وقتي خدا زن را آفريد گفت وقتي با او روبرو شدي . مراقب باش...

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببینید ونوس خانم.
من که نمیگم شما خانوما احساس ندارید. چرا دارید خیلی هم دارید. و احساس شما وسیع یعنی داری سطح بسیار ولی عمق کم هست. اما مردا برعکسند دارای احساسات بسیار عمیقی هستند.
مثلا تا حالا فکر کردید چرا همیشه آثار هنری بزرگ دنیا رو مردا خلق کردند. جاودانه ترین موسیقی ها، اشعار، نقاشیها...رو امثالی مثل بتهوون. داوینچی. مولانا . حافظ و... که همگی مرد بودند خلق کردند. البته این به معنی برتری مردها نیست. فقط میخواستم تفاوتهاروبگم.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من نمی خوام کسی رو تایید کنم.این نظرمه.
ای داستان رو قبلا پست کرده بودم ولی دوباره برای شما میزارم.
یه پیر دانائی بود که میگفت: پسراخصلت سگا رو دارن و دخترا مثل گربه میمونن.
وقتی دلیلش رو پرسیدم گفت:
سگ رو دیدی میخواد کاری کنه این قدر پارس میکنه گلدون میندازه میشکنه سرو صدا میکنه که همه محل خبردار میشن ومیفهمن که سگه داره از در خونه میره بیرون!
اما گربهه اروم میاد رو تراس میپره رو طاقچه میره تو آشپز خونه گوشت و برمیداره ازدر میره بیرون آب از آب هم تکون نمیخوره.
البته به دوستان عزیز بر نخوره(بکار بردن لفظ سگ و گربه) .منظور خصلت رفتارغریزه ای این حیوانات هست که شباهت زیادی به رفتار انسانها دارد.;)
از این پیران دانا!!!!!!!!!!!!!!!که نسخه زندگی خودشون رو برای دیگران هم میبیچن ویا مغرضانه بدنبال خراب کردن جنس زن هستند زیاد داریم
به حرفهای این پیران قلابی توجه نکنید !در عوض به جامعه و زندگی اطرافیان نظربندازید تا واقعیت ها براتون روشن بشه