وقتی که دختر هستم مردم بیشتر پول می دهند

شادی_1

عضو جدید

نگاهی به یک پدیده تلخ اجتماعی وقتی که دختر هستم مردم بیشتر پول می دهند
دخترک آکاردئون می زند...جلوی سینمایی در همین مملکت.... زمانی که فیلم به پایان می رسد به سمت جمعیتی می آید که بعد از دیدن فیلم قصد دارند به سمت خانه خود حرکت کنند. برخی بی توجه به او و برخی پولی به او می دهند... شاید از سر دلسوزی به خاطر اینکه راه امرار معاش یک دختر نوجوان نواختن آکاردئون در کوچه و خیابان است.

از سر کنجکاوی از او در مورد زندگی اش و چرایی زندگی او به این صورت می پرسم و اینکه به عنوان یک دختر نوجوان چگونه حاضر می شود تا پاسی از شب در خیابان آکاردئون بنوازد...اما در همین گپ و گفت است که می گوید: «مرد که از خیابان و کار کردن نمی ترسد...». و پسرک مقنعه اش را در می آورد و با لحنی جدی می گوید: «زمانی که یک دختر هستم مردم برای آکاردئون زدنم بیشتر پول می دهند...».

به هر حال این مرد کوچک نان آور خانه است و درآمد بیشتر نیاز او...

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه روش جالبی برای گرفتن پول بیشتر
منم برم دختر بشم

ساز دهني

اخراجی موقت
من دشمن شماره یک تکدی گری و گداپروری هستم , از دوستان عزیز هم خواهش میکنم به گداها کمک مالی نکنین چون فقط عادتشون میدیم به این کار

ساز دهني

اخراجی موقت
من چرا باید دلم به حالش بسوزه ؟ دل اونایی باید براش بسوزه که با اینکه کشورمون جز 20 کشور ثروتمند دنیاس ولی بازم فقر و فحشا و قتل و دزدی همه جارو به گند کشیده , دل اون بالابالا باید بسوزه عزیزم

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چرا باید دلم به حالش بسوزه ؟ دل اونایی باید براش بسوزه که با اینکه کشورمون جز 20 کشور ثروتمند دنیاس ولی بازم فقر و فحشا و قتل و دزدی همه جارو به گند کشیده , دل اون بالابالا باید بسوزه عزیزم

بهرحال من نمیتونم دلمو سهمیه بندی کنم که واسه بعضیا بسوزه واسه بعضیا نسوزه