همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan4877

عضو جدید
آزاد آزمونش کیه؟؟؟؟؟چه چیزایی رو باید خوند برا فن و تاریخ ایناش؟؟؟مث سراسریه یا فرق داره؟

سلام سجی تو کجا اینجا کجا؟؟؟

خود سعیدی پور گفته که کتاب حل تشریحی تست های کنکور ممخصوص دانشگاه آزاد فروردین 94 چاپ میشه

*green*

عضو جدید
سوالات کنکور آزاد 93 به همراه جواب تشریحی

سوالات کنکور آزاد 93 به همراه جواب تشریحی

کسی جواب تشریحیه تستای آزاد 93 رووو نداااااره؟؟؟

بفرمایید هلو خانم. اینو من از کتاب تست عصر کنکاش که واسه آزاده و دیروز خریدم عکس گرفتم واستون.:)
http://uplod.ir/yjd9gz4m1oc4/93.rar.htm

دوستان عزیز این برنامه و لیست کلاس های مرکز معماری برای کنکور آزاد هست برای پایتخت . من تهران نیستم وگرنه حنما میرفتم. شما برید واستفاده کنید

http://iacenter.ir/uploads/azad-brn-93-11-08.pdf

برنامه آمادگی آزمون کارشناسی ارشد ویژه دانشگاه آزاد معماری

دوستان اگه کسی این کلاسارو میره و میتونه از جزواتش عکس بگیره و واسه ما بذاره عالی میشه. حتی اگه تو لینک خصوصی بده یا به ای میلمون بفرسته خیلی خوب میشه. من اگه جزوه ی خوبی پبدا کردم حتماً واستون میذارم.

اینا واسه پارساله عزیزم ولی این منابعم مثل منابع آکادمی تغییری نکرده،من که خودم دارم جزوه های مرکز و آکادمی رو میخونم،چند روز دیگه ام قراره درسنامه های کنکاش رو بگیرم کتابای تست مرکز معماری و کتابای ایستاییه فاطمی که بازم واسه انتشارات مرکز هست رو تهیه کردم.این دو جلد کتاب دکتر فاطمی واقعا مفیده

جزواتی که میخونین مخصوص آزاده یا سراسری؟ اینا با هم فرق داره. مدل آزاد یه جور دیگه س. کتاب فاطمی واسه آزاد به نظرم خوب نیست. بعضی قسمتاش فقط به درد میخوره.

سلام سجی تو کجا اینجا کجا؟؟؟

خود سعیدی پور گفته که کتاب حل تشریحی تست های کنکور ممخصوص دانشگاه آزاد فروردین 94 چاپ میشه

کتابش که تو بازار هست. واسه سعیدی پور نیست. کتاب عصر کنکاشه. من دیروز خریدم. جلدش سفید و قرمزه. قیمتشم 30 تومنه.
َبه نظرم بهتره اول با تست شروع کنیم. بعد دستمون میاد سوالا چجوریه و منابع چیه.

erfan4877

عضو جدید
بفرمایید هلو خانم. اینو من از کتاب تست عصر کنکاش که واسه آزاده و دیروز خریدم عکس گرفتم واستون.:)

کتابش که تو بازار هست. واسه سعیدی پور نیست. کتاب عصر کنکاشه. من دیروز خریدم. جلدش سفید و قرمزه. قیمتشم 30 تومنه.

من این کتابی که شما میگید رو پارسال خریدم. ولی تو کنکور آزاد 93 سوالای درس تاریخ رو جوری آوردن که آدم رو کله پا کردن نامردا.:redface:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان اگه کسی این کلاسارو میره و میتونه از جزواتش عکس بگیره و واسه ما بذاره عالی میشه. حتی اگه تو لینک خصوصی بده یا به ای میلمون بفرسته خیلی خوب میشه. من اگه جزوه ی خوبی پبدا کردم حتماً واستون میذارم.
این ترم ترمه اخرمه خردادم که امتحانه میخوام سعیه خودمو کرده باشم

جزواتی که میخونین مخصوص آزاده یا سراسری؟ اینا با هم فرق داره. مدل آزاد یه جور دیگه س. کتاب فاطمی واسه آزاد به نظرم خوب نیست. بعضی قسمتاش فقط به درد میخوره.

میشه به من بگین از کجا باید شروع کنم .
من الان فقط مشکلم شروع کردنه نمیدونم باید از کجا شروع به خوندن کنم

آخرین ویرایش:

*green*

عضو جدید
من این کتابی که شما میگید رو پارسال خریدم. ولی تو کنکور آزاد 93 سوالای درس تاریخ رو جوری آوردن که آدم رو کله پا کردن نامردا.:redface:
قبول دارم سوالای تاریخش سخت بود. ولی خب واسه آزاد تنها کتابی که تو بازاره همینه. در هر حال واسه تستای کنکور این خوبه. ولی کتاب و جزوه یی که واسه آزاد باشه من سراغ ندارم. ایشالا دوستان کلاسارو ثبت نام کنن و بیان به ما آمار بدن.
میشه به من بگین از کجا باید شروع کنم .
من الان فقط مشکلم شروع کردنه نمیدونم باید از کجا شروع به خوندن کنم
والا منم مث شما تازه میخوام شروع کنم. هنوز اطلاعاتم تو این زمینه کمه. اما چیزی که واضحه اینه که درک رو باید زیاد تست بزنین. تاریخ هم که همه می دونن دیگه این کتابا مهم ترینن: جهان زارعی ، غرب بانی مسعود و قبادیان. اسلامم که بعضیا میگن نمیاد یا کم میاد.من اگه مطمئن شم میاد سبک شناسی رو میخونم. اما فعلاً تو اولویت های من نیست.
واسه فن هم که مدل نظام و کنکور کاردانی به کارشناسی سوال میدن انگار. مصالح و عناصر سنتی و یه کم ایستایی و اقلیم و اینجور چیزا. حالا بیشتر اطلاعات گرفتم میام میگم.
زبانشم که پارسال باید یه کم اطلاعات تاریختم خوب بود که میزدی. اما بسیار اسون بود و به نظرم حتی میشد 100 بزنی اگه میخوندی. اگه زبانت خوبه حتماً روش وقت بذار. از همه اینا هم مهم تر اسکیسه. میگن اسکیس سراسری و آزاد یه کم فرق داره. اگه آزادو ثبت نام کنیم بهتره.

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم سوالای تاریخش سخت بود. ولی خب واسه آزاد تنها کتابی که تو بازاره همینه. در هر حال واسه تستای کنکور این خوبه. ولی کتاب و جزوه یی که واسه آزاد باشه من سراغ ندارم. ایشالا دوستان کلاسارو ثبت نام کنن و بیان به ما آمار بدن.

والا منم مث شما تازه میخوام شروع کنم. هنوز اطلاعاتم تو این زمینه کمه. اما چیزی که واضحه اینه که درک رو باید زیاد تست بزنین. تاریخ هم که همه می دونن دیگه این کتابا مهم ترینن: جهان زارعی ، غرب بانی مسعود و قبادیان. اسلامم که بعضیا میگن نمیاد یا کم میاد.من اگه مطمئن شم میاد سبک شناسی رو میخونم. اما فعلاً تو اولویت های من نیست.
واسه فن هم که مدل نظام و کنکور کاردانی به کارشناسی سوال میدن انگار. مصالح و عناصر سنتی و یه کم ایستایی و اقلیم و اینجور چیزا. حالا بیشتر اطلاعات گرفتم میام میگم.
زبانشم که پارسال باید یه کم اطلاعات تاریختم خوب بود که میزدی. اما بسیار اسون بود و به نظرم حتی میشد 100 بزنی اگه میخوندی. اگه زبانت خوبه حتماً روش وقت بذار. از همه اینا هم مهم تر اسکیسه. میگن اسکیس سراسری و آزاد یه کم فرق داره. اگه آزادو ثبت نام کنیم بهتره.

مرسی از راهنماییاتون :gol::gol:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دقيقا منم همين كتاب و داشتم ولي سره جلسه عجيب سورپرايز شدم...!!! ؛)

b_arch_5

کاربر بیش فعال
اون دوستي كه همايش و شركت كرده بود ديگه خبري ازش نيست....؟؟؟؟؟؟

panteaa

عضو جدید
واقعیتش من هم جزوه های آزاد رو میخونم هم سراسری.:smile:

بعضی جزوه هام واسه آزاده بعضیاش واسه سراسری.درسنامه های کنکاش ام سفارش دادم که بیارن.کتابای تست مرکز معماری و عصر کنکاش رو هم دارم.اینا منابع منه که فقط همینارو استفاده میکنم.چند وقت یک بارم اسکیس کار میکنم

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم ابهر قبول شده بودم اما نمیرم چون دانشگاشو خیلی تعریف نکردن ...:(
منم باشمام بچه ها

*green*

عضو جدید
دقيقا منم همين كتاب و داشتم ولي سره جلسه عجيب سورپرايز شدم...!!! ؛)
من امروز تستای 93 رو زدم. زبان 60 ، (70 هم راحت میزدم، اونم نخونده) ، فن 25 ، درک 35 ، تاریخ -1.6 یعنی 4تا غلط زدم یه دونه درست. افتضاااااح بود. میخوام بدونم اونی که این تاریخو 50 زده منابعش چی بوده؟ تو تاپیک آزاد پارسال دیدم.

واقعیتش من هم جزوه های آزاد رو میخونم هم سراسری.:smile:

بعضی جزوه هام واسه آزاده بعضیاش واسه سراسری.درسنامه های کنکاش ام سفارش دادم که بیارن.کتابای تست مرکز معماری و عصر کنکاش رو هم دارم.اینا منابع منه که فقط همینارو استفاده میکنم.چند وقت یک بارم اسکیس کار میکنم
جزوه های آزادتون چیاس؟ درسنامه کنکاش چیه؟؟ همون کتاباشه؟ درسنامه فقط مرکز معماریو شنیدم.

منم ابهر قبول شده بودم اما نمیرم چون دانشگاشو خیلی تعریف نکردن ...:(
منم باشمام بچه ها
ناراحتی نداره عزیزم. ایشالا امسال یه دانشگاه خوب قبول میشی. به نظر منم هر دانشگاهی ارزش رفتن نداره.

آخرین ویرایش:

*green*

عضو جدید
واسه زبان چي ميخونيد بچه ها..؟؟؟​
به نظر من کتاب زبان عصر کنکاش بهترین گزینه س. چون همه ش معنی لغات تخصصیه. هم به انگلیسی هم فارسی. من همونو میخونم. یه کمم عمومیت خوب باشه کافیه. کنکاش متن تخصصی هم داره.

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من کتاب زبان عصر کنکاش بهترین گزینه س. چون همه ش معنی لغات تخصصیه. هم به انگلیسی هم فارسی. من همونو میخونم. یه کمم عمومیت خوب باشه کافیه. کنکاش متن تخصصی هم داره.

واسه سراسریه؟

panteaa

عضو جدید
جزوه های آزاد من جزوه های آکادمیه با مرکز.مصالح ،عناصر جزییات،تاریخ و درک با بقیه.درسنامه های کنکاشم همون کتاباشه.ولی مرکز معماری درسنامه هاشو فقط به کسایی که کلاسای کنکورشون و پکیجشونو ثبت نام کنن میدن،جزوه هاشونم همینه،آکادمی ام اگه اصرار کنید جزوه هاشون رو میدن.درسنامه های کنکاش به نظر من خوبه.

*green*

عضو جدید
واسه سراسریه؟
آره فک کنم.اینه:
http://www.asrekankash.com/components/com_books/books/cover/2015-4-065200-zzzz.gif
البته مال من واسه 2 سال پیشه. اون موقع تا سال قبلش زبان تخصصی از کتاب چینگ میومد اگه اشتباه نکنم. ازون به بعد دیگه 3تا متن تخصصی اومد. کتاب چینگ لغته با عکساش.

جزوه های آزاد من جزوه های آکادمیه با مرکز.مصالح ،عناصر جزییات،تاریخ و درک با بقیه.درسنامه های کنکاشم همون کتاباشه.ولی مرکز معماری درسنامه هاشو فقط به کسایی که کلاسای کنکورشون و پکیجشونو ثبت نام کنن میدن،جزوه هاشونم همینه،آکادمی ام اگه اصرار کنید جزوه هاشون رو میدن.درسنامه های کنکاش به نظر من خوبه.
مرکز درسنامه هاشو بعد از آزموناش میده. واسه آزادشو من ندیدم. خوش به حالت که جزوه های آزادو داری. واسه کدوم اساتیدن؟

*green*

عضو جدید
کیا شروع کردن؟ من میخوام با تست شروع کنم. کی پایه س؟ تستا کنکورو از آخر به اول میزنیم. از 93 شروع میکنیم. بعد جوابا تشریحیشم میخونیم و یاد میگیریم. در کنارش 1600 تست درک علی عسکری یا جزوه یا کتاب درک.

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیا شروع کردن؟ من میخوام با تست شروع کنم. کی پایه س؟ تستا کنکورو از آخر به اول میزنیم. از 93 شروع میکنیم. بعد جوابا تشریحیشم میخونیم و یاد میگیریم. در کنارش 1600 تست درک علی عسکری یا جزوه یا کتاب درک.

یعنی اینطوری بهتره ؟؟؟
با تست منم خوب میفهمم شاید همین کارو کردم

*green*

عضو جدید
یعنی اینطوری بهتره ؟؟؟
با تست منم خوب میفهمم شاید همین کارو کردم
به نظر من خوبه واسه اینکه کم کم می فهمیم سوالا در چه حدیه و واسه شناخت منابع کمکمون میکنه. می فهمیم چه مدلی سوال میاد و باید چجوری بخونیم. اگه از اول بسم الله شروع کنیم به حفظ کردن درسا ، واسه چیزای بی ربط و به درد نخور هم کلی وقت تلف میکنیم.

منظور از درسنامه چیه
والا تا جایی که من میدونم مرکز معماری بعد از هر آزمون آزمایشیش یه سری جزوه میده به اسم درسنامه. خلاصه مباحث همون آزمونه فک کنم. من تا حالا نخوندم ولی تو تاپبک مربوط به جزوات و آزمونا باید باشه.

Mahdis & Hamid

عضو جدید
سلام بچه ها، همگی خسته نباشید!
از کـِی میخواین برای آزاد شروع کنید؟

کسی تراز قبولی دانشگاه های آزاد تهران برای پارسال رو داره؟

*green*

عضو جدید
سلام بچه ها، همگی خسته نباشید!
از کـِی میخواین برای آزاد شروع کنید؟

کسی تراز قبولی دانشگاه های آزاد تهران برای پارسال رو داره؟
هرچی زودتر بهتر. الانا دیگه وقتشه.
من اینا رو از تاپیک پارسال کپی کردم:
1.تهران مرکز قبول شدم به صورت ناپلئونی ... ترازم 6611 تراز آخریم فرد قبولی تهران مرکز 6607 و آخرین فرد قبولی علوم تحقیقات 6686
زبان تخصصی 63.4 دروس فنی ساختمان 26.7 درک عمومی معماری 56.7 اسکیس 30 تاریخ 3.4

2.زبان تخصصي انگليسي
81.70
دروس فني ساختمان(تنظيم شرايط محيطي،ايستايي،شناخت مواد،عناصروجزئيات،تاسيسات )
21.70

درک عمومي معماري
33.40

پروژه عملي طراحي(اسکيس معماري)
35.00
تهران جنوب قبول شدم
تراز 6430

3.زبان 26.7
فن 25
تاریخ 5
درک 51
اسکیس 35
تراز 6358
قبولی تهران جنوب

4.من هم علوم تحقیقات قبول شدم.
زبان تخصصي انگليسي
63.40
21.70
دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
20.00
درک عمومي معماري
23.40
45.00
- مهندسي معماري / واحد علوم و تحقيقات 6743
6686
188
214
قبول

5.من تهران جنوب قبول شدم
زبان 83.4
فن 21.7
تاریخ 3.4 !!!
درک 26.7
اسکیس 40
نمره کل 6540

6.زبان 63.4
فن 25
تاریخ 10
درک 51.7
اسکیس 40

نمره کل 6890
علوم و تحقیقات تهران

7.زبان تخصصي انگليسي
61.70

15.00

21.70

درک عمومي معماري
23.40

مباني بازسازي پس از سانحه ( گونه شناسي و طراحي اسکان موقت و دائم ، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح ، مديريت و برنامه ريزي و مديريت بحران )
0

30.00

قبولی
60202157 - مهندسي معماري / واحد تهران شمال
6259تراز

تراز آخرین فرد قبولی: 6196

8.زبان تخصصي انگليسي
65.00

58.40

25.00

درک عمومي معماري
28.40

35.0

60202123 - مهندسي معماري / واحد علوم و تحقيقات
7235 تراز
6686

baris25akarsu

عضو جدید
سلام بچه ها خوبیدد؟؟؟؟
منم یه هفته پیش رفتم کلی کتاب خریدم و الان یه هفته اس شروع کردم به خوندن
کتاب هایی برای خوندن در نظر گرفتم برای تاریخ = معماری معاصر غرب (ابراهیم زارعی ) معماری معاصر غرب ( وحید قبادیان ) که البته این دوتا رو قبلاً خونده بودم فقط الان دور می کنم بعد ریشه ها و مفاهیم غرب که الان تو فصل چهارمم و 23 فصل هنوز مونده
برای درک هم زیباشناسی رو می خونم و به احتمال زیاد اگه وقت رسید جزوه از زمان تا معماری رو می خونم
برای دروس فن و ساختمان هم درک و رفتار سازه ها ( گلابچی ) یکی هم مصالح شناسی ( سیاوش کباری ) و طبق سوالات کنکور سال پیش باید یه چشمی هم به نویفرت بندازیم ( مثلا تو هیچ کتابی به غیر از نویفرت ننوشته که پله برقی با چه زاویه ای قرار می گیره )
و ممنون میشم کمکم کنید تا منابع بیشتر و یا اصلی آشنام کنید هر چند که حرفم یکمی خنده دار بود چون می دونم طرفه مقابلم دانشگاه آزاده هیچ اصول و قواعدی نداره
و به بچه های این تاپیک هم تنها چیزی می تونم بگم تو کنکور شانسی نزنید حتی هم شک داشته باشید بازم نزنید چون همیشه یادتون باشه 0 بهتر از - و اگه الان من و خیلی هایی که امسال قبول نشدیم به خاطر این بود که دانشگاه آزاد دست کم گرفته بودیم و می گفتیم منفی هم بزنیم دیگه دانشگاه آزاده همه قبولن
یکی هم همه از جمله خودم فقط برنامه ریزی کردیم که فقط کتاب بخونبم ولی اینم باید یادمون نره که حرف آخره قبولیمونو اسکیس می زنه چون ضریب 5 پس از الان باید یه چاره ای هم برای این بکنیم یعنی این تجربه من از کنکور سال پیش بود

erfan4877

عضو جدید
01.jpg
دوستان این سوالی بود که در کنکور 93 ازاد اومد. عصر کنکاش گزینه 2 رو جواب درست میدونه.22.jpg
به نظر شما درسته؟

*green*

عضو جدید
مشاهده پیوست 231327
دوستان این سوالی بود که در کنکور 93 ازاد اومد. عصر کنکاش گزینه 2 رو جواب درست میدونه.مشاهده پیوست 231328
به نظر شما درسته؟
به نظر من 1 و 4 که نور مستقیم میگیرن غلطن. اما 3 رو درک نمیکنم! بازشو نداره که. قضیه ش چیه؟ اگه کلاً بازشو نداشته باشه که رده. چون سوال درمورد بازشوه و نور غیرمستقیم میخوایم.
واسه بعضی سوالا کلاً باید از روش رد گزینه استفاده کنی تا به گزینه درست برسی.
حالا من سوالات بیشتری دارم، اما کامل جواب تشریحیاشو نخوندم. تا اینجاش سوال 3 و 4 زبان به نظرم غلطه. 3 گفته بازار. میشه آگورا. فروم که بازار نبوده تو یونان. 4هم میگه 3گوش ، بعد جواب شده سنتوری. مگه لچکی نمیشه؟

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من خوبه واسه اینکه کم کم می فهمیم سوالا در چه حدیه و واسه شناخت منابع کمکمون میکنه. می فهمیم چه مدلی سوال میاد و باید چجوری بخونیم. اگه از اول بسم الله شروع کنیم به حفظ کردن درسا ، واسه چیزای بی ربط و به درد نخور هم کلی وقت تلف میکنیم.

والا تا جایی که من میدونم مرکز معماری بعد از هر آزمون آزمایشیش یه سری جزوه میده به اسم درسنامه. خلاصه مباحث همون آزمونه فک کنم. من تا حالا نخوندم ولی تو تاپبک مربوط به جزوات و آزمونا باید باشه.

ممنون .
دوستم شما سوالایه ازاد و جدا جدا تهیه کردین یا یه کتاب مثله سوالای کنکوره سراسری وجود داره ؟؟

*green*

عضو جدید
ممنون .
دوستم شما سوالایه ازاد و جدا جدا تهیه کردین یا یه کتاب مثله سوالای کنکوره سراسری وجود داره ؟؟
خواهش میکنم. یه دونه کتابه فقط واسه آزاده. از سال 80 تا 93 رو با جواب تشریحی داره. قیمتشم 30 تومنه. اگه بخواین کم کم میتونم واستون عکس بگیرم بذارم اینجا.
اینم عکسشه:
lg_31a58_mem-azad.jpg

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم. یه دونه کتابه فقط واسه آزاده. از سال 80 تا 93 رو با جواب تشریحی داره. قیمتشم 30 تومنه. اگه بخواین کم کم میتونم واستون عکس بگیرم بذارم اینجا.
اینم عکسشه:
مشاهده پیوست 231370

واییی مرسی همین عکس کافیه .
من جلو سیستم نمیتونم تمرکز کنم واسه همین کتاب و تهیه کنم بهتره . خیلی لطف کردین

Mahdis & Hamid

عضو جدید
بچه ها منم کتاب عصر کنکاشو خریدم سوالای سال های پیش اما هنوز شروعش نکردم...
کلا من از رو تست و پاسخ تشریحی تست ها بهتر یاد میگیریم تا یه کتابیو کلشو بخوونم. شماها برای آزاد کتاب خوب سوال تالیفی سراغ دارین؟ جزوه های خلاصه چی؟
راستی واسه اسکیسش میخواین چیکار کنین؟ من دستم ضعیفه، همیشه پروژه هامو با نرم افزار تحویل دادم :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا