نمونه های مدلسازی و رندرینگ:SKETCHUP

vid art 20

عضو جدید
جناب مهندس یگانگی
سلام، با تشکر از زحمات شما ،میخواستم ازتون خواهش کنم اگر پودیوم v2- 2.8 رو با همراه سریال نامبرش هست، زحمت بکشید و لینک دانلود اش در سایت قرار بدهید.

pritzker

عضو جدید
توی نور پردازی ضعف دارم. لطفا راهنماییم کنید که چه نورهایی با چه پارامترهایی کار کنم بهتره.
این یه نمونه از کارهامه که گذاشتم. لطفا نظر بدید که دیگه در چه قسمتهایی ضعف دارم.

پیوست ها

• final 1.jpg
    final 1.jpg
    38.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • final 3.jpg
    final 3.jpg
    29.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pritzker

عضو جدید
لطفا لینک دانلود موتورهای رندر اسکچاپ رو با معایب و مزایای هر کدوم بزارید و توضیح بدید. من با وی ری کار میکنم. ولی ظاهرا موتورهای کارامد دیگه ای هم وجود دارند که طرفدارهای خودش رو داره

سمیرااااا

عضو جدید
سلام yeganegiجان من با پودیوم کار می کنم ورژن 1.7 خیلی خوب و راحته اما ورژن 2.8 خیلی کامله دنبالهشم اگه میتونی کمک کن بدجوری لنگشم ورژن قدیمیه یکم تو انواع نورپردازیا کم داره با تو متریالا کمکم کننننننننننننننننن

dadashpoor

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان نظر فراموش نشه h

آخرین ویرایش:

avishani

عضو جدید
اگه زیاد کار میکردی چی میشد دوست عزیز
خوب شده
شاید به کف یه انعکاس میدادی بهتر میشد
تخت خوابه هم غیر واقعیه
به نظرم نورو خیلی قشنگ اوری داخل
متریال با ویری دادی؟؟من خییییلی مشکل دارم توی متریال دادن . ایا پلاگین متریالی هست که راحت بشه ازش استفاده کرد؟

cpu 2011

عضو جدید
اگه زیاد کار میکردی چی میشد دوست عزیز
خوب شده
شاید به کف یه انعکاس میدادی بهتر میشد
تخت خوابه هم غیر واقعیه
به نظرم نورو خیلی قشنگ اوری داخل
متریال با ویری دادی؟؟من خییییلی مشکل دارم توی متریال دادن . ایا پلاگین متریالی هست که راحت بشه ازش استفاده کرد؟

کف انعکاس داره ولی انعکاس کم. چون متریال من پارکت نیست و از کف پوش استفاده کردم. البته چون کفپوش استفاده شده باید یکم بهش بافت اضافه میکردم ولی همونطوری که اول گفتم به علت کمبود وقت صرف نظر شده.

باز هم به علت کم بود وقت از آرشیو آرک مدلم برای تخت خواب استفاده کردم و مدل تخت کار خودم نیست.

بله متریال ویری هست. شما با خود پلاگین ویری میتونید به هر سطحی که مورد نیاز هست متریال بدید.

avishani

عضو جدید
سلام بچه ها
لطف میکنید نظر بدبد
اوایل مرداد کار کردم
نورپردازی با پودیوم دادم متریالشم ساده هستش بلد نیستم با ویریش کار کنم
2..jpg

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
لطف میکنید نظر بدبد
اوایل مرداد کار کردم
مشاهده پیوست 80975

هنوز خیلی جای کار داره ... پادیوم فکر نکنم رندر خوبی باشه ... توآلایت خوبه ... یه چیز تو مایه های وی ری.

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان نظر فراموش نشه h

کار خوب شده مهندس...فقط اگر تونالیته رنگ مشکی که برای سنگ انتخاب کردی کمی با رنگ شیشه ها فرق می کرد بهتر می ;) شد البته نا گفته نماند استفاده از آسمان و اندکی تابش خورشید در آب زیبایی کار را دوبرابر می کنه...

عاشق تابش نور و بازتابشم ببین چه خوب شده فقط چندتا از همین نور omni با شدت خیلی کم در کف کار کن جلوه کف نیز نمایان شود...

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
لطف میکنید نظر بدبد
اوایل مرداد کار کردم
مشاهده پیوست 80975

الان رندریتور پای تا پای بقیه رندرا داره پیشرفته تر میشه از اون استفاده کن...از بین رندریتور-وی ری-پودیوم متریال دادن در نسخه جدید رندریتور بسیار شیرین و ساده هست من با هر سه کار کردم هرچه متریالت با کیفیت تر باشه رندرت عالی تر میشه...اگر سوالی بود خوشحال می شم بتونم کمک کنم...

dadashpoor

عضو جدید
عاشق تابش نور و بازتابشم ببین چه خوب شده فقط چندتا از همین نور omni با شدت خیلی کم در کف کار کن جلوه کف نیز نمایان شود...[/QUOTE]

ممنون از نظرتون ولی اینا نوره omni نیستن متریالن ی جورایی مثل روشن کردن tv از زیر منوی emissive ولی بازم ممنون :smile:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

m2e

عضو
سلام به همه دوستان
دوستان من یک مشکل بزرگ دارم من بروی سیستمم یندوز 64bit دارم و sku8 یک مدت که با یک فایل کار میکنم هنگ میکنه وقتی از هنگ در میاد صفحه سیاه میشه یا همان به اصطلاح بلانک میشه و دیگه هیچ کار نمیشه کرد لطفآ کمکم کنید

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
VRAY 1.49

که البته این سایت مهندسین زحمت میکشه و کیفیت عکسها رو خیلی پایین میاره و اصلا کیفیت واقعی رندر معلوم نمیشه ... توی سایتهای دیگه هم اپلود میکنیم و میزاریم عکس باز نمیشه !!!

10.jpg9.jpg

asegroup20

عضو جدید
بسیار زیبا.
من یه مشکلی دارم از بابت همین موج آبی که کار کردی.
نمی دونم چطوری میشه مواجش کرد.میشه آموزشش بدین.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسیار زیبا.
من یه مشکلی دارم از بابت همین موج آبی که کار کردی.
نمی دونم چطوری میشه مواجش کرد.میشه آموزشش بدین.

من متریال آب دادم با بامپ هایی که شبیه موج هستند که باید دائم رندر بگیرید و اعداد بامپ و رو بالا پایین کنید تا ببینید چقدر موج برجسته میشه . همچین این آب دارای رفلکت زیاد و رفرکشن برای شکست نوره.