پیش بینی شما درباره نتایج کنکور ارشد 93 چیست؟

3312232

عضو جدید
اقا والا قصد ما استرس وارد کردن به کسی نیست..به نظر شما اگر با این شدت استرس دارین بهتره که تا زمان اعلام نتایج سراغ این تاپیک نیاین....در ضمن توکلتون به خدا باشه:D

3312232

عضو جدید
اقا به نظرتون با چه ميانگيني به ترتيب توي تخصصي ها و عمومي ها ميشه به رتبه بين 100تا200 اميد داشت؟(كم كم داره استرسه مياد):cry:

r_saeedi

عضو جدید
اقا به نظرتون با چه ميانگيني به ترتيب توي تخصصي ها و عمومي ها ميشه به رتبه بين 100تا200 اميد داشت؟(كم كم داره استرسه مياد):cry:
شاید تخصصیا حدود 60-70 و عمومیا هم که خیلی کمتر مخصوصا ریاضی! نمیدونم کله همه چی درهاله ای از ابهامه!!:question:
خواهشا استرستونو اینجا بروز ندید :(

shirazii

عضو جدید
شاید تخصصیا حدود 60-70 و عمومیا هم که خیلی کمتر مخصوصا ریاضی! نمیدونم کله همه چی درهاله ای از ابهامه!!:question:
خواهشا استرستونو اینجا بروز ندید :([/QUOT
ببخشید اگه 60 تا 70 تخصصی ها باشه تا رتبه بین 100 تا 200 بیاد پس رتبه های تک رقمی قراره چند بزنن؟لابد 90؟

r_saeedi

عضو جدید
دوست عزیز من اشتباه گفتم. این جدولی هست که ماهان واسه تخمین رتبه داد تا خودم با توجه به میانگین درصدهام و معدلم محدوده رتبم رو پیدا کنم. ببینید شاید به شما هم کمکی بکنه
احتمال زیاد رتبه شما بین چند ردیف اول جدول اول هست..
مشاهده پیوست mavad_2.pdf

پیوست ها

• Untitled1.jpg
    Untitled1.jpg
    33 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

3312232

عضو جدید
دوست عزیز من اشتباه گفتم. این جدولی هست که ماهان واسه تخمین رتبه داد تا خودم با توجه به میانگین درصدهام و معدلم محدوده رتبم رو پیدا کنم. ببینید شاید به شما هم کمکی بکنه
احتمال زیاد رتبه شما بین چند ردیف اول جدول اول هست..
مشاهده پیوست 203617
اقا ممنون..این جدولو دیده بودم.فقط من من با چند نفر مشاور که صحبت کردم میگفتن که امسال ممکنه حداقل 5درصد روی درسا نسبت به پارسال بیاد..من خواستم فقط نظر شخصیتونو با توجه به اطلاعاتی که از بقیه دارین بگین...در ضمن اون استرسم شوخی بود فقط خواستم جوو گرم کنم اگه به شما استرس منتقل شد شرمنده:D

r_saeedi

عضو جدید
اقا ممنون..این جدولو دیده بودم.فقط من من با چند نفر مشاور که صحبت کردم میگفتن که امسال ممکنه حداقل 5درصد روی درسا نسبت به پارسال بیاد..من خواستم فقط نظر شخصیتونو با توجه به اطلاعاتی که از بقیه دارین بگین...در ضمن اون استرسم شوخی بود فقط خواستم جوو گرم کنم اگه به شما استرس منتقل شد شرمنده:D
آقا این یعنی چی؟؟؟ یعنی همون رتبه های پارسال رو اگه کسی بخواد بیاره درصدهاش باید از پارسال 5درصد بیشتر باشه؟؟:question:
هیچ نظریه قطعی نمیشه داد اصلا.قبول دارین؟؟ فقط باید صبر کرد
دشمنتون شرمنده

3312232

عضو جدید
آقا این یعنی چی؟؟؟ یعنی همون رتبه های پارسال رو اگه کسی بخواد بیاره درصدهاش باید از پارسال 5درصد بیشتر باشه؟؟:question:
هیچ نظریه قطعی نمیشه داد اصلا.قبول دارین؟؟ فقط باید صبر کرد
دشمنتون شرمنده
نظر قطعی که صد در صد نمیشه داد.گفتم که این نظر چند تا مشاور بود....حالا یه سوال از شما دارم(دوست من با درصدای امسالش میتونست سال پیش 110اینا بشه) حالا اگه فرض کنیم این فرضیه درست باشه و 5درصد رو درصدا بیاد مثلا رتبه مثل 110پارسال به نظر شما چند تا میتونه امسال تغییر داشته باشه ؟(

r_saeedi

عضو جدید
نظر قطعی که صد در صد نمیشه داد.گفتم که این نظر چند تا مشاور بود....حالا یه سوال از شما دارم(دوست من با درصدای امسالش میتونست سال پیش 110اینا بشه) حالا اگه فرض کنیم این فرضیه درست باشه و 5درصد رو درصدا بیاد مثلا رتبه مثل 110پارسال به نظر شما چند تا میتونه امسال تغییر داشته باشه ؟(
والا چی بگم نمیدونم:w19:
سوال بس سختی پرسیدین که با تجربه ترین مشاورا هم فک نکنم بتونن قطعی جوابشو بدن!:question:

toranj217

عضو جدید
alan kheili zoooooooode bekhad horo kone baraye konkor . modaresan ghalat ziad dare jahesh behtare. albate hameye ketaba moshkel daran ama jahesh behtare. refrense ham ke sajadi mekaniki o razaghian fiziki termo ham refrens nemikhad
به نظرمنم الان خیلی زوده .اگه یکی پایه خوبی داشته باشه ،دو ماه واس کنکور بخونه کافیه.بقیه اش وقت تلف کردن و خستگیه. در مورد کتابا هم به نظرم وضعیت همه ی کتاب تستا بده.پر از غلط.وقتی خود سوالای کنکور پر از غلط و اشتباهه دیگه کتاب تستا معلومه چی میشن.به نظر منم جهش معقول تره رخواص مکانیکی پارسه خیلی بده،مدرسان ام دیگه بعضی جاها شورشو در اورده و مبحثای به درد نخور میاره. درکل کتاب مرجع بسیاار مناسب تره.سجادی عالیه

r_saeedi

عضو جدید
مرسییییییییییی:w27:
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها تا آخر اسفندماه فرصت دارند ظرفیت‌های خود را برای پذیرش در این آزمون اعلام کنند تصریح کرد: سال گذشته 114 هزار نفر در این آزمون پذیرفته شدند که برای امسال افزایش ظرفیت حدود پنج تا شش درصد پیش بینی می‌شود.
رئیس سازمان سنجش با بیان اینکه 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد هستند، اظهار کرد: درصد پذیرش داوطلبان در سال گذشته نیز حدودا همین مقدار بوده است.

3312232

عضو جدید
مرسییییییییییی:w27: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شده است. وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها تا آخر اسفندماه فرصت دارند ظرفیت‌های خود را برای پذیرش در این آزمون اعلام کنند تصریح کرد: سال گذشته 114 هزار نفر در این آزمون پذیرفته شدند که برای امسال افزایش ظرفیت حدود پنج تا شش درصد پیش بینی می‌شود. رئیس سازمان سنجش با بیان اینکه 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد هستند، اظهار کرد: درصد پذیرش داوطلبان در سال گذشته نیز حدودا همین مقدار بوده است.
فقط خدا کنه این افزایش ظرفیت برای دانشگاه های درست و درمون باشه چون قبلا که فقط ظرفیت غیر انتفاعیارو میبردن بالا میگفتن افزایش ظرفیت دادیم...

ali.metal.eng

عضو جدید
البته یه چیزم بگم این افزایش درصد معلوم نیست پیام نور باشه یا مجازی :D

ولی کلا به نظرم باید بیخیال بشیم بییایین به همدیگه روحیه بدیم اینجوری بهتره:(

r_saeedi

عضو جدید
البته یه چیزم بگم این افزایش درصد معلوم نیست پیام نور باشه یا مجازی :D

ولی کلا به نظرم باید بیخیال بشیم بییایین به همدیگه روحیه بدیم اینجوری بهتره:(
بفرمایید اینم روحیه خدمت شما:w14:....گروه کنسرت منتظران نتایج تقدیم می کند:
:w31::w33::w32::w33::w31:

shirazii

عضو جدید
بسی استرس دارم جوابا کی میاد 15 هم یا دیرتر؟ کاش میشد تا اخخخخخخخخخخخخخر عمرمون جوابا نیاد:confused:

ali.metal.eng

عضو جدید
خانوم شیرازی استرس ندههههههههههه من به قدر کافی استرس دارماااا:cry: جوابا فک میکنم 18 اردیبهشت میاد یعنی دو هفته بعد تقریبا

میشه بگی شیراز چطور جاییه ؟

shirazii

عضو جدید
خانوم شیرازی استرس ندههههههههههه من به قدر کافی استرس دارماااا:cry: جوابا فک میکنم 18 اردیبهشت میاد یعنی دو هفته بعد تقریبا

میشه بگی شیراز چطور جاییه ؟
شییییییییییییراز شهر 4فصل شهر فرهنگ و هنر شهر تاریخی پر از جاهای دیدنی .اردیبهشت ماهم بهترن زمان هست توی شیراز. تخت جمشید باغ ارم، نارنجستان قوام، باغ عفیف آباد، باغ جهان نما، حافظیه، آرامگاه سعدی (سعدیه)، ارگ کریم خان،شاهچراغ، دروازه قرآن، بازار وکیل، آرامگاه سیبویه، آستانه سید علاالدین حسین، حمام وکیل، آرامگاه خواجوی کرمانی، بقعهٔ هفت تنان، بقعهٔ چهل تنان، موزهٔ پارس، مسجد جامع عتیق، عمارت کلاه فرنگی و...
مردمشم مهمووون نواز. فالودشم که دیگه دیگه گفتن نداره .........حتما بیا یه سر.......تنها مشکلش اینه که یه کاریو که میخوان بکنن توش مثلا مترو یا پل یا ....... بزنن 60 سال طول میکشه همه رو هم با هم میخوان انجام بدن ....نمرش از 20 18.5

ali.metal.eng

عضو جدید
شییییییییییییراز شهر 4فصل شهر فرهنگ و هنر شهر تاریخی پر از جاهای دیدنی .اردیبهشت ماهم بهترن زمان هست توی شیراز. تخت جمشید باغ ارم، نارنجستان قوام، باغ عفیف آباد، باغ جهان نما، حافظیه، آرامگاه سعدی (سعدیه)، ارگ کریم خان،شاهچراغ، دروازه قرآن، بازار وکیل، آرامگاه سیبویه، آستانه سید علاالدین حسین، حمام وکیل، آرامگاه خواجوی کرمانی، بقعهٔ هفت تنان، بقعهٔ چهل تنان، موزهٔ پارس، مسجد جامع عتیق، عمارت کلاه فرنگی و...
مردمشم مهمووون نواز. فالودشم که دیگه دیگه گفتن نداره .........حتما بیا یه سر.......تنها مشکلش اینه که یه کاریو که میخوان بکنن توش مثلا مترو یا پل یا ....... بزنن 60 سال طول میکشه همه رو هم با هم میخوان انجام بدن ....نمرش از 20 18.5
باور کن تبریز بدتره مترو تبریز معلوم نیست درست بشه از 20 سال پیش شروع شده:biggrin: