وزارت دفاع آری یا نه ؟؟؟؟

bndsms

عضو جدید
با سلام دوستان .

من دانشجوی ارشد تبدیل انرژی دانشگاه سیستانم
اردیبهشت دیدم دوستام دارن وزارت دفاع ثبت نام می کنن منم رفتم ثبت نام تا اینکه چند روز پیش بهم زنگ زدن برا مصاحبه
هر چند هنوز چیزی مشخص نیست و معلوم نیست تو مصاحبه قبول شم اما با توجه به ابنکه سربازی نرفتم شما چی پیشنهاد میکنید برم یا نرم ؟ وضعیتش چجوریه ؟خیلی گیرن ؟ ممنوع الخروج میشم؟ حقوق و مزایاش چجوریه ؟ شرایط کارش چجوریه جای پیشرفت داره یا نه ؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:gol:

انیشتن

عضو جدید
با سلام دوستان .

اردیبهشت دیدم دوستام دارن وزارت دفاع ثبت نام می کنن منم رفتم ثبت نام تا اینکه چند روز پیش بهم زنگ زدن برا مصاحبه
هر چند هنوز چیزی مشخص نیست و معلوم نیست تو مصاحبه قبول شم اما با توجه به ابنکه سربازی نرفتم شما چی پیشنهاد میکنید برم یا نرم ؟ وضعیتش چجوریه ؟خیلی گیرن ؟ ممنوع الخروج میشم؟ حقوق و مزایاش چجوریه ؟ شرایط کارش چجوریه جای پیشرفت داره یا نه ؟

سلام من لیسانس زاهدان بودم ارشد جای دیگم.استادفراهت خوبه؟

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام دوستان .

اگه میتونی حتما برو .......
این بیرون کار نیست داداش .....
برو ....به هیچ چی هم فکر نکن ......

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با سلام دوستان .

داداشم فکر نکن . برو به نظر من . اونی که ممنوع الخروج میشه تو ک نیستی . رده های بالا هستن که هیچکس ازشون خبر نداره ( اگه این ممنوع خروجی هم راست باشه )
حقوق مزایاشم خوبه .

83317477

عضو جدید
با سلام دوستان .

سلام دوست من میتونی بگی لیسانست کجا بودی و معدلت چند بود؟ آخه منم ثبت نام کردم برام چیزی نیموده. ممنون

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام دوستان .

خوب معلومه که باید بری!!!
درسو سربازی و کارت یکی میشه بعد آری یا نه هم میکنی؟؟؟:eek:

از داشنجوی ارشد بعیده
اونم رشته های فنی
ممنوع الخروج کجا بود؟؟!!!!

بعدشم اصلا هم بشی
نکنه خارجیها منتظرن؟؟؟؟

bndsms

عضو جدید
سلام من لیسانس زاهدان بودم ارشد جای دیگم.استادفراهت خوبه؟
سلام دوست من.من پروژم با فراهته:D . هرچند تو پروژه استادا کمک چندانی نمیکنن یعنی معمولا بلد نیستن که بکنن اما فراهت 2 تا نکته مثبت داره یکی اینکه آدمو به دانشجو دکترا معرفی میکنه که اونا معمولا بهتر راهنمایی میکنن دوم اینکه گیر نمیده . دانشیارم که هست و احتمالا تا چند وقت دیگه استاد تمامم میشه;)

سلام دوست من میتونی بگی لیسانست کجا بودی و معدلت چند بود؟ آخه منم ثبت نام کردم برام چیزی نیموده. ممنون
لیسانسم دانشگاه گیلان بود و معدلم 15.05 انشالا واسه توام میاد :smile:

خوب معلومه که باید بری!!!
درسو سربازی و کارت یکی میشه بعد آری یا نه هم میکنی؟؟؟:eek:

از داشنجوی ارشد بعیده
اونم رشته های فنی
ممنوع الخروج کجا بود؟؟!!!!

بعدشم اصلا هم بشی
نکنه خارجیها منتظرن؟؟؟؟

من بیشتر واسه جوش نگرانم که خیلی بسته باشه و بشه کار کرد توش
و همینطور زیاد از حقوق و مزایاش مطمئن نیستم چون چیزای مختلفی شنیدم.
درسته شاید در حالت عادی هم تا آخر عمر نتونیم خارج بریم اما همین که آدم ممنوع الخروج باشه نمیدونم چرا یه ترس و دلهره ای تو آدم به وجود میاد:D

سپاس از سایر دوستانی که نظر دادن:gol:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته شاید در حالت عادی هم تا آخر عمر نتونیم خارج بریم اما همین که آدم ممنوع الخروج باشه نمیدونم چرا یه ترس و دلهره ای تو آدم به وجود میاد:D

نه اصلا نگران جوش نباش
داماد ما کارمند همونجاست
همش خوبو خوشن
جدی میگم
جوشم مثه بقیه محیطای صنعتیه
حقوق و مزایاشم بعد 1.2 سال بهتر میشه
نه این چیزارو من نشنیدم اصن
تو دعا کن کارت جور بشه
خیلی حرفه کارمند وزارت دفاع شدن
هرجام پلیس جلوت گرفت مثه داماد ما میگی همکاریم و هیچی به هیچی:biggrin:
اینجور موقعیتارو باید محکم بگیری

واسه منم خبری نشده:(

انیشتن

عضو جدید
سلام دوست من.من پروژم با فراهته:D . هرچند تو پروژه استادا کمک چندانی نمیکنن یعنی معمولا بلد نیستن که بکنن اما فراهت 2 تا نکته مثبت داره یکی اینکه آدمو به دانشجو دکترا معرفی میکنه که اونا معمولا بهتر راهنمایی میکنن دوم اینکه گیر نمیده . دانشیارم که هست و احتمالا تا چند وقت دیگه استاد تمامم میشه;)

لیسانسم دانشگاه گیلان بود و معدلم 15.05 انشالا واسه توام میاد :smile:

آره مهربونه.آقای حسین نژاد هم هست؟دلم تنگ شده برا زاهدان خیلی خوب بود گروه مکانیک خیلی قشنگه دلم برا خانم امینی هم تنگ شده.

bndsms

عضو جدید
نه اصلا نگران جوش نباش
داماد ما کارمند همونجاست
همش خوبو خوشن
جدی میگم
جوشم مثه بقیه محیطای صنعتیه
حقوق و مزایاشم بعد 1.2 سال بهتر میشه
نه این چیزارو من نشنیدم اصن
تو دعا کن کارت جور بشه
خیلی حرفه کارمند وزارت دفاع شدن
هرجام پلیس جلوت گرفت مثه داماد ما میگی همکاریم و هیچی به هیچی:biggrin:
اینجور موقعیتارو باید محکم بگیری

واسه منم خبری نشده:(

لامصبا 4شنبه زنگ زدن 1شنبه بیا برا مصاحبه یکم زودتر نگفتن یکم مطالعه کنم:(
حالا فردا صبح میرم ببینم چی پیش میاد هرچی خدا بخواد همون میشه
حالا ممکنه گروه گروه دارن اعلام میکنن ناراحت نباش انشالا به تو هم خبر میدن همکار میشیم :D

bndsms

عضو جدید
آره مهربونه.آقای حسین نژاد هم هست؟دلم تنگ شده برا زاهدان خیلی خوب بود گروه مکانیک خیلی قشنگه دلم برا خانم امینی هم تنگ شده.

دلت برا حسین نژاد تنگ شده :biggrin: ولی دمش گرم 2 نمره اضافه کرد بهمون :D

خانم امینی حرف نداره مثل مادر آدم میمونه :heart:

انیشتن

عضو جدید
دلت برا حسین نژاد تنگ شده :biggrin: ولی دمش گرم 2 نمره اضافه کرد بهمون :D

خانم امینی حرف نداره مثل مادر آدم میمونه :heart:
اقای حسین نژادخیلی سختگیربودتوسیالات.آقای ایمان پرست هست هنوز هیچی طراحی اجزانفهمیدیم برا کنکور خیلی وقت گذاشتم اذیت شدم

انیشتن

عضو جدید
اقای حسین نژادخیلی سختگیربودتوسیالات.آقای ایمان پرست هست هنوز هیچی طراحی اجزانفهمیدیم برا کنکور خیلی وقت گذاشتم اذیت شدم

دلم برا ساختمون کلاسا تنک شده ایقدسالن امتحتحانا رو دوست داشتم.کتابخونش که محشر بود.بوفه مهندسی یادش بخیر چایی میخوردیم ای زود گذشت زاهدان نعمت بود پره گل.

انیشتن

عضو جدید
دلم برا ساختمون کلاسا تنک شده ایقدسالن امتحتحانا رو دوست داشتم.کتابخونش که محشر بود.بوفه مهندسی یادش بخیر چایی میخوردیم ای زود گذشت زاهدان نعمت بود پره گل.
بابای من هم کارش ردیفه هرجامیره کارش راه میفته.

bndsms

عضو جدید

حسین نژاد از نظر درسی زیاد سختگیر نیست اما گیرهای الکی میده مثلا 1 نمره بابت 2 جلسه غیبت ازم کم کرد :mad:
ایمان پرست ارشد درس نداره اما هست هنوز . چون باهاش درسی نداشتم و ندارم شناخت ندارم ازش:)

انیشتن

عضو جدید
لامصبا 4شنبه زنگ زدن 1شنبه بیا برا مصاحبه یکم زودتر نگفتن یکم مطالعه کنم:(
حالا فردا صبح میرم ببینم چی پیش میاد هرچی خدا بخواد همون میشه
حالا ممکنه گروه گروه دارن اعلام میکنن ناراحت نباش انشالا به تو هم خبر میدن همکار میشیم :D
بگیرین بخوابین دیروقته.فردابرین زودتر

انیشتن

عضو جدید
حسین نژاد از نظر درسی زیاد سختگیر نیست اما گیرهای الکی میده مثلا 1 نمره بابت 2 جلسه غیبت ازم کم کرد :mad:
ایمان پرست ارشد درس نداره اما هست هنوز . چون باهاش درسی نداشتم و ندارم شناخت ندارم ازش:)
حسین نژادپدرمونو دراورد.آقای بهزادمهر هم هس؟آقای حسین نژاد چشم دیدنشونداش.چون دانشجوی خودش بود زمان ما دانشیار شد

bndsms

عضو جدید

چه سالی زاهدان بودی ؟
اگه مال اون زمونه که تا آخر شب با دخترا گل میگفتین دیگه از این خبرا نیستا بعد 8 دخترا باید برن خوابگاه :D

انیشتن

عضو جدید
چه سالی زاهدان بودی ؟
اگه مال اون زمونه که تا آخر شب با دخترا گل میگفتین دیگه از این خبرا نیستا بعد 8 دخترا باید برن خوابگاه :D
نه باباما هم 8 بایس خوابگاه می بودیم من ورودی 85 بودم 88فارغ التحصیل شدم لیسانسم سیالات بود الان ارشدطراحیم

انیشتن

عضو جدید
جان بميلم همون كه جاي خوابگاه شماس.مرغای عاشق توش میرن؟

بیا دانشگاه زنجانوبگوفقط که ترکاروقبول دارن.همش بیابونه سگ داره دنبالمون میکنه.خیلی ترسناکه 8شب نمیشه بری دانشگاه .کلاساکه تموم میشد صدای گرگ مادشبا ماتوجاده ایم خیلی سرده الان اینجا

انیشتن

عضو جدید
بخدازاهدان شرف داره این جا.بدانتخاب رشته کردم من هوافضادانشگاه بهشتی امیرکبیر همه دانشگاه تهران قبول شدم اما اومدم مکانیک.

بالا