نیاز مبرم به Ansys workbench tutorial release 14

saeid15207

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.کسی از دوستان لینک دانلود
Ansys workbench tutorial release 14 را داره واسه دانلود بذاره.
باتشکر
:gol::gol::gol::gol:

marki

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.کسی از دوستان لینک دانلود
Ansys workbench tutorial release 14 را داره واسه دانلود بذاره.
باتشکر
:gol::gol::gol::gol:

سلام دوست عزیز. من یه تورنت آموزش انسیس پیداکردم که حدود 12GB حجم داشت.دانلودش کردم.فوق العاده است. شامل آموزشهاییه که خودشرکت تولیدکننده ی انسیس در شهرهای مختلف آمریکا طی جلسات آموزشی مختلف به کسانیکه ثبت نام کردند میده. اگر در مورد تورنت سوالی داشتی بپرس. موفق باشی.
http://ca.isohunt.com/download/368636493/ansys+tutorial.torrent

آخرین ویرایش:

saeid15207

عضو جدید
سلام دوست عزیز. من یه تورنت آموزش انسیس پیداکردم که حدود 12GB حجم داشت.دانلودش کردم.فوق العاده است. شامل آموزشهاییه که خودشرکت تولیدکننده ی انسیس در شهرهای مختلف آمریکا طی جلسات آموزشی مختلف به کسانیکه ثبت نام کردند میده. اگر در مورد تورنت سوالی داشتی بپرس. موفق باشی.

دوست عزیز با تشکر از شما ولی لینکی که گداشتید خرابه،اگه امکانش هست اصلاحش کنید.

Mechan

کاربر فعال

سلام
مهندس
لینکش خرابه خواهشا اصلاح کنید

sadegh1068

عضو جدید
دوست عزیز با تشکر از شما ولی لینکی که گداشتید خرابه،اگه امکانش هست اصلاحش کنید.

سلام
مهندس
لینکش خرابه خواهشا اصلاح کنید

دوستان من یه لینک تورنت از آموزش های انسیس دارم که واستون آپلود کردم. حالا نمیدونم همونی هست که دوست قبلیمون میکفت یا نه. ولی این هم آموزش های زیادی داره. در ضمن میتونید انتخاب کنید که هر قسمت دلخواهتون رو دانلود کنید

پیوست ها

• Ansys_Tutorials.7031932.TPB.rar
    62.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Mechan

کاربر فعال
دوستان من یه لینک تورنت از آموزش های انسیس دارم که واستون آپلود کردم. حالا نمیدونم همونی هست که دوست قبلیمون میکفت یا نه. ولی این هم آموزش های زیادی داره. در ضمن میتونید انتخاب کنید که هر قسمت دلخواهتون رو دانلود کنید
ممنون مهندس

این مال انسیس چنده ؟
در ضمن مال انسیس کلاسیکه یا انسیس ورک بنچ (ansys workbench)?

saeid15207

عضو جدید
دوست عزیز من گداشتم واسه دانلود،تموم شدنش دیگه به خداست(امیدوارم واسه ورژن 14 باشه یا آموزشاش خوب باشه)
بازم تشکر

آخرین ویرایش:

marki

عضو جدید
یه مجموعه جدید پیدا کردم به حجم 14.5 GB که آموزش اکثر ماژول های انسیس رو داره غیر از فلوئنت. به زودی فایل تورنتش رو آپلود می کنم. مربوط به انسیس 14 هست!

Mechan

کاربر فعال
یه مجموعه جدید پیدا کردم به حجم 14.5 GB که آموزش اکثر ماژول های انسیس رو داره غیر از فلوئنت. به زودی فایل تورنتش رو آپلود می کنم. مربوط به انسیس 14 هست!
سلام مهندس جان ، خوبی ؟
واقعا لطف کردی ، خیلی ممنون ، فایل تورنت میشه دانلود کرد ممنون ،
این مجموعه رو بزاری خیلی عالی میشه ومنتظریم واسه دانلودش ،
دمت گرم داداش
:gol:;):gol:

?Why

عضو جدید
کسی نیست بتونه یه Account Number جور کنه ؟
بعضی دانشگاه ها مث که به دانشجوهاشون میدن ... البته به احتمال زیاد هیچ کدوم از دانشگاههای داخلی همچین شیرین کاری ای نمیکنن ...
کسی اینجا نیست یه اکانت اینجا بسازه دسته جمعی از همون استفاده کنیم ؟ میشه اصن ؟ :surprised:

marki

عضو جدید
سلام مهندس جان ، خوبی ؟
واقعا لطف کردی ، خیلی ممنون ، فایل تورنت میشه دانلود کرد ممنون ،
این مجموعه رو بزاری خیلی عالی میشه ومنتظریم واسه دانلودش ،
دمت گرم داداش
:gol:;):gol:
سلام دوست عزیز. قابلی نداشت. تورنت مجموعه جدید رو آپلود کردم. راستی می دونید چه طور باید مطالعش کنید؟مشاهده پیوست Ansys 14.5 Tutorials.rar

marki

عضو جدید
زنده باشی دوست عزیز :)
یعنی چی چطوری مطالعه کنم ؟ نه نمیدونم اگه چیزی لازم است بگین ، راهنمایی کنین؟

سلام اخوی!! توی هر مبحثی که وارد بشی، مثلا" فولدر Design Modeler یا Thermal یا ... ، یه سری پی دی اف هست به اسمهای Lecture-xx و Workshop-xx. لکچرها شامل مطالب آموزشی هستند و ورک شاپ ها شامل تمرینات کاربردی. هر فایلی هم که برای انجام ورک شاپ ها لازمه داشته باشید ( مثل مدل های سه بعدی، مش بندی و ... ) درون فولدر Workshop Input Files قرار داره. ترتیب مطالعه ی این لکچرها و ورکشاپ ها طبق برنامه ایه که توی یه پی دی اف یه اسم Agenda می تونید ببینیدش. یه نگاه به پوشه بندی مطالب دانلود شده بندازید همه چیز رو متوجه می شید.

Mechan

کاربر فعال
سلام اخوی!! توی هر مبحثی که وارد بشی، مثلا" فولدر Design Modeler یا Thermal یا ... ، یه سری پی دی اف هست به اسمهای Lecture-xx و Workshop-xx. لکچرها شامل مطالب آموزشی هستند و ورک شاپ ها شامل تمرینات کاربردی. هر فایلی هم که برای انجام ورک شاپ ها لازمه داشته باشید ( مثل مدل های سه بعدی، مش بندی و ... ) درون فولدر Workshop Input Files قرار داره. ترتیب مطالعه ی این لکچرها و ورکشاپ ها طبق برنامه ایه که توی یه پی دی اف یه اسم Agenda می تونید ببینیدش. یه نگاه به پوشه بندی مطالب دانلود شده بندازید همه چیز رو متوجه می شید.
ممنون مهندس
ولی یه مشکلی هست تو دانلود ، که فایلی که شما آپلود کردین انگار دانلود نمیشه!
من عکسشو هم میزارم نگا کنید ، Ansys 14.5 tutorials مال فایل شما ست که دانلودی نشون نمیده اون یکی یه فایل دیگه است که دانلود میشه ورنگشم آبیه !

پیوست ها

• ansys.jpg
    ansys.jpg
    23.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ansys2.jpg
    ansys2.jpg
    11.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

marki

عضو جدید
ممنون مهندس
ولی یه مشکلی هست تو دانلود ، که فایلی که شما آپلود کردین انگار دانلود نمیشه!
من عکسشو هم میزارم نگا کنید ، Ansys 14.5 tutorials مال فایل شما ست که دانلودی نشون نمیده اون یکی یه فایل دیگه است که دانلود میشه ورنگشم آبیه !
درست میگی رفیق. من خودم این تورنت رو چند روزی بیشتر نیست که گذاشتم واسه دانلود. حدود 32 درصد گرفته ولی الان دیگه دانلود نمی شه. احتمالا در حال حاضر منابع نداره.

strangeson

عضو جدید
اگر 24 ساعته به اینترنت وصلید، در همون وضعیت بگذارید بمونه. اگر منابع وصل شدند خودبه خود دانلود میشه.

سلام marki جان
میخواستم بپرسم این فایل هارو خودت دانلود کردی ؟ میشه بیام از خودت بگیرمش ؟ اگه بشه خیلی خوب میشه

mimi66mimi66

عضو جدید
سلام marki جان
میخواستم بپرسم این فایل هارو خودت دانلود کردی ؟ میشه بیام از خودت بگیرمش ؟ اگه بشه خیلی خوب میشه

سلام به دو دوست عزیز marki و strangeson

می خواستم ببینم در صورت امکان اگه مقدور هست از هرکدام از دوستان، فایل های دانلود شده رو حضوراً بگیرم ، چون دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم.
این قضیه برام خیلی مهم چون باید کمتر از یک ماه کامل به ansys مسلط بشم، واقعاً ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

ایمیل من : majid.m.abdi1987@gmail.com
موبایل :09354037737

marki

عضو جدید
سلام به دو دوست عزیز marki و strangeson

می خواستم ببینم در صورت امکان اگه مقدور هست از هرکدام از دوستان، فایل های دانلود شده رو حضوراً بگیرم ، چون دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم.
این قضیه برام خیلی مهم چون باید کمتر از یک ماه کامل به ansys مسلط بشم، واقعاً ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

ایمیل من : majid.m.abdi1987@gmail.com
موبایل :09354037737

سلام دوست عزیز
شرمنده از اینکه دیر جواب می دهم.
من در حال حاضر مجموعه آموزشی قدیمی تر که سه عدد دی وی دی هست رو دارم ولی این مجموعه جدید که تورنتش رو آپلود کردم خودم هنوز دانلود نکردم.