نظرسنجی :سلام بر دوستان عزیز.به نظر شما رنگ اتاق یک معمار چه رنگی؟

نامقی

عضو جدید
be nazare man zarde chon zard rangi hast ke kheily jazb konandast va yek memar hamishe be donbale ine ke ba idehash fazai jazeb khalgh kone

mamad 70i

عضو جدید
به نظرم خاکستری و سفید ... نظرم اینه اخه خاگستری خنثی است و به نظرم یه معمار بهتره تفکزش خنثی و انزایی باشه ...اما اتاق خودم سبز کم رنگ و تقریبا مرد ست با سفید

سبایا

عضو جدید
سلام من تازه عضو این سایت شدم. رشته ام معماریه و چون خودم یه معمارم دوست دارم اتاقم ترکیبی یه رنگ گرم داشته باشه. ترکیبی از دو رنگ قهوه ای رو دوست دارم. (قهوه ای و کرم)

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
رنگ اتاق ربطي به معمار بودن يا نبودن ندارد مسئله اين است !
رنگ اتاق يك سليقه ي شخصي و موردي است كه بسته به نوع استفاده از اتاق تعيين ميشود

s.rezvan

عضو جدید
به نظر من رنگ خاصی را نمیشه عنوان کرد
عوامل زیادی در تعین رنگ بندی یه فضا نقش دارن
المان های معماری آن فضا
مصالح
محل قرار گراری اشیا نسبت به نور
استفاده از نور های مختلف (طبیعی و مصنوعی)
و از همه مهمتر حجم اطاق و ...

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فك نميكنم كه رنگ اتاق ربط زيادي با عمار بودن و نبودن داشته باشه
آخه انتخاب يه رنگ بيشتر از اينكه به معمار بودن طرف بستگي داشته باشه به شخصيت و علايق اون شخص بستگي داره

ms.shahzad

عضو جدید
سلام به تمام کسایی که با علاقه دارن معماری رو ادامه میدن.
اتاق یه معمار که رنگ نمیخواد!
همون اول که در رو باز میکنی باید داد بزنه که یه معمار تو این اتاق داره زندگی میکنه!
مگه کاغذ دیواری قشنگ تر از شیت هایی هست که خود آدم با علاقه نشسته و اونا رو راندو کرده!
مگه حجمی جذاب تر از ماکت های دست سازمون هست که استاد باسه تایید کردنش پوستمون رو میکنه!
من که سراغ ندارم، اگه کسی بهترش رو داره بگه...!:w12:

mah.architect

عضو جدید
ب نظر من رنگش مهمه ولی ن اینکه معمار اتاقش حتما باید فلان رنگ باشه ...... معمار هیچ وقت نباید ذهنشو محدود کنه .... اون هماهنگی یا اون بینظمی موجود مهمه ... ک بتونی از ترکیبه رنگ یا اوردن فقط 1 تک رنگ معماری رو تو اتاقت پیاده کنی.. معماری یعنی خلاقیت...

metalika777_h_g

عضو جدید
کاری به معمار بودن طرف نداره که..... ولی من میگم بنفش به آدم آرامش فکری میده :smile:

بالا