نیازمند اطلاعات برای پایان نامه: طراحی شهرک سینمایی

smst

عضو جدید
ممنون میشم اگه دوستانی در این زمینه اطلاعاتی دارند در اختیارم قرار بدن. پیشاپیش سپاس گزارم.:)

fereshte1111

عضو جدید
ممنون میشم اگه دوستانی در این زمینه اطلاعاتی دارند در اختیارم قرار بدن. پیشاپیش سپاس گزارم.:)

دوست خوبم از اونجاییکه من خودم خیلی به موضوعاتی که به سینما و موسیقی و اینها مربوط میشه و دوست دارم پیشنهاد میکنم حتما به شهرک های سینمایی تهران سری بزنید که مطمئنا بیشتر اطلاعات دستتون میاد هم شهرک سینمایی دفاع مقدس داریم هم عادی.موفق باشی;)

smst

عضو جدید
دوست خوبم از اونجاییکه من خودم خیلی به موضوعاتی که به سینما و موسیقی و اینها مربوط میشه و دوست دارم پیشنهاد میکنم حتما به شهرک های سینمایی تهران سری بزنید که مطمئنا بیشتر اطلاعات دستتون میاد هم شهرک سینمایی دفاع مقدس داریم هم عادی.موفق باشی;)

طی مشورتی که با چند تن از اساتید و دوستان تاتریم داشتم، به این نتیجه رسیدم که طراحی شهرک سینمایی برای پروژه کارشناسی لقمه بزرگتر از دهنه، واسه همین و با توجه به علاقه دیرینم به هنر بازیگری و بخصوص تاتر، تصمیم به طراحی آموزشگاه هنر نمایش یا تاتر گرفتم.;) اما در کل بی خیال این طرح هم نشدم و قصد دارم اطلاعات جمع کنم و برای مقاطع بالاتر، طراحی شهرک سینمایی رو ارائه بدم.

از راهنماییتون ممنونم و از دوستیتون خوشحال سرفراز.

بالا