نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

http://www.pubr-azmoon.com/477_كليه...مسال_دوم_مي_توانند_در_نيمسال_اول_ثبت_نام_كننددکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذیرش گفت: كليه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد و دكترايي كه در ذيل كارنامه آنها عبارت «ثبت نام و شروع تحصيل در نيمسال دوم» درج شده است ، با ظرفيت سازي انجام شده اين امكان براي آنها بوجود آمد كه بتوانند در نيمسال اول مهرماه مشغول به تحصيل شوند. علوی فاضل در ادامه افزود:‌ با توجه به اينكه همواره هدف ما جلب رضايت داوطلبان است و نظر به اينكه مراجعات و درخواستهاي زيادي از سوي پذيرفته شدگان مبني بر امكان ادامه تحصيل در نيمسال اول وجود داشت، تلاشهاي بسياري براي ظرفيت سازي بدين منظور صورت گرفت و اين دسته از پذيرفته شدگان مي توانند با مراجعه به واحدهاي محل پذيرش نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. علوي فاضل در پايان گفت: با توجه به اينكه كلاسهاي پذيرفته شدگان جديد در حال تشكيل است توصيه مي شود كه اين دسته از داوطلبان جهت آغاز به تحصيل در نيمسال اول هرچه سريعتر به واحدهاي محل پذيرش مراجعه كنند.
ارسال شده در تاریخ :1393/07/16
آخه جواب این تکمیل ظرفیت کی میاد؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
چه شير تو شيري شده امسال
اينا هم خودشونو مسخره كردن..
يكي نيست بگه اين ديگه چه وضعه دانشگاه..؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
معلوم نيس باز از كجا كم آوردن
اينجوري جيبِ ملت و خالي ميكنن....

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آخه جواب این تکمیل ظرفیت کی میاد؟

این فکر نمیکنم مربوط به تکمیل ظرفیت باشه، مربوط به اون اعلام نتایج اولیه هس که برای یه سری دوستان تو کارنامشون زده بود شروع از نیمسال دوم،
حالا میگن همون ترم 1 بیاین....
چه شير تو شيري شده امسال
اينا هم خودشونو مسخره كردن..
يكي نيست بگه اين ديگه چه وضعه دانشگاه..؟

گند بزنه بهشون!!
با این وضع من دیگه تکمیل شرکت نمیکنم، فقط یه تهران شرق بد نیس برام که اگ میخواستم اونم برم همون زنجانمو میرفتم.. الان بیام 25 تومن بدم با تراز 5300 خب کلی بچه ها هستن که تهران شرقو میزنن با ترازای بالا...
میخواستم ابهرو بزنم که شانس گند من برداشته معماری داخلی فقط آورده..
لللللللللللللعنت بهشون :cry:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
این فکر نمیکنم مربوط به تکمیل ظرفیت باشه، مربوط به اون اعلام نتایج اولیه هس که برای یه سری دوستان تو کارنامشون زده بود شروع از نیمسال دوم،
حالا میگن همون ترم 1 بیاین....

گند بزنه بهشون!!
با این وضع من دیگه تکمیل شرکت نمیکنم، فقط یه تهران شرق بد نیس برام که اگ میخواستم اونم برم همون زنجانمو میرفتم.. الان بیام 25 تومن بدم با تراز 5300 خب کلی بچه ها هستن که تهران شرقو میزنن با ترازای بالا...
میخواستم ابهرو بزنم که شانس گند من برداشته معماری داخلی فقط آورده..
لللللللللللللعنت بهشون :cry:

منم شركت نميكنم والا اينا مارو گير آوردن...
همون اول يه دفعه شهرهارو اعلام ميكردن...

faeze dey

عضو جدید
بچه ها به نظرتون من با 5150 لاهیجان قبول میشم؟اگه نمیشم بیخود 25 هدر ندم مثل دفعه قبل.

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون من با 5150 لاهیجان قبول میشم؟اگه نمیشم بیخود 25 هدر ندم مثل دفعه قبل.

با این وضعیت هیچی معلوم نیست، تعداد دانشگاها کمه به نظر ترازا بالا میاد، ولی نمیشه دقیق گفت...
ترازش چقد بود اول؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
با اين مسخره بازيهايي كه درآوردن هيچي مشخص نيست الان دقيقا همه چي شانسيهنه تراز معلومه نه هيچيييييييي.....!!!

آخرین ویرایش:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تراز تهران شرق وپردیس رو کسی میدونه چنده؟نمیدونید توی این تکمیل تاچقدر تقریبا میگیره؟:(

holooooooo

کاربر ممتاز
تازه اولین سال که آورده من ترازم 5150 .به نظرت احتمالش هس؟

من تو تکمیل اول ابهرو زدم ترازش 5600 بود من 5300 اولین بارم هس آورده منم قبول نشدم 25 تومننم ب باد رفت،نمیدونم والا لاهیجان چطوره

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها تراز تهران شرق وپردیس رو کسی میدونه چنده؟نمیدونید توی این تکمیل تاچقدر تقریبا میگیره؟:(

من خودم تهران شرقو مدنظرم هس، ولی دانشگاهای تهران همشون تو 6100 هستن، فوقش تو تکمیل یکم بیاد پایین که این بار اصلا فک نکنم بیاد پایین چون دانشگاه کن دادن متقاضیش زیاده، من که شرکت نمیکنم،
این نظر منه چون میدونم ترازم نمیرسه

baris25akarsu

عضو جدید
لیسیتی که دادن مربوط به دانشگاه هایی هست که تازه ارشد معماری رو آوردن به همون خاطر ظرفیتی که برمی دارن 30 نفره ترازشم بالای 6000

baris25akarsu

عضو جدید
من خودم تهران شرقو مدنظرم هس، ولی دانشگاهای تهران همشون تو 6100 هستن، فوقش تو تکمیل یکم بیاد پایین که این بار اصلا فک نکنم بیاد پایین چون دانشگاه کن دادن متقاضیش زیاده، من که شرکت نمیکنم،

البته اینم بگم اونایی که تو دانشگاه ثبت نام کردن نمی تونن تو این تکمیل ظرفیت شرکت کنن یعنی حتی هم شرکت کنن خود سایت بطور اتوماتیک اسم اونارو حذف می کنه چون اونا دیگه ثبت نام کردن و بعد اخذ واحد انصراف بدن دیگه نمی تونن امسال برای یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنن و فقط کسایی تو تکمیل ظرفیت می تونن شرکت کنن که یا قبول نشدن و یا هم هنوز ثبت نام نکردن یعنی بازم شانس دارین

darkwater

عضو جدید
البته اینم بگم اونایی که تو دانشگاه ثبت نام کردن نمی تونن تو این تکمیل ظرفیت شرکت کنن یعنی حتی هم شرکت کنن خود سایت بطور اتوماتیک اسم اونارو حذف می کنه چون اونا دیگه ثبت نام کردن و بعد اخذ واحد انصراف بدن دیگه نمی تونن امسال برای یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنن و فقط کسایی تو تکمیل ظرفیت می تونن شرکت کنن که یا قبول نشدن و یا هم هنوز ثبت نام نکردن یعنی بازم شانس دارین
چرا ؟؟!! من خیلی ها رو می شناسم که پارسال ترم اول ثبت نام کردن و بهمن ماه تکمیل ظرفیت قیول شدن و رفتن ثبت نام کردن.

darkwater

عضو جدید
بچه ها دانشگاه من موقع ثبت نام تو کاغذاش یه فرمی داد امضا کردیم که تعهد دادیم درخواست انتقال ندیم! الان اگه بهمن ماه جای دیگه بزنم قیول شم چطوریاس ؟ قبولیه تکمیل ظرفیت انتقال به حساب می آد ؟؟؟ کالا بعد قبولی دانشگاه می تونه بزاره نریم ؟!!؟

holooooooo

کاربر ممتاز
چرا ؟؟!! من خیلی ها رو می شناسم که پارسال ترم اول ثبت نام کردن و بهمن ماه تکمیل ظرفیت قیول شدن و رفتن ثبت نام کردن.

آره میتونن، من خیلیارو دیدم اینکارو کردن، در ضمن قبولیه تکمیل ظرفیت انتقال نیست،
حالا هرچندک که تعهد داده باشین، البته از کار اینا نمیشه سردر آورد

baris25akarsu

عضو جدید

خوب اون میشه انتقال دیگه طرف از یه دانشگاهی انصراف نداده که تو بهمن بیاد به دانشگاهی که تو تکمیل ظرفیت قبول شده ثبت نام کنه یعنی بزار با مثال کامل توضیح بدم
الان من که خودم قبول نشدم و منتظر تکمیل ظرفیت بودم و تو شهرستان مراغه زندگی می کنم که نزدیکترین دانشگاهی که ارشد معماری داشت واحد عجب شیر بود و 7-8 نفر از دوستام که همشهریم هم هستن از اونجا قبول شده و ثبت نام هم کردن ولی وقتی که تو این تکمیل ظرفیت اسم دانشگاه مراغه تو لیست گذاشته شد همون 7-8 دوستی که تو عجب شیر ثبت نام کردن می خوان انصراف بدن و تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن و از آنجایی هم که ترازشون بالا هست حتما قبول می شن ولی بحث اینجاست اگه گفته شما درست باشه و طرف بتونه انصراف بده و بیاد تو دانشگاهی که تو این تکمیل ظرفیت قبول شده و از این طرف هم همه واحد های دانشگاهی 30 نفر دانشجو پذیرش کردن که خیلی هاشون هم 30 نفر دانشجو ثبت نام نکرده اند به نابه دلایلی .... اون موقع اگه 7-8 نفر تو یه روز انصراف بدن به نظرتون تکلیف دانشگاهی که دانشجو هاش انصراف می دن چیه و( از این طرف هم پذیرش دانشجو یا همون تکمیل ظرفیت بعدی می مونه برای بهمن ماه ) یعنی می خواد کلاس های ارشد معماری رو با 10-15 نفر شروع کنه که این کاملا از دانشگاه آزاد بعیده و از این طرف هم انتقالی هم ترم 1 وجود نداره پس اونایی که تو دانشگاه ثبت نام کردن حتی تو تکمیل ظرفیت هم شرکت کنن حذف می شن

metalika777_h_g

عضو جدید

یه دونه بهمن ماه. .
مگه حساب کتاب داره کار دانشگاه آزاد؟؟ شاید هفته دیگم چند تا دانشگاه جدید رو کرد و دبیا بیست و پنج تومن را رو دوباره جم کن از ملت...

b_arch_5

کاربر بیش فعال
مگه حساب کتاب داره کار دانشگاه آزاد؟؟ شاید هفته دیگم چند تا دانشگاه جدید رو کرد و دبیا بیست و پنج تومن را رو دوباره جم کن از ملت...

بد كه نيست واسشون بي زحمت مفتي مفتي كلي پول به جيب ميزنن....!!
نه امكاناتي ميخواد نه استادي نه دانشگاهي بي درد سر و راحت...!!!

metalika777_h_g

عضو جدید

بد كه نيست واسشون بي زحمت مفتي مفتي كلي پول به جيب ميزنن....!!
نه امكاناتي ميخواد نه استادي نه دانشگاهي بي درد سر و راحت...!!!
همین ها رو میشد تو تکمیل ظرفیت قبلی گنجوند؛ به نفع ما هم میشد؛ این تکمیل ظرفیت واقعا میشد تکمیل ظرفیت مهر نه تکمیل ظرفیت از رشته محل جدید

b_arch_5

کاربر بیش فعال
همین ها رو میشد تو تکمیل ظرفیت قبلی گنجوند؛ به نفع ما هم میشد؛ این تکمیل ظرفیت واقعا میشد تکمیل ظرفیت مهر نه تکمیل ظرفیت از رشته محل جدید

اااااا پس اين ٢٥ تومنا رو چجور به جيب بزنن..؟؟
اينجوري اكثرا دوبار شركت ميكنن كه ميشه ٥٠ تومن..
دانشگاه آزاد فكر اقتصادي خوبي داره
از روز ثبت نام تو كنكور بايد همينجوري پول بدي تا فارق التحصيل شدن...!! :)

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

لیسیتی که دادن مربوط به دانشگاه هایی هست که تازه ارشد معماری رو آوردن به همون خاطر ظرفیتی که برمی دارن 30 نفره ترازشم بالای 6000

ینی شرکت نکنیم بهتره؟اخه اگه ترازمون6000بود که همون اول قبول میشدیم دیگه لازمبه تکمیل نبود-پس واسه چیتکمیل ظرفیت دادن؟؟خخخخخخ

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااا پس اين ٢٥ تومنا رو چجور به جيب بزنن..؟؟
اينجوري اكثرا دوبار شركت ميكنن كه ميشه ٥٠ تومن..
دانشگاه آزاد فكر اقتصادي خوبي داره
از روز ثبت نام تو كنكور بايد همينجوري پول بدي تا فارق التحصيل شدن...!! :)

اره انصافا مخش توی این رکود اقتصادی از همه چیز اقتصادی ترو با جنم تره-چون بازارش از همه ی داغ تره-اخه ....:biggrin:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا