نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TARANE-ARCH

عضو جدید
یکی از بچه ها 2و سیصد ریخته..تو صفحه های قبل ببینین با ریز جزییات زحمت کشیدن و نوشتن
سلام من اومدم میگم من بلد نیستم یه تاپیک تازه بزنین یکی که بلده برا دانشجوهای ارشد ازاد خیلی خوب میشه هااااااااااااااااااااااااااااا شنیدم همش باس مقاله بخونیم خب اینجوری باشه هرکدوممون تویه واحد داریم میخونیم خب یه تاپیک باشه مقاله های مختلفی میشه توش گذاشتو جزوه و اینجور چیزا منظورم اینه که بیشتر حالت پژوهشتی داره خب اگه یه جا باشه بشه گذاشت فکرکنم به درد بخور باشه حالا این نظر من بود دیگه نیدونم رضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بیا تاپیک تازه بزن بدو بدو بدو بدو بدورضاااااااااااااااااااااااا

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هنوز می صبریم
و همجنان و همجنان و همجنان

:w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w06:
من موندم با این همه علفی که زیر پام سبز شده چه کنم

این مدت خیلی روی این مسئله بحث شد که آزاد یا پیام نور یا غیر انتفاعی؟؟!! دیدم که بچه ها خیلی روی مدرک و ارزش مدرک و این حرفا بحث کردن..اول اینکه من فکر نمیکنم رنکینگ دانشگاهها به خصوص وقتی به دانشگاههایی که خیلی مطرح نیستن برسه قابل استناد باشه. به خصوص به خصوص توی رشته معماری و اینکه نمیشه آزاد رو کلا با پیام نور یا غیر اانتفاعی مقایسه کرد یا در مورد مدرکش حرف زد.... به نظر من توی انتخابتون به اساتید و شهر دانشگاه خیلی بیشتر از مدل دانشگاه نگاه کنید. اکثر غیر انتفاعی ها تازه تاسیس هستن و تا دوسال پیش اصلا توی دفتر چه انتخاب رشته نبودن. در صورتی که خیلی از دانشگاههای آزاد سابقه بیشتر از 10 سال دارن. به علاوه به محیط دانشگاه هم نگاه کنید اکثر دانشگاههای غیر انتفاعی یه مجموعه کوچیک تازه تاسیس هستن که آدمو یاد دبیرستان میندازه..... شاید از دانشگاه آزاد خیلی ایرادا بشه گرفت ولی مطمئن باشین بهترین غیر انتفاعی هم به پای مثلا آزاد قزوین نمیرسه!!!! + اینقدر عجله نکنید واسه دانشگاه رفتن توی ارشد. میدونم خیلیامون بیکاریم و کلافه و از این حرفا اما این دانشگاهها مجانی نیستن... از ارزون ترین تا گرون ترین باید بین یک تا 2.5 میلیون پول پرداخت شه برای هر ترم... تا درس رو تموم کنین با هزینه ارائه ها، افتادن دنبال کارای دانشگاه، رفت و آمد و این حرفا شاید نزدیک به 15 میلیون هزینه تحصیل دو سالتون بشه. بعد به لیست درسا نگاه کنین:

1. روش تحقیق
2. نظریه و روش های طراحی
3. حکمت
4. سیر اندیشه ها
5. 3 تا طرح
....

درسایی که مطلقا به درد بازار کار نمیخورن و همش مبانی نظریه (فکر نکنین توی طرح ها هم اتفاق خاصی میوفته، مقدمات طراحی نیست که کسی وقت بزار اصول معماری یاد دانشجو بده وقتشم نمیشه).
اگه بخواین همچین پولی رو هزینه کنین (منم هزینه میکنم برای شبانه ولی به انتخاب خودم میتونستم روزانه جای دیگه برم) چرا صرف یه کار پر بازده تر نمیکنین... نمیدونم اگه نرم افزار مسلط نیستین برید 4 تا کلاس درست و حسابی روی نرم افزارای به درد بخور معماری مسلط بشین. کلاس فاز دو برید. واسه آزمون نظام مهندسی آماده بشید.... کارایی رو یاد بگیرید که توی بازار کار دست بالا باشین. به شخصه فکر میکنم یا ارشد دانشگاهی برین که پرستیژش از دانشگاه قبلی بالاتر باشه یا اینکه برای وارد شدن به بازار کار سرمایه گذاری کنین روی خودتون. من خیل دوستام دور و ورم هستن که همینطور پولشون رو خرج دانشگاه کردن و دیگه حتی نتونستن واسه یه نرم افزار اضافه هزینه کنن...دست آخر پیشرفتی هم نداشتن جز اینکه بگن ارشد معماری دارن.

جاش نیست که بحث کنیم. بنده الان سر کارم از نرم افزار ک میگی رویت و کد و فتوشاپ و نقشه های اجرایی شهرداری و نظام.... و.. و... و... تسلط دارم ولی ب چ دردی میخوره؟ ک بشینم ی طرحی بزنم بعدم ب من بگن داره نقاشی میکشه. واسه همین ی سالی زدم تووو کار اجرایی و پیمانکاری اونم توش کار نیست فقط مزیتش آینه ک با نرم افزار تکسا و امور مالیاتی شرکت و تاسیس شرکت و مراحل و روزنامه رسمی وااز این چیزها وارد شدم. اینهارو تووو دانشگاهها چ روزانه چ آزاد با 10سال سابقه ای ک ممکن اون دانشگاه تازه امسال رشته ما رو پذیرش داشته باشه ک از نظر بنده هیچ فرقی با همون غیر انتفاعی تازه تاسیس ک اونم اولین ساله نداره تنها فرقش توو بزرگی سایت دانشگاه هست... ک قرار نیست همراه مدرک مون ماکت اون دانشگاه رو بدن ک کلاس داشته باشه. پس مدرک مهم نیست از چ دانشگاهی باشه ممکنه من نوعی تجربه کاریم از کسی ک چندین سال پشت کنکور مانده فقط واسه اینکه ی دانشگاه با کلاس قبول شه بیشتر باشه.
پس هر چیزی بستگی ب خود طرف داره. و نیازی نیست اینقدر جبهه بگیرم برای دانشگاه روزانه شبانه و آزاد یا بگیم غیر انتفاعی و پیام نور بده.... اون مشکل از تنبلی دانشجوهاست ک عادت کردن ب بخور و بخواب و فقط برا کنکور میشینه بخونن
آزاد هر خوبی داشته باشه بدترین و بزرگترین عیبش آینه ک دکترا سراسری نمیتونی شرکت کنی و باید پول نصف ی آلونک ک میتونه طرف داشته باشه صرف دکترا بکنه.... والسلام موفق باشید همه دوستان گل
😇

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...من تازه از سفر اومدم...چند روز نبودم دلم براتون تنگ شد...چقد بحث کردین:D;)
خب من ثبت نام کردم (واحد یزد)که شهریه به شرح زیر:
شهریه ثابت.......1.270 تومان
شهریه متغیر......741هزار تومان

انتخاب واحد:
حکمت هنر اسلامی------------->چهار ساعت در هفته
روش تحقیق معماری-------------->چهار ساعت در هفته
طرح1---------------->سه جلسه در هفته.....16 ساعت در هفته
مجموع 8 واحد
با تایمی که گذاشتن واقعا حال کردم...خیلی جاها ترم های قبل دیده بودم که واسه درس حکمت و روش تحقیق هفته ای فقط دو ساعت...ولی اینجور که مشخصه قراره شیره ما کشیده بشه اینجا:D
نظم دانشگاه عالی بود...برخورد کارمند ها خیلی خوب..یه چایی میخواستن بخورن محال بود تعارف نکن و رعایت کامل ادب و احترام داشتن...همه هم یزدی حرف میزدن:D
واسه ثبت نام هم خیلی برنامه ریزی کرده بودن و همه چیز مرتب بود...یه قسمت داشت به نام از من بپرس که هر سوالی داشتی یا قسمتی از دانشگاه رو میخواستی کامل راهنماییت میکرد...یه سری راهنما هم میدادن که میزارم شما هم ببینید:
بقیه گزارش سفر رو تو پست بعدی میزارم
ادامه دارد...:D

پیوست ها

• ۲۰۱۴۰۹۱۶_۱۶۴۰۱۸.jpg
    ۲۰۱۴۰۹۱۶_۱۶۴۰۱۸.jpg
    44.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ۲۰۱۴۰۹۱۶_۱۶۴۰۴۰.jpg
    ۲۰۱۴۰۹۱۶_۱۶۴۰۴۰.jpg
    49.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام من اومدم میگم من بلد نیستم یه تاپیک تازه بزنین یکی که بلده برا دانشجوهای ارشد ازاد خیلی خوب میشه هااااااااااااااااااااااااااااا شنیدم همش باس مقاله بخونیم خب اینجوری باشه هرکدوممون تویه واحد داریم میخونیم خب یه تاپیک باشه مقاله های مختلفی میشه توش گذاشتو جزوه و اینجور چیزا منظورم اینه که بیشتر حالت پژوهشتی داره خب اگه یه جا باشه بشه گذاشت فکرکنم به درد بخور باشه حالا این نظر من بود دیگه نیدونم رضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بیا تاپیک تازه بزن بدو بدو بدو بدو بدورضاااااااااااااااااااااااا

من بلدم تایپیک بزنم...ولی،یه کوچولو صبر کن تکلیف دانشگاهامون معلوم بشه از فکرو خیال بیایم بیرون بعد

TARANE-ARCH

عضو جدید
سلام دوستان...من تازه از سفر اومدم...چند روز نبودم دلم براتون تنگ شد...چقد بحث کردین:D;)
خب من ثبت نام کردم (واحد یزد)که شهریه به شرح زیر:
شهریه ثابت.......1.270 تومان
شهریه متغیر......741هزار تومان

انتخاب واحد:
حکمت هنر اسلامی------------->چهار ساعت در هفته
روش تحقیق معماری-------------->چهار ساعت در هفته
طرح1---------------->سه جلسه در هفته.....16 ساعت در هفته
مجموع 8 واحد
با تایمی که گذاشتن واقعا حال کردم...خیلی جاها ترم های قبل دیده بودم که واسه درس حکمت و روش تحقیق هفته ای فقط دو ساعت...ولی اینجور که مشخصه قراره شیره ما کشیده بشه اینجا:D
نظم دانشگاه عالی بود...برخورد کارمند ها خیلی خوب..یه چایی میخواستن بخورن محال بود تعارف نکن و رعایت کامل ادب و احترام داشتن...همه هم یزدی حرف میزدن:D
واسه ثبت نام هم خیلی برنامه ریزی کرده بودن و همه چیز مرتب بود...یه قسمت داشت به نام از من بپرس که هر سوالی داشتی یا قسمتی از دانشگاه رو میخواستی کامل راهنماییت میکرد...یه سری راهنما هم میدادن که میزارم شما هم ببینید:
بقیه گزارش سفر رو تو پست بعدی میزارم
ادامه دارد...:D
به به اقارضای گل به سلامتی خوش اومدین تبریک میگم ماهاهم دلمون براتون تنگ شده بود اقای مهندس
میگم اقا رضا دیگه باید با رفییق فابریکتون یعنی مرکز ازمون خداحافظی کنی خخخخخخخخ

beni belazi

کاربر بیش فعال
اگه نگاهتون اینه اصلا چرا معماری میخونید؟؟!! خوب معماری همینه...کارشم همینطور،ارشد بخونین دکتری بگیرین اگه به نظر بقیه باشه بازم بهتون میگن نقاشی. باید حتما 10 میلیون پول بریزین تو جیب یه عده؟؟ به علاوه هر کس هزینه انتخابش رو میده. (یکی انتخابش اینه تمام ارثش رو خرج کنه بره اروپا یا آمریکا درس بخونه ....) من میخوام توصیه ای بکنم به بچه ها که مفید باشه. تعارفی هم ندارم. اساسا این چیزا تعارف بردار نیست من کارشناسیم رو دانشگاه آزاد بودم..دوست نداشتم ..تلاشمو کردم برم یه دانشگاه بهتر. از زمان خودم مایه گذاشتم براش. اینکه یکی انتخابش اینه که بره یه غیر انتفاعی که دو سال باز شده با اساتیدی که هنوز مهر مدرکشون خشک نشده و نه تنها نمیتونن کمکش کنن بلکه به اشتباه هم میندازنش انتخاب خودشه. من اون چه که به نظرم بهتر گفتم. وگرنه کاملا آگاهم که با پول و پارتی و آشنا داشتن با فوق لیسانس معماری از هر دانشگاهی میشه به جایی رسید که دکتری معماری از هنرهای زیبا هم نرسه. من مقصودم از پست شما نبودین بچه های بی تجربه ای که شاید اولین بار کنکور میدن و شتاب زیاد دارن بود...

Thearchi

عضو جدید
دوستان واقعا نمیشه با فوق آزاد دکترا سراسری شرکت کرد؟!!
همین دکتر صدیق تا اونجا که من میدونم فوقشو آزاد همدان خونده دکتراشم علم و صنعت!!!
اطلاعات غلط بوده؟!

beni belazi

کاربر بیش فعال
همین دکتر صدیق تا اونجا که من میدونم فوقشو آزاد همدان خونده دکتراشم علم و صنعت!!!
اطلاعات غلط بوده؟!

اولا اون صدیق بود... ولی فکر کنم اون همشو علم و صنعت بود. برادرش همدان بود.

imamin

عضو
اطلاعات غلط بوده؟!

دقیقا همینطوره که میدونید. ارشدش آزادی بوده و دکتری علم و صنعت
اینم لینک رزومه اش: http://sketch.qom-samacollege.ir/biography-of-doctor-morteza-seddigh

دوستان اول مشخص کنن چرا ارشد رفتن رو انتخاب کردن تا بعد سر نوع دانشگاهش باهم به توافق میرسیم.....:D

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
جاش نیست که بحث کنیم. بنده الان سر کارم از نرم افزار ک میگی رویت و کد و فتوشاپ و نقشه های اجرایی شهرداری و نظام.... و.. و... و... تسلط دارم ولی ب چ دردی میخوره؟ ک بشینم ی طرحی بزنم بعدم ب من بگن داره نقاشی میکشه. واسه همین ی سالی زدم تووو کار اجرایی و پیمانکاری اونم توش کار نیست فقط مزیتش آینه ک با نرم افزار تکسا و امور مالیاتی شرکت و تاسیس شرکت و مراحل و روزنامه رسمی وااز این چیزها وارد شدم. اینهارو تووو دانشگاهها چ روزانه چ آزاد با 10سال سابقه ای ک ممکن اون دانشگاه تازه امسال رشته ما رو پذیرش داشته باشه ک از نظر بنده هیچ فرقی با همون غیر انتفاعی تازه تاسیس ک اونم اولین ساله نداره تنها فرقش توو بزرگی سایت دانشگاه هست... ک قرار نیست همراه مدرک مون ماکت اون دانشگاه رو بدن ک کلاس داشته باشه. پس مدرک مهم نیست از چ دانشگاهی باشه ممکنه من نوعی تجربه کاریم از کسی ک چندین سال پشت کنکور مانده فقط واسه اینکه ی دانشگاه با کلاس قبول شه بیشتر باشه.
پس هر چیزی بستگی ب خود طرف داره. و نیازی نیست اینقدر جبهه بگیرم برای دانشگاه روزانه شبانه و آزاد یا بگیم غیر انتفاعی و پیام نور بده.... اون مشکل از تنبلی دانشجوهاست ک عادت کردن ب بخور و بخواب و فقط برا کنکور میشینه بخونن
آزاد هر خوبی داشته باشه بدترین و بزرگترین عیبش آینه ک دکترا سراسری نمیتونی شرکت کنی و باید پول نصف ی آلونک ک میتونه طرف داشته باشه صرف دکترا بکنه.... والسلام موفق باشید همه دوستان گل
������☺
کاملا باهات موافقم;)
اگه نگاهتون اینه اصلا چرا معماری میخونید؟؟!! خوب معماری همینه...کارشم همینطور،ارشد بخونین دکتری بگیرین اگه به نظر بقیه باشه بازم بهتون میگن نقاشی. باید حتما 10 میلیون پول بریزین تو جیب یه عده؟؟ به علاوه هر کس هزینه انتخابش رو میده. (یکی انتخابش اینه تمام ارثش رو خرج کنه بره اروپا یا آمریکا درس بخونه ....) من میخوام توصیه ای بکنم به بچه ها که مفید باشه. تعارفی هم ندارم. اساسا این چیزا تعارف بردار نیست من کارشناسیم رو دانشگاه آزاد بودم..دوست نداشتم ..تلاشمو کردم برم یه دانشگاه بهتر. از زمان خودم مایه گذاشتم براش. اینکه یکی انتخابش اینه که بره یه غیر انتفاعی که دو سال باز شده با اساتیدی که هنوز مهر مدرکشون خشک نشده و نه تنها نمیتونن کمکش کنن بلکه به اشتباه هم میندازنش انتخاب خودشه. من اون چه که به نظرم بهتر گفتم. وگرنه کاملا آگاهم که با پول و پارتی و آشنا داشتن با فوق لیسانس معماری از هر دانشگاهی میشه به جایی رسید که دکتری معماری از هنرهای زیبا هم نرسه. من مقصودم از پست شما نبودین بچه های بی تجربه ای که شاید اولین بار کنکور میدن و شتاب زیاد دارن بود...
فرمایش شما هم متین است...دانشگاه خوب حس خوب میده به آدم اما مدرک دوگوز آباد سفلی با مدرک دانشگاه تهران تو بازار کار یا تو نظام مهندسی هیچ فرقی نداره..یکسال پشت کنکوری ارزش بودن تو یه دانشگاه خوب رو نداره...زمان مثل طلاست..با اون قسمت از حرفت که میگی آدم باید نرم افزار کار کنه یا فاز دو یا هرچی موافقترم تا اینکه دانشگاهت حتما خوب باشه..:smile:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
اطلاعات غلط بوده؟!

اولا اون صدیق بود... ولی فکر کنم اون همشو علم و صنعت بود. برادرش همدان بود.

اینم لینک رزومه اش: http://sketch.qom-samacollege.ir/biography-of-doctor-morteza-seddigh

دوستان اول مشخص کنن چرا ارشد رفتن رو انتخاب کردن تا بعد سر نوع دانشگاهش باهم به توافق میرسیم.....:D
مرتضی صدیق ارشدش آزاد همدان و دکتراشونو علم وصنعت تهران بودن.

arefeh

کاربر ممتاز

همون دیگ...یه عده فقط میخوان مدرک رو ببرن بالا....خالا برای علم کسب کردن میخوان دانشگاه و اساتید خوب داشته باشند که لقمه حاضر آماده بهشون بدن....درصورتی که ارشد هیچ چیزی بهت یاد نمیدن...خودت بایددنبالش باشی....حالا یه دانشگاه مثل پیام نور کلی کتاب چندین صفخه ای به دانشجو میده و سخت میگیره و یه سری دانشگاه ها یه جزوه 20 صفحه ای به دانشجو میدن میگن برو اینو برا آخر ترم بخون....حالا دیگه این دو دانشجو هر دو بستگی به خودشون داره که بیشتر از اون بخونن و بیشتر سرچ کنند یا نه.......
ولی یه عده هستن که از ارشد یه چیز بیشتری میخوان...و براشون تلاش خودشون مهمه نه بقیه چیزها....و اگه دقتم کنید از بچگی همیشه یه برنامه تلویزیونی که نشون میداد یه پسر روستایی که دور از هر امکاناتی بوده به خیلی جاها رسیده چون خودش اول از همه علاقه داشته و دوم که مهمتر پشتکار...حالا شما بگید هدفتون چیه/؟؟؟
مدرک بگیرید و هر جا ازتون سئوال کردن بگید ارشد معماری هستید ........یا نه بیشتر از این حرفهااااا.....

کاملا باهات موافقم;)

فرمایش شما هم متین است...دانشگاه خوب حس خوب میده به آدم اما مدرک دوگوز آباد سفلی با مدرک دانشگاه تهران تو بازار کار یا تو نظام مهندسی هیچ فرقی نداره..یکسال پشت کنکوری ارزش بودن تو یه دانشگاه خوب رو نداره...زمان مثل طلاست..با اون قسمت از حرفت که میگی آدم باید نرم افزار کار کنه یا فاز دو یا هرچی موافقترم تا اینکه دانشگاهت حتما خوب باشه..:smile:

دقیقا موافقم ///// من خودم به شخصه همین زمان برام مهمه....بشینم مثلا یه سال دگ بخونم که چی بشه؟؟؟؟!!!هممون میخوایم در آخر مدرکو بگیریم به جای اون یه سال وقت تلف کردن خوب همون یه سال رو به کتاب خوندن و مقاله نوشتن صرف میکنیم.....

arefeh

کاربر ممتاز
دوست عزیز من علاقه زیادی به رشته ام دارم ولی با دید اینکه درآخر بشینم پشت کامپیوتر و با نرم افزار کار انجام بدم نیستم.....چیزی بیشتر از این میخوام....الان حسابدار هم رفته مکس و کد یاد گرفته ...4 تا کتاب داخلی هم نشسته خونده دو تا کلاس هم رفته بعد اومده برا خودش معمار شده....حالا به نظر خودت نباید اونقدر علمتو بالا ببری که یه فرقی با اون حسابدار کدکار و مکس کار داشته باشی؟؟؟
شما میگی دوستان بشینن نرم افزار کار کنند من کاملا مخالفم اگه بحث نرم افزار باشه باید در کنار مطالعه این کار رو انجام بدن...و نباید توی الویت بزارند....
گفتم خودم دگ ته همه اینهارو در آوردم....با حرف فاز 2 شما ولی کاملا موافقم چون کار اجرایی این خوبه اما نرم افزار باید خکم تفریخ رو برای یه مهندس داشته باشه نه اولویت کار....

b_arch_5

کاربر بیش فعال
مهلت انتخاب محل هاي جديد مقطع كارشناسي ارشد تا روز سه شنبه تمديد شد دكتر علوي فاضل در گفتگو با روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش، گفت: انتخاب محل هاي جديد براي داوطلبان مقطع كارشناسي ارشد تا روز سه شنبه مورخ 25/6/93 تمديد شد. داوطلبان مي توانند در فرصت ايجاد شده نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. علوي فاضل در ادامه افزود: در اين مرحله داوطلبان مي توانند بيست محل دانشگاهي را انتخاب و در سايت ثبت نام كنند. وي در ادامه گفت: افرادي كه در مرحله انتخاب مجدد پذيرفته شوند مي توانند از بين قبولي مرحله اول و مرحله دوم يكي را انتخاب كرده و در زمان اعلام شده به واحد مورد نظر مراجعه كنند. لذا پذيرفته شدگان مي توانند پس از اعلام نتايج انتخاب مجدد براي ثبت نام به واحد محل پذيرش اوليه و يا واحد جديد مراجعه نمايند. علوي فاضل در مورد افراد واجد شرايط گفت: داوطلبان در نظر داشته باشند كه فقط در رشته هاي مجموعه امتحاني خود امكان انتخاب رشته را دارند و انتخاب رشته از ساير مجموعه امتحاني امكان ثبت در سامانه را نخواهد داشت. وي در پايان توصيه كرد: با توجه به اينكه اين مهلت دوباره تمديد نخواهد شد، لذا داوطلبان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.

p.yari

عضو جدید
زبان تخصصي انگليسي
36.70

دروس فني ساختمان(تنظيم شرايط محيطي،ايستايي،شناخت مواد،عناصروجزئيات،تاسيسات)
28.40

دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
6.70

درک عمومي معماري
55.00

سلام بچه ها خیلی خوشحالم که مجبور نیستم به شهر دیگه ای غیر از محل سکونتم سفر کنم و کارمو از دست بدم !
خدایا شکرت !

امروز ثبت نام کردم

:):book::w27:

پروژه عملي طراحي(اسکيس معماري)
40.00

نمره کل

6705

- مهندسي معماري / واحد مشهد

قبول در انتخاب اول

p.yari

عضو جدید
دوستان عزیز که لیسانس معماری بودن - لیست دروسی که واسه ما غیر معماری ها پیش میخوره رو دارن ؟
من درس مشترک داشتم ممکنه بعضیاش تطبیق بخوره برام؟

• paydar

عضو جدید
دوستان حد اقل چند واحد میشه برداشت؟ میشه فقط۴ واحد گرفت اونم عمومی ؟ این ترم شدیدا گرفتارم نمیتونم برم

imamin

عضو
کسب علم به هرشکلی (ارشد و ..) آگاهی مان را از نعمتهای الهی بیشتر میکنه
این معرفت وقتی به جای خودش بشینه(قلب)، اونوقته که تورو متعهد میکنه به موهبت ها و نعمتهای خداوند مهربان
نتیجتا اگر توفیق + تلاش و پشتکار حاصل بشه... خدمت مثبت به مخلوقات چه انسان چه طبیعت چه حیوانات .....

اللهم الرزقنا
دوستان واسه هم دعا کنیم پیش خدای مهربون، روسفید باشیم

beni belazi

کاربر بیش فعال
اگه میگم صدیق بود...برای اینکه فکر کنم صدیق وقتی دکتری قبول شد که توی کل ایران یه استاد اسکیس شناخته شده بود و واسه دکتری اون موقع رزومه خیلی مهم بوده. + دانشگاه همدان اون موقع خیلی دانشگاه معتبری بوده. کلا زمانی که فقط 10 تا ارشد آزاد بود همدان کارشناسی ارشد پیوسته معماری داشت. + نمیدونم چرا سر انتخاب خودتون جبهه میگیرین. من گفتم مخاطبم شما نیستین. در مجموع و در کل گفتم...من درس خودم با تاخیر بود میدونم خیلیا الان دور و ور 22، 23 هستن...دوست دارم توصیه ای که زمان کارشناسی یکی به من میکرد رو به اونا بگم...

arefeh

کاربر ممتاز
من ک ب خودم نگرفتم. منم برای دوستانی ک میخوان ی سال دگ وقت بزارن ک خوب فکر نکنم ارشد ارزش پشت کنکور رو داشته باشه. اگه کارشناسی پیوسته بود اره چون پایه رشته هست.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میگم صدیق بود...برای اینکه فکر کنم صدیق وقتی دکتری قبول شد که توی کل ایران یه استاد اسکیس شناخته شده بود و واسه دکتری اون موقع رزومه خیلی مهم بوده. + دانشگاه همدان اون موقع خیلی دانشگاه معتبری بوده. کلا زمانی که فقط 10 تا ارشد آزاد بود همدان کارشناسی ارشد پیوسته معماری داشت. + نمیدونم چرا سر انتخاب خودتون جبهه میگیرین. من گفتم مخاطبم شما نیستین. در مجموع و در کل گفتم...من درس خودم با تاخیر بود میدونم خیلیا الان دور و ور 22، 23 هستن...دوست دارم توصیه ای که زمان کارشناسی یکی به من میکرد رو به اونا بگم...
منم موافقم با حرفای شما...بهتره هرکسی از انتخاب خودش دفاع نکنه یکی ازاد ،یکی پیام نور،یکی غیرانتفاعی....خیلی مفید حرفاتون.بخصوص برای کسایی ک نیاز ب راهنمادارن تا درست تصمیم بگیرن

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان الان هر کسی یه دانشگاهی قبول شده و ثبت نام هم کرده..این بحث ها که چه دانشگاهی خوبه یا چه دانشگاهی بده دیگه الان بی تاثیره..چون هر چی صحبت کنیم الان داره جنبه تخریب رو به خودش میگیره...
الان دیگه باید به انتخاب همه احترام گذاشت..ما که دشمن هم نیستیم..دوستای همدیگه هستیم و هر روز تو بخش های مختلف داریم بهم کمک میکنیم..
الان که وارد ارشد شدیم تازه همکاری های جدی که با هم خواهیم داشت شروع میشه...از دو هفته دیگه کلی درگیر طرح میشیم و از هم کمک میخوایم یا واسه درس روش تحقیق باید مقاله بدیم...پس الان با این صحبت ها از هم دلگیر بشیم خوشایند نیست..
من به شخصه به انتخاب همه احترام میزارم...و ازاینجا از عارفه عذر میخوام...قصدم کمک بود..امیدوارم ازم دلخور نباشه و عذر خواهی منو بپذیره

.مهسا.

عضو جدید
دوستان منم ديروز دانشگاه آزاد همدان ثبت نام كردم، هم خيلي منظم بودن و هم برخوردشون عالي بود. از 15 مهر هم شروع ميشه
10 واحد گرفتم.ولي اگه 12 واحد بود بهتر ميشد:smile:
شهريه هم حدود 2ميليون سيصد شد
روش تحقيق 2
طراحي معماري 4
سير انديشه هاي معماري 2
حكمت و هنر اسلامي 2

sam architect

عضو جدید
دوستان منم ديروز دانشگاه آزاد همدان ثبت نام كردم، هم خيلي منظم بودن و هم برخوردشون عالي بود. از 15 مهر هم شروع ميشه
10 واحد گرفتم.ولي اگه 12 واحد بود بهتر ميشد:smile:
شهريه هم حدود 2ميليون سيصد شد
روش تحقيق 2
طراحي معماري 4
سير انديشه هاي معماري 2
حكمت و هنر اسلامي 2

سلام تبریک میگم باهم همکلاسیم. منم رفتم ثبت نام کردم و 10واحد برداشتم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا