هورمون‌های مردانه آدم را شوخ می‌کند......... مرد ها بامزه ترند!!

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مردان بامزه ترند؟!

شمار مردانی که طنز می‌پردازند در همه کشورها بسیار بیش از زنان است. آیا واقعا زنان طنزپرداز نیز وجود دارند؟ و یا دست کم زنانی که تلاش می‌کنند طنز بپردازند؟
چرا بیشتر طنزپردازان مرد هستند؟ چه چیز سبب می‌شود زنان به شوخی و طنز کمتر علاقه نشان دهند؟ چرا در جوامع بسته، جوک و طنز به یک واکنش فراگیر و گسترده تبدیل می‌شود؟ آیا در این جوامع که اساسا نیز «مذکر» هستند، هورمون مردانه «تستوسترون» فعالیت «سوپاپ سیاسی» را تنظیم می‌کند؟ به ویژه اگر به این نظر کارشناسان توجه داشته باشیم که «طنز به خودی خود جنبه‌ای از نابودی دیگری را در خود نهفته دارد و آدم می‌خواهد با طنز طرف مقابل را از نظر اجتماعی نابود کند».

هورمون‌های مردانه آدم را شوخ می‌کند. این نتیجه بررسی‌های یک پژوهشگر انگلیسی بر اساس مطالعه بر روی رهگذران یک شهر کوچک در بریتانیاست. بنا بر این پژوهش، طنز رابطه تنگاتنگی با خشونت دارد که راه خود را در بیان شفاهی می‌جوید.
شمار مردانی که طنز می‌پردازند در همه کشورها بسیار بیش از زنان است.برای نمونه در آلمان در برابر یازده مرد طنزپرداز تنها به نام چهار زن می‌توان برخورد که دو تن از آنها تبار آلمانی ندارند.

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی شری ها برو دیگه تا داداشت نیومده مچتو بگیره
پریسا جون , بی خیال , چرا لوم می دی؟:redface: می خوای داداش منو بکوشه:cry:

:eek:
با منییییییییییییییییییییییی؟؟

هان؟؟:surprised:
خودمم نمیدونم!!:redface:
از این لحاظ به دخترا رفتی :D

ببین پریسا چی بهت میگه؟؟:cool:
:cool:

*Essi*

اخراجی موقت
راستش من فکر نمیکنم مردها بامزه تر از زنان هستند.زنان بسیار خوشمزه تر هستند.
علت شوخ طبعی مردان ناشی از احساس نیازشون به شهرت است.
به نظر من مردها صدها برابر بیشتر از زنان طماع و میل رسیدن به جلب نظر عموم را دارند.
و شوخی کردن و طنز پردازی راهیست برای کسب شهرت و تحسین اطرافیان و پر کردن بزرگترین خلا عاطفی آنها یعنی کم بودن نگاه به سمتشان.

سالاری

عضو جدید
ببین سیدنی با داداش کوچیکه من کاری نداشته باش بچه خوبیه نزار از راه به در بشه:redface:

samane joon

عضو جدید
من كه به دختر بودن خودم افتخار ميكنم ولي مرد ها غير از خشونت و غرور و زور گويي و يه اعتماد به نفس كاذب چيز ديگه اي ندارند

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مردها صدها برابر بیشتر از زنان طماع و میل رسیدن به جلب نظر عموم را دارند.
و شوخی کردن و طنز پردازی راهیست برای کسب شهرت و تحسین اطرافیان و پر کردن بزرگترین خلا عاطفی آنها یعنی کم بودن نگاه به سمتشان.

ووووووووووووووووای پرده از چه رازی برداشت!:w31:
طفلی مردا جیگرم کباب شد! :crying2::crying2:

samane joon

عضو جدید

راستش من با نظر شما موافقم كه مرد ها تنها براي پر كردن خلا ذهني و روحيشون به طنز رو ميارند