هم اکنون به کمکتان نیاز مندم

m.s.c

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین گرامی
بنده در دوره کارشناسی در دانشگاه رشته سرا میک خواندم و در این زمینه موفق هم بودم.حال در کنکور ارشد با رتبه حوالی 190 قبول شدم با توجه به اینکه هدفم برای درس خواندن در مقطع ارشد گرایش شناسایی دانشگاه فردوسی مشهد بود تمام تلاشم را کردم که با یک رتبه خوب حتما به این مهم دست یابم که خدا راشکر با کسب این رتبه به احتمال 100% روزانه شناسایی مشهد قبول میشوم.
ولی حال با توجه به رتبه ام بسیاری از استادهای سرامیک دانشگاه نظرشان این است که می توانم در یک دانشگاه خوب سرامیک بخونم با توجه به اینکه در مقطع کارشناسیم سرامیک خواندم می گویند قید شناسایی فردوسی را بزن و به تحصیل در سرامیک یکی از دانشگاه های تهران فکر کن.
حال ممنون میشم بدونم نظر شما در این موردکه آیا به هدفم یعنی تحصیل در شناسایی شهر خودم بپردازم و یا به حرف اساتیدم گوش کنم و سرامیک تهران را بزنم؟!
ممنون از گذاشتتن وقتتان برای بنده حقیر

متال 86

عضو جدید
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز

سلام خدمت مهندسین گرامی
بنده در دوره کارشناسی در دانشگاه رشته سرا میک خواندم و در این زمینه موفق هم بودم.حال در کنکور ارشد با رتبه حوالی 190 قبول شدم با توجه به اینکه هدفم برای درس خواندن در مقطع ارشد گرایش شناسایی دانشگاه فردوسی مشهد بود تمام تلاشم را کردم که با یک رتبه خوب حتما به این مهم دست یابم که خدا راشکر با کسب این رتبه به احتمال 100% روزانه شناسایی مشهد قبول میشوم.
ولی حال با توجه به رتبه ام بسیاری از استادهای سرامیک دانشگاه نظرشان این است که می توانم در یک دانشگاه خوب سرامیک بخونم با توجه به اینکه در مقطع کارشناسیم سرامیک خواندم می گویند قید شناسایی فردوسی را بزن و به تحصیل در سرامیک یکی از دانشگاه های تهران فکر کن.
حال ممنون میشم بدونم نظر شما در این موردکه آیا به هدفم یعنی تحصیل در شناسایی شهر خودم بپردازم و یا به حرف اساتیدم گوش کنم و سرامیک تهران را بزنم؟!

به نظر من سرامیک واقعا برای ادامه تحصیل عالیه...رشته ایه که آینده دارتره بازم خود دانی
به حرف اساتید محترم گوش بدی ضرر نمیکنی موفق باشی

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام خدمت مهندسین گرامی

اولا علاقه خود از همه چیز مهم تره!!!
دانشگاه فردوسی یکی از بهترین دانشگاه های ایرانه!!! شناسایی هم رشته خوبییه!!!
اگر هدفت apply کردنه شک نکن سرامیک از همه گرایش های مواد بهتره!!! اما اگه تو ایران می خوای باشی زیاد فرقی نداره!!! به نظرم شناسایی بهتر هم هست...
سرامیک هم می خوایید ادامه تحصیل بدید دانشگاه علم و صنعت با این رتبه روزانه راحت قبول می شید حتی شریف هم قبول می شید!!!
سرامیک علم و صنعت بهتر از همه جاست !!!
پژوهشگاه خیلی عالیه تجارت صنعتی بیشتری کسب می کنید!!!
می دونید...؟؟؟ رتبه خوبی کسب کردید و یجورایی سخته تصمیم گیری... از طرفی شناسایی فردوسی خیلی خوبه !!! از طرف دیگه سرامیک شریف رو میارید:)
اگه سختتون نمیشه به نظرم بزنید سرامیک علم و صنعت یا شریف!!!
باز هم پرس و جو کنید

metalorgist

عضو جدید
اولا علاقه خود از همه چیز مهم تره!!!
دانشگاه فردوسی یکی از بهترین دانشگاه های ایرانه!!! شناسایی هم رشته خوبییه!!!
اگر هدفت apply کردنه شک نکن سرامیک از همه گرایش های مواد بهتره!!! اما اگه تو ایران می خوای باشی زیاد فرقی نداره!!! به نظرم شناسایی بهتر هم هست...
سرامیک هم می خوایید ادامه تحصیل بدید دانشگاه علم و صنعت با این رتبه روزانه راحت قبول می شید حتی شریف هم قبول می شید!!!
سرامیک علم و صنعت بهتر از همه جاست !!!
پژوهشگاه خیلی عالیه تجارت صنعتی بیشتری کسب می کنید!!!
می دونید...؟؟؟ رتبه خوبی کسب کردید و یجورایی سخته تصمیم گیری... از طرفی شناسایی فردوسی خیلی خوبه !!! از طرف دیگه سرامیک شریف رو میارید:)
اگه سختتون نمیشه به نظرم بزنید سرامیک علم و صنعت یا شریف!!!
باز هم پرس و جو کنید

ببخشید شما خودتون دانشجوی فردوسی بودید؟؟ میشه بیشتر بگید از فردوسی؟از وضع خوردگی اش هم اطلاعی دارید؟ممنون

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
ببخشید شما خودتون دانشجوی فردوسی بودید؟؟ میشه بیشتر بگید از فردوسی؟از وضع خوردگی اش هم اطلاعی دارید؟ممنون

من از خدامه دانشجوی فردوسی بزرگ باشم :)
نه عزیز من دانشگاه فردوسی درس نخوندم اما خب این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه هست و خود سایتش نوشته دانشگاه سوم ایران!!!
.
اگر خراسانی هستید دانشگاه فردوسی مشهد رو از دست ندید ...!!!
اگر هم مثل ایشون رتبه خووب آوردید !!! خب دیگه بحث ش با توجه به گرایش و ... سواست
.

متال 86

عضو جدید
سلام

سلام

سلام خدمت مهندسین گرامی

سلام دوستم آخر چکار کردید؟ چی زدین؟

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام
آخرش بیخیال نظر اساتیدم شدم و زدم شناسایی فردوسی
که با این کارم مورد غضب اساتیدم قرار گرفتم ولی انشاا... که خیر است.

بهترین انتخاب رو کردید... من اگر خراسانی بود و رتبه شما رو داشتم همین دانشگاه و رشته رو انتخاب می کردم!!!
ان شالله مبارکتون باشه!!! پاینده باشید