پرند

max_wise2001

عضو جدید
حالا بماند.ولی یکی از خفن ترین و غیرممکن ترین کارا رو کرد
بچه ها آتنا بياد ببينه چي گفتين شاكي ميشه...از من گفتن بود.
خدايي صنايع خيلي رشته ي خفن و خوبيه!درسته كه مكانيك خيلي سخت تره که هست اما صنايع يه چيز ديگه هست.اگه توش موفق بشي آخر پوله.چارت صنايع رو اگه ديده باشين مي بينين چه دامنه گسترده اي داره.از مقاومت مصالح بگير تا تحليل سيستم!

آخرین ویرایش:

max_wise2001

عضو جدید
يه پيشنهاد....تا نيومده تو تاپيك موضوع رو جمع كنيد.اين ضعيفه اي كه من ميشناسم جوري حالتون رو مي گيره كه تصميم به خودكشي مي گيريدا:smile:

SA_HEART_LA

عضو جدید
بچه ها آتنا بياد ببينه چي گفتين شاكي ميشه...از من گفتن بود.
خدايي صنايع خيلي رشته ي خفن و خوبيه!درسته كه مكانيك خيلي سخت تره که هست اما صنايع يه چيز ديگه هست.اگه توش موفق بشي آخر پوله.چارت صنايع رو اگه ديده باشين مي بينين چه دامنه گسترده اي داره.از مقاومت مصالح بگير تا تحليل سيستم!
:biggrin::biggrin:
زشته!!
رشته ی مکانیکو زیر سوال نبر بابا!
ما کجا و صنایع کجا!:surprised:
فرق مکانیک با صنایع مثل فرق یه ادم پیش دبستانی با یه دکتراست!:biggrin:

SA_HEART_LA

عضو جدید
مهدي اين جوري هم نيست.قضيه رو شور نكن!!!!!

داداش تازه خیلی رعایت کردم!!
میگند اینا یه ریاضی2 و استاتیک پاس کنند میشند مهندس!!!!!!!!
ما اینا را پاس کنیم تازه اول راهیم!!!!
راستی میگن این صنایع همون مدیریت صنعتیه؟!!! اره؟! خیلی شبیهه!! چرا به اون نمیگند مهندسی مدیریت؟!!

max_wise2001

عضو جدید
داداش تازه خیلی رعایت کردم!!
میگند اینا یه ریاضی2 و استاتیک پاس کنند میشند مهندس!!!!!!!!
ما اینا را پاس کنیم تازه اول راهیم!!!!
راستی میگن این صنایع همون مدیریت صنعتیه؟!!! اره؟! خیلی شبیهه!! چرا به اون نمیگند مهندسی مدیریت؟!!
مهندسي مديريت هم داريم.با صنايع خيلي فرق داره.
مي دوني كه 70واحدشون با بقيه مهندسي ها يكيه.بقيه واحدهاشون هم از چند تا رشته مثل مكانيك,عمران و... هست.فقط 10 15 واحدشون شبيه مديريته.كه اونم اختياريه.
من كه زياد نمي دونم با آتي صحبت كن.
رشته خيلي خوبيه.من دوستش دارم.اين جوري نگو.درسته كه مكانيك سخت تره اما نمي شه خوبي هاي صنايع رو هم نديد.

max_wise2001

عضو جدید
حالا يه دفعه آتي از من و درسم تعريف كردها!ببين چه فتنه اي داري به پا مي كني مهدي:biggrin:

dimah_azer

عضو جدید
لعنت خدا بر هرچی استاد آ.دِ
دهن سرویس بهم داده 13

اخه اینو من کجای دلم جا بدم ، این همه درس تخصصی دارم ، پدر در میاد تا پاس شن بعد یه بیشعور
میاد گند میزنه

ای خدا ، این قماش همه جوره دارن بهمون حال میدن ای خدا

ramin_k

عضو جدید
مهندسي مديريت هم داريم.با صنايع خيلي فرق داره.
مي دوني كه 70واحدشون با بقيه مهندسي ها يكيه.بقيه واحدهاشون هم از چند تا رشته مثل مكانيك,عمران و... هست.فقط 10 15 واحدشون شبيه مديريته.كه اونم اختياريه.
من كه زياد نمي دونم با آتي صحبت كن.
رشته خيلي خوبيه.من دوستش دارم.اين جوري نگو.درسته كه مكانيك سخت تره اما نمي شه خوبي هاي صنايع رو هم نديد.
من خودم چارتشونو دیدم.اکثر درساشون مدیریته واقتصاد تو هم برو ببین بعد بیا درباره سختی درساشون حرف بزن.من یه دوستی دارم تهران جنوب صنایع میخونه هم ورودی مائه تازه ریاضی 1 پاس کرده!!!!یعنی 5 ترم ریاضی1 و فیزیک1 پاس نکرده!!!خدا وکیلی اگه تو ریاضی 1 رو ترم اول پاس نمیکردی کدوم درس مکانیک رو میتونستی برداری؟!!!
یادمه یکی از بچه مکانیک(علی د.پ:)) برام تعریف میکرد با بچه های صنایع آز فیزیک2 داشته به پسره گفته سخت ترین درستون استاتیکه؟
پسره گفته نه یه درس داریم سخت تره مقاومت مصالحه
این دوست ما هم گفته بدبخت کجای کاری ما این درسا رو به عنوان درس عمومی بر می داریم معدلمون بیاد بالا!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

ramin_k

عضو جدید
حالا به یک حکایت عبرت آموز توجه کنید:):
[FONT=&quot]چوپاني مشغول چراندن گله گوسفندان خود در يك مرغزار دورافتاده بود. ناگهان سروكله ي يك اتومبيل جديد كروكي از ميان گرد و غبار جادههاي خاكي پيدا ميشود. راننده ي آن اتومبيل كه يك مرد جوان با لباس Brioni [FONT=&quot]، كفشهاي[/FONT] Gucci [FONT=&quot]، عينك[/FONT] Ray-Ban [FONT=&quot]و كراوات[/FONT] YSL [FONT=&quot]بود، سرش را از پنجره اتومبيل بيرون آورد و پرسيد: اگر من به تو بگويم كه دقيقا چند راس گوسفند داري، يكي از آنها را به من خواهي داد؟[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]چوپان نگاهي به جوان تازه به دوران رسيده و نگاهي به رم هاش كه به آرامي در حال چريدن بود، انداخت و با وقار خاصي جواب مثبت داد. [/FONT]
[FONT=&quot]جوان، ماشين خود را در گوشه اي پارك كرد و كامپيوتر Notebook [FONT=&quot]خود را به سرعت از ماشين بيرون آورد، آن را به يك تلفن راه دور وصل كرد، وارد صفحه ي[/FONT] NASA [FONT=&quot]روي اينترنت، جايي كه ميتوانست سيستم جستجوي ماهوارهاي[/FONT] ( GPS ) [FONT=&quot]را فعال كند، شد. منطقه ي چراگاه را مشخص كرد، يك بانك اطلاعاتي با 60 صفحه ي كاربرگ[/FONT] Excel [FONT=&quot]را به وجود آورد و فرمول پيچيدهي عملياتي را وارد كامپيوتر كرد[/FONT]. [/FONT]
[FONT=&quot]بالاخره 150 صفحه ي اطلاعات خروجي سيستم را توسط يك چاپگر مينياتوري همراهش چاپ كرد و آنگاه در حالي كه آنها را به چوپان ميداد، گفت: شما در اينجا دقيقا 1586 گوسفند داري. [/FONT]
[FONT=&quot]چوپان گفت: درست است. حالا همينطور كه قبلا توافق كرديم، ميتواني يكي از گوسفندها را ببري. [/FONT]
[FONT=&quot]آنگاه به نظاره ي مرد جوان كه مشغول انتخاب كردن و قرار دادن آن گوسفند در داخل اتومبيلش بود، پرداخت. وقتي كار انتخاب آن مرد تمام شد، چوپان رو به او كرد و گفت: اگر من دقيقا به تو بگويم كه چه كاره هستي، گوسفند مرا پس خواهي داد [/FONT]
[FONT=&quot]مرد جوان پاسخ داد: آري، چرا كه نه! [/FONT]
[FONT=&quot]چوپان گفت: تو يك مهندس صنایع هستي. [/FONT]
[FONT=&quot]مرد جوان گفت: راست ميگويي، اما به من بگو كه اين را از كجا حدس زدي؟ [/FONT]
[FONT=&quot]چوپان پاسخ داد: كار ساده اي است. بدون اينكه كسي از تو خواسته باشد، به اينجا آمدي. براي پاسخ دادن به سوالي كه خود من جواب آن را از قبل ميدانستم، مزد خواستي. مضافا، اينكه هيچ چيز راجع به كسب و كار من نميداني. [/FONT]
[FONT=&quot]حالا سگ من را پس بده :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:.[/FONT]

آخرین ویرایش:

farshid_engman

عضو جدید
واقعا خجالت نمي كشيد؟چه جوري به خودتون اجازه ميديد كه رشته ي يك نفر رو زير سوال ببريد؟خيلي بي جنبه ايد.بچه بازي كه نيستش.منم رشته مكانيك رو قبول ندارم.به نظرم مكانيكي ها توش خبره ترند.اما بايد بگم؟بس كنيد.

farshid_engman

عضو جدید
اي بابا!اولي رضو تو كه مي دوني سالار و دوستاش چه جوري نمره مي گيرند!!!!همه كه مثل تو نيستند مزد زحمت خودشون رو بگيرند...
من نبايد دخالت كنم ولي آتنا خانم هم مثل آبجي خودم مي مونه!فكر كنم به خاطر اين پستش همه تون ريختين بهم.بس كنيد خيلي تابلوييد

SA_HEART_LA

عضو جدید
واقعا خجالت نمي كشيد؟چه جوري به خودتون اجازه ميديد كه رشته ي يك نفر رو زير سوال ببريد؟خيلي بي جنبه ايد.بچه بازي كه نيستش.منم رشته مكانيك رو قبول ندارم.به نظرم مكانيكي ها توش خبره ترند.اما بايد بگم؟بس كنيد.
من نبايد دخالت كنم ولي آتنا خانم هم مثل آبجي خودم مي مونه!فكر كنم به خاطر اين پستش همه تون ريختين بهم.بس كنيد خيلي تابلوييد

اخوی تو حالت خوبه؟!!:surprised:
داداش این نبودی خبر نداری.
ما با هم شوخی داریم.داریم شوخی و کل کل میکنیم.
اتنا خیلی خوب همه ما را میشناسه و ما هم خیلی خوب اتنا را میشناسیم
میدونیم مشکلی نیست و کسی ناراحت نمیشه
اتفاقا چون همگی جنبه داریم با هم شوخی میکنیم
جنابعالی انگار زیاد توی باغ نیستی!!!:biggrin:

farshid_engman

عضو جدید
اخوی تو حالت خوبه؟!!:surprised:
داداش این نبودی خبر نداری.
ما با هم شوخی داریم.داریم شوخی و کل کل میکنیم.
اتنا خیلی خوب همه ما را میشناسه و ما هم خیلی خوب اتنا را میشناسیم
میدونیم مشکلی نیست و کسی ناراحت نمیشه
اتفاقا چون همگی جنبه داریم با هم شوخی میکنیم
جنابعالی انگار زیاد توی باغ نیستی!!!:biggrin:
من فرق بي احترامي و شوخي رو مي دونم.مثل اينكه تو نمي دوني.هيچكس هم جنبه بي احترامي رو نداره.اگه داشته باشه بي شخصيته

SA_HEART_LA

عضو جدید
من فرق بي احترامي و شوخي رو مي دونم.مثل اينكه تو نمي دوني.هيچكس هم جنبه بي احترامي رو نداره.اگه داشته باشه بي شخصيته

اولا اگه میدونستی حرف نمیزدی
دوما میدونی نخود چیه؟!! افرین حالا خودتو نخود اش نکن
سوما خود اتنا این قدر هوش داره که بفهمه شوخیه.کلا ما با اتنا هیچ مشکلی نداریم.اینا خودشم میدونه
اخرا شما به فکر خودت باش!!

dimah_azer

عضو جدید

بابا بی خیال

خودش زبون داره با تابه میوفته به جون مهدی ، ما هم هر هر بش می خندیم :biggrin:، والا

خون خودتو چرا کثیف می کنی اخه؟

SA_HEART_LA

عضو جدید
بابا بی خیال

خودش زبون داره با تابه میوفته به جون مهدی ، ما هم هر هر بش می خندیم :biggrin:، والا

خون خودتو چرا کثیف می کنی اخه؟

اخه داش حمید میدونی چیه؟! ملت فوضول شدند!!
کلا دوست دارند توی کار همه دخالت کنند!!
اینم یه نوع خودشیرینی شده دیگه!!!

SA_HEART_LA

عضو جدید
اصلا مهم نیست تو چی قبول داری یا نداری!!!!
مگه کسی گفت نظر بده؟!!!!
هنوز مونده بفهمی مکانیک چیه!! اخه بعضی این بی سواد و دهاتی ها فکر میکنند مکانیک همون تعویض روغنیه!!

ramin_k

عضو جدید
حالت خوبه؟چی میگی؟یه بار اینی رو که نوشتی بخون برای ما ترجمه کن!!!
در ضمن چی بچه بازی نیست؟

ramin_k

عضو جدید
خب دخالت نکن دیگه!!!
در ضمن به این فوقش میگن نامردی!!تابلو توئی که نمیدونی چه خبره فضولی میکنی!!!

hosseinn-p

عضو جدید
بروبچ خواهشا به رشته همدیگه گیر ندین
از این به بعدم اگر کسی نظری در مورد رشته اش داشت بره به تاپیک با کلاس ترین رشته مهندسی
همین جا بحث رو تموم کنین;););)
تشکر;););)

SA_HEART_LA

عضو جدید
بروبچ خواهشا به رشتههمدیگه گیر ندین
از این به بعدم اگر کسی نظری در مورد رشته اش داشت بره به تاپیک با کلاس ترین رشته مهندسی
همین جا بحث رو تموم کنین;););)
تشکر;););)

داداش موضوع که رشته و اینا نیست
موضوع فوضولیه !
کلا بعضی ها دارند زیادی دخالت میکنند.

SA_HEART_LA

عضو جدید
هی من میگم بحث رو ادامه ندین بگو نه:mad:
بیخیال:smile:
به جان مهدی اگه یه پست دیگه بدی برا کل کل کردن دیگه نه من نه تو ها!!!!!!!!:razz::razz:
واسه کل کل پست نمیدم که
اخه این ارزش کل کل نداره!!!
فقط من ادم به این فوضولی تا حالا ندیده بودم!! تعجب کردم!!