نتیجه کنکور ارشد 92

nasseeer

عضو جدید
سلام بالاخره نتیجه اولیه اومد نظرتون در مورد رتبه تون چیه ؟؟؟
من که رتبه ام خوب نیست زیاد هم از درصد هایی که بهم دادن راضی نیستم چون فکر میکنم بهتر از اینا زدم

Darlling

عضو جدید
سلام
رتبه:183
فقط یه سوال ؛به نظرتون شکل دانشگاه تهران میارم؟؟؟؟؟:redface:

amin gh

عضو جدید
لطفا کمک با 207 کجا و چی می شه آورد؟؟؟:redface::redface::redface:

سلام
ای کاش میگفتی چه گرایش و چه دانشگاهی برات اولویت داره ؟؟؟
من این نظراتی رو که میدم با توجه به نتایج سال پیش هست . امسال یه مقدار روزانه ها رو کم کردن شاید تاثیر بزاره تو قبولی ها

اصفهان تمام گرایش ها رو مطمئن باش میاری حتی جوش ( البته امسال اصفهان ظرفیت آورده پایین سال پیش 41 روز شناسایی می گرفت اما امسال 26 تا ، یا 7 جوش روز میگرفته امسال 4 تا میگیره )

دانشگاه های تهران هم - نمی تونی جوش و خوردگی را بیاری . دانشگاه شریف و تهران تو اون 4 گرایش مطرح هیچکدوم رو نمیاری . اما من سال پیش یکی از دوستام با 270 رفت شب استخراج شریف .
اگه میخوای روزانه باشی و دانشگاه های تهران . روی شناسایی و شکل خواجه نصیر و شناسایی علم و صنعت احتمالش هست مخصوصا خواجه نصیر
من در مورد گرایش های سرامیک ، استخراج ، بیو ، ریختگری اطلاعاتی ندارم ولی مسلما این گرایش ها دیرتر از 4 تا گرایش دیگه پر میشن

اما کلا امسال قبولی روزانه خیلی سخت شده از همه ی روزانه ها کم شده و به شبانه و پردیس بین الملل اضافه شده مثلا علم وصنعت سال پیش شناسایی روز 25 نفر میگرفت اما امسال 20 تا یا خواجه نصیر 11 تا روز شناسایی میگرفته امسال 8 تا

آخرین ویرایش:

nasseeer

عضو جدید
به نظرتون با رتبه بالای 500 (معدل موثر 16) میشه به روزانه امیدوار بود؟؟؟؟:(

jasmin.me

عضو جدید
معدل که تاثیر خودش رو گذاشت
دیگه با تراز و رتبه مشخص میشه

100 % امید به روزانه هست
بستگی داره کجا بزنید و چی بزنید !

مینو م

عضو جدید
سلام دوستان . با رتبه 106 نانو میشه به روزانه اصفهان امیدوار باشم؟ شبانه چی؟ ممنون میشم جوابمو بدید.

zohreh369

عضو جدید
کسی می دونه واسه قبولی بیومواد یا مهندسی بافت (روزانه تهران) با توجه به ظرفیت های امسال، چه رتبه ای مناسبه؟

omkind

عضو جدید
سلام دوستان،با 618 کجاها میشه امیدواربود؟مالک روزانه و شبانه تهران میشه؟خانواده نیروهای مسلح هم هستم

bilesan singer

عضو جدید
منم 353 مواد ... 377 بیو مواد و ..... رتبه 30 نانو شدم

کسی می دونه بیومواد دانشگاه تهران رو می تونم بیارم یا نه ؟
کلا بیو کجا می تونم؟

Darlling

عضو جدید
دوستان کسی نمی دونه که با 180 روزانه شکل دهی تهران میارم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

12341232

عضو جدید
سلام بچه ها با رتبه 1375 به شبانه مالک اشتر (تهران-اصفهان) امیدوار باشم؟

509&

عضو جدید
سلام.تبریک به همه:gol:
من 80 شدم ، به نظرتون بین خوردگی صنعتی اصفهان (دانشگاه کارشناسیم) و شناسایی دانشگاه تهران و امیرکبیر کدومو بزنم؟؟!
راستی معدل موثرم 15و خورده ای بود..!;)

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها با رتبه 1375 به شبانه مالک اشتر (تهران-اصفهان) امیدوار باشم؟

اصفهان شاید .

509&;6315379 گفت:
سلام.تبریک به همه:gol:
من 80 شدم ، به نظرتون بین خوردگی صنعتی اصفهان (دانشگاه کارشناسیم) و شناسایی دانشگاه تهران و امیرکبیر کدومو بزنم؟؟!
راستی معدل موثرم 15و خورده ای بود..!;)

اگه قصد ادامه تحصیل داری حتماً بزن تهران

majid_1990

عضو جدید
سلام دوستان

رتبه 265

معدل موثر 17.32

به نظرتون تو گرایش شکل و شناسایی و جوش روزانه تهران کجا می تونم بیارم؟
شبانه های تهران چه طور؟

timon

عضو جدید
من رتبم 147 شده،انتخاب و شناسایی کدوم یک از دانشگاه های تهران روزانه شو می تونم قبول شم؟