نظر شما چیه، استقلال کهکشانی تره یا پرسپولیس؟؟؟!!

نظر شما چیه، استقلال کهکشانی تره یا پرسپولیس؟؟؟!!

• مجموع رای دهندگان
    38
  • نظرسنجی بسته .

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه که اینجا شده شعبه جدید تاپیک کل کل ...استارتر هم چیزی نمیگه ...90 درصد پستها خارج از موضوع تاپیکه ....
و متاسفم برای کسی که ضعف و اشتباه کسی رو اینقدر تکرار کنه و به رخ بکشه و از ضعف و اشتباه دیگران برای کل کل و جواب دادن به مخالفش استفاده میکنه .....حالا اون شخص هر کی بخواد باشه و هر کاری که بخواد کرده باشه ....

درمورد سوال اصلا از لقب کهکشانی خوشم نمیاد کلی هم بار حاشیه ایی با خودش داره .....
و از اونجایی که مدیرعاملمون گفته نگید مام استفاده نمیکنیم این لقب باشه برای استقلال ....
به قول کریم آقای گل کهکشانی مال اثطغلول قهرمانی مال ما ...

دوستان عزیزم قرار بود فقط و فقط در نظر سنجی شرکت کنید و اگه موضوعی رو راجب تیم خودتون(تیم خودتون) که میدونید باید ذکر بشه بگید قبلا گفته بودم این بحث به جای قشنگی نمیره و از همه خواهش کرده بودم که این بحث کش پیدا نکنه ممنونم از همراهی شما:gol:

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به خوودت زحمت بدی و چند تا پست قبلو بخونی میفهمی که استارتر چی گفته
شماخودتون شروع کردین برو پستارو بخون لطفا بعدا بیا و این حرفارو بزن
کسی از ضعف شما حرف نزد فقط کارایی که کردینو گفتیم همین
به قول سرمربی تون این فصل فقط دوازدهم نمیشین همین............
اون آقای گلتونم میبینیم............
برین خوش باشین که میتونین قهرمان بشین

دوستان عزیزم قرار بود فقط و فقط در نظر سنجی شرکت کنید و اگه موضوعی رو راجب تیم خودتون(تیم خودتون)که میدونید باید ذکر بشه بگید قبلا گفته بودم این بحث به جای قشنگی نمیره و از همه خواهش کرده بودم که این بحث کش پیدا نکنه ممنونم از همراهی شما:gol:

آخرین ویرایش:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب معلومه استقلال.....

داری ازما اعتراف میگیریییییییییییییییییییی.....؟:smile:

من کاری به این حرفا ندارم

درکل طرفدار استقلالم
هم از بازیش خوشم میاد،هم ازبچه ها و... که در تیم پرسپولیس متاستفانه ندیدم!
شرمنده
جواب : استقلال

معلومه استقلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااال ما همیشه به پرسپولیس04 سریم

طبق خبری که از سرویس امنیتی ایران صادر شد مدیر عامل استقلال به دلیل انفجار بمب هسته ای دستگیر شد در این زمینه خبری دیگری از نیروی انتظامی به گوش میرسد: محمد رویانیان به دلیل ترکاندن ترقه چهارشنبه سوری بازداشت و با ضمانت کارت ملی ازاد شد.

خب مشخصه دیگه
آبی همیشه قهرمان // استقلال مقتدر

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
چرا جو متشنج میکنی تو؟؟؟:D

دوستت دارم محسن جان...هدف ما یه کل کل دوستانه بود فکر نمیکردم کار به توهین بکشه حالم هم از یه مشت فوتبالیست مفت خور بهم میخوره ;)آدمایی که حرف زدنشون رو هم بلد نیستن :biggrin:شخصیت درستو حسابی هم که ندارن- زمین بازی رو هم که با جای دیگه اشتباه میگیرن (اشاره به شیس و نصرتی)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستت دارم محسن جان...هدف ما یه کل کل دوستانه بود فکر نمیکردم کار به توهین بکشه حالم هم از یه مشت فوتبالیست مفت خور بهم میخوره ;)آدمایی که حرف زدنشون رو هم بلد نیستن :biggrin:شخصیت درستو حسابی هم که ندارن- زمین بازی رو هم که با جای دیگه اشتباه میگیرن (اشاره به شیس و نصرتی)

میدونم فرزادم من به شوخی بهت گفتم چرا متشنج میکنی ولی در کل دست به تشنجت حرف نداره ها!!:biggrin:

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
داداش من خوب نیست آدم نمک بخوره نمک دون بشکنه همونطوری که هرچی اصفهان داره از تهران داره سپاهانم هرچی داره از تیم های تهرانی بخصوص استقلال داره.........
بعدشم ما اینجا گفتیم بین استقلال و پرسپولیس که دو تیم تهرانی هستند کدوم یار گیری بهتری کده نخواستیم بدونیم کی طرفدار چه تیمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا ما اصفهانی نیستیم بعد هم شما اینقدر خودتو ناراحت نکن;) هت تریک سپاهان اعصاب قرمز آبیارو بهم ریخته ها:biggrin:

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز

با یه بخشی از حرفات موافقم ولی شیث رو اینجوری مینویسنا
بعدم بدجوری سپاهانی هستس اومدی تو یه نظرسنجی که اصلا به سپاهان ربط نداره
پس برو به کار و درست برس

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما اصفهانی نیستیم بعد هم شما اینقدر خودتو ناراحت نکن;) هت تریک سپاهان اعصاب قرمز آبیارو بهم ریخته ها:biggrin:

قبلا گفتم اونوقتی که استقلا قهرمان اسیا میشد سپاهان کجا بود؟
این سیاست فدراسیون بود که مثلا فوتبال از دوقطبی در بیاد اومدن سپاهان رو علم کردن
ضمنا دو تا قهرمانیتونم که با امیر خان ما بوده.دی

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسيدن نداره...........پرپسپوليس رو عشقههههههههههههههههههه