نمونه درخواست های غیراصولی کاربرهای صنایع غذایی

؟؟؟

عضو جدید
سلام

سلام

من یه مقاله انگلیسی دررابطه با اضافه کردن پروتئین های ماست... جهت افزایش کیفیت نان های فانتزی میخواستم که بهم گفتن میشه از سایت Sidبگیرم ولی هرکاری کردم نداد
اگه کسی این مقاله رو داره لطفاً کمکم کنه.
ممنون
فقط لطفاً سریع تر واجبه واسه پروِژم:cry:

hobab43

عضو جدید
درخواست 2 تا مقاله خوب فارسی در مورد ویتامین k و فولات

درخواست 2 تا مقاله خوب فارسی در مورد ویتامین k و فولات

با سلام خدمت اساتید محترم،
2 تا مقاله کامل و خوب می خوام. ویتامین k و فولات(اسید فولیک) برای درس تغذیه تکمیلی

ممنونتون میشم کمکم کنید.من شاغلم وقتم خیلی محدوده

hobab43

عضو جدید
ویتامین k و فولات(اسید فولیک)

ویتامین k و فولات(اسید فولیک)

با سلام خدمت اساتید محترم،
2 تا مقاله کامل و خوب می خوام. ویتامین k و فولات(اسید فولیک) برای درس تغذیه تکمیلی

ممنونتون میشم کمکم کنید.من شاغلم وقتم خیلی محدوده

a3emoon

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز فوری به چند مقاله جدید و خوب در مورد انواع مایکو توکسین ها در انواع شیرخشک (صنعتی و نوزاد و غذای کودک) نیازمندم.
ممنون می شم برام بگذارید.

حنانه9

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
مي‌خوام توي اين تاپيك فايل بعضي از كتاب‌ها و مقاله‌هايي رو كه فكر مي‌كنم مفيد باشن بذارم، البته تمومشون لاتين هستن. اگه كسي درمورد موضوع خاصي كتاب و مقاله مي‌خواد درخواست بده.:thumbsup2:

سلام خوبی؟من گرایشم صنایع غذاییه.اسم درسای تخصصیمونو نمیدونم البته اگه اسم کتابایی روکه باید برای گرایشمون تو دانشگاه پاس کنیم چیه؟مولفش هم کیه میشه بی زحمت بهم بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم

melisa-m

عضو جدید
سلام من شدیدا به یک ebook در رابطه با freeze drying احتیاج دارم کمکم کنید:cry:

tamanaei

عضو جدید
هیدروکلوئیدها و رئولوژی صمغ عربی

هیدروکلوئیدها و رئولوژی صمغ عربی

مطلب می خوام

ashkanmmm

عضو جدید
سلام sanam jonمی خواستم ببینم مقاله جدید از تولید یا فرآوری قند چیزی داری برام بفرستی؟؟؟؟ اگه فارسی باشه که خیلی عالیه!!!مر30

melisa-m

عضو جدید
سلام دوستان به منم کمک کنید ممنون میشم یه مقاله در مورد رئولوژی شکلات
اگه هم فارسی و هم انگلیسی باشه ممنون میشم:cry:

الهام پاییزی

عضو جدید
سلام دوستان عزیز مقاله هایی با موضوع آنتی اکسیدان و استخراج آنتی اکسیدان گوجه و گردو نیاز دارم مرسی

tara58

عضو جدید
کمک فوری از دوستان خوبم

کمک فوری از دوستان خوبم

سلام دوستان من ترم اول ارشد هستم خیلی خیلی ممنون می شم ای بوک یامقاله ریویو در زمینه ترکیبات نامطلوب بوجود آمده در مواد غذایی (مصنوعی ، طبیعی، حاصل فرآیند )مربوط به درس شیمی مواد را به من معرفی کنید.

الهام پاییزی

عضو جدید
سلام دوستان عزیز مقاله یا مطالب ترجیحا فارسی در رابطه با دسر لبنی یا دنت لازم دارم مرسی

sadic

عضو جدید
سلام به همگی...
بچه ها موضوع پروژه من راجع به اثر آنتی اکسیدانی اسانسای گیاهی روی روغنه
کسی راجع به این پروژه تا حالا تحقیقی داشته مقاله ای بهم معرفی کنه؟مرسی

m--

عضو جدید
سلام sanamjon
یه مقاله انگلیسی از ساینس دایرکت در مورد گوشت حالا هرچی باشه فقط به درس گوشت تکمیلی ربط داشته باشه, ترجمه شو هم میخوام:)

فرشید جعفری

عضو جدید
سلام اگه متن انگلیسی درباره رئولوزی یه ماده غذایی دارین واسم بفرستین.واسه سمینار میخوام ترجمه هم داشته باشه

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام اگه متن انگلیسی درباره رئولوزی یه ماده غذایی دارین واسم بفرستین.واسه سمینار میخوام ترجمه هم داشته باشه

چه دانشجوی فعالی هستین شما!!
حداقل مقاله می خواستی!!
بعد ترجمه مشکل داشتی می پرسیدی
انقد ضعیفی؟!؟
استادتون کیه؟

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوست عزیز.خوبین؟
من به دلیل مشغله کاری چند وقت بود به سایت سر نمیزدم.
دوستم من درباره استارترها و انواع و کاربردشان در لبنیات و ماست و دوغ و در این حدود نیاز به مقاله بالای 2011دارم فارسی و انگلیسی لطفا هر کس تونست پیدا بکنه واسم پیغام خصوصی بزاره تا ایمیلمو بهش بدم.ممنون

پروانه سفید

عضو جدید
الوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو؟
کسی واسه کمک نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3182673

عضو جدید
با سلام اگه میشه مطالبی راجع به تولید فیلم های خوراکی از صمغ ها رو بذاریدو ممنون

mehdi.yousefi840

عضو جدید
سلام دوست عزیز.خوبین؟
من به دلیل مشغله کاری چند وقت بود به سایت سر نمیزدم.
دوستم من درباره استارترها و انواع و کاربردشان در لبنیات و ماست و دوغ و در این حدود نیاز به مقاله بالای 2011دارم فارسی و انگلیسی لطفا هر کس تونست پیدا بکنه واسم پیغام خصوصی بزاره تا ایمیلمو بهش بدم.ممنون

سلام . در باره استارترها تا چه حد ؟ کاربردی یا شناسایی سوش ها و...؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yasaminabi

عضو جدید
چرا هیچ کس کمک نمیکنه.....توروخدا کمک کنید موضوع واسه پایان نامه میخام در هر زمینه که شد فرق نداره فقط خوب باشه....مرسی​

elina.m

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/642235-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/642235-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%

سلام من یه مقاله راجع به ضد عفونی کردن تجهیزات صنایع غذایی و تشکیل بیو فیلم میخوام. ممنون میشم.:smile:

new moon

عضو جدید
با سلام...من سه تا مقاله انگلیسی درباره شیمی مواد غذایی و البته با موضوعات مرتبط به هم میخواستم ولی در پبدا کردن موضوع دچار مشکل شدم..:(:cry: آیا موضوع شبربن کننده های مصنوعی خوبه؟؟ لطفا راهنماییم کنید با تشکر ...:)

ننی

عضو جدید
لطفا مقاله لاتین در مورد خصوصیات عملکردی پروتیین ها واسم بذارید.شدیدا احتیاج دارم:cry: