هک چند سایت ایرانی توسط «استاکسنت»

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
هک چند سایت ایرانی توسط «استاکسنت»​

یک هکر که خود را «استاکسنت» نامیده برخی سایت های داخلی را هک کرد.

به گزارش خبرنگار «تابناک» اجتماعی، این فرد یا گروه هکری داخل ایران یا استفاده از برخی ضعف های امنیتی برخی سایت های غیر مهم کشور را از کار انداخته و صفحه مورد نظر خود را که تبلیغ اقدامش است را در صفحه اصلی این سایت ها قرار داده است .

بنابراین گزارش، از جمله این سایت ها که به دلیل ضعف های امنیتی طراح سایت، هک شده اند میتوان به سایت مرکز قلب تهران اشاره کرد.

گفتنی است، بررسی های خبرنگار ما از هک چند سایت دیگر نیز که توسط این هکر، هک شده حکایت دارد.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
هک چند سایت ایرانی توسط «استاکسنت»​

یک هکر که خود را «استاکسنت» نامیده برخی سایت های داخلی را هک کرد.

به گزارش خبرنگار «تابناک» اجتماعی، این فرد یا گروه هکری داخل ایران یا استفاده از برخی ضعف های امنیتی برخی سایت های غیر مهم کشور را از کار انداخته و صفحه مورد نظر خود را که تبلیغ اقدامش است را در صفحه اصلی این سایت ها قرار داده است .

بنابراین گزارش، از جمله این سایت ها که به دلیل ضعف های امنیتی طراح سایت، هک شده اند میتوان به سایت مرکز قلب تهران اشاره کرد.

گفتنی است، بررسی های خبرنگار ما از هک چند سایت دیگر نیز که توسط این هکر، هک شده حکایت دارد.

قول میدم دست تو هم تو کار باشه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
از الان گفته باشم اگه سایت باشگاه مهندسان رو هک کنه تقصیر من نیست .

از الان گفتم که بعدا نگین نگفتی .

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
از الان گفته باشم اگه سایت باشگاه مهندسان رو هک کنه تقصیر من نیست .

از الان گفتم که بعدا نگین نگفتی .
نه بابا گفته سایتای غیر مهم کشور!
باشگاه مهندسان که سایت اول مملکته!!!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا گفته سایتای غیر مهم کشور!
باشگاه مهندسان که سایت اول مملکته!!!!!

بچه یک دقه دندون به جیگر بذار . خواستم بگم تا هکر محترم گول بخورن بی خیال اینجا بشن . خدای نکرده سایت باشگاه رو هک کنه چرخ مملکت می لنگه

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی میگم هک میکنی اسم منو نیار گوش نمیده
هر جارو هک میکنه اول به من سلام میکنه
اَه