نظر سنجی پیو: بیشتر مردم دنیا نسبت به ایران نگرش منفی دارند.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر من .... حکومت ایران ، جمهوری اسلامیه ... اسلام هم نمبگه حمله کنید و کشورگشایی....
اسلام میگه دفاع کنید .
اگه قرار بشه ما هم حمله کنیم که میشیم مثه ارتش نازی و آمریکا و استکبار !
من هم حرف شما رو زدم دز جواب دوستمون .... براشون مقایسه جامعه های غیز دینی رو انجام دادم که چه مقدار به کشورهای دیگه حمله کردند...حتی اونایی که به منجی آخر الزمان اعتقادی ندارند. ....
جکومت اسرائیل به هیچ وجه یک حکومت ایدیولوژیک مذهبی نیست .من حکومت الان اسرائیل یک حکومت ایدیولوژیک نژادی میدونم. و هیچ وقت ادعای مدیریت جهانی و ارزوی حکومت امام زمانی وجود نداره..در ضمن همه میدونیم حکومت اسرائیل در دست مذهبی های اسرائیل نیست که اگر بود واویلا بود .سیستم حکومت اسرائیل در حال حاضر سکولار دموکرات هست و یک حکومت مذهبی اون را اداره نمیکنه.

دوست عزیز خواهشا الان را نگاه نکن.به اینده هم نظر داشته باش.فکر کردی این همه امریکا و جامعه جهانی از هسته ای شدن ایران میترسند .ترسشون از 4 تا موشک هسته ای و ایت الله خامنه ای هست؟؟؟
نه عزیز من قضیه خیلی خطرناک تر از این چیز هاست.متاسفانه در ایران داره یک تندروی بسیار قدرتمند شکل میگیره.خیلی هم هدفمند و اروم اروم و ساکت دارند به کار خودشون میرسند.
جامعه جهانی ترسش بعد از دوره ایت الله خامنه ای هست.قدرت این ها به حدی هست که تن خیلی از بزرگان نظام را به لرزه اورده.
البته همین نیروهای تندرو از طرفی نقطه قوت نظام هستند و نابود کردنشون نتیجه اش نابودی نظام را به همراه داره.
به نظر من الان یک ایرانی مخالف نظام هم باید برای سلامتی ایت اله خامنه ای دعا کنه چون ایشون فعلا دارای دارای شخصیت کاریزماتیک بین تندروها هست الان منظورم مهره های اصلی نیست
دیگه بیشتر از نمیتونم بازش کنم.
شما میتونی نظر خوئت رو داشته باشی اما حکومت اسرائیل دارای یک حکومت دینی هستش که بر مبنای یهود و صهیون هست ..... اگر اینطوری که شما میگی نبود نیازی به بیرون راندن بقیه اقلیت های دینی از فلسطین اشغالی نبود.... صهیون ها هم مثل گروهک های تندروی اسلامی میمونن و دارای نقشه ها و هدف های مهم دینی و اعتقادی خودشون هستند و دست گذاشتند روی سرزمینی که از اول مورد مناقشه ادیان مختلف بوده و هست..... اون بحث نژادی که شما به میون میاری کاملا رد هستش چون در هنگام تشکیل اسرائیل یهودی ها از تمام دنیا فراخوادنه شدند تا در اونجا اقامت کنند و فقط برای قسمت های خاص نبودند.....
این ترسی که شما میگی از دوره آیت الله خمینی بوده و ادامه خواهد داشت .... ترس اون ها از استعماری که بر جامعه جهانی دارند و ایران تحت اون استعمار قرار نگرفته ....به قول خودمون بهشون باج هایی که میخوان رو نمیده ونگران این هستند که دیگر کشورهای دور وبر ایران هم به این قضیه بپیوندند و تمامی منافع کشورهای تحت سلطه ناتو به شدت ضربه بخوره .....
شما میتونید کتاب های متفاوتی در مورد جغرافیای سیاسی کشورها از جمله ایران بخونید و ببینید این همه طمع در مورد ایران برای چیه .....