نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan4877

عضو جدید

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ایجاد رشته محل های جدید در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری گفت: داوطلبان می‌توانند از بعداز ظهر فردا پنجشبه 20 شهریور ماه برای انتخاب رشته و رشته‌محل‌های جدید به سایت سنجش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کرده و حداکثر 20 رشته محل انتخاب کنند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مجتبی علوی فاضل در نشست خبری گفت: با توجه به ایجاد محل‌های جدید در اکثر رشته‌های مقطع دکتری تخصصی، داوطلبان حائز شرایط می‌توانند در انتخاب این محل‌ها ثبت‌نام کنند و پذیرفته شوند.

وی افزود: افرادی که در کارنامه آنان امکان قبولی با انتخاب محل‌های جدید درج شده است، می‌توانند از چهارشنبه شب (19 شهریور) با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش نسبت به انتخاب محل‌های جدید اقدام کنند.
وی با بیان اینکه در انتخاب محل‌های جدید هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 20 محل دانشگاهی خواهد بود، گفت: داوطلبان تا پایان روز یکشنبه 23 شهریور ماه می‌توانند نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام کنند، البته دانشجویانی که به صورت قطعی پذیرفته شدند نیز می توانند برای تغییر شهر و واحد دانشگاه های خود اقدام کنند که البته این به معنی حذف انتخاب و قبولی قبلی آنها نیست.
علوی‌فاضل تصریح کرد: با توجه به رشته محل های تصویب شده در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در مهرماه امسال قریب به 12 هزار نفر در دانشگاه‌ها ثبت‌نام خواهند کرد.
علوی فاضل با ابراز امیدواری نسبت به اینکه ظرفیت ایجاد‌شده در این مقطع بتواند پاسخگوی نیاز داوطلبان این مقطع باشد و رضایت آنان را جلب کند، گفت: رشته محل‌های ارائه‌شده از گستردگی مناسبی در سطح کشور برخوردار است و سهم پذیرش داوطلبان بومی در این مقطع افزایش یافته است.
وی با اشاره به رشته محل‌های جدید در دکتری اظهار کرد: تمام داوطلبانی که برای مصاحبه فراخوانده شده‌اند چه افرادی که در رشته محل خود قبول شده و چه افرادی که قبول نشده‌اند، امروز بعدازظهر می‌توانند اقدام به انتخاب رشته مجدد در رشته‌ محل‌های جدید کنند و نتایج آن چهارشنبه هفته آینده 26 شهریور ماه اعلام خواهد شد.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالاتی رو از مرکز ازمون امروز صبح پرسیدم به درخواست انبوهی از بچه ها...

پاسخ: نتایج انتخاب رشته مجدد ارشداز بعدازظهر امروز(5 شنبه) اغاز می گرددو اعلام نتایج ان نیز شنبه 29 شهریور اطلاع رسانی می گردد. ان زمان پیگیر اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشجو باشید./
نتایج بدون ازمون نیز اول مهر اطلاع رسانی می گردد./
ضمناً داوطلب گرامی چنانچه با شماره داوطلبی و کارنامه قادر به مشاهده کارنامه نمی باشید لطفا در خواستتان را باذکر اطلاعات فردی و رشته و شماره داوطلبی و ادرس و تلفن به ادرس : تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 پلاک 1 ساختمان مرکز ازمون ،با کدپستی 1945961167 ارسال کنید./
چند روز بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید شماره ثبت درخواستتان را دریافت کنید/
در صورتی که قبول شده باشید در کارنامه شما قید گردیده است. در غیر اینصورت در کارنامه شما درج گردیده است امکان قبولی با انتخاب رشته محل های جدید و می توانید در تکمیلب ظرفیت از میان رشته محل های جدید(رشته محل های مصوب جدید وزارت علوم که زمان ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام وجود نداشته است) براساس نمره کارنامه خود و زمان بندی اعلام شده در سایت انتخاب رشته مجدد داشته باشید. لازم به ذکر است قبولی قبلی شما محفوظ است. ضمناً اعلام نتایج این انتخاب رشته مجدد نیز طی ده الی 12 روز اینده می باشد./
داوطلب گرامی چنانچه با شماره داوطلبی و کارنامه قادر به مشاهده کارنامه نمی باشید لطفا در خواستتان را باذکر اطلاعات فردی و رشته و شماره داوطلبی و ادرس و تلفن به ادرس : تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 پلاک 1 ساختمان مرکز ازمون ،با کدپستی 1945961167 ارسال کنید./
چند روز بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید شماره ثبت درخواستتان را دریافت کنید/
در ضمن شناسه و رمز ثبت نام همان شناسه و رمزی است که در ثبت نام اولیه با خرید کارت اعتباری از سیستم دریافت و با ان ثبت نام نموده اید./
ضمناً لینک انتخاب رشته مجدد از ساعت 8 شب به بعد فعال می گردد. /
در صورت داشتن هر گونه اعترای نیز درخواست اعتراض خود را همراه با نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره داوطلبی ، واحد ، رشته ، درس مورد اعتراض ، ادرس و شماره تماس را همراه با کارنامه به معاونت سنجش و پذیرش دانشجو : ( تهران ، خیابان پاسداران ، نبش بهستان 6 ، پلاک 1، کد پستی:1945961167 ) ارسال نمایید . چند رور بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید /

metalika777_h_g

عضو جدید
سوالاتی رو از مرکز ازمون امروز صبح پرسیدم به درخواست انبوهی از بچه ها...

پاسخ: نتایج انتخاب رشته مجدد ارشداز بعدازظهر امروز(5 شنبه) اغاز می گرددو اعلام نتایج ان نیز شنبه 29 شهریور اطلاع رسانی می گردد. ان زمان پیگیر اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشجو باشید./
نتایج بدون ازمون نیز اول مهر اطلاع رسانی می گردد./
ضمناً داوطلب گرامی چنانچه با شماره داوطلبی و کارنامه قادر به مشاهده کارنامه نمی باشید لطفا در خواستتان را باذکر اطلاعات فردی و رشته و شماره داوطلبی و ادرس و تلفن به ادرس : تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 پلاک 1 ساختمان مرکز ازمون ،با کدپستی 1945961167 ارسال کنید./
در صورتی که قبول شده باشید در کارنامه شما قید گردیده است. در غیر اینصورت در کارنامه شما درج گردیده است امکان قبولی با انتخاب رشته محل های جدید و می توانید در تکمیلب ظرفیت از میان رشته محل های جدید(رشته محل های مصوب جدید وزارت علوم که زمان ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام وجود نداشته است) براساس نمره کارنامه خود و زمان بندی اعلام شده در سایت انتخاب رشته مجدد داشته باشید. لازم به ذکر است قبولی قبلی شما محفوظ است. ضمناً اعلام نتایج این انتخاب رشته مجدد نیز طی ده الی 12 روز اینده می باشد./
داوطلب گرامی چنانچه با شماره داوطلبی و کارنامه قادر به مشاهده کارنامه نمی باشید لطفا در خواستتان را باذکر اطلاعات فردی و رشته و شماره داوطلبی و ادرس و تلفن به ادرس : تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 پلاک 1 ساختمان مرکز ازمون ،با کدپستی 1945961167 ارسال کنید./
در ضمن شناسه و رمز ثبت نام همان شناسه و رمزی است که در ثبت نام اولیه با خرید کارت اعتباری از سیستم دریافت و با ان ثبت نام نموده اید./
ضمناً لینک انتخاب رشته مجدد از ساعت 8 شب به بعد فعال می گردد. /
در صورت داشتن هر گونه اعترای نیز درخواست اعتراض خود را همراه با نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره داوطلبی ، واحد ، رشته ، درس مورد اعتراض ، ادرس و شماره تماس را همراه با کارنامه به معاونت سنجش و پذیرش دانشجو : ( تهران ، خیابان پاسداران ، نبش بهستان 6 ، پلاک 1، کد پستی:1945961167 ) ارسال نمایید . چند رور بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید /

رشته محل های مصوب جدید وزارت علوم که زمان ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام وجود نداشته است......

اقا رضا پس یعنی این تکمیل ظرفیت نیست دیگه؟ بین رشته محل های که الان قبول نشدیم نمیتونیم انتخاب کنیم؟؟

eng.anita

عضو جدید
حالا مشخص نیست ثبت نام از کی شروع می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از کجا باید بفهمیم.به خدا امسال آزاد بیخیال ارشدا شده اصلا نه اطلاعیه ای نه چیزی.:w06:

rey.architect

عضو جدید
ایشون اشتباهی گفتن...منظورشون کلیت پردیس ها بود که باید به یه شرایطی برسن...علوم تحقیقات یزد ساختمان مجزا و تشکیلات مجزای خودشو داره...ولی از امسال با واحد یزد تجمیع شد...الان جز واحد های جامع کشور محسوب میشه...
الان تمام امور علوم تحقیقات تو واحد یزد انجام میشه و کلا انتقال پیدا کرده...
زمان ثبت نام دانشگاه یزد 23 شهریور تا 29 شهریور اعلام شده
دوست عزیز امسالو نمیدونم ولی پارسال دوستام که قبول شده بودند پردیس، محل دانشگاه جای دیگه بود ولی برای کلاس ها میرفتند واحد یزد.بهشون اینجوری گفته بودند.الان و امسال رو نمیدونم ولی این رو از دوستم که پارسال معماری قبول شد شنیدم.
موفق باشین.

silent star1

عضو جدید
منم علوم تحقیقات دماوند قبول شدم..
تراز خودم 6077
تراز آخرین فرد قبولی 5774
کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته محل های مصوب جدید وزارت علوم که زمان ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام وجود نداشته است......

اقا رضا پس یعنی این تکمیل ظرفیت نیست دیگه؟ بین رشته محل های که الان قبول نشدیم نمیتونیم انتخاب کنیم؟؟

اول اینکه ما یه سری رشته محل های جدید داریم که اصلا مرحله دومی که گذاشتن واسه همین هست...ولی ظاهرا همین یه جور تکمیل ظرفیت مهر ماه هم محسوب میشه...
احتمال زیاد بعضی از همین دانشگاههایی که قبلا انتخاب کرده بودی هم تو این مرحله پذیرش مجدد داشته باشن..دقیقا مثل دکترا که اینطوری شد

حالا مشخص نیست ثبت نام از کی شروع می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از کجا باید بفهمیم.به خدا امسال آزاد بیخیال ارشدا شده اصلا نه اطلاعیه ای نه چیزی.:w06:

اگه ثبت نام دانشگاهی که قبول شدی منظورت هست تو سایت خود اون دانشگاه زده..و همه ثبت نام ها هفته دیگه هست
اگه منظورت ثبت نام انتخاب رشته مجدد هست که امشب روی سایت قرار میگیره...تو پاسخ هایی هم که از مرکز ازمون گذاشتم دقیق تر گفتن...

سلام کسی جریان تکمیل ظرفیتو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا خیلی زیاد همین انتخاب رشته مجدد همون تکمیل ظرفیت مهر ماه هست پس اینو اصلا از دست ندین...

سلام برنامه ثبت نام از کی هست دوستان؟
ثبت نام دانشگاه تو سایت قبولی دانشگاهتون مشخص شده..ثبت نام انتخاب رشته مجدد از امشب

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یکی منو راهنمایی کنه! چکار کنم همین پردیس کرج برم یا تکمیل ظرفیت تهران شرکت کنم؟ :w19:

تراز خوبی داری...صبر کن تا امشب ببین اگه تهران جز انتخاب های مجدد هست انتخاب کن...
با این تراز هر کد رشته محل جدیدی رو که اعلام شده بزنی , احتمال قبولیت بسیار بالا هست

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تزازم 5926 شده..فک کنم تکمیل ظرفیت قزوین قبول شم... ولی نمیدونم برم یا نه :( قزوین خوب هست یا نه :( یا امسال و بی خیال شم...1سال بخونم..اخه اولین بار بود ارشد شرکت کردم :(((
یکـــــــــــــــی من و راهنمایی کنه؟!!!!!!!!!!:cry::cry:
منم کسی راهنمایی نمی کنه :(
نگفتی کجا قبول شدی..ولی چون تو انتخاب رشته مجدد و تکمیل ظرفیت معمولا نسبت تراز های واحد ها نسبت به قبولی اولیه پایین تر میاد شانس قبولی داری...
دانشگاه قزوین هم که خیلی خوبه و ارزش رفتن داره...اینکه بشینی 1 سال دیگه بخونی واسه ازاد اشتباهه دوست من...ترازت خوبه...میتونی تو انتخاب رشته مجدد اونجایی رو که میخوای بیاری

curly_architect

کاربر فعال
مرسی از جوابتون. :):smile: اگر تکمیل ظرفیت قبول بشم این انتخابم هم محفوظ می مونه؟ به نظر شما با توجه به اینکه ساکن کرجم و رفت و آمد برام خیلی راحت تره همینو برم یا تهران سطح علمیش بالاتره ارزشش بیشتره؟ یکی از علت های مردد بودنم هم اسم پردیس علوم و تحقیقاتیه که قبلش اومده....نظر شما چیه؟
تراز خوبی داری...صبر کن تا امشب ببین اگه تهران جز انتخاب های مجدد هست انتخاب کن...
با این تراز هر کد رشته محل جدیدی رو که اعلام شده بزنی , احتمال قبولیت بسیار بالا هست

joje memar70

عضو جدید
نگفتی کجا قبول شدی..ولی چون تو انتخاب رشته مجدد و تکمیل ظرفیت معمولا نسبت تراز های واحد ها نسبت به قبولی اولیه پایین تر میاد شانس قبولی داری...
دانشگاه قزوین هم که خیلی خوبه و ارزش رفتن داره...اینکه بشینی 1 سال دیگه بخونی واسه ازاد اشتباهه دوست من...ترازت خوبه...میتونی تو انتخاب رشته مجدد اونجایی رو که میخوای بیاری

من فقط انتخابام تهران و قزوین بود جای دیگه و نزدم....واسه همین فعلا قبول نشدم .... امیدوارم :) ممنون از راهنماییت...

imamin

عضو
سلام. تبریک به همه.
پیروز باشید دوستان....

زبان تخصصي انگليسي
61.70

دروس فني ساختمان(تنظيم شرايط محيطي،ايستايي،شناخت مواد،عناصروجزئيات،تاسيسات)

15.00

دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
21.70

درک عمومي معماري
23.40

مباني بازسازي پس از سانحه ( گونه شناسي و طراحي اسکان موقت و دائم ، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح ، مديريت و برنامه ريزي و مديريت بحران )
0

پروژه عملي طراحي(اسکيس معماري)

30.00

قبولی
60202157 - مهندسي معماري / واحد تهران شمال
6259تراز

تراز آخرین فرد قبولی: 6196

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
ممنونم... شمام همینطور;) ..راستی ساوه نزدیکتره به تهران یا سمنان ؟:que: و تراز آخرین نفر قبولی رو می گین در ساوه ؟ مرسی:smile:[/

خواهش میکنم هم دانشگاهیه قدیم:D
خب معلومه ساوه نزدیکتره..ساوه 2ساعت راهه سمنان 3تا 3.5ساعت ولی سمنان قطار داره...تراز آخرین نفر تو ساوه 5430 بوده خودم هم 5722

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از جوابتون. :):smile: اگر تکمیل ظرفیت قبول بشم این انتخابم هم محفوظ می مونه؟ به نظر شما با توجه به اینکه ساکن کرجم و رفت و آمد برام خیلی راحت تره همینو برم یا تهران سطح علمیش بالاتره ارزشش بیشتره؟ یکی از علت های مردد بودنم هم اسم پردیس علوم و تحقیقاتیه که قبلش اومده....نظر شما چیه؟
اره طبق مصاحبه رییس مرکز ازمون در کنفرانس خبری و پاسخی که از مرکز ازمون گرفتم قبولی اولیه محفوظ هست...
باهات موافقم...باید هم مردد بشی...چون از امسال کلیه واحد های علوم تحقیقات تجمیع شدند و از سال دیگه اسمی از واحد علوم تحقیقات تو دفترچه های ثبت نام نمیبینی و کد رشته های تجمیع شده جایگزین میشه...البته ورودی های 93 و ماقبل مدرکشون با همون عنوانی که قبول شدن صادر میشه
پیشنهاد من اینه اگه دانشگاه تهران گرفت حتما ثبت نام کن...ترازت هم خوبه ایشالا قبولی

curly_architect

کاربر فعال
مرسی از راهنماییتون. :smile:
اره طبق مصاحبه رییس مرکز ازمون در کنفرانس خبری و پاسخی که از مرکز ازمون گرفتم قبولی اولیه محفوظ هست...
باهات موافقم...باید هم مردد بشی...چون از امسال کلیه واحد های علوم تحقیقات تجمیع شدند و از سال دیگه اسمی از واحد علوم تحقیقات تو دفترچه های ثبت نام نمیبینی و کد رشته های تجمیع شده جایگزین میشه...البته ورودی های 93 و ماقبل مدرکشون با همون عنوانی که قبول شدن صادر میشه
پیشنهاد من اینه اگه دانشگاه تهران گرفت حتما ثبت نام کن...ترازت هم خوبه ایشالا قبولی

ebadi.z

عضو جدید
من 5506 شدم :cry: شاید واسه ساوه هم شانسی باشه اگر به تهران نزدیکتر باشم خیلی بهتره :(:cry:

آخرین ویرایش:

sam architect

عضو جدید

سلام اقا رضا ، خواهشا منم راهنمایی کن من در حال حاضر علوم تحقیقات همدان قبول شدم و با این تفاسیر میتونم واحد بروجرد رو انتخاب کنم تو تکمیل ظرفیت و ترازم بهش میخور. سوال من اینه که مدرکی که علوم تحقیقات بخونم از نظر ارزشی فرقی با واحد داره؟ اخه من بیشتر برای ارتقا پایه نظام مهندسی میگم چون کد پروانم الان مرتبط خورده.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من امشب به ترتیب تهران ..واحد قزوین...البرز...دماوند..علوم تحقیقات قزوین...البته مرددم جای اینو با دماوند عوض کنم..اگه این با باراجین یه جا باشه قزوین رو به دماوند ترجیح میدم..کسی نظری داره از اساتید آیا؟ترازم 5722

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا رضا ، خواهشا منم راهنمایی کن من در حال حاضر علوم تحقیقات همدان قبول شدم و با این تفاسیر میتونم واحد بروجرد رو انتخاب کنم تو تکمیل ظرفیت و ترازم بهش میخور. سوال من اینه که مدرکی که علوم تحقیقات بخونم از نظر ارزشی فرقی با واحد داره؟ اخه من بیشتر برای ارتقا پایه نظام مهندسی میگم چون کد پروانم الان مرتبط خورده.
سلام..در مورد نظام مهندسی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه..ولی واحد های علوم تحقیقات چون هنوز از وزارت علوم تحقیقات نیست..یعنی اینکه مستقیما زیر نظر علوم تحقیقات تهران فعالیت میکنن شاید...ولی مدارک همه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات هست...واسه اطلاع بیشتر مدرکت واسه نظام مهندسی از بخش مربوطه بپرس بچه ها اطلاعات خوبی دارن...
ببین امشب کد رشته محل های جدیدی میاد اونا رو هم انتخاب کن...چون واحد های علوم تحقیقات تجمیع شدند و عملا از سال دیگه وجود نداره ترجیحا بهتره واحد باشی...
باز تو واحد های جامع باشی که چه بهتر

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان یه سوال اگه انتخاب رشته مجدد انجام بدیم بعد قبول شدیم باز حق انتخاب داریم که اولین قبولیمونو بریم یا مجبوریم اونی دوباره انتخاب کردیمو بریم؟؟؟

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان یه سوال اگه انتخاب رشته مجدد انجام بدیم بعد قبول شدیم باز حق انتخاب داریم که اولین قبولیمونو بریم یا مجبوریم اونی دوباره انتخاب کردیمو بریم؟؟؟

خودم جواب سوالمو یافتم گفتم شاید به درد شمام بخوره...
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: با توجه به ظرفيت در محل هاي جديد شركت كنندگان آزمون كارشناسي ارشد مي توانند تا روز دوشنبه مورخ 24/6/93 ، بيست انتخاب داشته و آن را در سايت www.azmoon.org ثبت نمايند. علوي فاضل در ادامه افزود: داوطلبان در نظر داشته باشند انتخاب آنها بايد از مجموعه امتحاني اي كه در آن آزمون داده اند، صورت پذيرد. وي گفت: پذيرش محل هاي جديد براساس اولويت نمره كل و علاقه داوطلب صورت مي گيرد. معاون سنجش و پذيرش دانشگاه تأكيد كرد: داوطلبان درنظر داشته باشند امكان ويرايش با انتخاب رشته محل مجدد وجود دارد كه در اين صورت براي معاونت سنجش و پذيرش آخرين ثبت نام ملاك قرار خواهد گرفت. علوي فاضل در پاسخ به اين سوال كه آيا ثبت نام جديد باعث حذف قبولي مرحله قبل مي شود گفت: اين يك فرصت دوباره براي داوطلبان و هدف از آن بومي گزيني و افزايش قدرت انتخاب داوطلبان است؛ لذا هر داوطلب مي تواند پس از انتخاب رشته در مرحله جديد منتظر نتايج اين مرحله باقي بماند و بعد در مورد اينكه در كدام پذيرش خود ثبت نام كند، تصميم گيري نمايد. لازم به ذكر است در صورتي كه فرد بخواهد در قبولي مرحله اول ادامه تحصيل دهد امكان ثبت نام با تأخير براي وي وجود دارد. وي در مورد زمان اعلام نتايج اين مرحله گفت: نتيجه اواخر هفته آينده اعلام خواهد شد.

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امشب به ترتیب تهران ..واحد قزوین...البرز...دماوند..علوم تحقیقات قزوین...البته مرددم جای اینو با دماوند عوض کنم..اگه این با باراجین یه جا باشه قزوین رو به دماوند ترجیح میدم..کسی نظری داره از اساتید آیا؟ترازم 5722

کلاسهای علوم تحقیقات قزوین با باراجین فرق میکنه کلا دو دانشگاه محتلف هستش ولی اکثر اساتیدی که تدریس میکنند توی هر دو تا دانشگاه یکسان هستند .
به نظر من قزوینو اول بزن بعد دماوند ( از نظر سطح علمی و اساتید )

fari naz

عضو جدید
مهندس واسه تراز 5200 بهترین جایی که فکر می کنین به این تراز می خوره کجاست؟
دوستم آزاد قشم آورده با این تراز ولی راضی نیست... می خواد یه جای دیگه باشه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
علوي فاضل در پاسخ به اين سوال كه آيا ثبت نام جديد باعث حذف قبولي مرحله قبل مي شود گفت: اين يك فرصت دوباره براي داوطلبان و هدف از آن بومي گزيني و افزايش قدرت انتخاب داوطلبان است؛ لذا هر داوطلب مي تواند پس از انتخاب رشته در مرحله جديد منتظر نتايج اين مرحله باقي بماند و بعد در مورد اينكه در كدام پذيرش خود ثبت نام كند، تصميم گيري نمايد. لازم به ذكر است در صورتي كه فرد بخواهد در قبولي مرحله اول ادامه تحصيل دهد امكان ثبت نام با تأخير براي وي وجود دارد. وي در مورد زمان اعلام نتايج اين مرحله گفت: نتيجه اواخر هفته آينده اعلام خواهد شد.

• paydar

عضو جدید
کسی از دانشگاه علوم تحقیقات ایت الاه املی اطاعات داره؟ مدرکش با دانشگاه ازاد بابل فرقی میکنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا