پروفسور حسابی «فراماسونر» است

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد متوجه جمله شما نشدم.كمي توضيح ميديد؟

تو دانشگاه ها پرچم کشورهایی مثل اسرائیل و امریکا رو میکشن !
منظورش این بود

آهان.كمي سخت گفتند باعث كج فهمي ميشد.
که جماعت دانشجو از روش رد شن و زیر پا لهشون کنن و امریکا رو سوسک کنن

امریکا هم سوسک میشه:biggrin:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فراماسونر. !!!!!!!! تاکی باید این اراجیف رو باید بشنویم؟ بابا اول یه تعریف اصولی غیر مغرضانه و بدون سیاسی کاری و درست از فراماسونر به این ملت بگین. بعد هی این و اون رو فراماسونر کنید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
که جماعت دانشجو از روش رد شن و زیر پا لهشون کنن و امریکا رو سوسک کنن

امریکا هم سوسک میشه:biggrin:
اون خانم محترم بحثش جداست
واقعا اگه هنوز نفهمیدین به چه منظوره متاسفم

آمریکا و اسرائیل هیچ گاه نمیتونن با کشتن دانشمندان ما دانش رو از کشورمون ساقط کنن
آمریکا و اسرائیل فکر کردن با این کارا ما دانشجویان میترسیم به دانشگاهها بریم
نه ........... بلکه به صورت نمادین این دو دولت جنایتکار رو زیر پا له میکنیم
خنده داره ....... روز اول که عکس این دو کشور کشیده شد .............. اگه اشتباه نکنم ماهنامه جامعه اسلامی دانشگاهها توضیح داد
.......... این اقدام نمادین در جهت مبارزه با اقدامات تروریستی موساد و سیا بود

شما که چیزی نمیدونین خواهشا نگین

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن آقای بابک خان مدیر محترم
اگه واقع بین باشین میبینید که این موضوعات مطرح شده که ایشون ازش نقل قول گرفتن همشون در چارچوب اسپم هست همون موضوع نامرتبط با بحث که شنیدیم شما با چندین نفر در قبالش برخورد کردین و اخطار دادین
بحث دکتر حسابی بود .......... نه چیز دیگه

آقایون و خانمای محترم برید بخونید سخنان دکتر حسابی رو .............

هیچ وقت غرب دلش به حال ما نسوخته و نمیسوزه و همیشه در راه ما سنگ انداخته

آخرین ویرایش:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

حسین پاکدل گفت: تلویزیون گفته که دکتر حسابی فراماسونر است و ساخت سریالی درباره ایشان در اولویت کار ما نیست.

به گزارش فردانیوز حسین پاکدل، نویسنده و کارگردان تئا‌تر در گفت‌وگویی درباره سرنوشت سریال «پرفسور حسابی» گفت: قرار نیست این سریال را بسازم، فیلمنامه را نوشته‌ام اما در تلویزیون گفته‌اند که دکتر حسابی فراماسونر است و ساخت سریالی درباره ایشان در اولویت کار ما نیست.
وی در پاسخ به تاکید خبرنگار نشریه «نافه» که پرسیده بود ایرادی ندارد این جمله را از قول شما بنویسم گفت: ایرادی ندارد، این چیزی است که به ما گفته‌اند.
حسین پاکدل در این گفتگوی بلند همچنین درباره پرداختن به تاریخ معاصر در نمایش‌های اخیرش گفت: هم دغدغه تئا‌تر دارم و هم تاریخ؛ اما وقتی ما دغدغه یک کار تاثیرگذار پرمعنا را داشته باشیم، چه بهتر است که به مسائلی که دردهای جامعه‌مان تلقی می‌شوند بپردازیم تا شناخت بهتر آن درد‌ها و نقاط ضعف و قوت، باعث عبرت ما شود.
وی در عین حال این نکته را هم اضافه کرد که به عنوان یک نمایشنامه‌نویس به تاریخ نگاه می‌کنم نه یک مورخ. هنرمند قرار نیست که وقایع نگاری تاریخی انجام دهد و فکر نکنم هنرمندی باشد که ادعای تاریخ‌نگاری داشته باشد.
او توضیح داده است: تاریخ یک بهانه است تا هنرمند حرف خودش را بزند که‌‌ همان نقد است؛ نقد بخردانه اتفاقات. اتفاقاتی که می‌تواند اجتماعی باشد، یک عادت بد یا یک ناهنجاری باشد و... یکی از این اتفاقات هم نقد تاریخ معاصر است که ما به ازای زیادی دارد و مدام هم تکرار می‌شود.

پدر فیزیک ایران فراماسونره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جالبه مگه فراماسون وطن هم دارن ؟ مگه وطن و دینشون براشون اهمیت داره ؟

خدای من داره گریه ام می گیره..........خاک براش خبر نبره ...........

noirgalaxy

عضو جدید

حسین پاکدل گفت: تلویزیون گفته که دکتر حسابی فراماسونر است و ساخت سریالی درباره ایشان در اولویت کار ما نیست.

به گزارش فردانیوز حسین پاکدل، نویسنده و کارگردان تئا‌تر در گفت‌وگویی درباره سرنوشت سریال «پرفسور حسابی» گفت: قرار نیست این سریال را بسازم، فیلمنامه را نوشته‌ام اما در تلویزیون گفته‌اند که دکتر حسابی فراماسونر است و ساخت سریالی درباره ایشان در اولویت کار ما نیست.
وی در پاسخ به تاکید خبرنگار نشریه «نافه» که پرسیده بود ایرادی ندارد این جمله را از قول شما بنویسم گفت: ایرادی ندارد، این چیزی است که به ما گفته‌اند.
حسین پاکدل در این گفتگوی بلند همچنین درباره پرداختن به تاریخ معاصر در نمایش‌های اخیرش گفت: هم دغدغه تئا‌تر دارم و هم تاریخ؛ اما وقتی ما دغدغه یک کار تاثیرگذار پرمعنا را داشته باشیم، چه بهتر است که به مسائلی که دردهای جامعه‌مان تلقی می‌شوند بپردازیم تا شناخت بهتر آن درد‌ها و نقاط ضعف و قوت، باعث عبرت ما شود.
وی در عین حال این نکته را هم اضافه کرد که به عنوان یک نمایشنامه‌نویس به تاریخ نگاه می‌کنم نه یک مورخ. هنرمند قرار نیست که وقایع نگاری تاریخی انجام دهد و فکر نکنم هنرمندی باشد که ادعای تاریخ‌نگاری داشته باشد.
او توضیح داده است: تاریخ یک بهانه است تا هنرمند حرف خودش را بزند که‌‌ همان نقد است؛ نقد بخردانه اتفاقات. اتفاقاتی که می‌تواند اجتماعی باشد، یک عادت بد یا یک ناهنجاری باشد و... یکی از این اتفاقات هم نقد تاریخ معاصر است که ما به ازای زیادی دارد و مدام هم تکرار می‌شود.

اول معني فراماسونر رو بگين بعد دليل فراماسونر بودن ايشون رو
چون واسه من يه سرمشقه و اگه اون فراماسون باشه منم ميشم!

بالا