[نظرسنجی] - نظر شما راجع به رشته ی مرمت ابنیه چیست؟

sanaz nazary

عضو جدید
سلام.من ورودی ترم بهمن به رشته ی مرمت هستم از اینکه با این سایت آشنا شدم وتونستم به این راحتی عضو بشم خیلی خوشحالم .از اینکه کسایی هستن که میتونم از تجربه هاشون استفاده کنم و مطمئن هستم که کمکم میکنن واقعا خوشحالم.خواهش میکنم بهم بگین که واقعا رشته ی خوبی انتخاب کردم یا با انتخاب این رشته فقط وقتمو تلف میکنم:que::(:redface:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ورودی ترم بهمن به رشته ی مرمت هستم از اینکه با این سایت آشنا شدم وتونستم به این راحتی عضو بشم خیلی خوشحالم .از اینکه کسایی هستن که میتونم از تجربه هاشون استفاده کنم و مطمئن هستم که کمکم میکنن واقعا خوشحالم.خواهش میکنم بهم بگین که واقعا رشته ی خوبی انتخاب کردم یا با انتخاب این رشته فقط وقتمو تلف میکنم:que::(:redface:

سلام به شما دوست عزیز.و خوش اومدی به این باشگاه..
دوست عزیزم هرگز راجع به رشته ای که انتخاب کردی و میخوای بری خواهشن اینجور فکر نکن..چون اگه از الان بخوای اینجور فکر کنی آخرش هچی به هیچی...
امیدوارم تو این راه با خیر و خوبی قدم برداری اگه اینجور بخوایم فکر کنیم که دیگه همین پایه ها و ستونهای مونده تو آب تخت جمشیدم نخواهیم دید..
کمکی بود هستیم اینجا همه با هم دوست اند و راهنمایی میکنن تا جایی که بتونیم.

آخرین ویرایش:

Mina_4

عضو جدید
سلام, من مرمت و باستان شناسي و چيزايي از اين دست رو خيلي دوست دارم اما به معماري زياد علاقه ندارم , استعداد و علاقه خاصيم به طراحي ندارم . به نظر شما اين كار درستيه كه فقط براي مرمت برم معماري بخونم؟

Rezvannn

عضو جدید
سلام عزیزم.من الان ترم 7 این رشته ام.نصیحتم به تو اینه ک با علاقه برو.من خودم باعلاقه رفتم همه میگفتن به درد نمی خوره ولی من گوش نکردم.پس به خودت بستگی داره.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام, من مرمت و باستان شناسي و چيزايي از اين دست رو خيلي دوست دارم اما به معماري زياد علاقه ندارم , استعداد و علاقه خاصيم به طراحي ندارم . به نظر شما اين كار درستيه كه فقط براي مرمت برم معماري بخونم؟
سلام به شما دوست عزیز
من کاملا با حرف دوستمون موافقم...اگه علاقه داری برو ...و تو این رشته زیاد دنبال مدرک و پول درآوردنم نباش و فقط با عشق تو این جور رشته ها میشه بالاتر رفت.

بالا