده من بلد نیستم از این سایت استفاده کنم........گیج شدم!!!!!!! همینجوری یه چیزیو زدم اینجا سر در آوردم.............کممممممک!!!!!!کار واجب دارم اینجا.این آدرس وبلاگمه......یکی بیاد یادم بده من یه عمر ممنونش میشم.......www.aramkade.blogfa.com
حتی بلد نیستم برگردم جوابمو بخونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry::confused::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

1716

عضو جدید
البته گویا از امسال در دانشگاه آزاد مقاومت و استاتیک به یک درس 3 واحدی تبدیل شدند