نمیتونم دانلود منیجر رو از کامپیترم پاک کنم!!!

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام من دانلود منیجر رو قبلا دانلود کرده بودم ولی اعتبارش تموم شده. خب دیگه کاری با دانلود منیجر ندارم. ولی هر وقت میخام دانلود معمولی کنم،پیغام میده اعتبار شما تموم شده و درنتیجه دیگه فایل مورد نظرمو دانلود نمیکنه! نمیدونم چکار کنم؟؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
دانلودرتون چیه؟؟؟
برید تویه تنظیماتش و سعی کنید همگام سازیش رو با مرورگرتون رو از بین ببرید...
باتشکر...

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
اگه نشه یه نرم افزار رو Unistall کرد، به چه دردی می خوره؟؟؟
می تونید داخل مرورگر IE از منوی Tools گزینه ی Manage add on رو انتخاب کنید. حالا از قسمت سمت راست Download manager رو پیدا کنید و Disableش کنید!
در مورد مرورگرهای دیگه هم تقریباً همین طوریه!

alifaall

عضو جدید
با سلام
1-میتونی دانلودرتو remove کنی
2-میتونی از منوی downloadبعد option و بعدgeneral بری و تیک نرم افزارهایی که نمی خوای دانلودشون با دانلودرت انجام بشه رو برداری.

V TEAM

عضو جدید
سلام
در مواقعی که نتوان یک فایل یا یک پوشه یا هر چیزی که در داخل ویندوزو یا درایو باشه رو پاک کرد
ابتدا میتوان نرم فزار رو از taskbar ویندوز terminate کرده وسپس نرم افزار رو فرمت کرد
یا اینکه نرو افزار Unlocker رو از اینترنت دانلود کرده و با این نرم افزار- نرم افزار مورد نظر رو پاک کرد.
البته کار با این نرم افزار بدین صورت هستش که وقتی یه برنامه یا پوشه رو DELET میکنین وقتی برنامه در حالت اجرا باشه این نرم فزار نشون میده که برنامه در حال اجرا هستش
و باید اون برنامه رو TERMINATE کرده و سپس برنامه رو از طریق این نرم افزار فرمت یا حذفش کنین

این هم عکسی از این برنامه
http://images.snapfiles.com/screenfiles/Unlocker.gif
در ضمن در خیلی از مواقع من ویروس ها رو با این نرم افزار پاک کردم
برای مثال ویروس SYSANTI که آیکونش هم درست شبیه ایکون وورد هستش
ادرس فایل اصلی ویروس هم توی ادرسیه که در زیر هستش و شما با فرمت این فایل دیگه بقیه فایلهای اون رو از درایو هاتون میتونید حذف کنید

C:\Program Files\Common Files

با تشکر از مدیر سایت وسایر عزیزان فعال

آخرین ویرایش:

khalil_neisi

عضو جدید
نرم افزار WinXP Manager را در کامپیوتر خودتان نصب کنید اگر هنوز Internet Download Manager در سیستم شما نصب است با این برنامه uninstall کنید چون این برنامه قدرت زیادی در پاک کردن نرم افزارها دارد و اگر قبلاً Internet Download Manager را حذف کرده‌اید و هنوز به شما پیغام می‌دهد با همین برنامه وارد Optimizer>startup manager شوید و از آنجا ریجستری مربوطه را حذف کنید

zagato

عضو جدید
محیط سیف مود رو امتحان کن جواب نداد ، نرم افزارهی حذف برنامه هم هست

star700

عضو جدید
سلام دوست عزیز
در مورد دانلود منیجر یک سوال دارم ازتون...
وقتی میخوام فایلی رو دانلود کنم با این خطا مواجه میشم.......... Untitled.png
مشکلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی فرمایید..

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
وقتی میخوام فایلی رو دانلود کنم با این خطا مواجه میشم.......... مشاهده پیوست 201421
مشکلش چیه؟

شاید فایل مورد نظرتون رو از سرور سایت برداشتن!

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
وقتی میخوام فایلی رو دانلود کنم با این خطا مواجه میشم.......... مشاهده پیوست 201421
مشکلش چیه؟
سلام
برو تو تنظیمات، تب پروکسی/ساکس ، حالا تیک گزینه use proxy رو بردار.

star700

عضو جدید
تیک گزینه use proxy رو از قبل برداشته بودم...
فایل مورد نظرم رو تازه گذاشته بودن،
کلا هر فایلی رو بخوام دانلود کنم این خطا رو میده.از سایت های مختلف موارد مختلف امتحان کردم :/