واردن کردن کدهای جاوا ( اپلتها ) در محیط استودیو دات نت و asp .net

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه شروع به یادگیری جاوا کردم می خوام بدونم میشه بعد اینکه کدهای جاوا رو ترجمه کردیم وارد محیط دات نتشون کنیم
من با محیط دات نت تا حدودی آشنا هستم منظورم اینکه کنترل ها مال asp.net باشه ولی کد اجرایی سرور ساید مال جاوا باشه بجای مثلا vb.net یا سی شارب

yourincome

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
اگر منظورتون این هست که جاوا را در محیط دات نت برنامه نویسی کنید باید بگم که جاوا دارای ادیتورهای خاص خودش هست و نمی توان در دات نت از آنهات استفاده کرد البته روش هایی برای ترکیب سایت هایی که هم از جاوا jsp وهم دات نت استفاده می شوند وجود داره
jsp امکانی است که می توان برنامه نویسی طرف سایت را انجام داد و حتی می توان برای رویداد های آن نیز برنامه نویسی کرد شما باید به دنبال آموزش jsp بگردید البته توصیه من به شما این است که اول جاوا را خوب یاد بگیرید
این هم آدرس سایت خودم که با jsp وبا کدهای جاوا نوشتمش
http://yaghootproject.com/yaghoot

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگر منظورتون این هست که جاوا را در محیط دات نت برنامه نویسی کنید باید بگم که جاوا دارای ادیتورهای خاص خودش هست و نمی توان در دات نت از آنهات استفاده کرد البته روش هایی برای ترکیب سایت هایی که هم از جاوا jsp وهم دات نت استفاده می شوند وجود داره
jsp امکانی است که می توان برنامه نویسی طرف سایت را انجام داد و حتی می توان برای رویداد های آن نیز برنامه نویسی کرد شما باید به دنبال آموزش jsp بگردید البته توصیه من به شما این است که اول جاوا را خوب یاد بگیرید
این هم آدرس سایت خودم که با jsp وبا کدهای جاوا نوشتمش
http://yaghootproject.com/yaghoot

مرسی
یه سوال دارم من از یه جزوه اینترنتی شروع کردم که دستوراتش توcmd کامپایل و اجرا میشه
اما در حد ابتدایی هست یه کتابم به اسم جاوا در 21 روز مال لورا دارم
به نظرتون اینا خوبن برا شروع ؟
درضمن برا حرفه ای شدن چقدر زمان میبره
مرسی:gol:

yourincome

عضو جدید
درباره جاوا

درباره جاوا

سلام
من الان 6 سال هست با جاوا کار میکنم و هنوزم چیزهای زیادی هست که در مورد جاوا باید یاد بگیرم
من خودم از کتاب جاوا در 24 ساعت شروع کردم از جزوه های اینترنتی سعی کنید اصلا استفاده نکنید به چند دلیل اولا اینکه معلوم نیست چه کسی با چه اندازه اطلاعات آن را نوشته است همین دیروز یک جزوه از جاوا اتفاقی گیرم اومد که در اینترنت نوشته بودن وقتی که یک نگاه سطحی به اون انداختم واقعا دلم به حال کسانی که می خواستند جاوا یاد بگیرند سوخت مطالب را بسیار پراکنده گفته بود و بجای اینکه از مطالب مبتدی شروع کنه در بین آنها مطالبی را گنجانده بود که واقعا برای یک فرد مبتدی لازم نیست دوم اینکه مطالب را بسیار پراکنده و گاهی اشتباه میگن به نظر من کتاب جاوا هاو تو پروگرام رو بخونید و سعی کنید کتابهای زبان اصلی را بخونید چون تزجمه ها هم مزخرف هستند حالا شاید خودم یک کتاب در باره جاوا نوشتم!!!!! اگر وقتش را داشتم باور کنید می نوشتم به چند دلیل چون جاوا را دوست دارم با تمام وجود سر یادگیری اون عذاب کشیدم و الان بسیاری از قسمتها را مسلطم و مهمترین دلیل اینه که قدرت یاددادنش را خوب بلدم اگر دیده باشید بعضی ها مطالب را ساده میگن و مخاطب خیلی راحت یاد میگیره
برای کامپایل جاوا فقط کافیست jdk را نصب کنبد jre برای اجرای فایل های جاوا هست ولی jdk هم می تواند کامپایل کند وهم اجرا
با jdk و یک ادیتور ساده مثل نوت پد هم میتوانید برنامه بنویسید ( همین کاری که من هم برای شروع کردم ) ولی توصیه میکنم حتما از یکی از محیطهای جاوا استفاده کنید اسامی بعضی از آنها را میگم
jbuilder
sun
myeclips
netbeans
اینها مهمترین IDE های جاوا هستند
راستی یک نکته برای یادگیری جاوا باید صبر و حوصله داشته باشید اولش سخته ولی بعد راه می افتید
وای چقدر زیاد شد فعلا کافیه تابعد
موفق باشید

yaghootproject@yahoo.com

yourincome

عضو جدید
درباره جاوا

درباره جاوا

اپلت های جاوا را میتوانید در بین تگ های html استفاده کنید
< applet>
<applet/>

lخواستم نحوه استفاده اون را بذارم ولی مثل اینکه اینجا نمیشه بهم میریزه
به این آدرس سری بزنید و بر روی صفحه راست کلیک کنید و page sourse را ببینید و دنبال خطی بگردید که با عبارت بالا شروع شده این یک نمونه استفاده از اپلت ها در html است

http://www.yaghootproject.com/yaghoot/tetris.jsp

بازی خانه سازی یا تتریس که با جاوا نوشته شده است در ضمن دوستانی که از سایت دیدن می کنند خوشحال میشم نظراتشون درباره سایت رو هم از همون قسمتی که مشخص شده بفرستند انتقاد یا پیشنهادات هم بفرستید

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من الان 6 سال هست با جاوا کار میکنم و هنوزم چیزهای زیادی هست که در مورد جاوا باید یاد بگیرم
من خودم از کتاب جاوا در 24 ساعت شروع کردم از جزوه های اینترنتی سعی کنید اصلا استفاده نکنید به چند دلیل اولا اینکه معلوم نیست چه کسی با چه اندازه اطلاعات آن را نوشته است همین دیروز یک جزوه از جاوا اتفاقی گیرم اومد که در اینترنت نوشته بودن وقتی که یک نگاه سطحی به اون انداختم واقعا دلم به حال کسانی که می خواستند جاوا یاد بگیرند سوخت مطالب را بسیار پراکنده گفته بود و بجای اینکه از مطالب مبتدی شروع کنه در بین آنها مطالبی را گنجانده بود که واقعا برای یک فرد مبتدی لازم نیست دوم اینکه مطالب را بسیار پراکنده و گاهی اشتباه میگن به نظر من کتاب جاوا هاو تو پروگرام رو بخونید و سعی کنید کتابهای زبان اصلی را بخونید چون تزجمه ها هم مزخرف هستند حالا شاید خودم یک کتاب در باره جاوا نوشتم!!!!! اگر وقتش را داشتم باور کنید می نوشتم به چند دلیل چون جاوا را دوست دارم با تمام وجود سر یادگیری اون عذاب کشیدم و الان بسیاری از قسمتها را مسلطم و مهمترین دلیل اینه که قدرت یاددادنش را خوب بلدم اگر دیده باشید بعضی ها مطالب را ساده میگن و مخاطب خیلی راحت یاد میگیره
برای کامپایل جاوا فقط کافیست jdk را نصب کنبد jre برای اجرای فایل های جاوا هست ولی jdk هم می تواند کامپایل کند وهم اجرا
با jdk و یک ادیتور ساده مثل نوت پد هم میتوانید برنامه بنویسید ( همین کاری که من هم برای شروع کردم ) ولی توصیه میکنم حتما از یکی از محیطهای جاوا استفاده کنید اسامی بعضی از آنها را میگم
jbuilder
sun
myeclips
netbeans
اینها مهمترین IDE های جاوا هستند
راستی یک نکته برای یادگیری جاوا باید صبر و حوصله داشته باشید اولش سخته ولی بعد راه می افتید
وای چقدر زیاد شد فعلا کافیه تابعد
موفق باشید

yaghootproject@yahoo.com

اپلت های جاوا را میتوانید در بین تگ های html استفاده کنید
< applet>
<applet/>

lخواستم نحوه استفاده اون را بذارم ولی مثل اینکه اینجا نمیشه بهم میریزه
به این آدرس سری بزنید و بر روی صفحه راست کلیک کنید و page sourse را ببینید و دنبال خطی بگردید که با عبارت بالا شروع شده این یک نمونه استفاده از اپلت ها در html است

http://www.yaghootproject.com/yaghoot/tetris.jsp

بازی خانه سازی یا تتریس که با جاوا نوشته شده است در ضمن دوستانی که از سایت دیدن می کنند خوشحال میشم نظراتشون درباره سایت رو هم از همون قسمتی که مشخص شده بفرستند انتقاد یا پیشنهادات هم بفرستید

مرسی از راهنمایی های بجات راسی من جاوا یک و سه رو دارم و با اون کار می کنم اگه یکی از اون ادیتور هایی که گفتی رو نصب کنم می تونم باهاش کار کنم

yourincome

عضو جدید
درباره جاوا

درباره جاوا

سلام
من خودم از jdk 1.6 استفاده می کنم مشکلی نداره ولی سعی کنید از jdk 1.5 به بعد استفاده کنید چون ورژن های قدیمی تر یک کم مشکل دارند
استفاده از این ide هایی که گفتم شاید در ابتدا یک کم مشکل باشه ولی مزیت های زیادی هم دارن مثلا وقتی که شما یک شی معرفی میکنید و نام شی را به همراه نقطه میزنید تمام خصوصیات و متد ها را براتون باز میکنه و خیلی راحت میتوانید از اونها استفاده کنید و دیگه خیلی از error ها از بین میرن