پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله كاملا....بر منكرش لعنت!!!!!;) چون نابن كاراشون هم نابه!!!!:biggrin: برقين ديگه!!!!چه ميشه كرد...مثل من و تو خوب و گل و ناز و از اين حرفان!!!!!:biggrin::biggrin:

farizin

عضو جدید
گاهی هم مثل این جند روز ترافیک کاری اون قدر زیاد میشه که فرصت نمی کنم بیام به خونه سر بزنم (منظورم این جاست)
پریا جان...تا چشم به هم بزنی...سال آخر میشی و آماده ارائه پروژه کارشناسی
از الان به فکر باش که اگه میخوایی به محیط کار وارد شی تو یه فیلد متخصص باشی (مثل PLC)

parishak

عضو جدید
اینجا مثلا پاتوقه !!!!
چه فضای خواب آلودی:(:(
بی خیالشون بابا سپیده جون خودتو عشق است:gol::gol::gol:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي گلم....اين جناب faria هم از اون برقي اصيلاس كه تمام پستاش در رابطه با برق و .... ميباشد!!!!;) البته نه اين كه بد باشه ولي خيلي اصيله!!!!!!

neda.j

عضو جدید
سلام به همه بابا برقیا.اولیا و اخریا.
من دیروز اخرین امتحان دوره کارشناسی الکترونیک رو دادم.:)
توی این 4 سال خیلی بهم خوش نگذشت.از استادا و دانشگاه دلم خیلی پر بود.:mad:طوری که از اول این ترم به هیچ چیز به جز اخرش فکر نمیکردم.فقط دوست داشتم تموم شه.
شاید باورتون نشه ولی دیروز غروب که داشتم میمدم تهران هر چی به جاده نگاه میکردم همش خاطره های خوب و شیرین یادم میمد.بغض کرده بودم:cry: و اگه داداشم نبود هق هق میزدم زیر گریه.

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی این 4 سال خیلی بهم خوش نگذشت.از استادا و دانشگاه دلم خیلی پر بود.:mad:طوری که از اول این ترم به هیچ چیز به جز اخرش فکر نمیکردم.فقط دوست داشتم تموم شه.
.
سلام
يه روز ميشه حسرت اين دوران دانشجويي را بخوري:warn::warn::warn:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید باورتون نشه ولی دیروز غروب که داشتم میمدم تهران هر چی به جاده نگاه میکردم همش خاطره های خوب و شیرین یادم میمد.بغض کرده بودم:cry: و اگه داداشم نبود هق هق میزدم زیر گریه.
منم دلم از دست بیشتر استادا پره .نی دونم چرا انقد بد درس میدن.انگاری خودشون دانشجو نبودن و نمی دونن چی باید توکلاس به بچه ها انتقال بدن.خوش به حال تو که یه دوره رو تموم کردی.من تازه اول سختی هامه.:confused:

p_sh

عضو جدید
ندا جون تبریک به خاطر فارغ التحصیلیت...
منم فردا اخرین امتحانمو میدم...ولی من وقتی به عقب برمی گردم می بینم دوران خیلی خوبی داشتم با اینکه از دانشگاهم از محیطش از جوش از دورانی که دانشجوش بودم ناراضیم ولی به خودم بد نگذروندم...
با اینکه برق (سخت ترین رشته دوره کارشناسیی )می خوندم با اینکه روز های سختی سپری کردم شبها نخوابیدم از خوراکم،تفریحم زدم،مریض شدم،عینکی شدم،میگرنی شدم ولی همیشه خوشحال بودم یه لحظه فکر نکردم درسام سخته،همیشه سعی کردم قشنگ ترین لحظاتو برای خودم ودوستانم بسازم،حتی تو بدترین لحظات
به همین خاطر افسوس گذشته رو نمی خورم،چون از لحظه به لحظش لذت بردم

p_sh

عضو جدید
گفتم كه برقيا چه قبل امتحانا چه بعد امتحانا درس ميخونن!!!!!گاهي ميان يه نگاهي ميندازن به اينجا اگه عشقشون بكشه و حسش باشه جوابي ميدن و اينا وگرنه خبري نيس كه نيس!!!!!:biggrin:
سلام سپیده جون...چه اسم قشنگی داری...عزیزم مگه تو خودت برقی نیستی...خودت که هم رشته ای هاتو می شناسی
ما اگه درس نخونیم که کلامون پس معرکست...حالا کلی هم از دنیای روز عقبیم
این برق نا مصب بد وادیه هر چقدر درس می خونی،نرم افزار یاد می گیری،مطالعه می کنی باز احساس می کنی بی سواد ترین ادم دنیایی
ولی گلم نگران این سردی پاتوق نباش،داغش می کنیم به کمک هم

p_sh

عضو جدید
بچه ها من فردا امتحان ادبیات دارم،عاشق ادبیاتم ولی امشب کم اوردم تو الکترونیک 3 این همه فشار نکشیدم که امشب کشیدم ما شا ا... چیزی که کم نداریم شاعره،بی احترامی نشه ولی هنگه هنگم
اخه هم باید اسم عامشونو حفظ کنم هم خاصشون هم باباشون هم لقبشون هم اثارشونو از هر شاعرم شیرین 4 تا شعر داریم تو کتاب حالا شعر که خوبه این نثرارو بگو
تلمیحو،تشبیه،تکرار،جناس هم به کنار...تو کنکور چه طوری ادبیاتو 90 درصد زدم نمی دونم
برم برم سر درسم که ترم اخری ادبیاتو می مونم،فعلا

سلام به همه برقیای خسته....

سلام به همه برقیای خسته....

خسته نباشید دوستای عزیز امیدوارم که امتحاناتون خوب داده باشید منم امروز آخرین امتحانم دادم ولی این ترم خیلی خراب کردم:cry:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سپیده جون...چه اسم قشنگی داری...عزیزم مگه تو خودت برقی نیستی...خودت که هم رشته ای هاتو می شناسی
ما اگه درس نخونیم که کلامون پس معرکست...حالا کلی هم از دنیای روز عقبیم
این برق نا مصب بد وادیه هر چقدر درس می خونی،نرم افزار یاد می گیری،مطالعه می کنی باز احساس می کنی بی سواد ترین ادم دنیایی
ولی گلم نگران این سردی پاتوق نباش،داغش می کنیم به کمک هم

سلام گلم...نخسته....آره بابا قبول دارم چی میگی!!همین جوری از اول ترم درس میخونیم بازم میمونیم توش دیگه وای به حال این که کم کاری کنیم توش!!!!:smile: متشکرم بابت تعریفت!!!....آره حالا به کمک هم اینجا رو گرم میکنیم جوری که هر کی اومد توش بسوزه!!!!:biggrin:

• Like
واکنش ها: p_sh

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام گلم...نخسته....آره بابا قبول دارم چی میگی!!همین جوری از اول ترم درس میخونیم بازم میمونیم توش دیگه وای به حال این که کم کاری کنیم توش!!!!:smile: متشکرم بابت تعریفت!!!....آره حالا به کمک هم اینجا رو گرم میکنیم جوری که هر کی اومد توش بسوزه!!!!:biggrin:
سپیده جان یادت باشه گرمای پاتوق هر چی بیشتر باشه لذت بخش تره و آدمو
نمی سوزونه.نه گلم...؟:smile:

Meisam007

عضو جدید
:surprised: جدا؟!!!ما که تازه تعطیلاتمون شروع شده!!!!:D
:cry::cry:همش تقصیر این استاد راهنماس گفته از شنبه نبینمتون نمرتون کم میشه :eek:کلاس اینم نمیشه دودره کرد :confused:

وای:cry:...من که انقد خسته م که اسم کلاس میاری سردرد می گیرم:surprised:

من که خیلی خستم ولی چاره ای نیست بقول یکی زندگی سخته :biggrin:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry:همش تقصیر این استاد راهنماس گفته از شنبه نبینمتون نمرتون کم میشه :eek:کلاس اینم نمیشه دودره کرد :confused:

بله دیگه ارشد همین چیزارو هم داره!!:biggrin: من یکی که تا اسفند دانشگاه برو نیستم!!!دلت بسوزه!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

ماسیس

عضو جدید
شکنجه گاه

شکنجه گاه

اووووه پاتوق راه انداختیم که یه کم از درس دور بشیم. درطول ترم که همش از سختی درس ها مینالید الان هم که از امتحان ها.معلوم نیست پاتوقه یا شکنجه گاه. :mad:

• Like
واکنش ها: p_sh

gonzo

عضو جدید
ایول

ایول

سلام
میبینم که دارید میترکونید پاتوق رو !
ایول دارید!
ببینم میتونید ثابت کنید بچه های برق تو همه چیز درجه 1 هستند؟

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووه پاتوق راه انداختیم که یه کم از درس دور بشیم. درطول ترم که همش از سختی درس ها مینالید الان هم که از امتحان ها.معلوم نیست پاتوقه یا شکنجه گاه. :mad:

ماسيس عزيز من به نيابت از كساني كه شمارو شكنجه كردن معذرت خواهي ميكنم!!!!;) حالا جدا با حرف درس شكنجه ميشي؟!!!!برقيا بايد پوست كلفت تر از اين حرفا باشنا!!!:D

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میبینم که دارید میترکونید پاتوق رو !
ایول دارید!
ببینم میتونید ثابت کنید بچه های برق تو همه چیز درجه 1 هستند؟

اول بگو ماشالا ;) بلا شك تو همه چي درجه 1 هستن!!نيازي به اثبات نيست!هست؟

بالا