نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rebika

عضو جدید
سلام به همه
مبارک همتون باشه بچه ها ...;)
من یه سوال دارم .می بخشید اگه بی ربط بوده
خواستم بدونم آزمون اسکیس و تئوری امسال همزمان با هم برگزار شد ؟یا اینکه نه مثل سراسری بوده؟

neggi

عضو جدید
اخه من پردیس علوم تحقیقات رو آوردم نه خوده علوم تحقیقات می ترسم برم ثبت نام کنم بعد بگن ما پردیس رو قبول نداریم نمی دونم از کجا مطمئن بشمممممممممممممممم
واسه ارتقا پایه نظام مهمه که ارشد داشته باشی واسه ما نا پیوسته ها واسه همین می خوام مطمئن بشم که همه جا قبولش دارننن.
دوست عزیز پردیس به این معنا هست که دانشگاه هنوز نتونسته ساختمانی بخره ! تو مدرک پردیس نمی زنن ..

karanka

عضو جدید
دوستان من با تراز 6100 آزاد قزوین قبول شدم . به نظر شما برم یا تکمیل ظرفیت تهران بزنم ! خواهش می کنم راهنمایی کنید ..

حتما برو استادای خوبی اونجان...هومن بالازاده، تغابنی ، ثقفی، قبلنا پوریا خزاعلی هم اونجا درس میداد...قزوین اگه جا داشتم قبل از تهران میزدم...ضمن اینکه قزوین کلا خوش میگذره...

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستانی که قبول نشدن نگران نباشن. دانشگاه آزاد در سال چندبار تکمیل ظرفیت می زنه.
از اون ور شرط معدلی هم هست.
یکی از دوستام که سال قبل کارنامه اش رو گرفتم با درصد منفی قبول شد ی جای دور پردیس علوم تحقیقات بعد انتقالی گرفت اومد.
یکی دیگه هم سال قبل که بعد اسکیس برگزار می شد کلا برا اسکیس هم دعوت نشد.بعد تو تکمیل ظرفیت بهمن تهران شرق قبول شد!
سال قبل که بیشتر از 2 بار تکمیل ظرفیت اعلام کردن.ظرفیت ها رو هم خیلی زیاد کردن. اکثر شهرها علوم تحقیقات تاسیس کردن

simson

عضو جدید
دوستانی که قبول نشدن نگران نباشن. دانشگاه آزاد در سال چندبار تکمیل ظرفیت می زنه.
یکی از دوستام که سال قبل کارنامه اش رو گرفتم با درصد منفی قبول شد ی جای دور پردیس علوم تحقیقات بعد انتقالی گرفت اومد.
یکی دیگه هم سال قبل که بعد اسکیس برگزار می شد کلا برا اسکیس هم دعوت نشد.بعد تو تکمیل ظرفیت بهمن تهران شرق قبول شد!
سال قبل که بیشتر از 2 بار تکمیل ظرفیت اعلام کردن.ظرفیت ها رو هم خیلی زیاد کردن. اکثر شهرها علوم تحقیقات تاسیس کردن
این دوست شما حتماً یه پارتی محکمی چیزی داشته.... چون پارسال تو تکمیل ظرفیت هیچ کدوم از واحدای تهران نبودن، نزدیکترین واحد به تهران علوم تحقیقات البرز بود! به علاوه کسانی اسکیس نداده بودن اجازه ی انتخاب رشته نداشتن اصلا !

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

*اول اینکه پارسال کسی که واسه اسکیس نمیرفت و همون نتیجه اولیه مردود میشد نمیتونست تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه!!
*پارسال معماری فقط یه دونه تکمیل ظرفیت داشت که اونم بهمن ماه ماه بود!
*پارسال معماری دانشگاههای تهران هم تکمیل ظرفیت نگرفت!

ظاهرا اطلاع نداشتید و همینجوری یه چیزی گفتید...علوم تحقیقات ها هم همه تجمیع شدند و از سال دیگه نیستند

rey.architect

عضو جدید
اخه من پردیس علوم تحقیقات رو آوردم نه خوده علوم تحقیقات می ترسم برم ثبت نام کنم بعد بگن ما پردیس رو قبول نداریم نمی دونم از کجا مطمئن بشمممممممممممممممم
واسه ارتقا پایه نظام مهمه که ارشد داشته باشی واسه ما نا پیوسته ها واسه همین می خوام مطمئن بشم که همه جا قبولش دارننن.
دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم،پردیس علوم تحقیقات یزد،هنوز دارن ساختمانشو میسازن برای همین دانشگاه آزاد واحد یزذ یک ساختمان داده به پردیس و دانشجوها فعلا آنجا تحصیل می کنند.
موفق باشین.

somi arch

عضو جدید
سلام دوستان
من پردیس علوم تحقیقات یزد قبول شدم کسی اطلاعی راجع به اینجا داذه؟ کارشناسی رو آزاد شیراز بودم و کلا ساکن شیرازم:(

ebadi.z

عضو جدید
اها...موفق باشی شهر خوبیه هرچند که دوس ندارم دوباره تجربش کنم..یکی از دوستامم اونجا قبول شده احتمالا همکلاسی میشین
ممنونم... شمام همینطور;) ..راستی ساوه نزدیکتره به تهران یا سمنان ؟:que: و تراز آخرین نفر قبولی رو می گین در ساوه ؟ مرسی:smile:

simson

عضو جدید
دوستانی کهواحدهای تهران رو تو انتخاب‌ها شون زده بود ولی نیاوردن آخرین ترازهای تهران ها به ترتیب چند بودن؟ می شه لطف کنند بذارند؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من پردیس علوم تحقیقات یزد قبول شدم کسی اطلاعی راجع به اینجا داذه؟ کارشناسی رو آزاد شیراز بودم و کلا ساکن شیرازم:(

از لحاظ اساتید و سطح علمی که خوبه...ترم های قبل پرفسور ایرج اعتصام اونجا درس میداد...استادا پروازی و از دانشگاه تهران و...اینو بچه هایی که اونجا هستن یا بودن بهم گفتن ولی ایرج اعتصام رو خودم مطمئنم چون ترم قبل کلاس داشت.
منم واحد یزد قبول شدم...از امسال واحد های علوم تحقیقات با واحد های مادر تجمیع شدند...پس الان یکی شده

neggi

عضو جدید
دوستانی کهواحدهای تهران رو تو انتخاب‌ها شون زده بود ولی نیاوردن آخرین ترازهای تهران ها به ترتیب چند بودن؟ می شه لطف کنند بذارند؟
60202123 - مهندسي معماري / واحد علوم و تحقيقات 6686
60202141 - مهندسي معماري / واحد تهران جنوب 6180
60202157 - مهندسي معماري / واحد تهران شمال 6196
60202228 - مهندسي معماري / واحد تهران غرب 6075

beni belazi

کاربر بیش فعال

ای کارنامه ها رو بچه ها تو فیس بوک گذاشتن...10603573_1532264053653083_779637489245688798_n.jpg

پیوست ها

• 10005909_703812719698011_6299420665309382569_للo.jpg
    10005909_703812719698011_6299420665309382569_للo.jpg
    42.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sam architect

عضو جدید
دوستان یکی منو راهنمایی کنه این پردیس علوم و تحقیقات چجوریاست؟ مدرکش معتبره ؟ اخه شنیدم میگن تو مدرک میزنه عنوان پردیس رو و این باعث مشکل میشه در اینده. آیا این حقیقت داره؟

curly_architect

کاربر فعال
بچه ها من با تراز 6328 انتخاب اولم پردیس علوم و تحقیقات البرز قبول شدم. خودم ساکن کرجم نمی دونم چکار کنم همینو برم یا تکمیل ظرفیت تهران بزنم. این جوری که دوستان می گن پردیس ها امسال قراره تجمیع بشن.

amir.ark

عضو جدید
سلام دوستان
کسایی که قبول شدن مبارکشون باشه ، کسایی هم که نه آرزو می کنم قبول بشن ! :)
اگه میشه من رو راهنمایی کنین
من علوم تحقیقات البرز قبول شدم و ترازم 6050 شده ، تراز اخرین نفر قبول شده در تهران جنوب 6180 و تهران غرب 6075 هست .
من اگر ثبت نام نکنم تکمیل طرفیت می تونم شرکت کنم و تکمیل ظرفیت تهران جنوب قبول میشم ؟:(
اگر ثبت نام نکنم همین از دستم نره ؟:cry:

curly_architect

کاربر فعال
زبان: 91.20
فنی: 30
تاریخ: 18:40
درک عمومی: 43.40
مبانی بازسازی پس از سانحه: 0
اسکیس: 15
تراز: 6328
قبولی در انتخاب اول پردیس علوم و تحقیقات البرز

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
*اول اینکه پارسال کسی که واسه اسکیس نمیرفت و همون نتیجه اولیه مردود میشد نمیتونست تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه!!
*پارسال معماری فقط یه دونه تکمیل ظرفیت داشت که اونم بهمن ماه ماه بود!
*پارسال معماری دانشگاههای تهران هم تکمیل ظرفیت نگرفت!

ظاهرا اطلاع نداشتید و همینجوری یه چیزی گفتید...علوم تحقیقات ها هم همه تجمیع شدند و از سال دیگه نیستند

نوشتم که شرط معدل هم از اون ور. تو بهمن ماه که دفترچه جدید میاد یه کارت سابقا 10 تومنی بود که معدل های بالای 17 رو میگرفت. الان هم ایشون از بهمن ماه دارن تهران شرق می خونن!.معدل 18 کارشناسی از یکی شهرها.چقدر معدل دخیل بود نمی دونم. چون هم تکمیل ظرفیت رو زد هم معدل. ولی تو معدل قبلا خودمون شهر انتخاب نمی کردیم.شاید پارسال انتخاب داشته. چون خودش این واحد رو انتخاب کرد.
علوم تحقیقات هم یکی از شهرهای کرمان بود اسمش یادم نیست. یک ترم رفت بعد هم انتقالی گرفت دانشگاه آزاد نور.

curly_architect

کاربر فعال
دوستان یکی منو راهنمایی کنه! چکار کنم همین پردیس کرج برم یا تکمیل ظرفیت تهران شرکت کنم؟ :w19:

simson

عضو جدید
ای کارنامه ها رو بچه ها تو فیس بوک گذاشتن...مشاهده پیوست 220534

60202123 - مهندسي معماري / واحد علوم و تحقيقات 6686
60202141 - مهندسي معماري / واحد تهران جنوب 6180
60202157 - مهندسي معماري / واحد تهران شمال 6196
60202228 - مهندسي معماري / واحد تهران غرب 6075

ممنون دوستان.
پس تهران شمال بالا تر از تهران جنوبه! کدوم بهتره واقعاً؟ ؟

somi arch

عضو جدید
از لحاظ اساتید و سطح علمی که خوبه...ترم های قبل پرفسور ایرج اعتصام اونجا درس میداد...استادا پروازی و از دانشگاه تهران و...اینو بچه هایی که اونجا هستن یا بودن بهم گفتن ولی ایرج اعتصام رو خودم مطمئنم چون ترم قبل کلاس داشت.
منم واحد یزد قبول شدم...از امسال واحد های علوم تحقیقات با واحد های مادر تجمیع شدند...پس الان یکی شده

یکی از بچه ها گفتن بخاطر اینکه ساختمان ندارن با واحد یزد یکجا هستن درسته؟ دوست منم واحد یزد قبول شده مدرکی که بهمون میدن خیلی فرق داره؟ از نظر اعتبار؟ مرسی اگه راهنماییم کنید واینکه نمره کلتون چقدرشده؟

reyhane.1990

عضو جدید
سلام و درود
تبریک به همه اونایی که قبول شدن-موفق باشید
من گنبد کاووس قبول شدم به نظرتون با تراز 5033 تو تکمیل ظرفیت کجاها میتونم قبول شم؟؟قزوین نمیشم؟!!
کسی اطلاعاتی در مورد این دانشگاه داره؟

neggi

عضو جدید
سلام و درود
تبریک به همه اونایی که قبول شدن-موفق باشید
من گنبد کاووس قبول شدم به نظرتون با تراز 5033 تو تکمیل ظرفیت کجاها میتونم قبول شم؟؟قزوین نمیشم؟!!
کسی اطلاعاتی در مورد این دانشگاه داره؟
نهههههههههههههههههههه نمیشی !

neggi

عضو جدید
یکی جواب منم بده آخه :-( قزوین خوبه دانشگاهش یا منتظر تکمیل ظرفیت تهران بمونم !! :cry::w39::w29:

amir.ark

عضو جدید
بچه ها
میشه من رو راهنمایی کنین لطفاااا !!
:wallbash::wallbash::w06:

من علوم تحقیقات البرز قبول شدم و ترازم 6050 شده ، تراز اخرین نفر قبول شده در تهران جنوب 6180 و تهران غرب 6075 هست .
من اگر ثبت نام نکنم تکمیل طرفیت می تونم شرکت کنم و تکمیل ظرفیت تهران جنوب قبول میشم ؟
:(
اگر ثبت نام نکنم همین از دستم نره ؟

reyhane.1990

عضو جدید
قزوین عالیهههه من کارشناسی اونجا بودم و قزوینو به تهران ترجیح میدم برو حتما

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا