همسر ایده آل شما چه خصوصیاتی دارد؟

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

تو یکی از فروم ها یک تاپیک دیدم که replay های جالبی داشت.

همسر ایده آل شما چه خصوصیاتی دارد؟

- لطفا به کلمه ایده آل توجه کنید.

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
همسر ایده ال من
دوست دارم عاشق خدا باشه
بعد عاشق من
و از ته دل همدیگرو دوست داشته باشیم
اون رو هم پیدا کردم
خیلی دوسش دارم
کمتر از خدا و بیشتر از هر کسی دیگه
حاضرم جونمو واسش بدم

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
همسر ایده ال من بهترین مرد دنیاست انقد خوبه که هر کسی ارزوی داشتنش را داره انقد ماهه که ماهم به پاش نمیرسه همسر ایده ال من نمونه ی یک مرد واقعی روی زمینه یه عشق که پایانی نداره یه عشق واقعی

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کسی باشه با ای کیوی بالا چون من یه جوریم که ساده درک نمی شم
تحصیل کرده
خانم
با خدا
مهربان
با وفا
پنهان کردن و دروغ گفتن تو مرامش نباشه
روی حرف خودش پا نذاره
احترام متقابل بگذاره چون خیلی احترامش و دارم
خلاصه می خوام هر جور که باهاش برخورد می کنم اونم مثل خودم با من برخورد کنه

Dr ehsan

عضو جدید
من خیلی به این قضیه فکر کردم. خیلیم مشکل دارم. الان فقط می دونم:
همسر ایده آل (بهتر بگم؛ دختر ایده آل من) کسی ست که اگر با شرایط امروزم به او پیشنهاد ازدواج بدم بگه نه!

karo7

اخراجی موقت
من دوست دارم همسرم یک انسان عادی باشه.
چون دوست دارم با اون توی واقعیت زندگی کنم نه تو خواب.

آگرین

عضو جدید
همسر ایداه ال من :
با ایمانه و میدونه چرا
ذاتا مهربان و پاکه
همسر ایدال من ، من را فقط وفقط برا ی ودم و روحیاتم و فکرم دوست داره
همسر ایدال من باید خیلی خیلی صبر باشه چون برا ی زندگی با من خیلی خیلی به ان نیاز داره.... همسر ایداه ال من ، کسی است که من خیلی دوست دارم

انسانی که کامل باشه اصلا وجود نداره.ولی کسی که کنارش احساس آرامش کنی و انقد دوست داشته باشه که حاضر باشه هر کاری به خاطرت انجام بده و درکت کنه و مرد عمل باشه نه اینکه فقط تو حرف قشنگ و ایده آل جلوه کنه،کسیه که میشه روش واسه یه عمر زندگی حساب کرد.

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه درس خون باشه...
سر به زیر باشه...
ساکت باشه...
هول ناک واهل ریسک باشه!
دروغ نگه در هر شرایطی چون ترکش نمیکنم...
دلش با خدا باشه...
نامرد وبی معرفت نباشه!
آصلا همسر ایده آل خودت چی؟
تو چیکار به همسر من داری؟
واس من این حرفا زوده!:D

REYMOND00

کاربر بیش فعال
همسر ایده آل من بسیار باهوش و بسیار دقیقه...
ذهنش بازه و آپدیته و اطلاعاتش بالاست و زبانشم خوبه و کل کل باهاش کلی حال می ده:biggrin: (که برام خیلی مهم بوده...مدل یه اقیانوس کم عمق...که جزو اولین سوالایی که پرسیدیم همین بوده...یه اقیانوس کم عمق رو ترجیح می دیم یا یه چاه عمیق...)و بخاطر همین همیشه موضوعی برای حرف زدن داریم...
مهربون و نازک دل و حساسه...
با ایمانه
بچه باحالیه و پایه اس...
رانندگیش عالیه و واقعا احساس آرامش دارم(با اینکه مال من ... مادربزرگ خدابیامرزم تا روز مرگش وقتی من راننده بودم سوار ماشین نشد!!!)
از باهوش بودن من لذت می بره...و همینطور از زندگی بامن:Dباید از رانندگیمم ببره دیگه:biggrin:
من فقط اونو دارم و اونم فقط منو...سهم هم از دنیاییم...برای هم مبارزه کردیم و می کنیم...و هیچوقت هم کوتاه نمیایم...
بلوغ عقلی و عاطفی بالایی داره و نمی شه من چیزیم باشه و نفهمه!!!و این خیلی برام مهمه...
خانواده پرفکتی داره...
همیشه موضوع جدیدی داریم برای ارتباط و واقعا همدیگه رو درک می کنیم...
همینا تو ذهنمه دیگه...
راستی هر کس خصوصیات خاصی تو ذهنشه حتما بنویسه که ضرر نمی کنه...به راز ایمان داشته باشیم...

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کردم هیچ وقت نمی تونم هیچ وقت آدمی رو که تو ذهنم به عنوان یه شریک زندگی ایده آل تعریف می کنم رو تو واقعیت ببینم..
اما دیدم
چند ماه پیش رفته بودم مصاحبه شغلی...مدیرم که با من تو چند جلسه مصاحبه کرد...,تا حدی که شناختمش دقیقا مطابق با تعریف من از یه مرد ایده آل بود.
هر چند اون آدم سهم یک نفر دیگه از زندگی بود...اما حداقل این رو فهمیدم که "تعریف" من از یه شریک زندگی یه تعریف "ممکنه"..
تعریف من...:

دوست دارم خیلی مهربون باشه...و سعی کنه خصوصیات من رو قبول کنه و با اونها کنار بیاد...وقتی به من اعتقاد پیدا می کنه.
من خیلی حساس هستم...و از بی عدالتی خیلی ناراحت می شم... خیلی صداقت رو دوست دارم...و مقید هستم...
خیلی دقیق باشه... با توجه زیاد.
فهیم باشه و جمله هاش و حرفهاش مفهومی...
رو به پیشرفت باشه .
برای من مهم نیست یه آدمی الان تو قله باشه...اما مهمه که یکجای معقولی باشه از مسیر , ولی رو به قله حرکت کنه...من حاضرم همراه خوبی برای مسیر زندگیش باشم
برام مهمه که فرق من رو با بقیه تشخیص بده و باورداشته باشه که این تفاوت ,بد نیست...و سعی کنه کمی هم اون خودش رو با تفاوت های من مچ کنه.

ایده آل من به مسائل فقط از زاویه منافع خودش نگاه نمی کنه...
دلم می خواد شریک زندگیم یه تکیه گاه همیشگی باشه....به من اعتقاد داشته باشه...هیچ وقت به من شک نکنه,چون من همه گذشته ام رو برای یه زندگی مشترک خوب تلاش کردم..متعهد بودم و همیشه تصمیم داشتم که یه شریک واقعی باشم

من حاضرم برای اینکه مطمئن باشه که چقدر برام مهمه...از مرزها براش بگذرم...از مادیات...از خودم...اما به شرط اینکه بهم ثابت کرده باشه شایسته و قدردان این از خود گذشتگی هست

من همیشه باهاش می مونم...و سعی می کنم براش یه دنیا و یه آخرت خوب بسازم
آخه به نظر من زندگی فقط این دنیا رو گذروندن نیست...من به مسئولیت های اجتماعی و اعتقادی هم معتقدم.
ما همیشه تو از خود گذشتگی بهم تعارف می کنیم...
چقدر کیف می ده...
وقتی یکنفر واقعا نگرانته...و واقعا عاشقته
دوست دارم از بد بودن بترسه...تو قدرت مهربون باشه و از ظلم کردن بترسه...دوست دارم تو شلوغی دنیا غرق نشه
دوست دارم فقط مال من "اینهمه" باشه...و من هم همه اینها رو فقط برای اون باشم.
دوست دارم همیشه ازینکه دارمش و من رو داره تو دلهامون خوشحال باشیم...کنار هم آرامش رو حس کنیم...
خیلی طولانی شد...هر چند حرفهام هنوز تموم نشده
امیدوارم همه ما خوشبختی رو تو زندگی مشترک طی همه سالهای عمرمون حس کنیم...:smile:

mahan123

عضو جدید
علم دوست، خوش رفتار، خداشناس واقعی باشه و هدفش هم پیدا کردن همدم واقعی و همدم بودن باشه.