همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام.سال نوتون مبارک:love::gol:..
بچه ها من خیلی استرس دارم.:(..
می خوام فقط تست بخونم.به نظرتون کافیه؟تهران قبول میشم؟:D
سلام عزيزم سال نو خودت هم مبارك
تست خوبه ولي سعي كن چندتا منبع هم بخوني چون مشخص نيست از كجا سؤال مياد
به نظره من كه امسال هم مثه پارسال خيلي سخته اسكيس و هم ميپيچونن :D

معمار فرناز

عضو جدید

دوستان معمولا كسايي ك كلاس اسكيس ميرن تقريبااا موضوعو ميگن اگ كسي فهميد ما رو ه بي خبر نزاريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

معمار فرناز

عضو جدید

دوستان ويرايش شهرها دقيقااا كيه و چطور باخبر شم؟؟؟

panteaa

عضو جدید
بچه ها کتاب تست ۱۳ سال تستای دانشگاه آزاد کنکاش خوبه بگیرم؟:question:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
چرا کاشی دیوار اول کاسه توالت نصب می شه بعد عایق کاری لازم رو انجام میدن بعد کف کار میشه از همه آخر کاشی دیوار نصب میشه
مگه ميشه اينجور چيزي..؟؟
تو كتاب عناصر جزييات هنرستان زده اول كأشي ديوار بعد كف بعد سنگ توالت
عاقلانه تر هم همينه...
اول هم عايق كاري ميكنن كف و بعد كاسه توالت نصب ميشه

shahrzadm

عضو جدید
سلام کسی هست که سوالات و جوابای تشریحی آزاد ارشد 91 و 92 رو داشته باشه؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بله تو أجرا هم اول كأشي ديوار و نصب ميكنن بعد كف سازي و سنگ توالت و همزمان أجرا ميكنن بعد شيرآلات....!!

من یادمه خودم فکرکنم زده بودم کاشیه دیوار!
میشه از کتابت عکس بذاری؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

erfan4877

عضو جدید
دوستان عزیز میشه کتاب برای درس عناصرجزیات و تاریخ معماری و زبان تخصصی که دارید میخونید و میدونید یه درد میخوره معرفی کنید. خیلی لطف میکنید.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز میشه کتاب برای درس عناصرجزیات و تاریخ معماری و زبان تخصصی که دارید میخونید و میدونید یه درد میخوره معرفی کنید. خیلی لطف میکنید.
من عناصر جزييات هنرستان و ميخوام بخونم
تاريخ هم غرب زارعي و ميخونم
زبان هم رستگار پور اگه برسم.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
من یادمه خودم فکرکنم زده بودم کاشیه دیوار!
میشه از کتابت عکس بذاری؟
عزيزم تو يه صفحه توضيح نداده تو اون قسمت مربوط به لوازم بهد آشتي كه داره معرفي ميكنه با يه نتيجه گيري ميشه اين و فـهميد وگرنه واضح ننوشته كه مراحلش اينه
اين كناب هاي تست هم اشتباه زياد دارم موقع خوندن هواس تونو جمع كنيد.

*green*

عضو جدید
دوست خوبم عناصر باید عناصر سنتی بخونین مثل کتاب کزازی. اما اون زیاده و من پیشنهادش نمیکنم. جزوه ی کلاسای سعیدی پورو من خودم دنبالشم و میخوام اونو بخونم.
تاریخ هم کتابایی که داریم و خوندیم کافی نیست. دوتا کتابو آقای ایرانشاهی معرفی کردن یکیش واسه سپهری مقدم بود. تو صفحات قبلی بگردی اسمش هست. من هنوز شروع نکردم. شرمنده اسم اون یکیش یادم رفته. :redface:
زبان تخصصی فلش کارتای آکادمی بد نیست اما غلط زیاد داره. من اونو تا حدی خوندم. بعد ازون میخوام زبان عصر کنکاش رو بخونم (ااااگه برسم که بعید میدونم.) قدیمیه واسه 2 سال پیشه. عیناً به درد آزاد میخوره چون تک تک لغات رو با توضیح و عکس گفته. اما فلش کارت آکادمی اگه زبانت بدک نباشه و بفهمی یه جاهایی غلطه و بتونی درستشو پیدا کنی خوبه. چون زود میتونی تمومش کنی. اگه زبانت در حد متوسطه همین کارو کن.
سراسری متن میاد اما آزاد بیشتر باید لغت بلد باشی. این نظر منه. اگه زبانت بد نیست لغات رو از فلش کارت بخونو به جاش وقتتو بذار رو فن و تاریخ.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوست خوبم عناصر باید عناصر سنتی بخونین مثل کتاب کزازی. اما اون زیاده و من پیشنهادش نمیکنم. جزوه ی کلاسای سعیدی پورو من خودم دنبالشم و میخوام اونو بخونم.
تاریخ هم کتابایی که داریم و خوندیم کافی نیست. دوتا کتابو آقای ایرانشاهی معرفی کردن یکیش واسه سپهری مقدم بود. تو صفحات قبلی بگردی اسمش هست. من هنوز شروع نکردم. شرمنده اسم اون یکیش یادم رفته. :redface:
زبان تخصصی فلش کارتای آکادمی بد نیست اما غلط زیاد داره. من اونو تا حدی خوندم. بعد ازون میخوام زبان عصر کنکاش رو بخونم (ااااگه برسم که بعید میدونم.) قدیمیه واسه 2 سال پیشه. عیناً به درد آزاد میخوره چون تک تک لغات رو با توضیح و عکس گفته. اما فلش کارت آکادمی اگه زبانت بدک نباشه و بفهمی یه جاهایی غلطه و بتونی درستشو پیدا کنی خوبه. چون زود میتونی تمومش کنی. اگه زبانت در حد متوسطه همین کارو کن.
سراسری متن میاد اما آزاد بیشتر باید لغت بلد باشی. این نظر منه. اگه زبانت بد نیست لغات رو از فلش کارت بخونو به جاش وقتتو بذار رو فن و تاریخ.
اينهمههههههههه رو ميشه تو اين وقت كم خوند...؟؟؟

shahrzadm

عضو جدید
سلام اگه پاسخنامه سوالات سال 92 دارید بزارید منم 93 براتون میزارم

*green*

عضو جدید
اينهمههههههههه رو ميشه تو اين وقت كم خوند...؟؟؟
نه. باید یه چیزایی رو بی خیال شد. مثلاً من ایرانو نمیرسم بخونم. کمی درک میخونم. 2 یا 3 تا جزوه واسه فن و فلش کارتای زبان. تاریخ بیشتر معاصر میخونم. در حد روخونی. بیشتر از این نمیشه. زجر بیخوده :D

erfan4877

عضو جدید
از بچه های با معرفتی که میرن کلاس خواهش میکنم جزوه هاشون رو اپلود کنن تو این تاپیک که ما شهرستانی ها استفاده کنیم.:(

b_arch_5

کاربر بیش فعال
از بچه های با معرفتی که میرن کلاس خواهش میکنم جزوه هاشون رو اپلود کنن تو این تاپیک که ما شهرستانی ها استفاده کنیم.:(
متاسفانه اينجا كسي دوس نداره تبادل اطلاعات و كمك كنه... من خودم جزوه اي ندارم ولي اگه كتابي مد نظرتون هست بگيد اگه داشتم حتما عكس ميگيرم ميزارم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا