پیشگویی های نسترا داموس ++ 2011 آخر دنیاست

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
اینو از روی یه نظریه گفتم که میگه آدم همین روندیو کی طی کرده به اینجا رسیده دوباره برمیگرده.نسناسم که فهمیدی چیه.البته ما اون نظریه رو قبول نداریم.آخه میدونید که داستان اصلا یه چیز دیگس.

:eek::eek::surprised::eek::eek:
الان باور کردم!!!! :razz:
چیو؟

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو از روی یه نظریه گفتم که میگه آدم همین روندیو کی طی کرده به اینجا رسیده دوباره برمیگرده.نسناسم که فهمیدی چیه.البته ما اون نظریه رو قبول نداریم.آخه میدونید که داستان اصلا یه چیز دیگس.

چیو؟
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
یه سوال که برام پیش اومده اینه پیش گوییهای نوستر آداموس 500 سال پیش انجام شده یا 50 سال پیش؟!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم این نوستر داموستون می تونه بگه امریکا کی جرات می کنه بمون حمله کنه؟:biggrin:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه! نابودیی درکار نیست.ایشالله اماممون میاد و همه چیو درست میکنه و تا سالهای سال با خوبیو خوشی زندگی میکنیم.

هر نفسی روزی مرگ را مزه میکند.اگه امام هم بیاد باز ما فانی هستیم او باقی.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا این همه مطمئنین که امام تا سال 2012 ظهور میکنه ؟؟؟؟
از حرفای من اینو برداشت کردین ؟
فک نمیکنم همچین چیزی گفته باشم،اینطور نیست؟
منظورم اینه که به این چیزا گوش ندید نابودیی در 2012 در کار نیست و شایددر همین زمان و شایدبعد اون (خیلی نزدیکه) امام (عج)ظهور کنه.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
داریم میریم پیشواز تغییر رویه جهان از مادی گری به سمت خداپرستی،نه نابودیش.

مگه الان خدا پرست نداریم؟؟؟ امکان نداره همه خدا پرست بشن چون در هر دوره ای حتی زمان پیامبر اسلام هم باز یه عده مادی گرا بودن .خودتون که بهتر از من میدونین پیامبر رحمت العالمین بود و هست...و امامان معصوم (ع)کجاو پیامبر (ص)کجا...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه الان خدا پرست نداریم؟؟؟ امکان نداره همه خدا پرست بشن چون در هر دوره ای حتی زمان پیامبر اسلام هم باز یه عده مادی گرا بودن .خودتون که بهتر از من میدونین پیامبر رحمت العالمین بود و هست...و امامان معصوم (ع)کجاو پیامبر (ص)کجا...
جاااان؟؟؟؟
کشش ندید ...لطفا.
اصل ماجرا همون بود که گفتم.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
از حرفای من اینو برداشت کردین ؟
فک نمیکنم همچین چیزی گفته باشم،اینطور نیست؟
منظورم اینه که به این چیزا گوش ندید نابودیی در 2012 در کار نیست و شایددر همین زمان و شایدبعد اون (خیلی نزدیکه) امام (عج)ظهور کنه.

خدا عالمه .....