نزول باران

moaqfe

کاربر بیش فعال
786
557​

سلام دوستان با مقدار اطلاعاتی که از اذکار و ختومات دارم نیاز به همکاری 42 نفر از دوستان برای شروع ذکر دسته جمعی برای نزول باران دارم لطفا" دو ستانی که میتوانند در این امر خداپسندانه همکاری و همیاری نمایند اعلام آمادگی نمایند تا چنانچه تعداد افراد به 42 نفر یا بیشتر رسید با اظهار ذکر مخصوص این ختم بزرگ را شروع و با حمایت الهی نتیجه بگیریم
این عمل نتنها برای خود ما سود دارد بلکه بعنوان خیرات محسوب میشود چون عامه مردم استفاده میبرند

moaqfe

کاربر بیش فعال
فراموش کردم عرض کنم قضا نشدن نماز در طول مدت انجام ختم قطعی است

moaqfe

کاربر بیش فعال
دوست عزیز 786 ابجد بسم الله الرحمن الرحیم است
و 557 ابجد صلوات

هر ختمی نیز قانون مربوط به خودش را هم دارد که اعداد 40 و 41 و 42 هرکدام برای ختمی خاص استفاده میشود

moaqfe

کاربر بیش فعال
واقعا" متاسفام یا هچکس جراـ نداره

یا همت نداره

یا اهمیت نمیده

یا اینقدر خودشو آلوده میبینه که احساس میکنه خدا به صداش گوش نمیکنه

یا برای مشکلات مردم اهمیت قائل نیست

ساجده یس

عضو جدید
من هستم من به این ختوم و اذکار اعتقاد دارم
اگر کتاب قانون توانگری نوشته یک مسیحی است بخوانید میبینید که روانشناسی جدید نیز به این نتیجه رسیده است که 15دقیقه در روز دریک محیط خلوت قرارگرفته و اورادی را باخود زمزمه کنیدو آرزوهایتانرا تکرار کنید به این ترتیب به طور جالبی به آرزویتان میرسید . حتمآ این کتاب را بخوانید
ولی به مامسلمانها القا کردند این کارها خرافات است و کار پیرها است
امیدوارم همه بتوانیم با خداوند هر طور می توانیم ارتباط برقرار کنیم واو رافراموش نکنیم

salman hatami

کاربر فعال
واقعا" متاسفام یا هچکس جراـ نداره

یا همت نداره

یا اهمیت نمیده

یا اینقدر خودشو آلوده میبینه که احساس میکنه خدا به صداش گوش نمیکنه

یا برای مشکلات مردم اهمیت قائل نیست

سلام

دوست عزیز خیلی تند رفتی !!
یا ... یا ... یا ... !!!
اینجوری نیست که کسی دلش واسه این کمبود بارندگی نسوزه یا جرأت نکنه یا ...
اول باید مبنای اوراد و اذکار و حلقه ای که می خوای تشکیل بدی رو بگی . یعنی اگه 20 نفر زیر طومار درخواست باران از خدا رو امضا کنند ترتیب اثر داده نمی شه !؟
یا اینکه حتماً بایستی یه ذکر و ورد خاص (که البته من فکر میکنم بهش دعا بگیم قشنگتره) خونده بشه تا خدا عنایت بکنه ؟
یعنی (العیاذ بالله) خدا "زبان را بنگرد و قال را" ؟؟
اصلاً یه موضوع دیگه : چرا این ذکر و ورد رو توی همین تاپیک نمیذاری تا هرکی وارد شد یک بار هم که شده بخونه ؟
مطمئناً خدا شنوا و داناست !!!!

البته شخصاً علاقه زیادی به دعا برای رفع خشکسالی دارم ... نظرم هم اینه مثل تاپیک "صلوات" یه تاپیک هم باشه که دوستان بیان و برای نزول رحت الهی دعا کنند.

حاتمی

moaqfe

کاربر بیش فعال
سلام

دوست عزیز خیلی تند رفتی !!
یا ... یا ... یا ... !!!
اینجوری نیست که کسی دلش واسه این کمبود بارندگی نسوزه یا جرأت نکنه یا ...
اول باید مبنای اوراد و اذکار و حلقه ای که می خوای تشکیل بدی رو بگی . یعنی اگه 20 نفر زیر طومار درخواست باران از خدا رو امضا کنند ترتیب اثر داده نمی شه !؟
یا اینکه حتماً بایستی یه ذکر و ورد خاص (که البته من فکر میکنم بهش دعا بگیم قشنگتره) خونده بشه تا خدا عنایت بکنه ؟
یعنی (العیاذ بالله) خدا "زبان را بنگرد و قال را" ؟؟
اصلاً یه موضوع دیگه : چرا این ذکر و ورد رو توی همین تاپیک نمیذاری تا هرکی وارد شد یک بار هم که شده بخونه ؟
مطمئناً خدا شنوا و داناست !!!!

البته شخصاً علاقه زیادی به دعا برای رفع خشکسالی دارم ... نظرم هم اینه مثل تاپیک "صلوات" یه تاپیک هم باشه که دوستان بیان و برای نزول رحت الهی دعا کنند.

حاتمی

سرورم

من موضوع باران را خیلی جدی میبینم و دوست داشتم وقتی کسی پا در میدان میگذارد تا خورده علمی که داره لااقل تنها تلاشی را که میشود انجام داد انجام دهد استقبال پر شوری شود که متاسفانه چنین نشد

و اما از جنبه پاسخ گویی به سوالات حضرتعالی باید عرض کنم بعضی از ختومات روش و برنامه مخصوصی دارد و باید طبق اون برنامه عمل شود ولی این مانع انجام برنامه با مقادیر و روشهای دیگر نیست لذا سعی میشود ختومات طبق روشهای توصیه شده انجام گردد

در این برنامه هر شخص بر اساس نام خود و نام مادرش ذکری را دریافت میکند که فقط مخصوص اوست وبرای فرد دیگری آن خاصیت را ندارد که برای او دارد و در ختومات عدد 40 و 41 و 42 بعنوان انجام دورهها در نظر گرفته شده ولی اگر خداوند بخواهد با یک نفر و یک دوره هم ممکن است دعا مستجاب شود

در هر صورت از اعلام آمادگی شما متشکرم و در صورتیکه نام خود و نام مادر خود را پیام خصوص بزنید ذکر مخصوص شما را ارسال میکنم تا با قواعد آن در این امر خدا پسندانه حضور یابید

moaqfe

کاربر بیش فعال
من هستم من به این ختوم و اذکار اعتقاد دارم
اگر کتاب قانون توانگری نوشته یک مسیحی است بخوانید میبینید که روانشناسی جدید نیز به این نتیجه رسیده است که 15دقیقه در روز دریک محیط خلوت قرارگرفته و اورادی را باخود زمزمه کنیدو آرزوهایتانرا تکرار کنید به این ترتیب به طور جالبی به آرزویتان میرسید . حتمآ این کتاب را بخوانید
ولی به مامسلمانها القا کردند این کارها خرافات است و کار پیرها است
امیدوارم همه بتوانیم با خداوند هر طور می توانیم ارتباط برقرار کنیم واو رافراموش نکنیم

از توجه شما به این امر خداپسندانه بسیار ممنونم و اگر شما هم میتوانید دخیل در این موضوع شوید نام خود و نام مادرتان را پیام خصوصی کنید تا ذکر مخصوص شما را هم ارسال کنم