نرم افزار آموزشی سیم پیچی انواع الکترومو

boose_nab

عضو جدید
خرید نرم افزار آموزشی سیم پیچی انواع الکترومو

نام محصول: نرم افزار آموزشی سیم پیچی انواع الکترومو

کاربرد: برای سیم پیچی موتورهای سه فاز یا تک فاز همان طور که قبلا گفتم باید یک سری اطلاعات

قيمت: 120,000 ريال

برای سیم پیچی موتورهای سه فاز یا تک فاز همان طور که قبلا گفتم باید یک سری اطلاعات فنی را درباره موتوری که در دسترس داریم بدست آوریم.این اطلاعات معمولا از روی پلاک موتور بدست می آید .(البته هر چند که می توان از راهکارهای دیگری به این مهم رسید. مثلا اگر موتوری خالی بدون سیم و نیز بدون پلاک برای ما بیاورند محاسبه نوع سیم پیچی این موتورها نیز امکان پذیر است. در این موتور ها با در نظر گرفتن و نیز یادداشت اطلا عات فیزیکی موتور مثل قطر داخلی استاتور Ds و ارتفاع یوغ Hc و طول هسته Ls ونیز محاسبه مقدار شار مغناطیسی Bmو مقدار اندکسیون یوغ Bc و لحاظ ضریب K می توان مقدا رتوان ثانویه را بدست آورد.)اما ما مبنا را بر این قرار داده ایم که موتور حال حاضر ما دارای پلاک بوده وقرار است مشخصات آنرا بدست آوریم. گزینه های روی پلاک را (مواردی که کاربردی تر هستند ) را توصیح می دهیم. در این بخش نشانه یا آرم کارخانه تولید کننده البته در بالای پلاک وبا اندازه ای بزرگتر از سایر گزینه ها درج
می شود. اهمیت این گزینه زمانی مهم جلوه می کند که لازم است درباره اعتبار کارخانه تولید کننده بدانیم . برخی تولید کننده ها ی الکتروموتور از اعتبار فوق العاده ای در زمینه تولید موتور های مرغوب برخوردارند . معمولا در این بخش نام کارخانه هم درج می شود.با خرید این مجموعه خودتان انواع الکتروموتور را سیم پیچی کرده استفاده نموده و یا به فروش برسانید امکان استفاده در فضایی 4 متر جهت تولید صنعتی انواع الکتروموتور تک فاز ، سه فاز ، سنکرون و ... همراه نرم افزار طراحی الکتروموتور (شمانیازی به محاسبه ندارید !!) شما ولتاژ ، فاز تعداد شیار را به نرم افزارداده قطر سیم ، تعداد دور سیم پیچ ، نوع سیم پیجی و ... مورد نیاز را برای شما مشخص کند !!! چیزی شبیه معجزه

دوستان گرامی جهت خرید این محصول میتوانید قیمت درج شده را به حساب :0306711914009 بانک صادرات به نام علیرضا رمن واریز و یا با دستگاههای خود پرداز به شماره کارت 8953 3335 6910 6037 بانک صادرات نام علیرضا رمن منتقل نموده ، تا سفارش شما در حداقل زمان به دستتان برسد نهایتاً 48 ساعت – توجه داشته باشید سرویس پستی (پرداخت درمحل ) ضمن طولانی شدن زمان ارسال تا یک هفته ، برای هر سفارش 30000 ريال هزینه خدمات پستی به مبلغ محصول اضافه میگردد

برخی از امکانات و قابلیتها:

<LI dir=rtl>100% مولتی مدیا <LI dir=rtl>آموزش ها تصویری با پرداختن به کلیه جزییات <LI dir=rtl>قابل استفاده برای هر سطح معلومات حتی افراد مبتدی <LI dir=rtl>100% کاربردی جهت اشتغال و درآمد زایی در صورت عدم رضایت مرجوع نموده مبلغ پرداختی را پس بگیرید !!!

جهت خرید این محصول به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.bro2.com/market.aspx?rgm=boose_nab&p_id=1549

saeedsanjabi

عضو جدید
سلام خسته نباشید من این برنامه رو می خوام اما نمی تونم بخرم به این آدرسی که دادین رفتم اما متاسفانه این برنامه رو برای خرید نداره لطفا من را راهنمایی بفرمایید. با تشکر:gol:

طالب زاده

عضو جدید
منم سفارش دادم بعدا دیدن همش دروغ فقط یک سیدی تبلیقاتی فرستاده ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننن

منم سفارش دادم بعدا دیدن همش دروغ فقط یک سیدی تبلیقاتی فرستاده ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننن

سلام خسته نباشید من این برنامه رو می خوام اما نمی تونم بخرم به این آدرسی که دادین رفتم اما متاسفانه این برنامه رو برای خرید نداره لطفا من را راهنمایی بفرمایید. با تشکر:gol:[/QU[SUP]منم سفارش دادم بعدا دیدن همش دروغ فقط یک سیدی تبلیقاتی فرستاد

[/SUP][/HTML][/PHP]

طالب زاده

عضو جدید

منم سفارش دادم بعدا دیدن همش دروغ فقط یک سیدی تبلیقاتی فرستاده ننننننننننننننننننننننننن

بالا