پایگاه خبر رسانی تالار مواد و متالورژی (همایش، کارگاه ها، سمینار و ....)

mohsenkeshavarz

عضو جدید
مهمترین نشست مرتبط با مهندسی و علم مواد را از دست ندهید.....نشست سالانه و نمایشگاه بین المللی "علم و فن آوری مواد-2013" MS&T
مهلت ارسال چکیده مقاله 15 مارس 2013
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:
http://imse.ir/index.php/2012-04-26-22-10-02/234-ms-t-2013
 

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفتمين همايش مشترک و دومين همايش بين المللی انجمن مهندسی متالورژی ايران و انجمن علمی ريخته‌گری ايران - آبان92محورهاي همايش
--------------
- فرآيندها، ريخته گري و انجماد فلزات، جوشكاري و اتصال مواد، متالوژِي پودر، مهندسي سطح و عمليات حرارتي
- مواد نو، كامپوزيت ها،نانو مواد و بيو مواد
- استخراج فلزات، تهيه آلياژها و سنتز مواد
- مدل سازي و شبيه سازي فرآيندهاي متالورژي
- بررسي هاي غير مخرب
- مديريت توليد و كيفيت و استانداردها
- انرژي، چالش هاي آن در صنايع ريخته گري . متالورژي
- بهداشت و ايمني صنايع و روش هاي حفظ محيط زيست
- آموزش در حوزه مهندسي متالوژي و مواد

محورهاي همايش
برگزار كنندگان: دانشكده مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه سمنان
انجمن مهندسی متالوژی ایران
انجمن ریخته گری ایران
مهلت ارسال چكيده مقالات: 15 خرداد 1392
مهلت ارسال متن كامل مقالات: 15 مرداد 1392
تاريخ برگزاري همايش: 8 و 9 آبان 1392

سايت همايش: imes-congress.semnan.ac.ir
تلفن تماس دبيرخانه: 0231-3354276
آدرس دبيرخانه:
محل برگزاري: سمنان
ایمیل: --
 

ceramic.blog

عضو جدید
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون

پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون

[h=2]پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در دانشگاه صنعتی اصفهان[/h] روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان با انتشار اطلاعیه ای، جزئیات پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در دانشگاه صنعتی اصفهان را اعلام کرد.


بر اساس این اطلاعیه دانشگاه صنعتی اصفهان در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین دانش آموختگان ممتاز کارشناسی‌ارشد از طریق بررسی سوابق، مصاحبه و بدون شرکت در آزمون نیمه متمرکز در رشته هایی که اعلام ظرفیت به سازمان سنجش صورت گرفته است، دانشجو می پذیرد.

فراغت ازتحصیل پس از اول مهرماه سال ۸۹، احراز رتبه اول تا سوم در میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی وکسب حداقل نمره ۱۸ (یا درجه عالی) از پایان نامه، شرایط اولیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان است.

این داوطلبان در ادامه با احراز فقط یکی از شرایط ذکر شده در این آئین نامه اعم از استخراج حداقل دو مقاله معتبر از پایان نامه،کسب عناوینی چون دانشجوی نمونه کشوری مقطع کارشناسی ارشد و رتبه نخست المپیاد علمی دانشجویی یا آزمون سراسری کارشناسی ارشد همراه با حداقل یک مقاله معتبر مستخرج ازپایان نامه می توانند درخواست پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان را ارائه نمایند.

رتبه اول در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، کسب نشان طلای کشوری المپیاد های دانش آموزی ورتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره های خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی وفارابی در دوره کارشناسی ارشد و با مشارکت حداقل ۳۵ درصد همراه با داشتن حداقل یک مقاله معتبر مستخرج ازپایان نامه از دیگر عناوینی است که با احراز یکی ازآن ها، پرونده داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان بررسی خواهد شد.

متقاضیان میتوانند حداکثر تا بیستم فروردین ماه نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت نامــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


[h=2]تمدید مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت[/h] مهلت ثبت‌نام دانش‌آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون از تاریخ ۱۸/۱/۹۲ تا ۲۸/۱/۹۲ تمدید گردید.

سایت ثبت‌نام از تاریخ ۲۸/۱۲/۹۱ تا ۱۷/۱/۹۲ بسته خواهد بود و مجدداً از تاریخ ۱۸/۱/۹۲ جهت ثبت نام باز خواهد شد.

لینک اطلاعیه ثبت نام
 

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین همایش ملی فلزات و آلیاژهای غیرآهنی (مواد و فناوری های نوین کاربردی)
عنوان همایش اولین همایش ملی فلزات و آلیاژهای غیرآهنی (مواد و فناوری های نوین کاربردی) برگزار کننده موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی مرکز مشهد اهداف همایش 1. بحث و تبادل نظر درباره فرايندها و فناوری های توليد فلزات و آلیاژهای غیرآهنی و كاربرد آن ها در صنايع 2. ايجاد ارتباط مهارتی، علمي، پژوهشي و صنعتي بين دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و فني و مهندسي و صنايع مربوطه و ترغيب سرمايه گذاران بخش خصوصي در توليد محصولات غیرآهنی خاص 3. تشويق محققين و دانشجويان کارشناسی و تحصيلات تكميلي براي تحقيق در زمينه فلزات و آلیاژهای غیرآهنی به منظور دستيابي به فناوري های علمی و مهارتی جهت توليد این گونه محصولات 4. پايه گذاري يك رويداد مستمر سالانه با كيفيت و اثر بخش ملي توسط جهاد دانشگاهی واحد مشهد 5. ارتقای سطح علمی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد مشهد و اعضای هیات علمی و دانشجویان آن محورهای همایش 1. مواد پیشرفته بر پایه فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 2. فرایندها و فناوری های نوین در تولید محصولات بر پایه فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 3. جنبه های کاربردی جدید برای مواد و محصولات بر پایه فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 4. شبیه سازی فرایندها در حوزه فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 5. نانومواد و بیومواد بر پایه فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 6. فرایندها و فناوری های نو در جوشکاری و لحیم کاری فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 7. فرایندها و فناوری های نو در عملیات حرارتی فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 8. یافته‌های نو در حوزه خوردگی و اکسیداسیون فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 9. خواص فیزیکی و مکانیکی مواد و محصولات بر پایه فلزات و آلیاژهای غیرآهنی 10. فلزات و آلیاژهای غیرآهنی با استحکام بالا 11. جنبه های اقتصادی استفاده از مواد و محصولات فلزی غیرآهنی در صنعت
زمان همایش · مهلت ارسال چکیده مقاله: 15 فروردین تا 20 مرداد 1392 ·
اعلام نتایج داوری چکیده مقاله: 20 مرداد 1392 ·
مهلت ارسال اصل مقاله: 20 مرداد تا 15 شهریور 1392 ·
اعلام نتایج داوری اصل مقاله: 10 مهر ماه 1392 · مهلت ثبت نام: 23 مهرماه 1392 ·
زمان برگزاری همایش: 25 مهرماه 1392

آدرس دبیر خانه خراسان رضوی-مشهد-چهارراه دکترا-سه راه ادبیات-موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مرکز مشهد تلفن دبیر خانه: 6-8433614-0511 داخلی 296 دبیر همایش دکتر ابوالفضل باباخانی نحوه ارسال مقالات
علاقه‌مندان می‌توانند چکیده یا اصل مقالات خود را با فرمت های زیر و با پسوند doc و pdf به
ایمیل نمایند.
 

aerdcv

عضو جدید
برگزاري دوره هاي كوتاه مدت تخصصي پژوهشگاه مواد و انرژی

بدين وسيله به اطلاع مي رساند كه پژوهشگاه مواد و انرژي در راستاي نيل به اهداف خود و ارتقاي فرهنگ و دانش تقاضا محوراقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي طبق جداول پيوست مي نمايد. لذا از واحدهاي توليدي، صنعتي، خدماتي، كشاورزي و معدني و يا ساير علاقمندان دعوت به عمل مي آورد تا با ارائه مدارك ذيل در دوره هاي مورد نياز شركت نمايند. لازم به اشاره است در پايان دوره به شركت كنندگاني كه شرايط لازم را احراز نمايند گواهينامه معتبر طي دوره آموزشي اعطا خواهد شد. نكته قابل توجه اينكه طي دوره هاي آموزشي مرتبط با ايمني كار براي كليه كارفرمايان، كارگران و كارآموزان طبق قانون كار الزامي مي باشد.
مدارك مورد نياز:
1- معرفي نامه رسمي از محل كار متقاضي يا اشخاص حقيقي
2- عكس 3*4 پشت نويسي شده 2 قطعه
3- تصوير شناسنامه
4- تصوير مدرك تحصيلي
5- تصوير كارت ملي
6- اصل رسيد بانكي مبني به واريز هزينه به شماره حساب 2172069002008 سيبا بانك ملي ايران بنام درآمدهاي اختصاصي پژوهشگاه مواد و انرژي
براي آگاهي از خدمات آموزشي و پژوهشي اين پژوهشگاه مي توانيد يا شماره تلفن 9-02636280040 داخلي 164-163 تماس حاصل نماييد.

جدول 1
جدول 2
جدول 3
جدول 4

منبع خبر : پژوهشگاه مواد و انرژي -
 

aerdcv

عضو جدید
تاريخ برگزاري سومين همايش انرژي، سوخت و محيط زيست در پژوهشگاه مواد و انرژی تغيير يافت

دكتر فريده قوي پنجه دبير همايش با اعلام اين خبر گفت: به علت تراكم همايش هاي برگزار شده در ارديبهشت سال آينده و تداخل همايش انرژي، سوخت و محيط زيست با همايش هاي ديگر زمان برگزاري اين همايش از 17 و 18 ارديبهشت سال آينده به روزهاي 26 و 28 شهوريور ماه تغيير يافت.
وي افزود: از آنجايي كه اين همايش با نظر به لزوم تداوم منابع و تامين منابع جديد سوخت و انرژي با تاكيد بر مباحث زيست محيطي مربوطه از اهميت خاصي برخوردار است، اين تغيير زمان صورت پذيرفت.
گفتني است كه اين همايش با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تبادل نظر و انتقال تجربيات پژوهشگران حوزه انرژي و محيط زيست، معرفي فن آوريهاي نوين در زمينه استفاده از سوختهايي جايگزين، شناسايي فرصتهاي تازه براي بهره گيري از پتانسيل علمي و صنعتي كشور در زمينه انرژيهاي تجديد پذير، ايجاد بستر مناسب براي تدوين برنامه ها و سياستهاي سازگار با محيطزيست با همكاري متقابل پژوهشگران و مديران اجرايي در بخش انرژي، ترسيم چشم انداز آتي و آينده پژوهي انرژي در كشور، معرفي و شناخت پتانسيل هاي طبيعي و اقليمي استان البرز براي بهره گيري از انرژيهاي پاك، شناسايي و تقدير از واحدهاي صنعتي و خدماتي برتر در زمينه بهره گيري پاك از سوخت و انرژي برگزار مي شود.

 

aerdcv

عضو جدید
لحیم.jpg

نخستین مسابقه سازه های لحیم کاری از۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۲ در دانشکده مهندسی معدن، متالوژی و نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیربرگزار می شود.

به گزارش سلام ارشد به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، احسان میرصالحی رییس نخستین دوره مسابقه ملی سازه های لحیم کاری گفت: این مسابقه با هدف ایجاد شور و نشاط و تقویت کار تیمی، آزمودن توانایی دانشجویان رشته های مهندسی در هر دو علم طراحی سازه ای و اتصال دهی متالورژیکی برگزار می شود. وی افزود: درمسابقه سازه های لحیم کاری شرکت کنندگان موظف به ساخت سازه هایی با ابعاد معین از جنس آلیاژ برنج توسط فرایند لحیم کاری نرم هویه ای هستند.
وی با بیان این که سازه های ساخته شده باید مطابق با آیین نامه مسابقات تهیه شوند ،گفت: در این مسابقه سازه ای که بالاترین میزان بارگذاری تحمل را داشته باشد به عنوان سازه برتر برگزیده می شود.
میرصالحی افزود: در این مسابقه تیم ها باید سازه خود را قبل از مسابقه آماده و برای بارگذاری به محل مسابقه منتقل کنند.
رییس نخستین دوره مسابقه ملی سازه های لحیم کاری درادامه گفت : شرایط بارگذاری درمسابقه ملی سازه های لحیم کاری مکانیزه است ودراین مسابقه ابتدا سازه ها توسط دو نماینده از گروه، داخل دستگاه (روی تکیه گاه) قرار داده وسپس قلاب مخصوص دستگاه بارگذاری درمحل مورد نظر قرار داده می شود و دریک زمان مشخص مقدار ثابتی کرنش بتدریج اعمال خواهد شد که بر این اساس سازه پیوسته بارگذاری می شود.
 

tasbiheabi

عضو جدید
دوره تخصصی بازرسی چشمي جوش (VT)

دوره تخصصی بازرسی چشمي جوش (VT)

اين دوره مطابق با برنامه مدون آموزشي نیمسال اول سال جاری كه مانند دوره هاي آموزشي ديگر از پايگاه اينترنتي www.cwnt.ir به همراه سيلابس مربوطه قابل استخراج مي باشد، برگزار مي گردد.


زمان برگزاري: مورخ 13 / 03 / 92 لغایت 92/03/17 از ساعت 8:00 تا 17:00
تلفكس: 3349863-0231
هزينه دوره:
هزينه دورۀ آموزشي، با احتساب جزوات و استانداردهاي مربوطه، پذيرايي، وسايل كمك آموزشي، آزمون و صدور گواهينامه مبلغ 5300000 ريال.

گواهينامه دوره:
برای کلیۀ شرکت کنندگان كه داراي غيبت مجاز باشند گواهینامۀ حضور در کلاس (Attendance) صادر می گردد و به داوطلباني كه موفق به اخذ حد نصاب نمره قبولي در آزمونهاي پايان دوره (General, Specification, Practical) گردند، گواهینامه معتبر Level l, ll مطابق با قوانين و الزامات ASNT SNT-TC-1A تحت ليسانس مراجع تاييد صلاحيت، اعطاء خواهد شد.

• مخاطبين دوره:
کارشناسان و بازرسین خطوط تولید، واحدهاي کنترل کیفیت، دستگاه هاي نظارت بر ساخت، نصب، راه اندازي و سرويس سازه ها و تجهیزات صنعتی در مجتمعات گوناگون صنعتي از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، دریایی، نظامی، اتمی، نیروگاهی، ساختماني و ...
• شركتها با ثبت نام بيش از 2 نفر از 5 % تخفيف برخوردار خواهند شد.
• دانشجویان محترم با ارايۀ کارت دانشجویی معتبر از 5% تخفیف برخوردار خواهند بود.
 

فرهنگ

مدیر بازنشسته
UFGNSM 2013

UFGNSM 2013

On behalf of the Organizing Committee, we are pleased to invite you to the 4th International Conference on Ultrafine Grained and Nano-Structured Materials that will be held in Tehran, Iran in 5-6 November 2013.
Since 2007, Center of Excellence for High Performance Materials, University of Tehran, has successfully arranged a series of biennial conferences focused on Ultrafine Grained and Nano-Structured Materials. The purpose of these meetings is to allow those interested in the field to get together to present their research in a setting that fosters discussion, collaboration, and advancement in the field.​
The 4th conference is jointly organized by University of Tehran, Iran and University of Patras, Greece. All accepted papers will be published in international journal Advanced Materials Research (ISSN: 1662-8985) and will be indexed in the major academic databases, including ISI (ISTP, CPCI, Web of Science), Ei Compendex (CPX), Elsevier SCOPUS, Cambridge Scientific Abstracts (CSA), Chemical Abstracts (CA), Google Scholar, Institution of Electrical Engineers (IEE), etc

Early Registration Date
2013-08-15
Abstract Submission End Date
2013-04-30
2013-04-15
Abstract Submission Result Date
2013-05-15
Paper Submission Start Date
2013-05-15
Paper Submission End Date
2013-07-15
Paper Submission Result Date
2013-08-15
Conference Start Date
2013-11-05
Conference End Date
2013-11-06
.
 

tasbiheabi

عضو جدید
دوره های ارزان قیمت تست های غیر مخرب جوش

دوره های ارزان قیمت تست های غیر مخرب جوش

دوره های ارزان قیمت تست های غیر مخرب جوش (VT UT RT RTI MT PT CWI )

شرکت فنی مهندسی متین گستر کومش( کانون توسعه وپژوهش مهندسی جوش و ازمایشهای غیرمخرب ایران ) با همکاری معتبرترین موسسات و مراکز علمی داخلی وبین المللی برگزار میکند :
لیست دوره های نیم سال اول 1392
دوره هاي بازرسي و تست هاي غيرمخرب جوش NDT
با ارائه مدرك بين المللي AGR/IWNT/QAL/EN/ISO/ ASNT
علاقمندان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشترو ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمايند.
WWW.CWNT.IR
همراه جهت پیگیری:
مهندس قربانی : 09109681201
مهندس آزاد : 09360522262
ایمیل info@cwnt.ir

این دوره ها در سایر شهر ها نیز درصورت رسیدن به حد نصاب برگزار خواهد شد....

نام دوره:
- راديوگرافي تفسير فيلم RTI Level II,I هزینه 540.000 تومان
- بازرسي ونظارت چشمي VT Level II,I هزینه 530.000 تومان
- تست مايعات نافذ PT Level II, I هزینه 400.000 تومان
-بازرسی جوش 1 و 2 CWI LEVEL I&II هزینه 650.000 تومان
- WPS و PQR براساس ASME OR AWS هزینه 330.000 تومان

جهت رزرو دوره ها ( خصوصا در استان سمنان )بدلیل ظرفیت محدود کلاسها اولویت با افرادی است که زودتر اقدام به ثبت نام نمایید.
تخفیف ویژه برای دانشجویان گرامی.
قیمت های ما را با شرکتهای دیگر مقایسه کنید.
 

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سمینار تخصصی Bio-metallic Implants For Tissue Engineering

سمینار تخصصی Bio-metallic Implants For Tissue Engineering

با سلام،

سمینار حاضر با عنوان زیر جهت علاقه مندان به حوزه مهندسی بافت و بیومواد در بحث فلزات کاربردی در رشته مهندسی بافت به استحضارتان رسانده می شود.

عنوان سمینار: کاربرد فلزات در حوزه مهندسی بافت و پزشکی

Seminar Subject: Bio-metallic Implants For Tissue Engineering

ارائه دهنده: عباس فاضل انواری (با همکاری علمی سرکار خانم دکتر طلایی)

Presentation by: Abbas Fazel Anvari-Yazdi
Poster.jpg
 
آخرین ویرایش:

ins

عضو جدید
مهندسی بازرسی فنی با ارائه گواهينامه بين المللي معتبر از شرکت بين المللي توف (TUV) آلمان (قابل استعلام از سايتjwww.fooladsadra.com

مهندسی بازرسی فنی با ارائه گواهينامه بين المللي معتبر از شرکت بين المللي توف (TUV) آلمان (قابل استعلام از سايتjwww.fooladsadra.com

شرايط ثبت نام در سايت شرکت : www.fooladsadra.com:gol::gol:
 

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سومین دوره مسابقات ملی ریخته گری
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز در نیمه دوم شهریور ماه 1392 میزبان سومین دوره مسابقات سراسری ریخته گری میباشد
بنا به گفته دبیر مسابقه (دکتر جواد مقدم) :
این مسابقات با حضور دانشجویان سراسر کشور برگزار می گردد علاقه مندان به شرکت در مسابقه ابتدا باید برای گذراندن مرحله اول مسابقه با مراجعه به سایت
www.msrd.ir
به سوالات طرح شده به صورت اینترنتی پاسخ داده و طرح های خود را در راستای مدل سازی، قالب قطعات و شبیه سازی ارائه ld دهند که این طرح ها پس از بررسی هیئت داوران انتخاب شده و به مرحله بعدی راه می یابند و شرکت کنندگانی که موفق به گذراندن مرحله اول شده اند در مرحله بعدی باید به صورت حضوری و عملی بخش دوم مسابقه را بگذرانند.تاریخ های مهم:

شروع ثبت نام : 5 خرداد 1392

آخرین مهلت ثبت نام : 10 تیر 1392

آخرین مهلت ارسال طرح ها : 30 تیر 1392


اطلاعات تماس دبیرخانه:

تلفن: 3459034- 0411

آدرس وب سایت msrd.ir :
آدرس دبیرخانه: تبریز – شهر جدید سهند - پردیس دانشگاه سهند - امور فرهنگی - دبیرخانه سومین دوره مسابقات سراسری ریخته گری
 

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
همایش بزرگ تخصصی انتخاب رشته و آشنایی با رشته های دانشگاهی

همایش بزرگ تخصصی انتخاب رشته و آشنایی با رشته های دانشگاهی

همایش بزرگ تخصصی انتخاب رشته و آشنایی با رشته های دانشگاهی12 مرداد ماه 1392

محورهای همایش :
با توجه به اينكه در انتخاب رشته‌ دانشگاهی، از سوی خانواده‌ها و داوطلب، دو عامل علاقه‌مندی و توانمندی ناديده گرفته می‌شود و بدون آگاهی، رشته‌ مورد نظر انتخاب می‌شود، لزوم برگزاری همایش بزرگ انتخاب رشته و آشنایی تخصصی با رشته های دانشگاهی ضروری به نظر می‌رسد.
در اين همایش که برای اولین بار با این ابعاد و گستردگی و سطح کیفی در کشور برگزار می گردد، علاوه بر ارایه اصول و نکات مهم و ضروری انتخاب رشته توسط اساتید مجرب کشور، رشته های دانشگاهی توسط دانشجویان ممتاز دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی به صورت کاملاَ تخصصی و کاربردی در کارگاه های جداگانه به متقاضيان معرفی می‌گردند.

http://www.razeentekhab.ir/
 

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اولین همایش ملی و تخصصی پژوهش های محیط زیست ایران

اولین همایش ملی و تخصصی پژوهش های محیط زیست ایران

اولین همایش ملی و تخصصی پژوهش های محیط زیست ایران

09 آبان ماه 1392

محورهای همایش :
آلودگی ها ومحیط زیست
ارزیابی ومحیط زیست
انرژی ومحیط زیست
کشاورزی ومحیط زیست
نانو ومحیط زیست
پساب ومحیط زیست
پسماند ومحیط زیست
تنوع زیستی ومحیط زیست
دریاها ومحیط زیست
جغرافیا ومحیط زیست
جنگل ها ومحیط زیست
شیلات ومحیط زیست
اقتصادومحیط زیست
معماری ومحیط زیست
عمران ومحیط زیست
شهرسازی ومحی زیست
توسعه پایدار ومحیط زیست
بیوتکنولوژی ومحیط زیست
گردشگری ومحیط زیست
حقوق ومحیط زیست
مدیریت محیط زیست
اسلام ومحیط زیست
فرهنگ ومحیط زیست
آموزش ومحیط زیست
فناوری های نوین ومحیط زیست
سایر ایده های نوین در جنبه حمایت و حفاظت از محیط زیست

http://www.iscconferences.ir/423
 

ins

عضو جدید
مهندسی بازرسی فنی با ارائه گواهينامه بين المللي معتبر از شرکت بين المللي توف (TUV) آلمان (قابل استعلام از سايتwww.fooladsadra.com

مهندسی بازرسی فنی با ارائه گواهينامه بين المللي معتبر از شرکت بين المللي توف (TUV) آلمان (قابل استعلام از سايتwww.fooladsadra.com

دوره جدید اواسط شهریورماه برگزار خواهد شد:) لطفابرای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09131285734 مهندس امینی تماس حاصل فرمایید.
 

ceramic.blog

عضو جدید
چهارمین دوره کنفرانس بین المللی مواد فوق ریزدانه و نانو ساختار

چهارمین دوره کنفرانس بین المللی مواد فوق ریزدانه و نانو ساختار

On behalf of the Organizing Committee, we are pleased to invite you to the 4th International Conference on Ultrafine Grained and Nano-Structured Materials that will be held in Tehran, Iran in 5-6 November 2013

Since 2007, Center of Excellence for High Performance Materials, University of Tehran, has successfully arranged a series of biennial conferences focused on Ultrafine Grained and Nano-Structured Materials. The purpose of these meetings is to allow those interested in the field to get together to present their research in a setting that fosters discussion, collaboration, and advancement in the field

The 4th conference is jointly organized by University of Tehran, Iran and University of Patras, Greece. All accepted papers will be published in international journal Advanced Materials Research (ISSN: 1662-8985) and will be indexed in the major academic databases, including ISI (ISTP, CPCI, Web of Science), Ei Compendex (CPX), Elsevier SCOPUS, Cambridge Scientific Abstracts (CSA), Chemical Abstracts (CA), Google Scholar, Institution of Electrical Engineers (IEE), etc


 

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
جشنواره جوایز آلویام در صنعت آلومینیوم

جشنواره جوایز آلویام در صنعت آلومینیوم
جشنواره جوایز آلویام در صنعت آلومینیوم

21 آذر ماه 1392

برگزارکننده : شرکت بهین صنعت یام (آلویام) با همکاری دانشگاه های برتر کشور
مسئول : محمدرضا زیدی یام
تلفن : 021-2210975

مشاهده وب سایت
محورهای جشنواره
1. تکنولوژی ساخت، عملیات حرارتی و آندایز
2.حوزه های کاربردی صنایع آلومینیوم
3.فناوری نانو در صنعت آلومینیوم
4.توسعه، بازار و اقتصاد صنعت آلومینیوم
5.تحول معماری نوین با صنعت آلومینیوم
 

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اولين همايش ملي نفت و گاز ايران

اولين همايش ملي نفت و گاز ايران

[h=1]اولين همايش ملي نفت و گاز ايران[/h]17 مهر ماه 1392

برگزارکننده : دانشگاه شهید باهنر کرمان
مسئول : آقای دکتر سعید جعفری
تلفن : 0341-2123083

مشاهده وب سایتمحورهای همایش :
• زمين شناسي و اکتشاف
• حفاري و بهره برداري
• مهندسي مخازن
• ازدياد برداشت
• مهندسي محيط زيست
• ذخيره سازي مواد هيدرو کربني
• ساير موارد مرتبط با حوزه نفت وگاز
 

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
10th 2013 International Conference on Mechanic, Industrial & Materials Engineering
Singapore, Singapore, December 1-2, 2013
mechanic and material
Paper Submission (Full Paper) Before August 15, 2013
Notification of Acceptance On August 20, 2013
Final Paper Submission Before August 31, 2013Authors registration Before August 31, 2013
ICMIME 2013 Conference Dates December 1-2, 2013
http://www.icmime2013.uni.me/index.htm
 

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
برگزاری رویداد تد اکس دانشگاه صنعتی شریف (TEDXsharifuniversity)

07 شهريور ماه 1392

برگزارکننده :
دانشگاه صنعتی شریف
مسئول : مهدی شفیعی زاده
تلفن : 021-66009075-66165185

مشاهده وب سایت

محورهای همایش :
  • کسب و کار
  • علم
  • تکنولوژی
  • هنر
  • طراحی
  • عمومی

کاتالوگ در پیوست ....
 

پیوست ها

  • catalog.pdf
    3.8 مگایابت · بازدیدها: 0
Similar threads
Thread starter عنوان تالار پاسخ ها تاریخ
Roozbeh69 چه خبر از امتحانها مهندسی مواد و متالورژی 1

Similar threads

بالا