همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسانی که ثبت نام نکرده اند:

ا سلام .درخواست ثبت نام با تاخیر خودرا باذکر حوزه ازمونی(چنانچه قصد دارید حوزه ازمونتان شهرستان باشد) (دفترچه راهنما ازمون ارشد برای دانلود و مطالعه در سایت www.pubr-azmoon.com موجود است ) و ادرس و تلفن و به ادرس مرکز ازمون ( تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 با کد پستی 1945961167 ارسال کنید چند روز بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید / درخواست شما بررسی میشود ویک هفته قبل ازازمون با شما تماس میگیرند تا نسبت به ثبت نام اقدام نمایید و چنانچه حوزه آزمونتان تهران می باشد ، جهت ارائه درخواست ثبت نامتان از تاریخ 9 تا 30 اردیبهشت به جز روزهای پنجشنبه و جمعه به مرکز آزمون مراجعه نمائید . / با همراه داشتن یک قطعه عکس سه در چهار پشت نویسی شده ، تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و مبلغ 50 هزار تومان به مرکز آزمون مراجعه نمائید . لطفا در ساعاتی که بانک باز می باشد مراجعه فرمائید به علت اینکه وجه مورد نظر را باید در بانک پرداخت نمائید . /

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واسه تغییر رشته شهر انتخابی هم مرکز ازمون اینو میگه:

در دانشگاه ازاد امکان ویرایش رشته شهر انتخابی وجود ندارد و درصورت تمایل می توانید مجدد ثبت نام نمایید / اگر حوزه ازمونتان تهران می باشد در تاریخ 9 تا 30 اردیبهشت ماه برای این امر به مرکز آزمون به ادرس تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 مراجعه نمایید/ اگر حوزه ازمونتان شهرستان است درخواست ثبت نام دیگری را به همراه نام شهری که قصد دارید حوزه ازمونتان باشد و ادرس و تلفن به ادرس مرکز ازمون با کدپستی 1945961167 ارسال کنید و چند روز بعد با شماره 22551342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس گرفته و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید د1 هفته قبل ازمون با شما تماس میگیرند تا با پرداخت هزینه مجدد ،ثبت نام کنید/ دفترچه راهنما ارشد 93 برای دانلود و مطالعه در سایت www.pubr-azmoon.com موجود است

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد کارت ورود به جلسه هم اینو گفتن:
3 روز قبل ازمون زمان توزیع کارت است برای افرادی که زمان ثبت نام در سایت ثبت نام کردند و افرادی که ثبت نام با تاخیر میکنند کارت را حضوری از واحدی که حوزه ازمونشان است و در انجا ثبت نام کردند دریافت میکنند و افرادی که حوزه ازمونشان تهران است کارت را در زمان اعلام شده از مرکز ازمون دریافت میکند..

بچه ها اینو نفهمیدم..یعنی امسال حضوری میریم کارت ورود به جلسه میگیریییییم؟؟؟؟؟؟؟

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واسه تغییر رشته شهر انتخابی هم مرکز ازمون اینو میگه:

در دانشگاه ازاد امکان ویرایش رشته شهر انتخابی وجود ندارد و درصورت تمایل می توانید مجدد ثبت نام نمایید / اگر حوزه ازمونتان تهران می باشد در تاریخ 9 تا 30 اردیبهشت ماه برای این امر به مرکز آزمون به ادرس تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 مراجعه نمایید/ اگر حوزه ازمونتان شهرستان است درخواست ثبت نام دیگری را به همراه نام شهری که قصد دارید حوزه ازمونتان باشد و ادرس و تلفن به ادرس مرکز ازمون با کدپستی 1945961167 ارسال کنید و چند روز بعد با شماره 22551342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس گرفته و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید د1 هفته قبل ازمون با شما تماس میگیرند تا با پرداخت هزینه مجدد ،ثبت نام کنید/ دفترچه راهنما ارشد 93 برای دانلود و مطالعه در سایت www.pubr-azmoon.com موجود است

یعنی یه 50 تومن دیگه میگیرن ؟ چه فرقی میکنه برای اونا که چه حوزه ای باشند ؟
فقط میخوان ااز ملت پول بگیرن

خبر داغ داغ که الان خودم از مرکز ازمون گرفتم
:

ازمون معماری تستی و عملی همزمان در صبح روز شنبه 10 خرداد برگزار میشود

ایوای نـــــــــــــــــــــــــــــه :(از ازمونای صبح متنفرم ادم سر جلسه خوابش میاد

در مورد کارت ورود به جلسه هم اینو گفتن:
3 روز قبل ازمون زمان توزیع کارت است برای افرادی که زمان ثبت نام در سایت ثبت نام کردند و افرادی که ثبت نام با تاخیر میکنند کارت را حضوری از واحدی که حوزه ازمونشان است و در انجا ثبت نام کردند دریافت میکنند و افرادی که حوزه ازمونشان تهران است کارت را در زمان اعلام شده از مرکز ازمون دریافت میکند..

بچه ها اینو نفهمیدم..یعنی امسال حضوری میریم کارت ورود به جلسه میگیریییییم؟؟؟؟؟؟؟

فک نکنم همیشه که اینترنتی هستش

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی یه 50 تومن دیگه میگیرن ؟ چه فرقی میکنه برای اونا که چه حوزه ای باشند ؟
فقط میخوان ااز ملت پول بگیرن

ایوای نـــــــــــــــــــــــــــــه :(از ازمونای صبح متنفرم ادم سر جلسه خوابش میاد

فک نکنم همیشه که اینترنتی هستش

اره مثل هلو 50 تومن میگیرن... تو همون روزای ثبت نام هم من ازشون پرسیدم گفتن اگه میخوای اولویت هاتو تغییر بدی باید دوباره ثبت نام کنی و 50 تومن بدی..اینجوری اخرین ثبت نامت منظور میشه
.
ازمون صبح خوبه که..ادم مغزش اول صبح خوب کار میکنه و حسابی استراحت کرده...ولی اینش بده که اسکیس هم همون صبح برگزار میشه..
کاش حداقل اسکیس رو عصر میزاشتن...اینجوری بعد ازمون تستی کی توان اسکیس 3 ساعته رو داره
.
اره منم از همین تعجب کردم...خدا کنه اینترنتی باشه..اونجوری دردسره

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره مثل هلو 50 تومن میگیرن... تو همون روزای ثبت نام هم من ازشون پرسیدم گفتن اگه میخوای اولویت هاتو تغییر بدی باید دوباره ثبت نام کنی و 50 تومن بدی..اینجوری اخرین ثبت نامت منظور میشه
.
ازمون صبح خوبه که..ادم مغزش اول صبح خوب کار میکنه و حسابی استراحت کرده...ولی اینش بده که اسکیس هم همون صبح برگزار میشه..
کاش حداقل اسکیس رو عصر میزاشتن...اینجوری بعد ازمون تستی کی توان اسکیس 3 ساعته رو داره
.
اره منم از همین تعجب کردم...خدا کنه اینترنتی باشه..اونجوری دردسره

اره صبح خوبه ولی مشکل من با بیدار شدن صبحه :redface::redface:

memarjon

عضو جدید

:

مرسییییییی
نگفتن گجا اسکیس میزارن؟!!اخه رو صندلی ها که نمیشه اسکیس زد.
من که اسکیس داغونم .شاید اسکیس ندم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااای ینی خبرو دیدم و اسم آزمون عملی که میشه سکته میزنم من و اسکیس!!!!:w45:

منم یکم استرس گرفتم...اخه بعد ازمون تستی و خستگی دوساعته ازمون که باید رو یه صندلی بشینیم, چطور میتونیم بعدش اسکیس بزنیم و تمرکز کنیم واسه موضوع طرح...
کاش حداقل اسکیس رو عصر میزاشتن

مرسییییییی
نگفتن گجا اسکیس میزارن؟!!اخه رو صندلی ها که نمیشه اسکیس زد.
من که اسکیس داغونم .شاید اسکیس ندم

اسکیس همون حوزه امتحانی هست

مهديه مقدم

عضو جدید
منم یکم استرس گرفتم...اخه بعد ازمون تستی و خستگی دوساعته ازمون که باید رو یه صندلی بشینیم, چطور میتونیم بعدش اسکیس بزنیم و تمرکز کنیم واسه موضوع طرح...
کاش حداقل اسکیس رو عصر میزاشتن

اسکیس همون حوزه امتحانی هست

به فرض که امتحان ساعت 8 یا 8.30 شروع شه مگه اصلا میشه 2 تاشم صبح برگزار شه 3 ساعت اگه تستی باشه (که نمیدونم دوره های قبل چقد بوده)تا بیان جمع کنن و برگه بدن برا اسکیس نیم ساعت تلف میشه اون وسطا شد ساعت 12-12.30 بعد بدون ناهار!!!3 ساعت اسکیس آیا؟؟؟؟؟؟من میمیرم که !!!!

آخرین ویرایش:

مهديه مقدم

عضو جدید
یه حس بد جنسی میگه خوبه اینطوری 8.30 شروع شه فوقش تا 1 میتونن آزمونو کش بدن دیگه این ینی به اسکیسا زیاد توجه ندارن :eek::w07:
شما به دلیل استرس اینجانب همینک مجبورید تحلیل آزمونی منو تحمل بفرمائید الان خوب میشم طوریم نیس:w15::w21::w33:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه حس بد جنسی میگه خوبه اینطوری 8.30 شروع شه فوقش تا 1 میتونن آزمونو کش بدن دیگه این ینی به اسکیسا زیاد توجه ندارن :eek::w07:
شما به دلیل استرس اینجانب همینک مجبورید تحلیل آزمونی منو تحمل بفرمائید الان خوب میشم طوریم نیس:w15::w21::w33:
سلام اتفاقا حالت خوبه کاملا سرحالی انشاله موقع اسکیس همه مراقبا میرن ناهار اونوقت ما هم حسابی تقلب میکنیم:thumbsup2:
:w18::w21::w32::w31::w40:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به فرض که امتحان ساعت 8 یا 8.30 شروع شه مگه اصلا میشه 2 تاشم صبح برگزار شه 3 ساعت اگه تستی باشه (که نمیدونم دوره های قبل چقد بوده)تا بیان جمع کنن و برگه بدن برا اسکیس نیم ساعت تلف میشه اون وسطا شد ساعت 12-12.30 بعد بدون ناهار!!!3 ساعت اسکیس آیا؟؟؟؟؟؟من میمیرم که !!!!

کنکور اگه 8:30 شروع بشه(تستی) تا تا 10 تموم میشه...اگه بلافاصله اسکیس شروع بشه تا 1 تمام میشه...
سال 91 که اسکیس و تست همزمان بوده پاسخگویی به سوالات تستی 80 دقیقه و ازمون عملی 180 دقیقه بوده..

منم از خدامه اسکیس رو کلا بندازن عصر...اینجوری توان بدنیمون تحلیل میره

سلام اتفاقا حالت خوبه کاملا سرحالی انشاله موقع اسکیس همه مراقبا میرن ناهار اونوقت ما هم حسابی تقلب میکنیم:thumbsup2:
:w18::w21::w32::w31::w40:

جدا اگه رفتن نهار منم میرم نهار:Dاونایی که موافقن;) خدا کنه این مراقب ها نا اشنا باشین..یا اینکه از بچه های معماری همون حوزه بزارن که اشنا باشن..
حالا جدا از شوخی اسکیس که تقلب نداره..نگاه کار بقیه میکنیم یهو استرس میگیریم کارمون خراب میکنیم..هر کس کار خودشو پیش میبره.

وای این طوری خیلی بده.کاش حداقل وسطش یه دوساعت وقت نهار میدادن.
منم موافقم ...ولی بینش تا برگه ها جمع شه و اسکیس شروع شه..یه استراحت نیم ساعته میشه..
بچه ها فقط با خودتون کلی خوردنی ببرین...
کاش میزاشتن موقع اسکیس یه موزیک ملایم بزاریم;)

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از الان استرس دارم خیلی هم به هم ریخته ام . آقا رضا چقدر خوندی انگار کاملا مسلط شدین به اسکیس

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از الان استرس دارم خیلی هم به هم ریخته ام . آقا رضا چقدر خوندی انگار کاملا مسلط شدین به اسکیس

منم امروز تاریخ دقیق رو فهمیدم استرس گرفتم یکم...من نه اسکیس تمرین نمکنم...ولی کم کم باید تمرین کنم که حداقل بتونم یکم راندو بزنم..
شماها از من مسلط ترین تو اسکیس..

Thearchi

عضو جدید

:

ممنون رضا جون... دلمو شاد کردی خدا دلتو شاد کنه.... :gol:
من همش میترسیدم آزمون بیافته هشتم وقت کم بیارم...:w14:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور اگه 8:30 شروع بشه(تستی) تا تا 10 تموم میشه...اگه بلافاصله اسکیس شروع بشه تا 1 تمام میشه...
سال 91 که اسکیس و تست همزمان بوده پاسخگویی به سوالات تستی 80 دقیقه و ازمون عملی 180 دقیقه بوده..

منم از خدامه اسکیس رو کلا بندازن عصر...اینجوری توان بدنیمون تحلیل میره

جدا اگه رفتن نهار منم میرم نهار:Dاونایی که موافقن;) خدا کنه این مراقب ها نا اشنا باشین..یا اینکه از بچه های معماری همون حوزه بزارن که اشنا باشن..
حالا جدا از شوخی اسکیس که تقلب نداره..نگاه کار بقیه میکنیم یهو استرس میگیریم کارمون خراب میکنیم..هر کس کار خودشو پیش میبره.

منم موافقم ...ولی بینش تا برگه ها جمع شه و اسکیس شروع شه..یه استراحت نیم ساعته میشه..
بچه ها فقط با خودتون کلی خوردنی ببرین...
کاش میزاشتن موقع اسکیس یه موزیک ملایم بزاریم;)

اسکیس بعد از ظهر باشه که بیشتر خسته ای
اینا که 50 تومن میگیرن یه کم بیشترش میکردن نهارم میدان خوب اسیری که نیاوردن از صبح تا ظهر سر ازمون باشیم :smile:
ولی موزیک و خیلی پایه ام ای کاش میذاشتند

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید.من واس تست های سال قبل کتاب راهیان ارشد دارم، احساس میکنم بعضی جواباش غلط.اگه کسی کتاب دیگه ای داره میشه لطفا ((کلید جواب سال 91 واسم بزاره)). فقط میخام ببینم کدوماش واقعن غلط.ممنون میشم.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون رضا جون... دلمو شاد کردی خدا دلتو شاد کنه.... :gol:
من همش میترسیدم آزمون بیافته هشتم وقت کم بیارم...:w14:

ایشالا همیشه شاد باشی و با قبولی تو کنکور شاد ببینمت ;):gol:

اسکیس بعد از ظهر باشه که بیشتر خسته ای
اینا که 50 تومن میگیرن یه کم بیشترش میکردن نهارم میدان خوب اسیری که نیاوردن از صبح تا ظهر سر ازمون باشیم :smile:
ولی موزیک و خیلی پایه ام ای کاش میذاشتند

اسکیس بعد از ظهر باشه میای خونه استراحت میکنی دوباره میری...
اره واقعا اینا چرا نهار نمیدن؟!!! من که با خودم کلی خوردنی میبرم..حسابی یه پیک نیک راه میندازم

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم امروز تاریخ دقیق رو فهمیدم استرس گرفتم یکم...من نه اسکیس تمرین نمکنم...ولی کم کم باید تمرین کنم که حداقل بتونم یکم راندو بزنم..
شماها از من مسلط ترین تو اسکیس..

منم اصلا اسکیس تمرین نکردم امیدوارم همگی موفق باشیم

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید.من واس تست های سال قبل کتاب راهیان ارشد دارم، احساس میکنم بعضی جواباش غلط.اگه کسی کتاب دیگه ای داره
میشه لطفا ((کلید جواب سال 91 واسم بزاره)). فقط میخام ببینم کدوماش واقعن غلط.ممنون میشم.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.خسته نباشید.من واس تست های سال قبل کتاب راهیان ارشد دارم، احساس میکنم بعضی جواباش غلط.اگه کسی کتاب دیگه ای داره میشه لطفا ((کلید جواب سال 91 واسم بزاره)). فقط میخام ببینم کدوماش واقعن غلط.ممنون میشم.

سلام..
من کتاب عصر کنکاش رو دارم...اونایی رو که شک داری بگو تا واست جوابش رو بزارم..
شماره سوالات رو بزار

فاطیما8

عضو جدید
سلام دوستان ....
من ک سراسری خراب کردم با همون اطلاعات اونجا ازادم میزنم ولی تست هاش واقعا عجیب غریبه ینی تومنی صنار فرق میکنه با سراسری مثل امتحان فنی حرفه ای میمونه...
یه چیزی من انتخاب اولمو تهران زدم اونوقت حوزه امتحانی م شهر خودمه یا تهران؟؟؟؟؟؟

مهديه مقدم

عضو جدید
بچه ها سوالات 92 و پاسخ نامه شو دارین؟فک کنم دیده بودم تو تاپیک الان گشتم نتونستم پیدا کنم عصر کنکاش من فقط سراسریشو داره...:crying:کمک پلیز لینکی آدرسی...

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا همیشه شاد باشی و با قبولی تو کنکور شاد ببینمت ;):gol:

اسکیس بعد از ظهر باشه میای خونه استراحت میکنی دوباره میری...
اره واقعا اینا چرا نهار نمیدن؟!!! من که با خودم کلی خوردنی میبرم..حسابی یه پیک نیک راه میندازم

تا برسی خونه دوباره باید یرگردی که ...
من که سر ازمون از ترس این که وقت کم میارم نمیتونم هیچی بخورم

سلام دوستان ....
من ک سراسری خراب کردم با همون اطلاعات اونجا ازادم میزنم ولی تست هاش واقعا عجیب غریبه ینی تومنی صنار فرق میکنه با سراسری مثل امتحان فنی حرفه ای میمونه...
یه چیزی من انتخاب اولمو تهران زدم اونوقت حوزه امتحانی م شهر خودمه یا تهران؟؟؟؟؟؟

موقع ثبت نام حوزه امتحانی و مشخص کردی کارت که گرفتی مینویسه کجا باید ازمون بدی

بچه ها سوالات 92 و پاسخ نامه شو دارین؟فک کنم دیده بودم تو تاپیک الان گشتم نتونستم پیدا کنم عصر کنکاش من فقط سراسریشو داره...:crying:کمک پلیز لینکی آدرسی...

پاسخ نامه اشو دوستان قبلا گذاشته اند
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شگاه-آزاد-93?p=7589883&viewfull=1#post7589883

Thearchi

عضو جدید
فعالا بیخیال روز امتحان... بگید الان دارید چیکار میکنید... میخونین؟...یا اسکیس کار میکنین ؟ من که فعلا دارم تاسیسات میخونم... بعدشم باید درک بخونم... از هفته دیگه هم میرم سر اسکیس.

atena33

عضو جدید
بچه ها یکی من روشن کنه.........سوالای بازسازی رو جواب ندیم یا بدیم؟انگار ضریبش صفره:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا