[هنر گفتگو-گفتگوی هنری]-04- بهترین دیالوگ به یاد ماندنی که شنیدی ؟

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی تعداد نفسهایی که می کشی نیست، زندگی لحظه هاییه که نفس، تو سینه ت حبس می شه!

+فيلمــــ Hitch

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شـمـا مـردمــو بـه حـال ِ خـودشـون بـذاريـن ،

خـودشـون مـیـتـونـن از آيـيـن هـاشـون مـحـافـظـت کـنـن ...

( مـریـلا زارعـی - گـزارش يـکــ جـشـن )

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!

رستگاری در شائوشانگ

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوسـت ِ خـيـالـی كـه واقــعــاً دوسـتـت بـاشـه ،

خـيـلـی بـهـتـر از يـه دوسـت ِ واقـعـيـه كـه خـيـال مـی كـنـی دوسـتـتـه ...

( امـيـن حـيـايـی - چـه کـسـی امـيـر را کـشـت )

عسل خانوم

عضو جدید
یه دیالوگ بود توی فیلم دندان مار ( ساخته مسعود کیمیایی‌) که خیلی خیلی به یادم مونده :
" یه جا هست كه بايد وايستي
يه جا هم هست كه بايد در ري
اما خدا نكنه جاي اين دو تا با هم عوض شه
كه ديگه تا آخر عمر بدهكار خودتي "

عسل خانوم

عضو جدید
سوته دلان (علي حاتمي) .... مجيد : آخ كه چقدر دشمن داري خدا ، دوستاتم كه ماييم ، يه مشت عاجز عليل ناقص العقل كه در حقشون دشمني كردي !

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کاش بعضی از آدما قده نصفه ماهی خاویار داشتن!!!

زنده یاد خسرو شکیبایی(حکم)

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درسـتـه کـه پــول خـوشـبـخـتـی نـمـیـاره ... امـا بـی پـولـی حـتـمـاً بـدبـخـتـی مـیـاره ... !

( بـوتـیـکـــ )

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هَر َوقت دیدـی حَریف داره بَرَنـــده میشه یه لبَخَنـــد بـــزَن تا به بُردِش شَک کُنه!

[شَهاب ِحسینی-مَدارِ صفـــر دَرجه]

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرگ حق همه ماست،خانم لاویت. حتی شما،خانم لاویت، حتی من!

جانی دپ در نقش سوئینی تاد

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

يک جا هستـ که بايد وايستي. يک جا هم هستـ که بايد در ري. اما خدا نکنه جاي اين دو تا با هم عوض شه که ديگه تا آخر عمر بدهکار خودتيــ.

دنــــــــــــــــــدان مار (مسعود کيميايي)

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"فکر نمی کنم هیچ دو نفری بتونن بیش تر از ما خوشحال باشن." اِد هریس در نقش ریچارد

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خسرو شکیبایی:من ادعـآیی ندارم!

ژاله علـو:همینم کم ادعـآیی نیست!

[روزی روزگاری]

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیرمرد: «دلت گرفته، آره؟ دل همه می‏گیره، دل داشته باشی می‏گیره دیگه... یا رفیق من لارفیق له... ای رفیق کسی که...»
سرباز: «رفیقی نداره...»
پیرمرد: «توئم قشنگیا... از خودی... خب حالا می‏خوای یه راهی بهت یاد بدم دلت وا بشه؟ توئم چشماتو ببند... دِ ببند دیگه... خب، چی می‏بینی؟»
سرباز: «هیچکس.»
پیرمرد: «هیچکس... خب هیچکس قشنگه دیگه... هیچکس همه کسه، همه کس هیچکسه. حالت خوب شد؟»

عنوان فیلم: [یک تکه نان - 1383]
کارگردان: [کمال تبریزی]
نویسنده: [محمدرضا گوهری]

عسل خانوم

عضو جدید
خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست،خدا خدای آدم‌های خلاف‌کار هم هست و فقط خداست که بین بندگانش فرقی نمی‌گذارد فی‌الواقع خداوند اِند لطافت اِند بخشش اِند بیخیال‌شدن و اِند چشم‌پوشی و اند رفاقت است.رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت می‌گذارد.بایستی ما یک فکری به حال اهلی‌شدن آدم‌ها بکنیم اهلی‌کردن یعنی ایجاد علاقه‌کردن و این تنها راه رسیدن به خداست و خیلی هم مهم است...

پرویز پرستویی ..... مارمولک - کمال تبریزی

عسل خانوم

عضو جدید
جک نیکلسون : یک مردِ نابینا میشناختم وقتی 40 سالش شد عمل جراحی کرد و بیناییش رو بدست آورد .....اولش کلی خوشحال بود ، خیلی زیاد . صورتها رو میدید ،رنگها رو ،منظره ها رو . اما یه دفعه همه چیز تغییر کرد دنیا حقیرتر از اونی بود که اون فکر میکرد هیچکس بهش نگفته بود دنیا انقدر کثیفه !چقدر زشته ..... اون همه جا زشتی و پلیدی میدید وقتی نابینا بود با یه عصا عادت داشت از خیابون رد بشه .وقتی بینا شد دیگه میتــرسید !رفت تو تـــاریکی زندگی کرد و از اتاقش بیرون نیومد !
و بعد از سه سال خودش رو کُشت

فیلم The Passenger

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت ، وقتی روشنی چشمهایت ، در پشت پرده های مه آلود اندوه ، پنهان بود. با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ، از تنهایی معصومانه دستهایت ، آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت ، و در گیر و دار ملال آور دوران زنگی ات ، حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود ؟ آنه ! اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری ، در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ، و آینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ، در انتظار تو
دانلود

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حاج یوسف: ..... عمل که در حرف های ما نیست ولی مردم ما را بی خودی باد می کنند!
میرزا:نردبان این جهان ما و منیست/ عاقبت زین نردبان افتادنیست.
آدم هرچی بالاتر بره تشتش که از بوم بیوفته بیشتر صدا می کنه.سالک باید خودش رندی کنه نذاره این باد شهرت زیاد بشه که اگر ترکید خیلی صدا نکنه.
حاج یوسف: شهرت شرش از نفعش بیشتر است همیشه.
میرزا: اگه نفعی باشه!
هر چیزی یه تاوانی داره...
جمال تاوانش تنهایه. مال تاوانش حساب سنگینه ،شهرت هم تاوانش رسوایی و جلو چشم دیگران بودنه!
حاج آقا این جماعت که واسه بوسیدن دست آدم ، جلو آدم خم و راست می شن ، مثل این چوب کمونن ، هرچه قدر که بیشتر جلوی آدم خم می شن تیری که از این چله در می ره زهرآگین تر و کشنده تره.....

رسوایی1391

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جــِـمـره : زمـــــــ ــــآن ...

هــمــه ی امـــیـــدم بــه زمــانــه !

خــواهــش مــی کــنــم زود بــگــذر . . .

( کـوزِی گـونــِـی )

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عــزت ا... انـتـظـامي: مــادرت زن ِ نــجــيــبــي بــود .

رضــا کـيـانـيــان: نـجـابـت وقـتـي مـعـنــا پــيــدا ميـکــنه که راه ِ دومـي هــم وجــود داشـتـه بــاشـه..!!

[ شـب يلدا ]

nafis...

مدیر بازنشسته
37023_10200452071486354_1127053919_n.jpg
روزی که فکر کردی یکی رو از ته دل دوست داری ولش نکن
ممکنه دوباره تکرار نشه
ادم وقتی تو سن و سال توئه فکر میکنه همیشه براش پیش میاد
باید ده پونزده سال بگذره که بفهمی یه بار بوده
که حالت با چیز دیگه ای خوب نمیشه
عشق یعنی حالت خوب باشه

"پل چوبی"

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو دلم ول وله هست واسه خواستنت مریم خانوم

وای که با این دیالوگ اردلان چقدر خندیدیم شب ها که همه دوستان جمع میشدن تو نمازخونه که سریالو ببینیم
من این جمله رو میگفتم و ....
ماه رمضون خوبی بود .

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- ببینــم مـن از اون قانــون طلایــی که تا حــالا 100 بار منـو از سکتــــه نجات داده چیزی بهــت گفتـم؟

- نــه نگفتـــــی!

- قانــــــون بـــــه درکــــــــ ..

* من مادر هستم ، فریدون جیرانی *

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنا زود پیر می*شن، می*دونی چرا؟ چون عروسک بازی شونم جدیه، رو عمرشون حساب می*شه. از دو سالگی مادرن. بعد مادر برادرشون میشن. بعد مادر شوهرشون میشن. باباشون که پا به سن می*ذاره ازشون پرستاری یه مادرو می*خواد. گاهی وقتا حتی مادر مادرشونم میشن. من شوهر نکردم. ولی مادر مادرم بودم، مادر پدرم بودم، مادر برادرم بودم، تازه به همه اینا بچه*های به دنیا نیاورده رو هم اضافه کن، مادر اونا هم بودم

(باغ*های کندلوس – ایرج کریمی) آذر (خزر معصومی)

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لیلــآ : تازهـ می بینمـ آدم چهـ قدر میتونهـ یکی رو دوست داشتهـ باشهـ ...

تازهـ میفهمم " عــشــق " میتونهـ مثل یهـ موجود زندهـ رشد کنهـ و بزرگ بشهـ ...

+

لیلا - داریوش مهرجویی

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خیـــلی از چیــــزهـا اشتبــــاهـــه و بــــا دعــــا هــــم درســت نمیشـــــــه !

( دشتــــــــ سوختـــــــه )

بالا