هر آنچه که در مورد لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک باید بدانید

R E Z A 59

عضو جدید
قطعا شنیده اید که فیسبوک نیز رسما ارز دیجیتال جدید خود با نام لیبرا را معرفی کرد، اما هنوز ادعاهای خود در مورد ایمن و راحت بودن معاملات مالی را اثبات نکرده است. ارزهای دیجیتال در چند سال گذشته به یک پدیده جهانی تبدیل شده اند. اکنون فیس بوک با همکاری Visa ، MasterCard ، Uber و دیگران اقدام به راه اندازی ارز رمزنگاری خود کرده است و هدف او “فعال کردن یک ارز ساده جهانی و زیرساخت های مالی است که بتواند میلیاردها نفر از مردم را توانمند سازد”. برخی معتقدند که ورود ارز دیجیتال به دنیای اقتصادی می تواند تهدیدی برای سیستم بانکداری سنتی باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک تا پایان این مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

لیبرا (Libra)

لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدیدی است که توسط شرکت بزرگ فیس بوک ارائه شده است. این ارزهای رمزنگاری برای کمک به محافظت از ارزش ارز در برابر دستکاریی مانند هزینه های مضاعف و همچنین برای محافظت از روند پرداخت و امنیت تراکنش ها استفاده می شود.

لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک به این دلیل که از سوی انجمن Libra ، كه از شركتهای بزرگ بین المللی مانند فیس بوك ، یوبر و وودافون تشکیل شده است، حمایت می شود، پتانسیل موفقیت را دارد. مسترکارت و ویزا نیز قصد مشارکت با آن را دارند ، اما هیچ بانک سنتی در این لیست مشاهده نشده است.

تفاوت لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک با سایر ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین

ارزهای رمزنگاری شده بیت کوین و اتریوم از نظر ماهیت کاملاً مشابه هستند و هیچ مرجع واحدی وجود ندارد که بتواند معاملات بین طرفین را تأیید کند ، بنابراین هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. برای تأیید معامله بیت کوین باید اثبات کنید که کار را انجام داده اید ، معروف به “اثبات کار”. برای بیت کوین اثبات کار حل معمای ریاضی است.

افرادی که معما را با موفقیت حل می کنند (ثابت می کنند که برخی از کارها را انجام داده اند) ، می توانند معاملات را به دفترچه توزیع شده بلاک چین اضافه کنند و بیت کوین پاداش می گیرند. این فرآیند به عنوان ماینینگ شناخته می شود.
لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک
از آنجا که هر کسی به طور بالقوه می تواند بیت کوین ماین کند ، کلاهبرداری در این حوزه به آسانی انجام نخواهد شد و این از مزایای بسیار خوب در زمینه ی استخراج ارز دیجیتال بیت کوین می باشد و کلیه ی عملیات انجام شده در شبکه توسط کلیه ی افراد قابل مشاهده است.
تفاوت لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک با ارزهای دیجیتال دیگر این است كه معاملات با استفاده از یك سیستم موسوم به “اثبات سهام” مورد تائید قرار می گیرد. براساس این سیستم ، معاملات توسط گروهی از افرادی که سهم یا مالکیت ارز دارند ، مجاز شناخته می شود.
لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک چه نیازی را از کاربران برآورده می کند؟

هزینه های معاملاتی کم لیبرا (Libra) باعث می شود تا کاربران سود بیشتری ببرند همچنین انجمن Libra قول داده است که ارزش ارز را کنترل کند تا به اندازه سایر ارزهای رمزپایه نوسان نداشته باشد. البته هنوز مشخص نیست که چه راهکاری برای این کار در نظر گرفته اند، اما ثبات ارزش در مقابل عدم قطعیت، مزیت بزرگی خواهد بود.
لیبرا (Libra) ارز دیجیتال جدید فیسبوک با چه ریسک هایی همراه است؟

مشتریان عادی معمولا از تفاوت سیستم کار ارزهای دیجیتال معمولی و ارز دیجیتال لیبرا چندان اطلاعاتی ندارند. اما از آنجا که فیس بوک دارای بانک اطلاعاتی بزرگی از کاربران است که مشخص شده از Libra استفاده می کنند و ممکن است بتواند معاملات Libra را به افراد پیوند دهد. این می تواند یک نگرانی برای حفظ حریم خصوصی باشد. (معاملات بیت کوین ناشناس است زیرا شماره حسابهای مورد استفاده در معاملات بیت کوین به هویت فردی مرتبط نیستند.)
نقض های اخیر امنیت سایبری به افزایش آگاهی از آسیب پذیری های سیستم های IT کمک کرده است. همچنین مانند همه نرم افزارها ، اجرای و مدیریتLibra می تواند در برابر حمله هکرها آسیب پذیر باشد ، که به نوبه خود می تواند باعث شود کاربران بتوانند پول خود را از دست دهند.برای ثبت نام ارز لیبرا می توانید ازآموزش زیر استفاده کنید
 
آخرین ویرایش:

R E Z A 59

عضو جدید
ثبت نام رایگان ارز دیجیتال لیبرا رقیب اصلی بیت کوین

ثبت نام رایگان ارز دیجیتال لیبرا رقیب اصلی بیت کوین

گام اول:
با دو گزینه Sign In و Sign Up مواجه می شوید اگر قبلا در این سایت حساب دارید Sign In را انتخاب می کنید و اگر قصد دارید حساب جدیدی بسازید، گزینه Sign Up را انتخاب کنید. نام کاربری را در کادر اول وارد کنید و در دو کادر بندی یک رمز هشت رقمی را برای اکانت خود وارد کنید. سپس تیک قوانین را بزنید و در آخر برای عضویت بر روی Sign Up کلیک کنید.

گام دوم:
در صفحه بعد از شما درخواست ایمیل می کند. ایمیل خود را وارد کنید و سپس بر روی Submit ضربه بزنید.

گام سوم:
پس از انتخاب Submit دو دقیقه فرصت دارید،ایمیل ارسالی از Libra را باز کرده و ایمیل خود را تایید کنید. پس با مراجعه به ایمیل، ایمیل ارسالی لیبرا باز کرده و بر روی Confirm کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود. ( تایید ایمیل الزامی است )

گام چهارم:
پس از تایید ایمیل خود به داشبورد سایت لیبرا منتقل خواهید شد. تصویر زیر نمایی از قسمت کاربری لیبرا می باشد.

گام پنجم:
برای دریافت Libra از دو راه می توانید استفاده کنید. بروی claim کلیک کنید و هر 1 ساعت مقدار خاصی از ارز Libra را دریافت کنید و یا این که در قسمت Affiliate دوستان خود را به این ارز دعوت کنید و از ثبت نام آن ها لیبرا کسب کنید.
 
Similar threads

Similar threads

بالا