همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام میبینم که حسابی مشغولید...من که اساسی درگیر کار بودم و نتونستم خودمو انور عید برسونم..براتون آرزوی موفقیت میکنم..دست راستتون رو سر ما

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
Capture.jpg
سوال های زبان 92
کسی می دونه جواب اینل کدوم میشه ؟ممنون

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اینا دانلود نمیشه چیکار کنم ؟؟؟
بچه ها من مبخام تازع شروع کنم..براتاریخ ک سراسری50زده بودم میخام خلاصه هامو بخونم برا فن هم اگه این لینکا درست بشه اینا با تستای سال90تا92
حالا برا اسکیسش چیکار کنم ؟؟؟میخام ازاد اردبیل قبول شم کسی اطلاعی داره حدودا چند بزنم ؟؟؟

چرا میشه
برید تو تایپیک جزوه ها دوباره لود کردنش

hossein_madany

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم تو آزمون اسکیس دانشگاه آزاد شرکت کنم
هنوز ثبت نام نکردم
شنیدم میتونم به صورت علاقه مند شرکت کنم
کسی میتونه کمکم کنه؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اسکیس چی کارکنم؟
فرم حفظ کنم؟
تست چی بخونم؟

به نظر من نیازی به فرم حفظ کردن نیست...میتونی سر جلسه یه پلانی بزنی...بقیه کارا هم رو پلان انجام میدی..ولی اگه واسه پلان زدن مشکل داری حفظ کن
واسه تست هم سال های پیش رو بخون..

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

memarjon

عضو جدید
به نظر من نیازی به فرم حفظ کردن نیست...میتونی سر جلسه یه پلانی بزنی...بقیه کارا هم رو پلان انجام میدی..ولی اگه واسه پلان زدن مشکل داری حفظ کن
واسه تست هم سال های پیش رو بخون..

هم حفظ کردنه مشکل خودشو داره هم اینکه بری اونجا طرح بزنی.
بچه ها اگه یه شهری قبول شدم که دوست نداشتم برم میتونم تو تکمیل ظرفیت تغییرش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میخواستم تو آزمون اسکیس دانشگاه آزاد شرکت کنم
هنوز ثبت نام نکردم
شنیدم میتونم به صورت علاقه مند شرکت کنم
کسی میتونه کمکم کنه؟
منظورت فقط اسکیسشه یا آزمونش؟؟؟؟
من ک شنیدم اگه ازمون شرکن نکردی دوم سوم خرداد میتونی بری دانشگاه شهرت قسمت امتحانات وثبت نام کنی اما باید قبل کارت دادن بری

majid.j

عضو جدید
سلام کسی پاسخنامه ازمون ازاد 92 داره؟ لدفا اگه دارین به ما هم بدین:cry:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره..پارسال بچه های تهران که کلاس اسکیس رفته بودن موضوع اسکیس رو میدونستن!!!خیلی ها هم رو پوستی طرح زده بودن سر جلسه کپ میزدن
شاید از نا اشنا بودن مراقب ها به ازمون اسکیس باشه....
البته امسال متفاوته..و هر کس تو حوزه امتحانی خودش ازمون عملی میده...
کلا امسال همه چیز متفاوته
دوستم منو ب شک انداخت الان من ک اردبیل میخام کنکور بدم اسکیسشم همین حوزه اردبیل میدم دیگه اره؟؟؟؟نیازی نیس ک تهران رفت

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم منو ب شک انداخت الان من ک اردبیل میخام کنکور بدم اسکیسشم همین حوزه اردبیل میدم دیگه اره؟؟؟؟نیازی نیس ک تهران رفت

اره دیگه..اسکیس هم همونجا هستین..دقیقا مثل دوره های قبل...فقط پارسال اینجوری بود که رفتن تهران..اونم چون دو مرحله ای بود و تعداد پذیرش شدگان مرحله دوم به مراتب خیلی کمتر بود..

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات اسكيس سالهاي گذشترو نميدونين چي بوده؟

سال 83 (کتابخانه و نمایشگاه کودک )

سال 84 ( استراحتگاه میان جاده ای )

سال 85 (پناهگاه در ارتفاعات شمال تهران )

سال 86 (احداث پارکینگ برای مراکز خرید و پرترافیک تهران )

سال 87 (طراحی المان در میدان دانشگاه آزاد )

سال 88 ( المانی ماندگار در یکی از میدان های شهر خرمشهر )

سال 89 ( مجتمع توقفگاهی جاده یزد و نائین )

سال 90 ( مجموعه ای تجاری و مرکز خرید )

سال 91 (موزه)

سال 92 (موزه)

atena33

عضو جدید
بچه ها امسال اولین سالیه که عملی و تئوری با همن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی امسال سخته قبول شدن یا آسونه؟به نفعمون شده که همزمانن؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امسال اولین سالیه که عملی و تئوری با همن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی امسال سخته قبول شدن یا آسونه؟به نفعمون شده که همزمانن؟

امسال اولین سال نیست..ازاد اکثر دوره هاش رو با هم برگزار میکرد که پارسال اومد ازمایشی دو مرحله ای کرد..ولی امسال اینجور که مشخصه دوباره ازمون با اسکیس همزمان برگزار میشه..

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

از لحاظ سختی یا اسونی بگم که در کل هم به نفعمون شده...پارسال تو اون سیستم گزینش دو مرحله ای به خیلی ها ظلم شد..ولی امسال خوبه

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دیگه..اسکیس هم همونجا هستین..دقیقا مثل دوره های قبل...فقط پارسال اینجوری بود که رفتن تهران..اونم چون دو مرحله ای بود و تعداد پذیرش شدگان مرحله دوم به مراتب خیلی کمتر بود..

ممنون....ی سوال دیگه دارم پردیس علوم تحقیقات یعنی چی؟؟؟؟مدرکش فرق داره با آزاد؟؟؟
و ی خبر ب کسایی ک میخان ثبت نام کنن ،میشه بچه ها ااا ...نگران نباشید ..بودن بچه هایی ک ثبت نام نکرده بودن و نگران بودن ک چرا مغرور شدن آزادو ثبت نام نکردن..

atena33

عضو جدید
بچه ها اگه میشه ثبت نام کرد میشه شهرایی که انتخاب کردیمو عوض کنیم؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون....ی سوال دیگه دارم پردیس علوم تحقیقات یعنی چی؟؟؟؟مدرکش فرق داره با آزاد؟؟؟
و ی خبر ب کسایی ک میخان ثبت نام کنن ،میشه بچه ها ااا ...نگران نباشید ..بودن بچه هایی ک ثبت نام نکرده بودن و نگران بودن ک چرا مغرور شدن آزادو ثبت نام نکردن..

پردیس علوم تحقیقات فرقی با ازاد نداره..حتی دیگه تو مدرک هم عنوان "پردیس" درج نمیشه...

دلیل اینکه چرا اسم بعضی از واحد های علوم تحقیقات رو گذاشتن پردیس علوم تحقیقات اینه که:
مجموعه‌های دانشگاهی تحت نام‌های مختلفی فعالیت می‌کنند ولی از آنجاکه واحد دانشگاهی باید همه فعالیت‌هایش بە صورت مستقل انجام شود و در حال حاضر این شعبات از اساتید و امکانات واحدهای همجوار استفاده می‌کنند، بنابراین واحد مستقل نیستند؛ بلکه مجموعه‌ای علمی است کە در مجاورت مجموعه همجوار خود فعالیت می‌کند و تا مهر ۹۳ نیز مجاز است کە از امکانات آن واحدها استفاده کند. وی ادامه داد: بنابراین با مشورت مسوولین وزارت علوم و قانونی کردن فعالیت، این شعبات تحت عنوان “پردیس” نامگذاری شدند تا تحت این نام تا زمانی کە بە استقلال برسند و ما بتوانیم این استقلال را بە مسوولین وزارت علوم ارائه کنیم، فعالیت کنند، در آن زمان همانند مابقی دانشگاه‌ها کە در لوای قانون فعالیت علمی دارند، ما هم می‌توانیم درخواست کنیم کە پردیس بە واحد علوم و تحقیقات تبدیل شود.
اینا توضیحات رئیس کل دانشگاه ازاد درمورد پردیس بود..از لحاظ مدرک و... هم هیچ فرقی نداره.

در مورد اونایی هم که ثبت نام نکردن من الان با مرکز ازمون مکاتبه میکنم ببینم جریانش چیه.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا اگه میشه منم میخوام اولویت هامو تغییر بدم..ولی فکر نکنم تا این حد الکی باشه که بتونیم هر کاری کنیم

این کارو نکنید خاهشن...بذارید برای کسایی ک امکانش پیش اومده ثبت نام کنن..چون گفتن بررسی میکنن وبعد...پس خاهشن باعث بعضی های دیگه نشید ک کلن اینم نشه..

sama_abdm

عضو جدید
بچه ها کسی زبان خونده؟
اومدم کتاب مهدوی نژاد روبخونم خیلی سخت بود.
کلمات بیربط به معماری هم داره.اونارم بایدبخونیم آیا؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی زبان خونده؟
اومدم کتاب مهدوی نژاد روبخونم خیلی سخت بود.
کلمات بیربط به معماری هم داره.اونارم بایدبخونیم آیا؟

من که کلا زبان رو سفید میزارم...وقت گذاشتن رو زبان تو این وقت اندک بی فایدس
خیلی ها شنیدم سفید میزارن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا