پروژه های کامل مهندسی صنایع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید به همگی.
هریک از دوستان هر پروژه ای در هر زمینه ای از مهندسی صنایع میخواد بهم بگه تا براش ایمیل کنم.

farzadmodares

عضو جدید
با سلام
لطفاً در صورت امكان يك پروژه يا فرمت انجام پروژه براي طرح‌ريزي صنايع كوچك در زمينه طرح توليد لوازم خانگي - ترجيحاً گاز سوز - براي من بفرستيد.

hoomehr

عضو جدید
با سلام اگه میشه در مورد نت یه پروژه میل کنید شامل اطلاعات اولیه در مورد کارخانه و اطلاعات 20ماشین آلات اون همراه با اطلاعات شناسنامه ای شون
با سپاس
zohre6061@yahoo.com

msj

عضو جدید
salam
dar sorate emkan proje tahghigh dar amaliat(operational research) va eghtesad mohandesi baram befrestid.
تحقیق در عملیات و اقتصاد مهندسی
mer30
sabeti.mostafa@gmail.com

xanderox123

عضو جدید
1.پروژه درباره ی تعمیرات و نگه داری پیشگیرانه .

2.پاورپوینت رگرسیون

3.پروژه ..کنترل پروژه

ایمیل من jafaraghasalam@yahoo.com

kamyaban

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

با سلام و خسته نباشید به همگی.
هریک از دوستان هر پروژه ای در هر زمینه ای از مهندسی صنایع میخواد بهم بگه تا براش ایمیل کنم.
با سلام خسته نباشید
لطفا" اگر پروژه ای در رابطه با برنامه ریزی و کنترل تولید ، کنترل موجودی و msp دارید ارسال بفرمائید.
با تشکر kamyabanie@gmail.com

z_gh_ie

عضو جدید
سلام دوست عزيز.من اين ترم مهندسي ارزش گرفتم ودنبال يه پروژه براي اين درسم هستم با يه موضوع مرتبط و جالب.ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.ايميل من z_gh_engineer@yahoo.com است.

neda.so0fi

عضو جدید
man taze ozve in site shodam kheili ashna nistam
man poroje dar morede modiriate zanjireye taamin mikham
mamnoon misham befrestin

milads555

عضو جدید
با سلام ممنون می شم اگه راج به پروژه نت و نرم افزار مورد استفاده از اون رو در کارخانه جات برام ایمیل کنی
mldsotani9@gmail.com

mostafa_techno

عضو جدید
سلام پروژه ی درس کنترل پروژه با نرم افزار
primavara
میخوام
همچنین پروژه درس امار مهندسی با نرم افزار
minitab
راستی اگه در مورد درس کنترل پروژه مثالهایی در مورد نمودار
wbs
دارین ممنون میشم برام ارسال کنین
سپاس
mostafa_lovely42@yahoo.com

mehdi_raj

عضو جدید
ba salam va arze khaste nabashid age kesi prozhei rajebe cbr fuzzy (case based reasoning
dari vasam mail kone mamnon misham va payannamehaye khobi ham dare age zahmati mnabashe mail konin mamnon misham

mehdi_raj

عضو جدید
ba salam va arze khaste nabashid age kesi prozhei rajebe cbr fuzzy (case based reasoning
dari vasam mail kone mamnon misham va payannamehaye khobi ham dare age zahmati mnabashe mail konin mamnon misham
mail: mrajabkhah@yahoo.com

r.roosta

عضو جدید
salam doost aziz kash mishod shoma kolan projheha ro gharar midadin ke behtar va saritar estefade mishod
mamnoon az lotf bozorgetun

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا