نگذارید نوروز به نام افغانستان ثبت شود

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان ملل متحد نظر سنجی بزرگی را در ارتباط با ثبت جهانی نوروز انجام داده است مبنی بر این که اگر یک میلیون نفر از ایران به سازمان ملل ایمیل بفرستند این روز به نام ایران ثبت خواهد شد اما اگر به اندازه کافی ایمیل زده نشود این روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد.از حق کشورتان دفاع کنید و نگذارید که نام ایران و ایرانی از جهان... محو شود.نگذارید که بلایی که بر سر خلیج فارس ما آمد بر سر نوروز ما هم بیاید.

http://www.PetitionOnline.com/Norouz

این برام ایمیل اومد:(...هر کس حداقل یکبار امضا کنه:gol:
واقعا چقدر بدبخت شدیم، نه؟:(:(:(

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر ما ایرانی ها بدبخت شدیم
یک روز برای نام خلیج فارس می جنگیم و حالا برای نوروز
لعنت به این حکومت که همه چیز ما رو داره ازمون می گیره
اگر حکومت قبل مستبد بود اما حداقل به رسم و آیین های ایرانی می تونستیم افتخار کنیم و دنیا روی این مسائل برامون ارزش خاصی قائل بود. اما حالا...

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم امضا کردم.
ولی اون تو چیزی راجب ایران ننوشته که

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
امضای منو ببینن ،ولنتاین رو هم به اسم ایران ثبت می کنن :surprised: :redface:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان ملل متحد نظر سنجی بزرگی را در ارتباط با ثبت جهانی نوروز انجام داده است مبنی بر این که اگر یک میلیون نفر از ایران به سازمان ملل ایمیل بفرستند این روز به نام ایران ثبت خواهد شد اما اگر به اندازه کافی ایمیل زده نشود این روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد.از حق کشورتان دفاع کنید و نگذارید که نام ایران و ایرانی از جهان... محو شود.نگذارید که بلایی که بر سر خلیج فارس ما آمد بر سر نوروز ما هم بیاید.

http://www.PetitionOnline.com/Norouz

این برام ایمیل اومد:(...هر کس حداقل یکبار امضا کنه:gol:
واقعا چقدر بدبخت شدیم، نه؟:(:(:(
ممنون امضا کردم

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امضا کردم.
ای کاش حکومتی داشتیم که به اصالت ما اهمیت میداد. اونوقت کافی بود فقط یه اعتراض رسمی بکنن تا حل شه.. یا یه بار توی تلویزیون اعلام میکردن تا در عرض 1 روز 10 میلیون امضا کنن.. اما افسوس..
حالا اگه در مورد عید غدیر بود.. حکومت ما دنیا رو به خاک و خون میکشید تا بتونه تمام اعیاد اعراب رو ثبت کنه و تازه یه پا هم از خود اعراب جلوتر بود. اگه دست اینا بود همین امروز اعلام میکردن که ما یه کشور عربی هستیم و پارسی نیستیم. حود اعراب حسرت میخورن که بتونن قدمت فرهنگی ما و رسوم ما رو داشته باشن.... بعد اینا چسبیدن به اعیاد و مناسبت ها و رسوم و خرافات و همه چیز اعراب و آرزو میکنن عرب باشن!!
خدایا آن را که عقل دادی، چه ندادی و آنرا که عقل ندادی چه دادی

آخرین ویرایش: