نظر سنجی فقط برای دختران

نظر سنجی فقط برای دختران

• ثروت

رای: 13 7.3%
  • تحصیلات

رای: 11 6.2%
  • زیبایی (تیپ و قیافه)

رای: 10 5.6%
  • هنر

رای: 1 0.6%
  • اخلاق

رای: 142 80.2%

• مجموع رای دهندگان
    177

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

همیشه شخصا دوست داشتم بدونم که معیار اصلی دخترای ایرانی برای انتخاب همسر چی می تونه باشه؟

لطفا صادقانه در این نظر سنجی شرکت کنید.

از پسرای عزیز هم خواهش میکنم در این نظر سنجی شرکت نکنن چون تاپیک متناسب برای پسرا رو هم گذاشتم.

آخرین ویرایش:

sima.niki

عضو جدید
بخشید ولی ما دخترها بعضی وقتها خیلی رویایی میشیم یکی نیست بهمون بگه وقتی طرف مقابلت ثروت داشته باشه خوشگلم باشه و.....ولی اخلاق نداشته باشه اون وقته که یا باید بسوزی وبسازی و یا.....

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ببخشيد خانمهاي محترم
حسابي شرمنده
من فقط اومدم تاپيك رو نگاه كنم اشتباهي زدم روي اخلاق!
حسابي شرمنده!

rozesefide30004

عضو جدید
خوب معلومه دیگه اخلاق.
نظر سنجی هم همین طوره.
اخه الان پسر با اخلاق کم پیدا میشه .

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تذکر !!!

تذکر !!!

با سلام

خانوم های محترم قرار شد فقط تو نظرسنجی شرکت کنین و نظر بدین:wallbash:. قرار نشد پسرا رو مورد اتهام قرار بدین :mad:. این چه معنی داره که هر وقت فرصت پیدا میکنین به جنسیت پسر حمله میکنین؟! :w13:

خلاصه فقط تو نظرسنجی شرکت کنین و نظرتون رو برام بنویسین البته از اون سازنده هاش :tooth:

با سپاس

rozesefide30004

عضو جدید
:(:cry:
چرا ناراحت میشین.منظور بدی نداشتم.

:gol:هیچکس از قلب شما به شما نزدیکتر و راستگوتر نیست . بنابراین از کسانیکه قلب پاک شما ایشان را به خود نمی پذیرد اجتناب نمایید .

( سقراط )

دردی کشان

عضو جدید
همه معیارهایی که گفتید مهمه
مثلا پول در حد رفع نیاز
تیپ در حد قابل قبول طرفین
اما اخلاق بالاترین معیاره چون این یکی نباشه آدم به خودش و تمام معیارهای دیگش که باعث اون انتخاب شده نفرین می کنه!

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

خیلی ممنون از دوستانی که نظر دادن:w27:. بعد از این مدتی که از ساخت این نظرسنجی میگذره هر چند که هم پسرا هم دخترا خیلی کم در این نظر سنجی شرکت کردن و خودم هم قبول دارم که این نظر سنجی بی عیب و ایراد نیست ولی هم در مورد نظر سنجی دخترا هم پسرا چیزی که من دستگیرم شد این بود که جوونای ما خیلی خوش فکر هستن و دید بازی دارن:w23:. خیلی موقع ها تبلیغات بد و منفی علیه جوونا میشه که میگن "الان دیگه همه دنبال پولن یا دنبال تیپ":w26:. شما هم از این حرفا حتما زیاد شنیدین:w16:. حداقل ارزشی که این نظر سنجی برای شخص من داره اینه که با روحیات و طرز فکر کسانی که از نظر فکری و تحصیلی همسنگ من هستن آشنا شدم:w11:.

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه معیارها در حد لازم مهمه ولی اخلاق به بقیه میچربه
اما به نظر من مهمترین حرکت قبل از ازدواج بالا بردن اگاهی و با دید باز انتخاب کردنه در یک کلام انتخاب آگاهانه
از ته دل امیدوارم همه انخابهای آگاهانه و ازدواج موفقی داشته باشند.;)

نرگس313

عضو جدید
معلومه که اخلاق اولویت داره ولی اخلاق حقیقی آقایون بعد ازدواج معلوم میشه:w02:
پس فعلا پول و قیافه رو بچسبید که اگر اخلاقه بد بود جبران بشه!

$nice duff$

عضو جدید
یه چیزی بگم؟:( من یه همسر میخوام که همه اونایی که گفتیو داشته باشه!!! مهماش ثروت و قیافه و تحصیلات و اخلاقن!!!!!!البته اگه یه پسر خوش قیافه ی بااخلاق هم باشه قبول میکنم!!!!:w11:گزینه هنر رو حذف کن عزیزم!!من یکی که تو پسرا هنر خاصی ندیدم!!! قربونت!!;)

$nice duff$

عضو جدید

خیلی حرفت توپ بود عزیزم!! این حرفو سرمشق عملیات شوهر یابیم میکنم!!!:w36: :w17:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز

البته این مورد تو هر دو جنس هست ولی چون تاپیک دخترونس ایندفرو میبخشیم :D

خوب منم اومدم فقط حمایتم از تاپیک رو اعلام کنم یه وخ فک نکنین فضولما ...:whistle: اصلا ... :child:
ولی خدایی ... نه ولش کن ...

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

یه چیزی بگم؟:( من یه همسر میخوام که همه اونایی که گفتیو داشته باشه!!! مهماش ثروت و قیافه و تحصیلات و اخلاقن!!!!!!البته اگه یه پسر خوش قیافه ی بااخلاق هم باشه قبول میکنم!!!!:w11:گزینه هنر رو حذف کن عزیزم!!من یکی که تو پسرا هنر خاصی ندیدم!!! قربونت!!;)

با سلام

دوست عزیز یکبار در یک جای دیگه هم گفتم اینجا رو تبدیل به کل کل دختر پسر نکنین:thumbsdown:. حرمت نظر سنجی رو حفظ کنین. به احترام همه اون دخترای خوب و منطقی که اومدن نظر خودشون رو دادن و مودبانه رفتن باهاتون بحث نمی کنم فقط همین سوال رو از شخص شما دارم اگه شما خیلی ادعای هنرمندیتون میشه یک مورد فقط یک مورد از هنرتون رو اینجا بگین تا بقیه براتون دست بزنن :whistle:. اگه کسی هنری داشته باشه اولا شما در جایگاهی نیستین که بخواین راجع به هنر اون قضاوت کنین بعدشم در تاریخ ثابت شده که 99 درصد هنرمندان از مردها هستن نه زن ها... اگه یه ذره سلول های خاکستریتون رو به کار بندازین متوجه میشین که درست میگم.
در انتها این رو هم بگم که از نظردهی و شرکتتون تو نظرسنجی خیلی سپاسگزارم.

آخرین ویرایش:

$nice duff$

عضو جدید
با سلام

دوست عزیز یکبار در یک جای دیگه هم گفتم اینجا رو تبدیل به کل کل دختر پسر نکنین:thumbsdown:. حرمت نظر سنجی رو حفظ کنین. به احترام همه اون دخترای خوب و منطقی که اومدن نظر خودشون رو دادن و مودبانه رفتن باهاتون بحث نمی کنم فقط همین سوال رو از شخص شما دارم اگه شما خیلی ادعای هنرمندیتون میشه یک مورد فقط یک مورد از هنرتون رو اینجا بگین تا بقیه براتون دست بزنن :whistle:. اگه کسی هنری داشته باشه اولا شما در جایگاهی نیستین که بخواین راجع به هنر اون قضاوت کنین بعدشم در تاریخ ثابت شده که 99 درصد هنرمندان از مردها هستن نه زن ها... اگه یه ذره سلول های خاکستریتون رو به کار بندازین متوجه میشین که درست میگم.
در انتها این رو هم بگم که از نظردهی و شرکتتون تو نظرسنجی خیلی سپاسگزارم.
بین این همه ادم کس دیگه رو پیدا نکردی بزنی تو حالش؟اون همه اون بالا از پسرا بد گفتن راس برداشتی به من گیر میدی؟اقا من هیچ هنری ندارم.خوبه؟در ضمن اینجا تالار گفتگوی ازاده.سلولهای خاکستریتو به کار بنداز.!!!!!!!!!:w47:(من دیگه مردم....خداحافظ....):cry:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

بین این همه ادم کس دیگه رو پیدا نکردی بزنی تو حالش؟اون همه اون بالا از پسرا بد گفتن راس برداشتی به من گیر میدی؟اقا من هیچ هنری ندارم.خوبه؟در ضمن اینجا تالار گفتگوی ازاده.سلولهای خاکستریتو به کار بنداز.!!!!!!!!!:w47:(من دیگه مردم....خداحافظ....):cry:

با سلام

دوست عزیز اولا از این که نظر گذاشتین برام خیلی خیلی ممنونم:w27:. من با شما هیچ مشکلی نداشتم و ندارم :d فقط موضوع اینه که از شما بعیده که نسنجیده یه پستی بذارین که باعث ناراحتی دیگران بشه (رجوع کنید به پست خودتون متوجه منظور من میشید):w05:. دوما من قصد دلخور کردن شما رو نداشتم :w16:. اصلا از این جور بحث ها و کل کل ها خوشم نمیاد:w19:. قبلا هم گفتم این تاپیک رو به کل کل تبدیل نکنین خواهشا:w10:. ولی شما بدون هیچ مقدمه ای می زنین تو برجک آدم بعد انتظار دارین آدم دلخور نشه ؟:w06:

$nice duff$

عضو جدید
با سلام

دوست عزیز اولا از این که نظر گذاشتین برام خیلی خیلی ممنونم:w27:. من با شما هیچ مشکلی نداشتم و ندارم :d فقط موضوع اینه که از شما بعیده که نسنجیده یه پستی بذارین که باعث ناراحتی دیگران بشه (رجوع کنید به پست خودتون متوجه منظور من میشید):w05:. دوما من قصد دلخور کردن شما رو نداشتم :w16:. اصلا از این جور بحث ها و کل کل ها خوشم نمیاد:w19:. قبلا هم گفتم این تاپیک رو به کل کل تبدیل نکنین خواهشا:w10:. ولی شما بدون هیچ مقدمه ای می زنین تو برجک آدم بعد انتظار دارین آدم دلخور نشه ؟:w06:
:(:(من فقط یه کم شوخی میکنم...چرا همه دعوام میکنن؟نمیدونم شما چند سالته ولی من هنوز 19 سالمه.نمیتونم مثه شما فلسفی حرف بزنم!!!:redface: دیگه واسه تاپیک های با شخصیت شما نظر نمیدم .شرمنده اگه ناراحت شدی.:cry:

sariii

کاربر بیش فعال
راستش من هیچکدوم از اینا واسم اولویت نداره!آخه من فقط واسم مهمه که طرفم خودش باشه!که این روزا کم پیدا میشه...همه در حال تظاهر واسه بهتر بودنن!اگه هر کس سعی کنه اونیکه هست باشه شاید از هر نظر موقعیت بهتری داشته باشه..!

m_sh_eng

عضو جدید
متاسفانه انقد تو جامعه ما پسرا بد شدن که دخترا به اینکه طرف اخلاق خوبی داشته باشه , ولی قیافه نداشته باشه , پول و تحصیلات نداشته باشه اهمیت نمی دن.....خواهشا اقایون یه بازبینی در رفتار خودشون کنن....حالا از اقایون می پرسم اگه یه خانومی زشت باشه , دیپلم (یا سطح تحصیلی پایین تری) داشته باشه , حاضرن باهاش ازدواج کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟خودم البته جوابمو می دونم چیه ها......

hopeful

عضو جدید
به نظر من اخلاق خیلی مهمه چون اخلاق خوب باعث میشه مردم دوستت بدارن شغل خوب پیدا کنی ثروتمند بشی و خود به خود خوش تیپ هم میشی و در عین حال فقط پایین بودن سطح تحصیلات به عنوان خلا احساس می شود که اون هم آدمای خوش اخلاق حتما توجه دارن و خوشتیپی، ثروتمند بودن ، اخلاق خوش همه اینا هنر هست. گرچه این روز ها چه دخترا چه پسرا کم هنر یا بی هنرن چون هدفشونو یا گم کردن یا پیدا نکردن البته حتما گم کردن......!!!!!؟؟؟؟؟؟
اخلاق ...................:w16:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

متاسفانه انقد تو جامعه ما پسرا بد شدن که دخترا به اینکه طرف اخلاق خوبی داشته باشه , ولی قیافه نداشته باشه , پول و تحصیلات نداشته باشه اهمیت نمی دن.....خواهشا اقایون یه بازبینی در رفتار خودشون کنن....حالا از اقایون می پرسم اگه یه خانومی زشت باشه , دیپلم (یا سطح تحصیلی پایین تری) داشته باشه , حاضرن باهاش ازدواج کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟خودم البته جوابمو می دونم چیه ها......

با سلام

دوست عزیز خیلی ممنون که نظر دادین. چند نکته رو باید عرض کنم. اول اینکه یک جامعه مثل یک تور به هم بافته شده میمونه اگه پسران یک جامعه ای بد باشن مطمئن باشید که در اون جامعه دخترا هم بد هستن چون این جامعه سلسله وار به هم متصله. شما این مطلب رو می تونین به یه خانواده تقلیل بدین. اگه در یه جامعه ای پدر و مادر یا یکی از فرزندان دچار مشکلی باشن بقیه اعضای خانواده از ضرر این مشکل مصون نخواهند ماند. دوم این که من یه انتقادی دارم به دخترای ایرانی اونم اینه که متاسفانه دختران عصر ما انقدر پر توقع شدن که فکر میکنن همه چیز فقط برای ایده آل ها و راحتی های اونا ساخته شده. متاسفانه اصلا به دیدگاه ها و فاکتورهای ذهنی دیگران اهمیت نمیدن. در مورد سوالی هم که کرده بودین باید بگم انسان ذاتا دنبال بهتر بودن و بهتر داشتنه. شما هیچ آدمی رو نمی تونید پیدا کنید که بگه من از آدم های زیبا بدم میاد و میرم با یه آدم زشت ازدواج میکنم. منظورم کم ارزش کردن انسان های زشت نیست منظورم اینه که انسان ذاتا از بین چند گزینه همیشه سعی میکنه بهترین رو انتخاب کنه. شما هم اگه در تنگنای انتخاب قرار بگیرید حتما سعی می کنید تا جایی که ممکنه گزینه مناسب تر رو انتخاب بکنید. بنابر این، این که پسران جامعه ما به زیبا بودن همسران آینده خودشون خیلی اهمیت می دن اصلا کار غیر منطقی و نادرستی به نظر نمی رسه. هر چند که عوامل زیادی مثل سیاست های حکومتی، تفاوت های جغرافیایی و فرهنگی، تفاوت های ایدئولوژیکی و ... بر رفتارهای اجتماعی پسران و دختران تاثیر میذاره ولی همیشه کنش ها و واکنش های نسل ها با هم در ارتباط مستقیم هستش. هیچ کسی نمی تونه بی دلیل یک جنسیت (پسر یا دختر فرقی نمی کنه) رو به انتقاد بگیره. من به ضرب المثل "مشت نمونه خروار است" اعتقادی ندارم ولی در عین حال می دونم که هر نقصانی که در یک جنسیت وجود داره پایه علت اون نقصان رو باید در جنس دیگه جستجو کرد.

با سپاس

المینا

عضو جدید
هوالحق.همه معیارهایی که گفتی مهمن ولی اولویت بندی دارن.مثلا به نظرمن اخلاق از همشون مهمتره.بعد..........

نرگس313

عضو جدید
آيا مطمئن هستيد پشيمون نمي شيد؟
خوب مگه غیر از این هست؟؟البته من به شوخی گفتم ولی اعتقاد دارم توی زندگی و اتفاقات است که اخلاق آدم ها معلوم می شه نه توی دوران شیرین دوستی و نامزدی!زندگی هم تو این مورد همه اش شانس است و قسمت .یه عده اخلاقاشون با هم مچ میشه و به زندگیشون ادامه می دن یه عده طلاق می گیرند یا مثل قدیمی ها به پای هم می سوزند !دیدگاه نا امید کننده ایست ولی حقیقت داره!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم تا حدودی با شما موافقم. اما اینکه بگوییم اخلاق اهمیت کمی دارد رو قبول ندارم. پول و زیبایی مهمه اما نسبت به اخلاق نه. آیا دختر خانمی حاضره با یه مثلا دزد یا قاچاقچی پولدار ازدواج کنه؟ آیا شما حاضرید با یه آدم بداخلاق که کتک می زنه اما پولدار و زیباست ازدواج کنید؟ فکر نمی کنم حاضر باشید.
اما اینکه گفتید اخلاق بعدا معلوم می شه رو هم قبول دارم هم نه. بعضی از خصوصیات رو می شه با تحقیق کردن دست آورد. به هر حال نمی شه بگیم چون اخلاق به مرور فهمیده می شه اولین کسی که زنگ بزنه بپریم تو ب غ ل ش بگیم: باهام ازدواج کن.

سیمرغ حکیم

عضو جدید
راستش بستگی به سن داره 16-15 سالگی عشق 16-17 سالگی فقط عشق17-18 فقط زیبایی 18-19 حالا خوشگل نبود بیخیال پولدار باشه تا روی این دخترخاله رو کم کنم 19-20 سالگی حاضرم باهاش تو کلبه چوبی همراه با عشق زندگی کنم 20-21 حداقل باید پروفسور باشه حالا نشد دکترا م قبوله وگرنه تو فامیل آبرمون میره 21-22 سالگی چی میشد خواستگار من هم ویلا و کارخونه داشته باشه خدایا...... 23-25 خوشگل باشه فشن باشه تیپ بزنه 25-26 سالگی عاقل میشن شوهر باید خوش تخلاق باشه 26-28 سالگی جهنم دارم میترشم هرکی میخواد باشه فقط بیاد وای دخترخاله ام عروسی کرد دارم میترشم خدایا........ بلاخره خواستگار میاد ................... مدتی بعد.................... الهی پات میشکست و خواستگاری ام نمیومدی