پرند

minerva

عضو جدید
یه چیز دیگه...اینجوری می برید به خودشون نامه میدید فایده ای نداره...یه نامه چند صد امضای باید جمع کنید بفرستید به سازمان مرکزی...قزوین و کرج و واحدای تهران اصلا با دانشگاه آزادای پرند و ساوه و شهریار و... قابل مقایسه نیستن...در صورتی که از طریق سازمان پیگیری کنید بهتر نتیجه میگیرید ...البته شاید تاثیرش روی ما نباشه ولی حداقل ورودی های 91 به بعد راحت درس می خوننن...گذشتگان نکاشتند و ما نخوردیم ما میکاریم تا آیندگان بخورند
من هميشه با كار حساب شده موافقم!!مسلما اگه تعداد كساني كه اين نامه رو امضا مي كنند زياد باشه مجبورند به خاطر جو سياسي موجود سريع رسيدگي كنند!!وقتي دانشگاه ما از لحاظ امكانات آموزشي محدوده براي چي بايد رشته اي مثل آي تي 150نفر پذيرش داشته باشه؟!!براي چي بايد تعداد استادهاي خوب هر رشته و...انقدر كم باشه كه همه از ساعت 10شب برند توي سايت و با توجه به سرعت باز شدن صفحه ي دانشگاه بتونند/نتونند تا ساعت 6صبح استاد مورد نظرشون رو انتخاب كنند؟براي چي....؟

آخرین ویرایش:

ramin_k

عضو جدید
دقيقا موضوع رو يادم نمياد ولي اين جوري بود كه من عاشق شدم:smile:
يه روز توي طبقه ي چهارم دهقان داشت با يه پسره دعوا مي كرد....داد و بي داد!پسره مي گفت شما حق نداريد به من بي احترامي كنيد....دهقان هم مي گفت چرا دروغ مي گي من بي احترامي نكردم!!!پسره مي گفت من شخصيت دارم...دهقان هم مي گفت بر منكرش لعنت!!!!نيم ساعتي اين ها درگير بودند با هم.....من و دوستم هم داشتيم نگاهشون مي كرديم...تا اين كه دهقان اومد پيش مني كه مات داشتم نگاهشون مي كردم و گفت من به اين آقا گفتم بي شعور.من بهش فحش ندادم صفتش رو گفتم چون واقعا بي شعوره!حالا هم ناراحت شده!واقعا چقدر پسرهاي اين دانشگاه لوسند!!!من حرف حق رو زدم...
عاشق:heart: دهقان شدی؟!!!!:surprised::surprised::surprised::w23:

hosseinn-p

عضو جدید
بچه هاي صنايع فكر نكنم يك شنبه بياند!اگه يك شنبه باشه من هم نميام.
راست میگی
اصلا بچه های صنایع دانشگاه میان:w00::w00::w00:
چرا تا حرف از اعتراض میاد در میرین:w13::w13::w13:
همه موقع حرف زدن میگن ال میکنیم و بل میکنیم ولی موقع عمل درمیرین:w00::w00::w00:

minerva

عضو جدید
راست میگی
اصلا بچه های صنایع دانشگاه میان:w00::w00::w00:
چرا تا حرف از اعتراض میاد در میرین:w13::w13::w13:
همه موقع حرف زدن میگن ال میکنیم و بل میکنیم ولی موقع عمل درمیرین:w00::w00::w00:
نه نه!اصلا موضوع اين حرف ها نيست.وقتي مي ريم پيش دكتر قمي حداقل بايد 50نفر باشيم يا نه!!؟من فردا مي رم دانشگاه با بچه ها صحبت مي كنم اما بايد اكثر بچه ها بتونند بياند ديگه!درسته؟؟اگه يك شنبه نتونستند بيان چي؟

minerva

عضو جدید
خواهشا يكي كه دقيق و نكته بين هست همه ي مشكلات رو بنويسه...حتي همين سيالاتي كه بچه ها مي گند رو بنويسيد....با يك ساعت قبل براي هماهنگي هم موافقم البته يك روز قبل بيرون از دانشگاه هم,مي تونيم همديگه رو ببينيم و با هم تك تك مشكلات رو بنويسيم .اين هماهنگي خيلي مهمه!اگه هدفمون رو جدي بگيريم و باور كنيم بهترين امكانات با توجه به پولي كه ازمون مي گيرند حقمونه نه كوتاه ميايم نه ديگه مي خنديم!!!

morteza_mousavi

عضو جدید
دارم پستارو میخونم

آخرشین همتون

وقتی سران فتنه ای مثل من نداشته باشید و منتظر نشید از مسافرت برگردم همین میشه دیگه

حمید هم یه چیزی گفت که نظر بنده به ایشان نزدیکتر است!!!

hosseinn-p

عضو جدید
نه نه!اصلا موضوع اين حرف ها نيست.وقتي مي ريم پيش دكتر قمي حداقل بايد 50نفر باشيم يا نه!!؟من فردا مي رم دانشگاه با بچه ها صحبت مي كنم اما بايد اكثر بچه ها بتونند بياند ديگه!درسته؟؟اگه يك شنبه نتونستند بيان چي؟
از 50 نفر یکیش من;););)
خوب باید شما ها هم بیایید تا تعداد نفرات بره بالا دیگه;););)

minerva

عضو جدید
از 50 نفر یکیش من;););)
خوب باید شما ها هم بیایید تا تعداد نفرات بره بالا دیگه;););)
خب منم همين رو مي گم ديگه!!بايد تعداد بالا باشه!به خاطر همين گفتم يه روزي باشه كه بچه هاي صنايع هم بتونند بياند....اگه قراره تعدادمون كم باشه نريم بهتره!!

minerva

عضو جدید
اين طور كه معلومه به سياه لشكر نياز داريم....دوستان اگه كسي رو سراغ داريد لطفا دريغ نكنيد;)

minerva

عضو جدید
بچه ها اگه به درخواست هامون اهميت ندادند بايد بريم با عمو جاسبي صحبت كنيم,اگه اون هم توجه نكرد بايد يه راهپيمايي خفن راه بندازيم تا اين ها بفهمند اين همه پولي كه ميديم واسه پول توجيبي بچه هاشون نيست:cool:===========>پست يك جوگير:biggrin:

ramtinmec

عضو جدید
دوستان به نظر من از بچه ها نظر بگیریم ببینیم چه روزی اکثر بچه ها میتونن بیان
ضمنا نیم ساعت قبل از عزیمت لشکر جلوی ساختمان علوم یا ITقرار بزاریم و هماهنگ کنیم خود همین جمع شدن و شلوغی میتونه جمعیت معترضین رو بیشتر کنه چون تقریبا همه به این وضع موجود انتخاب واحد معترضن

هر چند وقت زیادی هم نداریم

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نمیتونیم تمام موارد رو در نظر بگیریم بعد یک روز رو معین کنیم
چون بالاخره یکسری از بچه ها تو روز مشخص شده حتما مشکل دارن پس
روز و ساعت اعتراض مشخص میشه و در همین تایپک اعلام میشه
دوستانی که میتونن بیان از حضورشون خوشحال میشیم دیگران هم اگر تشریف نیارن
قطعا مسائل دیگه براشون مهمتره یا ترس یا دلایل دیگه

موفق باشیم :gol:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي شه بگيد چي درسته؟؟؟؟؟
سلام عزیزم ما احتیاج نداریم همه بیان این مهمه که همه کاراشون رو ول کنن و تو روز مشخص شده بیان, همین.
منظورم از درسته اینکه
خیلی از بچه ها تو دنیای مجازی خیلی چیزا میگن اما متاسفانه در عمل هیچ

minerva

عضو جدید
سلام عزیزم ما احتیاج نداریم همه بیان این مهمه که همه کاراشون رو ول کنن و تو روز مشخص شده بیان, همین.
منظورم از درسته اینکه
خیلی از بچه ها تو دنیای مجازی خیلی چیزا میگن اما متاسفانه در عمل هیچ
بچه هاي پرند اين جوري نيستند عزيزم...البته من منظورم افراديه كه توي اين سايت هستند.اگه بتونند بيان حتما ميان:gol: