ورق های کامپوزیتی

mehraab67

عضو جدید
ورق های کامپوزیت از سال 1969 در آلمان ابداع گردید و استقبال و استعمال بیش از حد این محصول در نما نشان دهنده کیفیت مناسب و عدم وجود هرگونه محدودیت در طراحی و اجرای این مصالح است.
ورق های کامپوزیت متشکل از دو لایه آلومینیوم به ضخامت 5/0 میلیمتر و یک هسته از جنس پلاستیک یا یک ماده معدنی پرکننده به ضخامت 3 میلیمتر که در بین این دو لایه قرار می گیرد میباشد.
اگه اطلاعات بیشتر خواستید بهم میل بزنید تا براتون بفرستم

مجتبی ورشاوی2

عضو جدید
از هرآنچه بسیار دوست دارید صدقه بدهید

از هرآنچه بسیار دوست دارید صدقه بدهید

دوستان ایمیل زدن چه معنی داره وقتی که میتونید اطلاعات خودتون را دراختیار بقیه هم قرار دهید .:cry:
من چندیدن سال با کامپوزیت ها سر وکار داشته ام واطلاعات خوبی هم دارم که بعضاً به اندازه طلا هم ارزش دارد اما اطمینان داشته باشید که آنها را دراختیار بقیه قرار خواهم داد
منتظر باشید .
به زودی در همین تالار..

امین قیاسی 1986

عضو جدید
دوستان ایمیل زدن چه معنی داره وقتی که میتونید اطلاعات خودتون را دراختیار بقیه هم قرار دهید .:cry:
من چندیدن سال با کامپوزیت ها سر وکار داشته ام واطلاعات خوبی هم دارم که بعضاً به اندازه طلا هم ارزش دارد اما اطمینان داشته باشید که آنها را دراختیار بقیه قرار خواهم داد
منتظر باشید .
به زودی در همین تالار..

سلام
مرسی مجتبی جان کا ملا تصدیق میکنم ، باید همینطور باشه که فرمودید ولی افرادی فقط برای این عضو میشن که به خواسته ای که دارن برسن حالا یا مقاله میخوان یا مطلب خاصی مد نظر دارن و از این قبیل.

مجتبی ورشاوی2

عضو جدید
چگونه 400 هزار تومان خرج یک دستگاه کنیم ودر برابر آن را به5.000.000تومان بفروشیم :

چگونه 400 هزار تومان خرج یک دستگاه کنیم ودر برابر آن را به5.000.000تومان بفروشیم :

[FONT=&quot]آیا میخواهید به شما بگویم چگونه از ماشین سازی پول هنگفت بدست بیاورید ؛کافی است مغزتان را بکار بیندازید همراه باشید تا یک مثال هوشمندانه برای شما بزنم :[/FONT]
[FONT=&quot]ماشین هایی که ما میساختیم ماشین آلات تکمیلی وحفاظتی خطوط تولید منسوجات وهمچنین الیافت بی بافت بود (وارد جزئیات نمی شوم).[/FONT]
[FONT=&quot]یکی از این ماشین ها ,ماشین بسیار ساده ای بود[/FONT]
[FONT=&quot] لیکن به لطف کامپوزیت ها مانند ستاره ای در هر خط تولید خودنمایی می کرد ؟[/FONT]
[FONT=&quot]حال می پرسید چگونه این کار را می کریدم ! [/FONT]
[FONT=&quot]کامپوزیت ها شناخته شده تر از آنند که من بخواهم شروع به بیان تعاریف آن کنم اما چند نفر هستند که اصول حاکم بر کامپوزیت ها را تغییر می دهند ؟[/FONT]
[FONT=&quot]من این کار را کردم , بااستفاده از همان مواد اولیه چیز نویی ساختم که قبل از آن وجود نداشت به این صورت که مواد حجم ساز گرانقیمت را از فرمول حذف کردم ودر برابر هرآنچه خود میخواستم اضافه کردم .[/FONT]
[FONT=&quot]کارگاه کوچک ما تبدیل به یک آزمایشگاه شده بود که هرروز شاهد آزمایشی نو بود .بالاخره به ترکیب خودم رسیدم این ترکیب می تواند به راحتی روی سنسور های فوق العاده حساس را که به راحتی از کالیبره خارج میشوند را بگیرد وکمر هزینه ها را بشکند :[/FONT]
[FONT=&quot]فرمول ساده زیر :[/FONT]
[FONT=&quot]کیتون 141- اسید ترکیبی به مقدار لازم (مقدارش محاسبه ای است وبسته به زمان پخت و.... دارد)-کبالت به مقدار لازم(مقدار کبالت نسبت مستقیمی با چقرمگی کامپوزیت پس از پخت دارد) –رنگ های مورد استفاده در صنایع تزریق پلاستیک- پودر سنگ الک شده- سمباده آب ساب .[/FONT]
[FONT=&quot]سخت بود ؟ خوب معلوم است که نه :biggrin:[/FONT]