وقتي دوستتون مشكل داشته باشه.....

elham_kocholo

عضو جدید
سلام بچه ها
راستش يه چن وقتي هست يكي از بهترين و قديمي ترين دوستام حسابي رفتارش تغيير كرده خيلي بچه شادي بود ولي الان.......
نه غذا مي خوره
نه حرف مزنه
هميشه اخمو
هميشه گرفته
نميگه كه چش شده
هميشه هر حرفي داشت به من مي گفت ولي حالا نمي دونم چي شده كه اين جوري تغيير كرده بد اخلاق شده
ني زاره كمكش كنم
به هيچ كسم هيچ حرفي نمي زنه
يه راه حل بديد كه كمكش كنم
دلم نمي خواد عزيزترين دوستمو تو اين حال ببينم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
راستش يه چن وقتي هست يكي از بهترين و قديمي ترين دوستام حسابي رفتارش تغيير كرده خيلي بچه شادي بود ولي الان.......
نه غذا مي خوره
نه حرف مزنه
هميشه اخمو
هميشه گرفته
نميگه كه چش شده
هميشه هر حرفي داشت به من مي گفت ولي حالا نمي دونم چي شده كه اين جوري تغيير كرده بد اخلاق شده
ني زاره كمكش كنم
به هيچ كسم هيچ حرفي نمي زنه
يه راه حل بديد كه كمكش كنم
دلم نمي خواد عزيزترين دوستمو تو اين حال ببينم

عزیزم اگه خوابش کم شده باشه و گریه کنه علایم افسردگیه حاده مراقبش باشین اگه دیدید ادامه پیدا کرد حتما ببر پیش روانشناس مشاوره بشه اگه شدید تر بشه 2 هفته بیمارستان بستری میشه البته براش اونجا بهتره دارو میگیره در ضمن بهش بگو هر روز صبح یه کپسول فلوکستین بعد از صبحانه بخوره (ضد افسردگیه) خبرش و بهم بده موفق باشی

mehrshad53

اخراجی موقت
عزیزم اگه خوابش کم شده باشه و گریه کنه علایم افسردگیه حاده مراقبش باشین اگه دیدید ادامه پیدا کرد حتما ببر پیش روانشناس مشاوره شده اگه شدید تر بشه 2 هفته بیمارستان بستری میشه البته براش اونجا بهتره دارو میگیره در ضمن بهش بگو هر روز صبح یه کپسول فلوکستین بعد از صبحانه بخوره (ضد افسردگیه

همون سیانوره،خوب جواب میده....

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم باهاش بگو و بخند ولی هیچوقت مجبورش نکن که مورد اصلی رو بگه.
اون داره اول با خودش کنار میداد . زمان مناسبی برای گفتن چیزهایی که خودشم مطمئن نیست بهشون نیست.
فقط در مورد کارهایی که قبلا انجام میدادین و یا خاطراتتون حرف بزنین . این اجازه میده زودتر از اون محیط سردی که برای خودش درست کرده خارج بشه و شااااید یه روز هم بهت بگه چش بوده .

ولی خیلی تاکید میکنم که اصلا اصرار نکن که چیزی بگه، اون خودش الان تو یه فشار عاطفی هست فشار اضافی ممکنه اونو از تو دورتر بکنه و یا ناراحت و رنجیده.
انشالله که موفق بشی.

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق شده چند وقتي اينجوري بمونه از سرش ميپره!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم اگه خوابش کم شده باشه و گریه کنه علایم افسردگیه حاده مراقبش باشین اگه دیدید ادامه پیدا کرد حتما ببر پیش روانشناس مشاوره بشه اگه شدید تر بشه 2 هفته بیمارستان بستری میشه البته براش اونجا بهتره دارو میگیره در ضمن بهش بگو هر روز صبح یه کپسول فلوکستین بعد از صبحانه بخوره (ضد افسردگیه) خبرش و بهم بده موفق باشی
ایول...شقایق جون واسه خودت یه پا دکتریا! :w17:

بنهور

عضو جدید

یک همیشه یکه! شاید در تمام عمرش نتونه بیش از یک عدد باشه. اما بعضی وقتا همین یک میتونه خیلی باشه:
....
یک دنیا
یک سرنوشت
یک دوست
یک خاطره..

نزار فقط یه عدد باشه;)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
نمی‌دونم چی بگم، چون معلوم نیست دوستتون چه مشکلی داره و همینطور شما دو نفر چقدر شناخت متقابل در مورد هم دارین

دوستان هم نظرای جالبی دادن، و در خور توجه بودش

وقتی همچین مشکلاتی به وجود میاد، در اصل یعنی اینکه شخص با خودش درگیری ذهنی داره
نمیشه گفت خودش رو گم کرده، گاه این درگیریا برای فرار از تنبلی‌ها و یه جهش و خیزش به سمت مثبت، وگاه می‌تونه توی همون حالت بمونه و به سمت منفی قدم برداره و این دو حالت بستگی به قدرت تفکر و زندگی فرد داره

وقتی چنین درگیری‌هایی آدم با خودش داره، و تمامی کارها رو کنار می‌زاره، حتی غذا خوردن و خوابیدن و ...، یعنی اینکه سمت و هدفی که میخواد گام برداره براش خیلی مهمه، و دیگر چیزا براش اهمیت چندانی ندارن
وقتی تو این حالت فرد دچار سکوت میشه و حرف نمی‌زنه، یعنی مسئله‌ها خیلی خیلی پیچیده و گاهن سردگرم و موهوم بودن
بداخلاقی‌ هم علت داره، به نظر بنده یه شخص در هر حالت نباید بداخلاق بشه، و اگه بد اخلاق شد، یعنی اونقد بزرگ نشده که بخواد بزرگمنش و بزرگ باشه
ببخش در مورد دوستتون اینجوری حرف زدم

و البته این رو هم بگم، حالت‌های دیگه هم ممکنه باشه، منم مثله بچه‌ها که هر کسی یه دلیلی گفت، یه دلیلی گفتم
ولی شدید با مهرشاد موافقم، سیانور کافیشه :D

elham_kocholo

عضو جدید
دوستم

دوستم

سلام
نمی‌دونم چی بگم، چون معلوم نیست دوستتون چه مشکلی داره و همینطور شما دو نفر چقدر شناخت متقابل در مورد هم دارین

دوستان هم نظرای جالبی دادن، و در خور توجه بودش

وقتی همچین مشکلاتی به وجود میاد، در اصل یعنی اینکه شخص با خودش درگیری ذهنی داره
نمیشه گفت خودش رو گم کرده، گاه این درگیریا برای فرار از تنبلی‌ها و یه جهش و خیزش به سمت مثبت، وگاه می‌تونه توی همون حالت بمونه و به سمت منفی قدم برداره و این دو حالت بستگی به قدرت تفکر و زندگی فرد داره

وقتی چنین درگیری‌هایی آدم با خودش داره، و تمامی کارها رو کنار می‌زاره، حتی غذا خوردن و خوابیدن و ...، یعنی اینکه سمت و هدفی که میخواد گام برداره براش خیلی مهمه، و دیگر چیزا براش اهمیت چندانی ندارن
وقتی تو این حالت فرد دچار سکوت میشه و حرف نمی‌زنه، یعنی مسئله‌ها خیلی خیلی پیچیده و گاهن سردگرم و موهوم بودن
بداخلاقی‌ هم علت داره، به نظر بنده یه شخص در هر حالت نباید بداخلاق بشه، و اگه بد اخلاق شد، یعنی اونقد بزرگ نشده که بخواد بزرگمنش و بزرگ باشه
ببخش در مورد دوستتون اینجوری حرف زدم

و البته این رو هم بگم، حالت‌های دیگه هم ممکنه باشه، منم مثله بچه‌ها که هر کسی یه دلیلی گفت، یه دلیلی گفتم
ولی شدید با مهرشاد موافقم، سیانور کافیشه :D

بابا اين دوست ما خاطرش خيلي عزيزه شما اين همه حرف خوب زدي ولي آخرش زدي كشتيش كه:D:D

*MonALizA*

عضو جدید
عاشق شد رفت........کلی طول میکشه درست شه....
کمکش کن زیاد تو فکر نباشه...و الا بعدا پشیمونیه لحظه های گذشته بیشتر اذیتش میکنه

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پیشنهاد میکنم تا جایی که جا داره و راه میده بخندونش نه با مسخره بازی
سعی کن از درون شادش کنی. ببین چه چیزهایی میتونه اونو خوشحال کنه و ...
مسلما اگه دوست خوبی براش بودی پس خوب شناختیش ... پس از این شناخت در جهت کمک بهش اقدام کن صددرصد جواب میده :smoke:
:w27:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه چیزی یادم رفت بگم
اگر دیدی هیچ کدوم از این کارا جواب نمیده بهم اطلاع بده یه روش توووووووپ بهت بگم

elham_kocholo

عضو جدید
دوستم

دوستم

راستی یه چیزی یادم رفت بگم
اگر دیدی هیچ کدوم از این کارا جواب نمیده بهم اطلاع بده یه روش توووووووپ بهت بگم

خودش ميگه نسبت به هم كامل شناخت نداريم
راستش به نظر من اول از همه خودش بايد به خودش كمك كنه
چون مي دونه مشكلش چيه ولي خوب حاضر نيست اين كارو كنه
تازگيا با من يكي كه خيلي بد شده خيلي بد اخلاق شده
به گفته خودش من با همه اينطوريم ولي داره اشتباه ميكنه اينجوري همه ازش فاصله ميگرن ولي ن يكي كه ول كنش نيستم
وقت برگشت و مثل روز اول شد اون وقت ديگه كاريش ندارم
راستش خيلي دلم مي خواد مثل اولين باري باشه كه ديدمش
شيطون و پر نشاط

mina0r0

عضو جدید
سلام.
من ميگم حتما عاشق شده. ازش اصلا نپرس چي شده . خودش خوب مي شه

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودش ميگه نسبت به هم كامل شناخت نداريم
راستش به نظر من اول از همه خودش بايد به خودش كمك كنه
چون مي دونه مشكلش چيه ولي خوب حاضر نيست اين كارو كنه
تازگيا با من يكي كه خيلي بد شده خيلي بد اخلاق شده
به گفته خودش من با همه اينطوريم ولي داره اشتباه ميكنه اينجوري همه ازش فاصله ميگرن ولي ن يكي كه ول كنش نيستم
وقت برگشت و مثل روز اول شد اون وقت ديگه كاريش ندارم
راستش خيلي دلم مي خواد مثل اولين باري باشه كه ديدمش
شيطون و پر نشاط

مطمئن باش اگر اون خودش میدونست مشکلش چیه اینطوری که شما میفرمایین برخورد نمیکرد. گفتم که شما سعی کنین خوشحالش کنین.
یه دوست خوب هیچ وقت رفیقشو تنها نمیزاره
در ضمن هیچ وقت نازشو نکشید
.
.
شایدم وقتی که حسابی تنها بشه بفهمه که چه اشتباهیو مرتکب شده...

elham_kocholo

عضو جدید
راستش به خاطر يه موضوعي بينمون يه بحث پيش اومد شايد ن نتونشتم دليلمو براش خوب مطرح كنم شايدم اون متوجه دليل من نشده بود
بعد از اون با من سر سنگين شده
ولي خودش ميگه من با همه اينطوريم نه با تو ميگه توي خونه با كسي حرف نمي زنم و....
خيلي دلم مي خواد بدونم مشكل چيه كه اينجوري تغيير رفتار داده

ELAHE.R

عضو جدید
راستش به خاطر يه موضوعي بينمون يه بحث پيش اومد شايد ن نتونشتم دليلمو براش خوب مطرح كنم شايدم اون متوجه دليل من نشده بود
بعد از اون با من سر سنگين شده
ولي خودش ميگه من با همه اينطوريم نه با تو ميگه توي خونه با كسي حرف نمي زنم و....
خيلي دلم مي خواد بدونم مشكل چيه كه اينجوري تغيير رفتار داده
پس بيشتر كنجكاويه تا نگراني :biggrin:

elham_kocholo

عضو جدید
ممنون از همگي امروز صبح خودش اومد همه چيزو گفت از سير تا پياز مشكلش يه چيزي بود كه اصلا به زهنم خطور نكرده بود

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق شده..شک نکن
کاری از دستت بر نمیاد
مگر اینکه بهش امید بدی
البته من این فکر میکنم که عاشق شده
اصلا ناامیدش نکن...سعی کن بیشتر باهاش باشی...به حرفاش گوش کن....بهشش راه حل نشون بده..اونجوری که اون میخواد