نرم افزارهای مرتبط با مهندسی سیستم

mahshid91

عضو جدید
با سلام.
من دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد در رشته مهندسی سیستمهای اجتماعی و اقتصادی هستم. با توجه به اینکه رشته کارشناسیم با این رشته مرتبط نبوده میخواستم در مورد نرم افزارهایی که مرتبط با بازار کار این رشته است منو راهنمایی کنید.
با تشکر

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام.
من دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد در رشته مهندسی سیستمهای اجتماعی و اقتصادی هستم. با توجه به اینکه رشته کارشناسیم با این رشته مرتبط نبوده میخواستم در مورد نرم افزارهایی که مرتبط با بازار کار این رشته است منو راهنمایی کنید.
با تشکر
سلام
به نظر من برای شبیه سازی سیستم ها اقتصادی و اجتماعی میتونید از نرم افزار های زیر استفاده کنید
Vensim , I think

من تا حدودی باهاشون کار کردم . با Ithink بیشتر و تقریبا واردم .
فایل های آموزشی Vensim رو هم دارم .

آخرین ویرایش:

fmosif

عضو جدید
با سلام.
با تشکر

در رشته های صنایع صنایع و (کمتر) صنایع سیستم معمولا مباحث پیشرفته ی آنچه در لیسانس آموزش داده شده تدریس می شه ، و واقعیت اینه که کل مباحثی که شما برای بازار کار نیاز دارید در همون لیسانس یاد گرفتید . ارشد فقط دوره تحقیقاتی هست. بنابراین اگه رشته ی لیسانستون صنایع نبوده، سعی کنید نرم افزارهای مهم صنایع رو به صورت کاربردی یادبگیرید. البته اگه شاغلید بستگی به زمینه شغلی فعلیتون داره. به این قسمت از تالار مهندسی صنایع اگه مراجعه کنید اطلاعات بسیار خوبی می تونید کسب کنید.
موفق باشید

بالا