همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال: سلام . میخواستم بدونم امسال هم ازمون عملی معماری بعد نتایج اولیه گرفته میشه ویا دقیقا همون روز اول کنکور .میشه به این سوال جواب بدید
پاسخ: هر دو ازمون در یک روز برگزار میشود

من از مرکز آزمون این سوال رو پرسیدم واونا چنین جوابی دادن

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم مرکز ازمون بدونه...حالا ثبت نام و این قضایا که تمام شد سرشون خلوت شد میزنگیم ببینم اسکیس چی میشه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال: سلام . میخواستم بدونم امسال هم ازمون عملی معماری بعد نتایج اولیه گرفته میشه ویا دقیقا همون روز اول کنکور .میشه به این سوال جواب بدید
پاسخ: هر دو ازمون در یک روز برگزار میشود

من از مرکز آزمون این سوال رو پرسیدم واونا چنین جوابی دادن
واقعا؟؟؟؟
شما کی پرسیدی؟؟

15434

عضو جدید
سلام بچه ها
كسي ميدونه تو دانشگاه آزادم رشته ي شناور وجود داره يا نه؟اگه هست چه رشته هايي شناور هستن؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
بابا همشون دانشگان دیگه چه فرقی میکنه تو هیچ کدوم هیچی یاد نمیدن..باور کن..من خودم آزاد تهران مرکز رفتم دوستامم تهران شمال از نزدیک کارارو دیدم وسطح دانشجوها...آدم باید خودش یاد بگیره اونم چیزی که تو بازاره نه دانشگاه..دانشگاه فقط و فقط مدرکه..:D

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان دانشگاه علوم تحقیقات چه فرقی با دانشگاه ازاد داره؟

Shirin Asal

عضو جدید
انتخاب اول

انتخاب اول

سلام
میخواستم بدونم فقط انتخاب اوله که مهمه یا مث انتخاب رشته ی سراسریه؟

15434

عضو جدید
سلام بچه ها
كسي ميدونه تو دانشگاه آزادم رشته ي شناور وجود داره يا نه؟اگه هست چه رشته هايي شناور هستن؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اسکیس و تئوری در یک روز

اسکیس و تئوری در یک روز

بچه ها آزمون اسکیس با تئوری باهمه، همون خرداد ماه... از مرکز آزمون پرسیدم

1.jpg

سلام
میخواستم بدونم فقط انتخاب اوله که مهمه یا مث انتخاب رشته ی سراسریه؟
شما با توجه به درصدایی که گرفتی یه تراز بهت تعلق میگیره، به فرض 6000،
در این 20 تا انتخاب از نظر من شما باید به ترتیب بالاترین تراز اولویت بندی کنین، مثلا انتخاب اولت باشه تهراان واحد علوم تحقیقات با تراز 6300 در این صورت وقتی تراز شما 6300 باشه اینو قبول نمیشی و انتخاب دومته که بررسی میشه، ولی اگر احیانا بیای انتخاب اولتو بزنی ابهر با تراز 5500 وقتی انتخاب اولتو قبول بشی دیگه انتخابای بعدیت بررسی نمیشه و حتی اگر یه دانشگاهی باشه که ترازش 6200 باشه و تراز شما بهش برسه دیگه سوخته اون انتخابت، پس انتخاب اولتو بهترین دانشگاه بزن (یا حالا دانشگاهی که مد نظرته قبول بشی) و به ترتیب بیا پایین

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اسکیس و تئوری تو یه روز باشه که ما باید از الان بشینیم بخونیم کنکورو تمرین کنیم اسکیس...

فقط من دقیقا نمیدونم چی بخونم واسه کنکور؟؟؟!!!!

holooooooo

کاربر ممتاز
اگه اسکیس و تئوری تو یه روز باشه که ما باید از الان بشینیم بخونیم کنکورو تمرین کنیم اسکیس...

فقط من دقیقا نمیدونم چی بخونم واسه کنکور؟؟؟!!!!

آره ولی با توجه به چیزی که من امسال دیدم، اگه تئوری رو خوب بدیم اسکیسم زیاد قوی نبود نبود، چون یکی بود ترازش 7500 بود فک کنم با اسکیس شد 7100 یعنی ترازش اومد پایین و اسکیسش از میانگین پایین تر بوده درواقع یا منفی، علوم تحقیقات قبول شد،
والا بچه ها میگن سوالاس سراسری و آزادو بخونین بهترین کاره، آخه رفرنس مشخصی نداره که آزاد، گونیا نقاله راپیدو ورق آ4 دو برابر، با این وضع به نظرتون کدوم کتابو میشه خوند، یا تاریخ معماری اصلا معلوم نیست از کجا اومده بود سوالاش،
اگه کسی اطلاعاتی داره مارو راهنمایی کنه که چی بخونیم، ممنوووووووووون میشم.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ولی با توجه به چیزی که من امسال دیدم، اگه تئوری رو خوب بدیم اسکیسم زیاد قوی نبود نبود، چون یکی بود ترازش 7500 بود فک کنم با اسکیس شد 7100 یعنی ترازش اومد پایین و اسکیسش از میانگین پایین تر بوده درواقع یا منفی، علوم تحقیقات قبول شد،
والا بچه ها میگن سوالاس سراسری و آزادو بخونین بهترین کاره، آخه رفرنس مشخصی نداره که آزاد، گونیا نقاله راپیدو ورق آ4 دو برابر، با این وضع به نظرتون کدوم کتابو میشه خوند، یا تاریخ معماری اصلا معلوم نیست از کجا اومده بود سوالاش،
اگه کسی اطلاعاتی داره مارو راهنمایی کنه که چی بخونیم، ممنوووووووووون میشم.

نکته مبهم فعلا اینجاس که چی بخونیم واز کجا شروع کنیم.
فقط خوندن سوالای گذشته که فایده نداره...اول باید منابع رو خوند, سوالات کنکور های گذشته رو هم جز برنامه قرار داد...
به هر حال من فک کنم کتابای موسسات رو بگیریم خوبه...
دوستان یکی بیاد دقیق راهنمایی کنه.مرسی

vahido0

عضو جدید
بیشتر...
میگم چرا واسه معماری نگفته با توجه به کسب حد نصاب نمره میتونین تو آزمون عملی شرکت کنین؟! یعنی باز اسکیس با تستی با هم شد امتحانش؟
مشاهده پیوست 191454

دفترچه پارسالم همین بود (ماده 38) ! حالا با توجه به جواب مرکز آزمون دو تا نتیجه میشه گرفت که یا طبق دفترچه جواب داده و بی اطلاعه یا واقعا همزمان هست (که خیلی عجیب میشه که یه سال در میون بخوان سیستم عوض کنن ! :eek: ) ... در هر صورت کارمون دراومد !

http://www.phdazmoon.net/pdf-download/PhdAzmoon-download-free-university-92-93.pdf

پیوست ها

• 38.jpg
    38.jpg
    11.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 92.jpg
    92.jpg
    4.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
دفترچه پارسالم همین بود (ماده 38) ! حالا با توجه به جواب مرکز آزمون دو تا نتیجه میشه گرفت که یا طبق دفترچه جواب داده و بی اطلاعه یا واقعا همزمان هست (که خیلی عجیب میشه که یه سال در میون بخوان سیستم عوض کنن ! :eek: ) ... در هر صورت کارمون دراومد !

http://www.phdazmoon.net/pdf-download/PhdAzmoon-download-free-university-92-93.pdf
خب یعنی چی آخه!!!!!!! بخدا دیوونه شدیم از دست اینا، آخه غیر از منم mahshid m پرسیده بود #62 ، گفته بودن همزمانه!!!! بااب مگه میشه اطلاع نداشته باشن،
دوستان بیاین شروع کیم داره دیر میشه
آره منم موافقم کسی منابع رو نداره؟!!!

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان می شه در کل این نتیجه گیری رو کرد که واحدای علوم تحقیقات ترازشون بالاتر و قبولیشون سختره؟یا بستگی به شهرش داره؟

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان بیاین شروع کیم داره دیر میشه
منم موافقم،نظرم هم راجع به منابع چند ص قبل گفتم به نظر من مطالعه ی تستای سال های قبل با پاسخ تشریحی فعلا کار درستی باشه چون هم ذهنیت پیدا می کنیم راجع به سطح و نوع سوالا هم تو پاسخ های تشریحی کلی مطلب یاد می گیرید و شاید نیاز باشه دنبال پاسخ کاملتر تو کتابا بگردیم و این خودش باعث میشه کم کم از روی سوالا منابع هم شناسایی کنیم و حساب کار دستمون بیاد و از این سردر گمی خلاص شیم!!چون الان تقریبا 2 هفته است که تو تاپیک همه دنبال منابع هستیم و به نتیجه نرسیدیم،درسته که خیلیا می گن که قبولی آسونه اما خوب حداقل برا کسایی مثل من که خیلی وقته مطالعه ندارن تایم خیلی کمه و باید شروع کرد مخصوصا که باز مثل من اسکیسم افتضاح باشه:w16::lol:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی نیست در مورد منابع راهنمایی درست کنه..؟؟.که حداقل نتیجه بگیریم تو کنکور

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز ما ابهام داریم که ایا کنکور با اسکیس همزمان هست یا نه...؟!
اگه اینو قطعی بدونیم هم تو نحوه برنامه ریزی واسه خوندنمون تاثیر میزاره هم تو انتخاب کد رشته محل ها
الان بلاتکلیفیم

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم،نظرم هم راجع به منابع چند ص قبل گفتم به نظر من مطالعه ی تستای سال های قبل با پاسخ تشریحی فعلا کار درستی باشه چون هم ذهنیت پیدا می کنیم راجع به سطح و نوع سوالا هم تو پاسخ های تشریحی کلی مطلب یاد می گیرید و شاید نیاز باشه دنبال پاسخ کاملتر تو کتابا بگردیم و این خودش باعث میشه کم کم از روی سوالا منابع هم شناسایی کنیم و حساب کار دستمون بیاد و از این سردر گمی خلاص شیم!!چون الان تقریبا 2 هفته است که تو تاپیک همه دنبال منابع هستیم و به نتیجه نرسیدیم،درسته که خیلیا می گن که قبولی آسونه اما خوب حداقل برا کسایی مثل من که خیلی وقته مطالعه ندارن تایم خیلی کمه و باید شروع کرد مخصوصا که باز مثل من اسکیسم افتضاح باشه:w16::lol:

سلام مهدیه خانوم من کتاب مجموعه سوالات سراسری-ازاد عصر کنکاش رو خریدم به نظرم منبع خوبی اومد.ضمنا نکات تشریحی کاملی هم داره.

sasname

عضو جدید
هنوز ما ابهام داریم که ایا کنکور با اسکیس همزمان هست یا نه...؟!
اگه اینو قطعی بدونیم هم تو نحوه برنامه ریزی واسه خوندنمون تاثیر میزاره هم تو انتخاب کد رشته محل ها
الان بلاتکلیفیم

سلام اینکه بدونیم اسکیس جداست یا نه چه تاثیری مگه رو کد رشته ها میزاره؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا