نرم افزارهای برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

efa_67

عضو جدید
سلام دوستان
يه كتاب يا لينك خوب بهم معرفي كنيد تا pspice را ياد بگيرم
من اين ترم بايد اين نرم افزار ها را ياد بگيرم:(
pspice,proutes,codevision
كمكم كنيد
ممنون

n301_d632

عضو جدید
سلام دوستان
يه كتاب يا لينك خوب بهم معرفي كنيد تا pspice را ياد بگيرم
من اين ترم بايد اين نرم افزار ها را ياد بگيرم:(
pspice,proutes,codevision
كمكم كنيد
ممنون
از کتاب Pspice Schematic 9.2 انتشارات نص و مرجع کامل Pspice کانون نشر علوم تعریف شنیدم
بسته به خودته که با کدوم راحتتری، اینک جزوات آموزشش هم که تو این سایت فراوونه، فقط کافیه بگردی (درباره جزوات نرم افزارای دیگه هم همین طور!)
اگه تازه کی خوای مدار بگذرونی، با ewb و proteus شروع کنی شاید بهتر باشه
اگه از قبل با micro آشناییه خوبی داری، من کتاب مرجع کامل avr انتشارات نص(پرتوی فر) رو پیشنهاد می کنم، ولی اصن کتاب راحتی واسۀ من که نبود! یه فصل از کتاب به codevision اختصاص دازه. (بخش assembely خوبی هم داره)
اگه نه، با جزواتی که تو این سایت هس شروع کنی خوبه
مثل این لینک http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=106290

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کتاب Pspice Schematic 9.2 انتشارات نص و مرجع کامل Pspice کانون نشر علوم تعریف شنیدم
بسته به خودته که با کدوم راحتتری، اینک جزوات آموزشش هم که تو این سایت فراوونه، فقط کافیه بگردی (درباره جزوات نرم افزارای دیگه هم همین طور!)
اگه تازه کی خوای مدار بگذرونی، با ewb و proteus شروع کنی شاید بهتر باشه
اگه از قبل با micro آشناییه خوبی داری، من کتاب مرجع کامل avr انتشارات نص(پرتوی فر) رو پیشنهاد می کنم، ولی اصن کتاب راحتی واسۀ من که نبود! یه فصل از کتاب به codevision اختصاص دازه. (بخش assembely خوبی هم داره)
اگه نه، با جزواتی که تو این سایت هس شروع کنی خوبه
مثل این لینک http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=106290

من با اینا موافقم خودمم که کتاب pspiceرو دارم قیمتشم با سی دی 8500 هستش
واسه پرتووس هم که بهت کتاب شهریاری رو گفتم
منم میگم با پرتووس شروع کنیم راستیefa67جام این خرید اینترنتی من از فروشگاه بنفیک یه هفته ونیم میگذره ولی نیومده هنوز

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برا یادگیری PsPice کتابی رو که گفتم (تو ص ۱) تهیه کنین حتما سی دیش رو هم بگیرین خیلی به کارتون میاد.

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با اینا موافقم خودمم که کتاب pspiceرو دارم قیمتشم با سی دی 8500 هستش
واسه پرتووس هم که بهت کتاب شهریاری رو گفتم
منم میگم با پرتووس شروع کنیم راستیefa67جام این خرید اینترنتی من از فروشگاه بنفیک یه هفته ونیم میگذره ولی نیومده هنوز

دوست عزیز

من کلیه بسته های ارسالی رو تا آخر هفته فرستادم، شاید نوع سیستم پستی که انتخاب کردی سفارشی بوده که تاخیر پیدا کرده!

مشخصات کاملت رو برام پیغام خصوی کن تا ببینم مشکل کجا هست!

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز

من کلیه بسته های ارسالی رو تا آخر هفته فرستادم، شاید نوع سیستم پستی که انتخاب کردی سفارشی بوده که تاخیر پیدا کرده!

مشخصات کاملت رو برام پیغام خصوی کن تا ببینم مشکل کجا هست!
سلام دوست خوبم
اخه efa67به من گفت بعد 1الی2 روزمیاد منم واسه همین نرفتم از بازار بخرم
ولی الان یکم...
اون روز هم که زنگ زدند یه توضیحاتی داند ولی خوب نفهمیدم فقط قرار شد تا4شنبه برسه ولی الان...
چشم برات ارسال میکنم کد سفارش رو

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز
در سیستمهای فروشگاه اینترنتی یک بخش کار دست فروشنده هست و اونم ارسال بسته ها در اولین فرصت هست ولی بخش توزیع به عهده شرکت پست هست و ماشالله شرکت پست لطف می کنه و تا اونجا که بشه تاخیر ایجاد می کنه!

قانون پست پیشتاز 48 ساعت نهایت 72 هست ولی معلوم نیست دارن چیکار می کنند من واقعاً از تاخیر شرکت پست عذر خواهی می کنم.

آخرین ویرایش:

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما لطف دارین
این چه حرفیه
الان نگاه کردم 30 شهریور از شیراز ارسال شده

mostaf-ns

عضو جدید
برای کامل کردنه کتابخونه پروتئوس کسی فایلی چیزی داره....؟
(علی جون میخوامت....... دربست!)

azizilari

عضو جدید
سلام بچه ها یه سر به یوزر منوآل نرم افزارها که رایگان هستند و یا هلپ اونا بزنین خیلی کمک کننده هستن. کدیژن که خیلی هلپ خوبی داشت
:redface:

daneshjomamlekat

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم و خوشحالم كه تو جمع شما قرار گرفتم. من ميخام يه سيستم صوتي طراحي كنم . اما نميدونم از چه نرم افزاري ميتونم كمك بگيرم. لطفا بچه هايي كه تجربه دارند در اين زمينه كمكم كنند.
ممنون

sh_amini

عضو جدید
سلام .من می خوام Proteus یاد بگیرم .میشه راهنمایی کنید .شما کتاب خوب یا سایتی برای آموزش تصویری می شناسید؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

nafise63

عضو جدید
سلام به مهندسین جوان
میتونید یه راهنمایی در مورد اینکه چطوری dsp رو با نرم افزار مطلب پیاده سازی کنم رو بهم بگین;)
مرسی

nafise63

عضو جدید
منظورت درس dsp هست؟

سلام عزیز :)
من این ترم درس dsp داشتم باید براش یه مقاله در مورد سیگنال های صوتی/تصویری /حیاتی.......... رو با نرم افزارمطلب شبیه سازی کنم
اما چون دارم رو پایان نامه ام کار میکنم وقت ندارم روی یه پروژه کلاسی وقت بگذارم دنبال یه مقاله ساده یا اماده میگردم
اگه بتونی کمکم کنی ممنون میشم:thumbsup2:

alirezamosaddegh

عضو جدید
یکی از مثال های نرم افزار کومسول شبیه سازی ماسفت است.
این مثال را بررسی کرده و ضمن تشریح کامل نحوه شبیه سازی اثر تغییرات طول کانال و ضخامت لایه اکسید را روی عملکرد قطعه بررسی کنید.
هر تغییر ممکن را بررسی نمایید
کسی میتونه تو حلش کمکم کنه؟ آخه دسرسی به هیچ منبع آموزش فارسی ندارم و برا مطالعه آموزش انگلیسی وقت کافی ندارم.. متشکرم.:gol:

yasna.mir

عضو جدید
سلام.hspice کسی کارکرده؟من هم آموزشش رو میخوام هم خود نرم افزار رو.
میدونین از کدوم سایت پیداش کنم؟چه کتابی واسه آموزشش خوبه؟

rainbow11

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجو ترم ۲ برق هستم

به نظرتون تسلط رو یه زبان برنامه نویسی چقدر اهمیت داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.